Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
8. dec 2009

kde ta sprosta chripka neni? v ktorom state??

dali4
autor
9. dec 2009

Ahojte babulky 😵
lin tažko povedat kde je vlastne pravda. Ak ju budeme chciet nájst medzi týmito informáciami, čo kde píšu a hovoria, asi bysme sa zbláznili. Tieto veci ako pras.chrípka, škodlivé očkovanie, čipovanie ludí... sa mi zdajú také evidentné, bohužial pravdivé ale to čo si ty spomenula, že možno práve to chcú aby sa ludia dávali k tomuto hnutiu proti... a potom urobia zle, presne to isté aj mna napadlo, ale potom som nad tým prestala rozmýšlat lebo som naraz mala pocit že mi z toho hlava praskne a skončím ako dobrá schíza 😅 ...
Najdoležitejšie pre nás je, aby sme držali s prírodou, vynechat čo najviac chemikálií, umelín, mat pozitívne myslenie a šírit informácie ktoré sa týkajú vecí proti prírode, aby čo najviac ludí začalo rozmýšlat nad tým ako žijú a čo sa može stat ak sa nespamatajú. Nič viac pre seba ani pre druhých urobit nemožme. A mimochodom myslím že je to dost 😉

dali4
autor
9. dec 2009

K tým palmovým listom.... no, znamenia sú všade 😉 len teraz pomali prichádzame na to kde všade.

dali4
autor
9. dec 2009

A k tým predpovediam, kedy sa čo stane... vobec tomu neprikladám váhu. Všimli ste si, že každá predpoved o tzv.konci sveta je s predstihom nejakých 10,15,20 rokov... ? V 80.rokoch sa hovorilo že v r. 1999 bude koniec, potom v r.2000 bude koniec, v r. 2000 sa hovorilo že v r. 2010 bude koniec, dneska sa hovorí že v r. 2012, palmové listy vraj hovoria že v r. 2029 atd... nieje to nejaké divné 😅 ... ? Už tých koncov je najako vela. Myslím že je to len strašenie ludí, povedala bysom že skor vydieranie 😒 ... Dopujú nás strachom, to potrebujú aby ludia slabli, lebo vtedy aj ochorejú a to je "super" lebo budú kupovat lieky, ničit si imunitu, zomierat !

dali4
autor
9. dec 2009

Palmové listy a iné znamenia nám davajú len ZNAMENIA ! Čo sa može stať, ale všetko záleží na tom, akou cestou sa ľudstvo dá. Čiže taký "koniec sveta" samozrejme može prísť, ale kedy... to si myslím že nemože vediet NIKTO. Ani taká Sibila či Nostradamus.
Čas predsa nieje, tak ako može niekto predpovedat že čo v ktorom roku bude... Pripadá mi to fakt padnuté na hlavu. V mediach sa snažia robit z ľudí blbcov... Desí ma len to, že sa im to darí 🙄

dali4
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mona12071
9. dec 2009

ahojte zienky 🙂 ako sa mate?
chcem jednu radu ci by ste nevedeli co by mohlo totot znamena snivalo sa mi ze som tehotna (co som) ale ze som bola vo vani a z nohy mi vyliezali hlisty biele boli velke aj male niektore velke skoro ako hadi a ked som sa potom pozrela do vane strasne vela ich tam bolo az som sa ich zlakla

a este jedna vec sa mi stala asi pred 3 dnami sedim v obyvacke a zrazu nieco cvaklo pozrem do zadu a v kuchini sa rozlo viem ze sa to nemohlo len tak nakolko ten vipinac je taky ze sa musi zmacknut aby sa rozlo ani nemohol byt zaseknuty skusala som to a ide tahsie normalne to cvaklo a rozlo sa

prajem pekny dnik ja idem dnes na krk tak dufam ze bude vsetko ok 😀

mona12071
9. dec 2009

krv 🙂

lalitagopi
9. dec 2009

Ahojte, nakukla som k vám zase, len tak..a no zase som sa začítala..no kto má na to čas 😀
LINETTE, tie palmové listy sú super, ale ako sa píše aj v tom článku, tak nie je to až také lahke to odšifrovať, ja sa sanskrit učím tiež, ale na to aby tomu niekto porozumel musí byť nie len odborník, ale aj sadhu - svetec. my sme dvakrat boli v Indii, a aj viem kde je ten pán čo to číta, ale nie je to jednoduché sa tam dostať. človek musí mať fakt priazeň osudu, aby mu to bolo dovolené sa to dozvedieť. poznám jedného známeho, ktorý tam bol. no každopádne velmi zaujímavé. 😎

linette
9. dec 2009

pekne ranko prajem kazdemu 😉

dali viem, ze media a tlac nepise vzdy pravdu a v takychto veciach si musia drzat usta ak nieco vedia. treba hladat na internete obcianske fora, tam kde pisu ludia bezne zo zivota ako sme my, svoj nazor, svoju teoriu, svoje poznatky co zistili.. mna to napadlo po tom videu, zeby sa priznali k tomu vsetkemu a zaroven nas nutili sa pripojit a zavrazdili alebo ktovie.. to bola moja prva reakcia. tiez moze byt, ze niekto ma odvahu sa postavit proti tomu vsetkemu a preto chce aby sme sa pripojili ved v jednote je sila.
priatel tak ten stale nadava na usa, vladu, politiku, ked mi rozpraval, ze usa si sami znicili dvojicky som mu neverila a vela inych veci aj okolo ockovania, vojny, atd.. samozrejme som mu neverila, ved to co mi rozpraval je vsetko zle a skarede a veru teraz ked si informacie zhanam sama, lepsie povedane oni dojdu ku mne, tak vidim ako to je a je mi z toho zle. ako moze byt niekto taky pekne povedane blby a toto vsetko vyvolava? a za vsetkym su peniaze a to je to najsmutnejsie ☹
v jednej knihe pisu o iluminatoch, o ockovani, ze po rokoch s toho budu nove choroby.. novu chorobu spomina aj vanga, palmove listy, ... proste chcu aby sme vymreli aspon polovica, je nas tu vela ☹ 😢
ale kto vymysla tie choroby, navrhuje ockovania s tym, ze este horsie bude po nich, kto sposobuje vojny, konflikty, kto sposobil krizu, .. ??? kto je za tym vsetkym, ved vo vlade su len dosadeni panacikovia, ktori plnia rozkazy a oni nam vlastne odputavaju pozornost..

linette
9. dec 2009

ano treba drzat s prirodou aby sme ju chranili, ved ona nam dava vodu, jedlo, cerstvy vzduch, ropu.. napriklad priroda nam da ropu a ropne spolocnosti vypustia do rieky a hned je zle. ludia to vsetko zneuzivaju, zo vsetkeho robia peniaze, a sami sa znicia. nemyslia na buducnost svojich potomkov. kludne by sme mohli mat prirodnu energiu a to zadarmo, lenze mi musime stavat elektrarne, ktore narusaju prostredie a samozrejme za peniaze. len taky veterny mlyn taky ten velky vydava taky hluk, ze to narusa zivocisstvo. ludia chcu stale viac a viac a nikdy sa nenasytia dostatocne
kde v obchode v zime viem kupit cestve ovocie alebo zeleninu? no nikde, bud je ta plodina este nedozreta, alebo umelo pestovana a rozmnozovana.. ale ved to je biznis, co sa cudujem 🙄

linette
9. dec 2009

palmove listy podla mna zahrnaju vsetko to, co povedala sibila, nostradamus, vanga a i.
napriklad nostradamus nejake velke svetlo videl na oblohe, co moze znamenat jadrove zbrane, meteorit, vselico. v palmovych listoch je opisovany meteorit ale neviem az v ktorom roku a to do nas nenarazi, len preleti okolo, co budeme vidiet na oblohe.
podla ezoterikov je tu 4 dimenzia, ktora pise, ze ludia ktory sa nenaucia mat peniaze a tie ostatne negativa na druhom mieste, tak nebudu stihat zo zemou a skoncia casom napriklad v zaplavach a znova sa narodia na planetu v 3 dimenzii.
dalej ockovania sposobuju nove choroby (nie vsetky) a listy vravia, ze bude nova choroba.. a je toho vela co by sa dalo porovnavat.
uplne presny cas podla mna nevie povedat ani jeden z nich. ved cas je siroky a ziadny pojem. zmena v r. 2012 nastane, ale nie kazdi si ju vsimne. a tie zaplavy a sopky sa daju cakat aj zajtra, o rok, o tri, o desat, a to, ze planeta raz skonci podla mna sa da tiez ocakvat, ved aj mars tiez skoncil. aj planety sa rodia a zomieraju.. ale potom bude ina planeta..

linette
9. dec 2009

ja si tiez myslim, ze ked uz nejaky jasnovidci a listy predpovedaju su to znamenia, ktorym sa da zabranit, este je cas.. alebo zeby aj to bolo z manipulovane? .. ale zasa to si nemyslim.. to veru neviem akym vzorcom vypocitali, ze 5000 rokov stare 😝 urcite su studovany 😀

linette
9. dec 2009

lalitagopi ja som sa chcela ucit hindcinu ale aj sanskrit by som brala - kde to na slovensku ucia? som sa nevedela dopatrat.. a india ma pritahuje 😵
ano palmove listy super, dokonca mozno aj ty tam mas jeden.. zaujimave je na nich to, ze vela ludi zo zeme ma nanich napisany cely zivot. to by asi tazko vedeli manipulovat.. urcite su pisane v nejakych sifrach, ktore treba dobre rozlustit..
jak ti je dobre, ze poznas toho cloveka a ze uz bola v indii 😵 nechces sa skontaktovat s tym dotycnym a pohladat si svoj list? 😉

linette
9. dec 2009

mona vitaj 😉 ked vezmem do uvahy, ze sny su znamenia pre kazdeho individualne, tak si odpoved musis najst sama, napriklad vobec to nemusi suvisiet z hlistami ale s tvojimi pocitmi, ked si sa bala, tak moze byt, ze volacoho sa v reale bojis. alebo ta ten sen mohol na nieco upozornit, alebo si niekde citala o nich a prisnilo sa ti.. skus si ten sen zapisat a uvidis co sa stane, moze sa stat aj prijemna vec 😉 ozaj nechces porod do vody?

ten zapinac, mozno nejaka dusicka chcela upozornit na seba 😉

drzim palce 😉 😵

linette
9. dec 2009

http://maidin.blog.cz/0705
o listoch pisu v druhom od spodu

mona12071
9. dec 2009

LINETTE-nie nechcem rodit do vody asi mas pravdu ze pre kazdeho je uplne iny viznam snov ja viem ze ked sa mi sniva o detoch tak mam niake problemy no skusim si to zapisat a uvidim co mna potka 🙂

lalitagopi
9. dec 2009

LINETT, je tu zopár kníh, kde si človek môže osvojiť aspon také základy sanskritu...v indii sa to učia 12 rokov...ked človek chce ísť dalej potrebuje už učenca, a to už je trocha komplikovanejšie. (ked chceš rozpíšem sa ti viac v IP)
a hindi jazyk nie je ťažký...pobudneš pár mesiacov v indii (kde hovoria hindi) a je to 😎

linette
9. dec 2009

mona moze byt aj to, ze nieco riesis, alebo ta nieco trapy a vo sne ti poslali znamenie, moznosti je vela, ked hladas tak najdes a tiez treba mat otvorene srdce 😉 treba mysliet pozitivne a vsetko bude dobre 😉

linette
9. dec 2009

lalita kludne sa mi mozes rozpisat v ip, budem rada 😵
no do indie sa len tak lahko nedostanem.. 🙄

mywiel
10. dec 2009

Ahojko Svetlusky, kazdy den mam tolko prace, ze neviem kde mi hlava stoji, ale je to fajn pekne to napreduje. 😉
Napisem vam moj sen aj ked sa vam bude zdat, ze riadny chaos ja mu rozumiem. 😉

Takze nejaky chalan mi ponukol aby som vosla do ich spolocenstva medvedov a to takym sposobom, ze si porezal zapastie a vravi mi napi sa z mojej krvi a budes medzi nas patrit (podotykam, ze som dlho nepozerala nijaky film o upiroch 😀 😝 ). Mne sa to hnusilo pit cudziu krv tak som mu to zapastie len olizla a musela som sa premoct to prehltnut, blééé chutilo to ako nejaky tuk 😝 ako som to urobila v tom momente som pocitila neskutocnu silu, ani ju neviem opisat vnutornu a fyzicku silu a zaroven som vedela, ze sa mi nemoze uz nic stat, ze som chranena tym spolocenstvom. Boli sme silni, silnejsi ako vacsina ludi, alebo ako bezni ludia, ale ta sila spocivala v tej vnutornej sile a presvedceni, ze sme v ochrane pred vsetkym. Potom som si dala na hlavu celenku ako indiani a obliekla si kozenu bundu, aby som aj posobila silnejsie, aby som posobila ako chlap. Ale ked som sa prechadzala medzi ludmi, tak ti videli, ze chlap nie som, lebo hovorili aha ten chlap kraca ako zena, cize ma hned odhalili. Potom sme boli v nejakej velkej rieke aj s inymi ludmi a ti zacali panikarit, lebo vo vode vznikol aby vir a vsetkych to tahalo dolu ako ked vypustate vanu, len ja som ostala kludna a vedela som, ze ja som medved a mne sa nic nemoze stat. 😀
Tak aspon v skratke lebo bolo toho viac, viem, ze medved je zenska energia a krv je zivotna energia, no a voda su pocity takze si to musim trosku pospajat aby to zapadalo do seba a malo suvis s mojim zivotom co aj ma. 😉

Pekny den pa pa 😵

denisocka
10. dec 2009

🙂 co si tehotna myw?

linette
10. dec 2009

dobre ranko 😉

jééééééj mywiel a deni uz som na vas tolko myslela 😵 😵

aj mna to napadlo, zeby myw cakala babatko - vies novy dom, novy zivot 🙂 a zeby myw tehotna a cakala by chlapceka? 😵

mywiel
10. dec 2009

Nie nie som ale dufam, ze coskoro budem. 😉

denisocka
10. dec 2009

no medvede to istia a ten datum?uz bol ci bude?

mywiel
10. dec 2009

Datum 1.11. nejako nevysiel ale mozno to bolo myslené naopak..? 😅 😀 😉

denisocka
10. dec 2009

no,tie jednicky asi hovoria o inom,neboj,co ma prist pride v pravu chvilu.

linette
10. dec 2009

myw drzim palce aby kaya mala braceka 😉 😵 a ako vyzera domcek, pochval sa 😉