• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
lin ty maš tušim tu knihu liečenie s anjelmi nie?
20. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kočky idem spat... strašne ma štípu oči. Tak dobrú nocku :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale neviem či to ma nejaký význam ale v mojom okolí teda rodina mame vačšinou v datume narodenia jednotky a dvojky neviem či to niečo znači :pensive:
20. jan 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú dali
20. jan 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jan 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééj konečne som na to prišla lin toto som chcela vediet :slight_smile: :wink:
20. jan 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka, mne sa tiez stava s cislami 00.00 a to dodnes :confused: inac v poslednej dobe vydavam rozne cisla...
lin, tie znamenia ma pekne zmiatli, ale tak aspon viem, ze to znamenie je :sweat_smile: a myslim, ze mi neostava tiez nic ine, iba si to vysvetlit po svojom
20. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete čo sa mi stalo?bola som cvičit a ked som mala po cvičení zaplatit som zistila že mi chýba 5 centov kedže všade platím kreditkou penazí moc pri sebe nemam hladam a hladam nikto ako na just mi nemal požičat a vtom mi zrak padol na zem a čo tam nevidím -5centov tam svietilo ako slniečko tak som ich dvihla a zaplatila :grinning: :grinning: :grinning: no to určite nebola náhoda akokeby anjelikovia vedeli že aha jej bude chýbat 5centíkov tak jej ich podšupneme :wink:
20. jan 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali sedi a je to pravda, naco sa vzdavat pred cielom? je to znamenie :wink:
ip odpisane, neviem koho roman je dlhsi :sweat_smile:
20. jan 2010 o 22:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka mam ju odskenovanu, mala som ju pozicanu :slight_smile:
20. jan 2010 o 22:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka vidis to aka si sikovna :wink:
to je ake pekne ako ti anjelickovia pomohli, oni pomahaju stale, staci mat oci otvorene :dizzy_face: anjelickovia nas velmi miluju a vela ludi si to neuvedomuje...
20. jan 2010 o 22:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa k nej určite dostanem tak ako ku všetkému o čo požiadam mojich strážničkov pomocníčkov :wink:
20. jan 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kessi skus sa anjelikov opytat ako to mysleli a vypytat si dalsie znamenie, oni vedia co robia :dizzy_face:

00:00
Volání z jiných sfér, informace, kterou byste se měli dozvědět,
ale asi ji ještě nejste schopni porozumět.
Přijdou další pokusy o kontakt.
20. jan 2010 o 22:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz musim ist, majte sa pekne a dobru noc vam prajem papaaa
20. jan 2010 o 22:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved škoda že si to neuvedomujú alebo to pripisujú náhode :frowning2:
20. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahojte idem aj ja :pensive:
20. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte niečo kessina stým človekom zrejme nemaš niečo vyriešené a preto sa ti priplietol do cesty tak to skús zistit :wink: drž sa toho čo ti poradila linette
20. jan 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka, ja viem, ze s tym clovekom nemam nieco vyriesene... zial, problem je v tom, ze nevidim ziadnu cestu, ako to vyriesit, resp. doriesit :frowning2: a to sa taha uz roky... ono je to strasne komplikovane a hlavne aj sukromne :confused: ale ako pise lin, skusim ich pekne poprosit, aby mi dali dalsie znamenie, pripadne nejake vysvetlenie.. :slight_smile:
alebo musim byt len trpezliva a vsetko sa mi vykresli v ten spravny cas
aj vam dobru noc :dizzy_face:
20. jan 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kess marianka ma pravdu mas nieco s nim nedoriesene a dovtedy sa ti budu diat tie veci, kym si to nedoriesis.. o tomto by deniska vedela dobre poradit.. ona poradila aj mne, aj som si to uvedomila a som to tak este nespravila.. treba to robit so srdca aj ked je to tazke a nie rozumom.. neviem co to je za problem, ale napriklad ak ti ta osoba ublizila tak tvojou ulohou je srdca odpustit a zacat mat rada tu osobu (sama dobre viem, ze to je velmi tazke).. navyse je to uz minulost ktora ti vyplavala na povrch preto, lebo sa potrebuje doriesit a uzavriet :wink:
21. jan 2010 o 14:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kess vsimla si si co znamena cas 00:00??? mas v nom ukryte znamenie :wink: :dizzy_face:
21. jan 2010 o 14:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linette, vsimla :grinning: cakam na dalsie znamenie alebo teda na dalsi kontakt :slight_smile: posledne noci sa mi stale sniva s urcitymi ludmi, tak som zvedava...
idem ti poslat IP :wink:
21. jan 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, no super. podla numerologie som cislo 5, narodena v maji, cize 5 mesiaci, 1975 roku, v piatok, a okolo mna su cely zivot paetky. a mam stale silny pocit, ze mam tvorit, pisat, malovat, ..... strasne ma to laka, len sa k tomu neviem akosi dostat. :unamused: Asi by som uz mala napisat tie moje knihy, co sa uz cele roky chystam :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dnes som kukla na hodky ked ukazovali 4.44 ten vyznam tych stvoriek sa mi paci :slight_smile: uz sa tesim co ma caka
21. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis kessi mne sa to uz nestava s nulami uz som zrejme o nieco dalej :slight_smile: ja som uz porozumela :wink:
21. jan 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kessi mozes citat :sweat_smile:
davaj pozor na sny, pekne si ich zapisuj, su to znamenia, ktore su bud jasne znamenia alebo ich treba len spravne pochopit..
21. jan 2010 o 21:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alfomilka som ani nevedela, ze ty taka umelecka dusicka :dizzy_face: knihu?? zeby spisovatelka? :wink:
21. jan 2010 o 21:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka nova foto - vyzeras mladucko :dizzy_face:
21. jan 2010 o 21:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem lin ja sa tak aj citim len ten rok narodenia mlado nevypada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez v hlave knihu dnes v praci som nad nou uvazovala mam veeeee :wink: la planov ktore by som chcela uskutocnit
21. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok