Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
27. jan 2010

ohladne urieknutia a pomoci s preseknutím kadejakých put a problemov by som odporučila v BB p.Petra šimkoviča http://forum.annwin.sk/page.php?p=o-nas kontakt http://forum.annwin.sk/page.php?p=kontakt . stoji zato sa mu ozvať na mail a dohodnuť sa či vie pomocť 😉

terez34
28. jan 2010

ahojte denisocka diky za kontakt trochu som do toho nazrela a myslim ze to budem vecer studovat

dali4
autor
28. jan 2010

Ahojte kočky 😵 kúpila som si toto

https://www.youtube.com/watch?v=Kla_BvJJkmg


Je to sranda, dobrý relax 🙂 . A chcem vám niečo poradit ak trenujete videnie energie... ked som sa s týmto hrala dala som si oproti sebe dve retiazky ktoré sa pritahujú a sledovala som tu energiu, ako ked si dáte dva prsty oproti sebe, poznáte to... No toto sú magnety takže je to sila a je to nááádherne vidno. Myslím že hociaké magnety sa dajú použit 😵

dali4
autor
28. jan 2010
linette
28. jan 2010

ahojte babenky 😉

dali to je super vec, take som este nevidela 😀 to teraz leti ako cecka a buzirky?? kde sa take da kupit? 😉 😅
som sa snazila sledovat energie, no nejako som prestala.. dost mi to tahalo oci a tie mi stale slzily.. vzdy som si musela dat biely podklad aby sa mi nieco ukazalo a najlepsie mi to islo vo vani.. okolo seba som vacsinou zelene videla hoci som ju mala volakedy oranzovu.. 😒 mala by som viacej trenovat..

linette
28. jan 2010

terez nepozerala som reflex skoda, asi si to vyhladam na nete.. ziadna vojna byt nema, len ludia ju tolko spominaju a pripravuju sa na nu, dokonca su si uz isty a oni si ju privolaju.. naco take davaju v telke? aby vzbudzovali paniku zrejme.. inak koncov sveta malo byt uz niekolko a sme tu stale.. obamovi sa nic nestane podla mna.. inak vanga spominala zavrazdenie papeza a moslimov.. skor verim na to, ze priroda nam zacne vracat to zlo, ktore sme jej sposobili, cize zemetrasenia, tsunami, tornada, zmeny v pocasi, zosuvy pody, zaplavy, atd.. este je dost mozne, ze medzi zemou a mesiacom preleti meteorit zdoraznujem len preleti a to sposobi problemi (zem sa prestane na urcitu dobu tocit a tak).. no to vychadzam z teorii.. nic zle sa nestane, nemoze a mi to nechceme .. mimochodom mi bolo niekolkokrat povedane, ze budem mat deticky a tie veru este nechystam takze ziadna vojna, ale pokojny svet so zvladnutim vsetkych problemov 😵

linette
28. jan 2010

k tej vange - utok moslimov, nie ich zavrazdenie..

linette
28. jan 2010

jaaaaj baby ja som taka sprosta.. 😠 vlani som mohla ist na ekonomicku univerzitu bez prijimaciek podla priemeru a tento rok uz dali povinne prijimacky .. to aby som sa zacala ucit.. 😠 😠

linette
28. jan 2010

som nasla jeden komentar:

vieš sú aj iné planéty zo životom, čo sa nepodobá na náš život. :D
a treba naberať aj iné skúsenosti :D život je cesta , keď že, už vieme že vesmír je mentálny, tak to čo žijeme si vlastne tvoríme,vlastne sa nám zhmotňujú naše túžby a želania hi hi, všetko čo vnímame, sú vlastne rozdiely vibrácii medzi jednotlivými frekvenciami a ich tvary si zdokonaľujeme v našej mysli. Keď že môžeme slobodne tvoriť,čiže môžeme vysielať,alebo vibrovať… čiže rozprávať.. spievať … trebárs niečo, čo poteší našu dušu “chválospevy, myšlienky na pekné príbehy… :D Vieš každý ma svoju vlastnú úlohu, ktorú hrá v cykloch. Každý má vlastnú prácu, ktorú musí dokončiť na svojej ceste. Cyklus pod tebou ešte nie je pod tebou, ale sa len formuje pre potrebu, ktorá existuje. Pretože vedz, že žriedlo múdrosti, ktoré vysiela vpred cykly, sa večne snaží získavať nové sily. Vedz, že vedomosť je získaná jedine cvičením, a múdrosť pochádza len z vedomostí, a tak sú cykly tvorené zo Zákona. Sú prostriedkami pre nadobudnutie vedomostí pre Rovinu Zákona, ktorá je Zdrojom Všetkého. Cyklus dole nie je skutočne dole, ale odlišným je v priestore a čase. Vedomie tam pracuje a testuje dôležitejšie veci, než sú tie vaše. A vedz, že nad vami sú tí, ktorí tiež pracujú ako vy, ale predsa na iných zákonoch. Rozdiel, ktorý existuje medzi cyklami, je iba v schopnosti pracovať so zákonom. My, ktorí máme bytie v cykloch nad vami, sme tí, čo prví prišli zo Zdroja a v priechode cez časopriestor sme získali schopnosť použiť Zákony Väčšieho, ktoré sú ďaleko nad chápanie človeka. Nie je tam nič, čo je skutočne pod tebou, ale iba odlišné pôsobenie Zákona.
Pozri sa hore, alebo pozri dole, nájdeš to isté. Pretože všetko je len časťou Jednoty, ktorá je v Zdroji Zákona. Vedomie pod tebou je časťou tvojho vlastného, ako my sme časťou teba.
Ty, ako dieťa nemáš znalosť, ktorá k tebe prišla, keď si sa stal človekom. Porovnaj cykly s človekom na jeho ceste od narodenia po smrť, a uvidíš v cykloch pod tebou dieťa s vedomosťami, ktoré má; a pozri sa na seba ako odrastenejšie dieťa, postupujúce vo vedomostiach ako čas plynie. Pozri, My tiež, dieťa vyrastá do dospelosti so znalosťou a múdrosťou, ktoré prišli s rokmi. Taktiež, sú cykly vedomia, deti v odlišných stupňoch rastu, i tak všetci z jedného Zdroja, z Múdrosti, a všetci do Múdrosti sa znovu navrátia.“

dali4
autor
28. jan 2010

lin zaujímavé 🙂

Dala som tam link na e-shop 😉 ... fakt je to super. Ináč vraj to začína byt hitom na celom svete 😅
Ináč nie si sprostá... ved stopercentne si vlani nemala íst na tu univerzitu 😅 ... keby si tam mala íst tak tam už si 😵 ... je to dobré takto ako to je. 🙂

linette
28. jan 2010

dali vidis to takto som nad tym neuvazovala 😀 😝 akurat mi mozno neni sudene ani tento rok.. 😔 alebo mi je sudene preto nieco urobit napriklad sa drvit a drvit 🙄
tie gulicky su fakt super dokazala by som sa s nimi nonstop hrat 😅 a co hovori marecek na gulicky? 😉

dali4
autor
28. jan 2010

Nechaj tomu volný priebeh 😉
lin... čo Mareček na guličky 😅 ... myslela som že ho to nebude zaujímat ale bola som prekvapená. My sme totiž už viackrát pozerali tie videá ako tam z toho robia všelijamé pekné tvary a vtedy sa mu to páčilo ale nevedela som že až tak 😅 . Dneska bol na pc, úplne zažratý do Train simulátoru a vtedy mi napadlo že mám hento... mám to už asi tri dni doma ale nejako nebol čas sa s tým pohrat. Tak som si povedala že to vytiahnem. Hovorím Mareček chceš, niečo ti ukážem... vytiahla som to ... 😀 on vystrelil od toho počítača ako namydlený blesk úplne hotový že jéééé ty to máš ? To sú zázračné guličky idem sa s tým hrat... tak mi to vytrhol z ruky... Ale potom sme sa hrali spolu. Kukala som akú má fantáziu, také všeličo s toho urobil že mna by ani nenapadlo 😅 . Nebolo to také súmerné ako to ukazujú ale to je úplne jedno, bolo to skvelé. Podla mna také niečo ani neomrzí, vždy ked to zoberieš do ruky tak ti napadne niečo iné.

dali4
autor
28. jan 2010

A ta energia je úplne úžasná... tak sa mihotá okolo každej guličky, ked ich od seba odtahuješ tahá sa ako med 🙂

linette
28. jan 2010

to je super, ze marecek je z toho happy, ved chlapy lubia tvorit a rozoberat 😉 😵 😅 ze vystrelil ako namydleny blesk od pocitaca 😅 ukazala si gulicky aj mm? som pozerala tu galeriu, je tam napisane kolko minut to cca trva kym sa to zmodelizuje a mne sa to byt tazsie.. teda mne by to trvalo 😝 moze to byt sranda 😅 skoda, ze to v obchode nepredavaju... a tu energiu okolo vidis priesvitnu alebo sa ti aj zafarbuje?

linette
28. jan 2010

necham volny priebeh, ale ucit by som sa mala.. a teraz po rocnej prestavke sa mi bude tazko nakopavat.. 😒 a najhorsie je, ze prijimacky su az z troch predmetov a to s aj, ekonomiky a matiky.. a prave z matiky som antitalent 😔 ale tak bude co bude ja to aspon skusim a srdce budem mat na mieste.. 😉

linette
28. jan 2010

Jsme duchovní bytosti, které zabrali fyzická těla, aby se mohli účastnit v této fyzické realitě: Bez našich těl se jí účastnit nemůžeme. Můžeme uvažovat naše fyzické tělo v tomto světě jako vozidlo, nebo jako plavidlo.

Mnoho duchů zapomnělo, že jsou pravé duchovní bytosti, ale jak? Byly jsme přemoženi dimenzí, se kterou jsme dříve neměli zkušenosti, dokonce ani nevíme jaký je čas a prostor. Je to tím, že jako duchové jsme neměli zkušenosti s touto okolo nás omezující realitou. Vstoupili jsme sem mnoha způsoby, dimenzionálními dveřmi, abychom byli schopni vstoupit do lidského těla – abychom se narodili. Narození je tedy dlouhá přípravná procedura a když jsme konečně vstoupili a přijali nové tělo, tak jsme se narodili. Ale jako batolata jsme, čas od času, vstupovali a vystupovali ze svých těl, dle toho jak jsme se učili používat své nové vozidlo.

Růstem míníme to, že se duch učí používat vozidlo, učíme se chodit, dokonce mluvit a chovat se v naší společnosti. Toto učení usměrňuje naší pozornost k fyzickým dojmům, takže lépe interpretujeme signály, a lépe operujeme s naším fyzickým tělem.

My jako duchovní bytosti přirozeně vidíme, že je to část přírody. Viděním skrz oči se myslí hledění skrze dvě dírky v hlavě, které nám předkládají fantastické dojmy, dokonce i televizi nebo WWW jako zde jen z fyzického světa. Jsme schopni zaměřit naše vnitřní oko, náš vnitřní pohled pryč od našich fyzických očí. Toto se nazývá aktivace třetího oka, při pasivním pozorování.

Někteří z vás se mohli doslechnout, nebo dokonce zažili, čemu já říkám “posun přízraku” nebo hledění do zrcadla, zírání na části vás samých. To je jeden krok v používání třetího oka.

kessi ty si sa snazila aktivovat si ocko, ak by si chcela docitat clanok, tu je link: http://helar.wordpress.com/2010/01/26/aktivacia...

dali4
autor
28. jan 2010

lin... nieje to tažké skladat. Chvíločku to treba cvičit a točit s tými guličkami lebo zvyknú tak odskakovat, ale to je otázka 10 mínút kým na to človek dojde 🙂 . mm nieje doma takže ešte nevidel 🙂
Vieš čo tu energiu vidím skor takú priesvitnú ale velmi silno žiari ... ak by som mala opísat odtien tak je taká sivo fialovo strieborná 😵

dali4
autor
29. jan 2010

Toto rádio počúvam ked sedím pri pc 😉 http://www.play.cz/dance-radio

linette
30. jan 2010

dobre ranko babenky kde ste sa vsetky podeli? 😕

dali taku silnu energiu potom vidi aj marecek, ze? 😉 ja som skusala znova po dlhom case kuk auru medzi mojimi prstami a zasa som videla zelenu, no tentoraz mi to islo uz lahsie, nemusela som sa natolko silit.. zaujimave je, ze to vidim ako slabucky obraz ale len okolo toho prsta na ktory sa pozeram a ten oproti.. raz sa mi stalo, ze som to videla okolo vsetkych prstov..
inac ked som bola na vianoce a medzi vianocami v kostole (som bola aj v malom a aj vo velkom) tak co sedeli predomnou ale asi take dve, tri lavice tak som im videla okolo hlavy take velmi silne priesvitne presne ako obrysy ich hlavy.. este com cumela, ze co? oproti boli aj vysvietene stromceky, tak mi zrejme tie dopomohli 😅 ked sa ta zena nahla tak to natahovalo za nou.. potom som cumela aj na tych, ktori sedeli tesne predomnou a tam nic.. som potom pozerala na moje ruky.. co ja nerobim v kostole? 😅 😝 ale tak tam je klud, hodinu tam sedim a ked ne niekoho kukam tak si to ani nevsimnu.. ale uz som si povedala, ze ked pojdem nabuduce do kostola tak sa budem sustredit na omsu a nie na aury ludi.. 😉 😅

linette
30. jan 2010

dali ja mam rada tanecnu hudbu a to radio je super 😉 uz ho aj pocuvam 😅 lepsie ako expres stonasobne 😀

linette
30. jan 2010

viete co? .. som skusila poslat lasku priatelovi ked bol u nas akoze priamo .. som ho objimala a v tom som si predstavovala zo zavretymi ocami ako ide z mojho srda energia lasky do jeho a hovorila som pritom, ze ho milujem (nebolo to tazke precitit, kedze ho naozaj milujem) a on mi chytil ruku a dal si ju na srdiecko a potom ma zacal silno obimat.. taky bol zlaty 😵 ale som mu nepovedala, ze som mu ju poslala, pretoze hned by ho to vytocilo, kedze take odcudzuje.. ale ze to tak rychlo zabralo, kto by to bol povedal 😅

dali4
autor
30. jan 2010

linet to je paráda s tým posielaním lásky... 😵 Ono je dobré robit to aj takto priamo, vtedy hned zbadáme nejakú reakciu 😉 A s tou aurou... no ja tiež vidím len niekomu 😕 , ale že prečo?

adina22
31. jan 2010

Ahojte babulky tak sa hlasim po dlhej dobe 😉 Blahozelam nasim tehulkam, a zelam nech su oni aj deticky zdravucke 😵 😵 😵
Priznam sa,ze ma Deni nakopla tak som sem zavitala.Ja teraz vacsinou len 'studujem',teda citam minigrimi,vzdy ked je novy clanok tak idem kuk,ale aj v starsich clankoch najdem vzdy nieco co ma oslovi. 🙂

marianka79
31. jan 2010

ahojte som tu len na skok ideme sa sankovat mala som hrozný sen že som videla čiarnych pavúkov fúúj a jedla som niečo a zrazu som mala pavúka v ústach tak som ho vyplula a cítim zas dalšieho tak som aj toho vyplula bol taký ako hodinár ten s tými dlhými nohami jajajajajáááááj to bolo hnusné tak ja prídem neskor pa zatial snad nedojdem polámaná ako moja sesternica chudátko zlomila si krížnu kost na sánkovačke nás asi naozaj niekto preklial ☹

marianka79
31. jan 2010

jajaj došli sme štastne zo sankovačky ale tak ma bolí zadok kríže a nohy celá som sa poudierala bolo to dost vyšmýkané

dali tie guličky si chystam aj ja kúpit už dlhšie snorím na nete po nich je to relax tak ako tá inteligentná plastelína 😉

marianka79
31. jan 2010

linette to je pekné len tak dalej pokračuj 😉 ja som teraz tri dni s mojim nebola a ani som nič neposielala 😒 nebolo času sme u sestry na horách boli sme sa sankovat a večer som padla do postele ako kabela srotu 😀 ale dnes mu už pošlem už mi je smutno 😔 sice som dolamaná ale v poho 😉

linette
31. jan 2010

babusky ahojky 😉

adi to je pekne, ze si sem zavitala 😵 mohla by si sa prist castejsie pochvalit co vsetko uz vies 😉 😵 minigrimi sem-tam kuk aj ja, ta helar je skvela - tolko veci co popisala 😉 .. neverim, ze ma 51 rokov, by som povedala, ze nejak okolo 30-35..

linette
31. jan 2010

marianka jak ti je dobre, ze si na horach 😵 trocha odreagovania je potrebne 😉 ja by som sa sla najradsej niekam lyzovat a zasit niekde do drevenej chatky s priatelom a popijat varene vinko 😀

linette
31. jan 2010

ach jaj mi je do placu co sa deje vo svete.. tak lutujem tych haiticanov.. chudaci, povedali by ste, ze to zemetrasenie bolo umelo vytvorene?? 😕 som zvedava, ze kto je natolko sprosty, ze to vobec vykona 😠 tym ludia naozaj idu aj cez mrtvoly pre svoj ciel.. a tolko ludi co tam zomrelo a ti co ostali tak ich poberu a vyberu organy, ktore predaju a samozrejme nikto im to nedokaze ved to zvalia na zemetrasenie.. a co hovorili, ze deti unasaju a aj tie pre organy a na adopciu.. fakt hrozne ☹ 😠