Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
7. feb 2010

Mala som to odfotit... ale to mi až potom napadlo ked som tam hrabla s naberačkou 😒

linette
7. feb 2010

morturi asi som nejako nedoverciva, ale podla mna je to by som povedala zbytocne si anjelov preposielat a "obchodovat" s nimi.. moze v tom byt aj nieco ine, nejake ine sily alebo len vymysel.. teda mne to pride take.. ale ked to existuje v skutocnosti tak je to pekne..
vies anjelov mame kazdi ci sa nam to paci alebo nie, pomahaju nam a vzdy ked vidia, ze uz nemozeme dalej tak nam poskytnu pomocnu ruku (bud si ju vsimneme alebo nie).. oni vedia co kedy a ako maju urobit.. a ked sa ku nim prihovaras tak je to este lepsie, pretoze oni su radi ked sa s nimi rozpravame alebo ich prosime a verime im.. staci ked si ich zavolas sama a si k nim uprimna - oni vedia kedy si a kedy nie.. je mi to proste smiesne aby ich niekto k tebe poslal len tak.. ved ty ked ich velmi silno potrebujes, oni dojdu sami a ked ich prosis tak cakaju na to aby si otvorila.. a ano mas pravdu, oni nepotrebuju ziadne dvere ..

linette
7. feb 2010

dali nemas zac s radostou sa stalo, len aby to pomohlo 😵
a ako vyzera take anjelske oko? som este take nevidela.. skoda.. ja by som velmi chcela anjelikov aspon pocut, citit ich citim ale len obcas.. a parkrat sa stalo, ze ku mne prehovorili ale to bolo formou vnutorneho hlasu a potom nasledoval taky klud a radost.. 😵 teda si len myslim, ze to boli oni

linette
7. feb 2010

adi kde mas foto ?? 😕

adina22
7. feb 2010

dali - nadhera ako sa vedia pripominat ze su stale s nami 😵 😵

linette - admini to asi zmazali ale nedali mi ani vediet len to jednoducho vymazali...musim tam nieco hodit

adina22
7. feb 2010

tak uz som tam nieco narychlo nahodila,dufam ze tato im vadit nebude....predtym som tam mala obrazok vodnara a kedze som vodnarka som to vlastne ja no nie? 😀 😀 😉

linette
7. feb 2010

adi toto je dobra fotka 😉 podobas sa mi na jednu moju byvalu spoluziacku 🙂 vodnar je aspon clovek, ale co by robili kebyze tam vycapim kozorozca? 😀

dali4
autor
7. feb 2010

lin... 😀 nie anjelské oko ale mastné polievkové oko ktoré malo tvar anjela 😅
ešte k tomu očkovaniu, už to nechcem rozoberat ale ešte kuknite toto, to hodila jedna kočka do témy o očkovaní. Pamatám sa že Mareček také bral, asi v 3 rokoch mu to homeopat predpísal kvoli očkovaniu proti TBC, dost mu to hnisalo ked bol malinký. Vypúlil na mna oči ked som mu povedala že nám dr. vravela že je to v poriadku. To vraj hnisat nemá 😒 Budem to potom dávat aj Mišelke. http://zdravi.doktorka.cz/odstrante-negativni-n...

linette
7. feb 2010

dali a ja, ze oko 😅
ti lekari su niekedy dost casto fakt, ze sila.. ked sa nejedna o nich a ich rodiny tak ostatni su im ukradnuti a to prisahali hyppokrata.. mna moc lekari nemaju radi, kedze tam pri ockovani vzdy robim predstavenia (teraz som uz dospela a nemozu ma nutit na nic) a este k tomu hovorim co maju robit.. kozna ma za to dokonca pochvalila 😅 ale tak clovek musi byt v obraze, pretoze nie kazdi lekar je rovnaky a su fakt aj taki, ze to robia len pre peniaze co je velmi smutne..
dali drzim palce aby vsetko dobre dopadlo a ked to mal marecek nahnisane, tak to mozes povedat lekarke, ze mas strach, ze to aj miselka bude mat.. mala by to pochopit ak ma city a srdce..

linette
7. feb 2010

ozaj baby.. chcela som si vyplnit profil na modrej streche slovenskej verzii a kedze som sa registrovala tu na ceskej verzii tak mi nedovoli vyplnit profil slovensky.. mam v ceskom, ze: nove zamky, nitriansky kraj, slovakia, ceska republika 😀 a nejde to zmenit 😒

marianka79
7. feb 2010

lin diki dnes som si musela vypat zvuky na mobile aby si moj nemyslel nieco zlé 😀 😝

marianka79
7. feb 2010

dali mala si teda mastneho anjela?jej mohla si to odfotit len keby ta tak niekto pri tom uvidel ze si fotis polievku 😀

marianka79
7. feb 2010

adina mas teraz pekne vodnarovske foto ja som tiez vodnar a dala som si urobit modre vodnarske nechty tak to tiez budes mat teraz narodky? Tak vsetko naj. 😉

marianka79
7. feb 2010

a to co pisala morturi no neviem ci je nieco take mozne ze posielat anjelov to je take majetnicke oni sluzia vsetkym ludom rovnako a nemozno ich posielat inym to kazdy sam za seba ziada o pomoc a vzdy pridu a pomozu da sa poslat laska alebo sa mozes za druheho modlit ale poslat anjela nie ale to je moj nazor

marianka79
7. feb 2010

baby mam trosku vycitky mam velmi vela starosti a...akosi som nemyslela na anjelikov moja mysel uplne prepla inam a... mam obavy ci sa na mna nehnevaju myslite si ze dokazu pochopit takuto situaciu?caka ma velmi vazna a smutna vec ☹ a som z toho paf 😢ale dnes to napravim slubujem aspon sa pomodlim za druhych na viac nemam sil 😔

marianka79
7. feb 2010

jeej a objednala som si knihu secret mam ju na poste a vcera ked som isla k priatelovi som sa stavila v trafike ze si kupim casopis ale zbadala som tam dvdcka tak som vyberala a vybrala som film s nazvom Tajemství a druhe dvd malo pod nazvom filmu napisane ze:''odkryjete velke tajomstvo''hmm nejak sa mi stymi tajomstvami roztrhlo vrece 😀

linette
8. feb 2010

dobre rano babulky 😉

marianka vsak 34 kusov mailov s lekciami ang. jazyka je uz nieco, normalne rekordy vyrabam 😀 ale aspon uz mas prve styri lekcie.. ked ti kazdy den poslem jednu lekciu tak hadam do konca mesiaca mas vsetky 😉 dnes sa mi dufam podari poslat celu piatu 🙂
podla mna anjelickom nevadi, oni vedia vsetko preco je co a ako, zaco.. ja mam napriklad anjelickov vo vitrine a ked sa k nim modlim rano a vecer, vzdy sa k nim postavim a uz s nimi komunikujem.. a minule sa mi stalo, ze som jednoducho nestihla sa k nim postavit, tak som sa v duchu ku nim modlila pri zehleni vlasov.. inak sa k nim zvyknem behom dna prihovat raz viacej, raz menej.. dokonca som parkrat aj sviecku zapalila a hovorila som ku nim .. 😵

linette
8. feb 2010

pred par dnami sa mi stalo, ze som fotila priatela a okolo neho same dusicky 😵 hodim fotky do pc a dam link na album.. 😉

linette
8. feb 2010

adi a marianka kedy ste mali/mate narodky? 😉

linette
8. feb 2010

tak pridala som fotky.. mozete si kuk orbikov..
http://cid-0594cdc675f91e56.skydrive.live.com/s...

linette
8. feb 2010

dali dakujem za mail s tymi mravcami a cykadami je to pravda.. 😒 😠 minule som tak uvazovala nad tym, ze by mal byt dochodcovsky vek pre kazdeho rovnaky a znizeny.. tiez stat by mohol prispievat do 3 piliera, ved to je smiesne, ze 40-45% z vyplaty je dochodok ☹

marianka79
8. feb 2010

ahote 😉 lin za 4dni ☹

marianka79
8. feb 2010

pekné orbiky 🙂 ako more me sa tiež podarilo odfotit pár a čo to vlastne je?hmm asi blbá otázka 😕

linette
8. feb 2010

marianka takze 12.2. to je pekny datum 😵

linette
8. feb 2010

orby su gule, su rozne - napriklad prachove, pelove, slnecne.. a dusicky ci energie 😵 tie su pre nas dolezite 😵 niektore maju taku silnu auru, ze ju na fotke vidi kazdi .. az normalne ziaria 😵 a cim ma sytejsiu farbu tak tym su vyspelejsie 😉

marianka79
8. feb 2010

ja mam anjelkov tu na stole mam ich zatial 5 ale určite sa rozrastú jááj videla som takého krásneho bola to ale anjelinka len bolo zavreté tak som nekúpila ale pojdem si pre nu určite 🙂

linette
8. feb 2010

marianka ako pekne si jej povedala 😵
zaujimave je, ze niekde som citala, ze kazdy mame anjela muza a aj zenu a inde som citala, ze medzi nemi sa nerozlisuju pohlavia.. ale tak ani u dusi sa pohlavia nerozlusuju, takze by som povedala, ze anjeli su vsetci jedno pohlavie ..

marianka79
8. feb 2010

ale krajšie sú ženy anjelinky 😉 😝

marianka79
8. feb 2010

linette celkovo človek sa skladá z muža ženy a dietata v každom z nás sú tieto tri časti tak i duša je podla mna taká trojka 🙂 ale anjeli majú mužské mená nie?