Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
10. feb 2010

mam rozcitanu knihu Klice ke stesti ale zrejme najprv tuto docitam pri tej prvej som vzdy zaspala 😀 😔

dali4
autor
10. feb 2010

Už bysom aj išla spat, ale Miška spí už 6 hodín tak rátam že sa každú chvílu zobudí... musím počkat 😠

linette
10. feb 2010

marianka nemas za co, lekcie uz mas, uz len ten zbytok.. potom tam budes mat aj opakovacku.. ja ked som opakovala, tak som sa dobre nasmiala, pripadala som si ako blazon .. som bola sama doma 😅

marianka79
10. feb 2010

lin no prave tie obrisy som netrafila a to teda potom dopadlo

dali4
autor
10. feb 2010

lin ja viem 😵 ... nechcem byt vychudnutá, chcem len naspat svoju váhu 😉 a ja mám takú postavu že ked aj schudnem neviem kolko tak nikdy nevyzerám vychudnuto, mám pevnú kostru... po mame 🙂

marianka79
10. feb 2010

no mna by slovinarka teda nepochvalila za to co som napisala 🙄

dali4
autor
10. feb 2010

marianka, pošli mi tvoj mail na IP, pošlem ti fotečky nechtíkov 😉 , alebo kam ? Na skype ?

linette
10. feb 2010

dali tes sa, ze ti spi sest hodin, priatelovho synovca tak naucili, ze ked mal 3 mesiace, bol skoro stale hore a tak ho nechali navyknut na noc, ze teraz chodi spavat okolo pol noci alebo nadranom a potom spi skoro ako ja 😀 a to je este babo.. na zly rezim ho navykli, ale tak ich vec ako vychovavaju maleho.. (inak plno veci tam zle robia, ale som ticho) ...

linette
10. feb 2010

marianka tu nemusis dbat na gramatiku.. my rozumieme reci tvojho kmena a to je hlavne 😅

linette
10. feb 2010

ja nemam sajnu aku kostru mam, ale odkedy som schudla mam pocit, ze aj kostra schudla spolu somnou 😝

marianka79
10. feb 2010

dali IP

linette
10. feb 2010

uz som aj zabudla co som sem chcela prekopirovat jak som docitala ten clanok.. jeden a pol odseku:

Láska je taký rozsiahly pojem, že naša racionálna myseľ ho nie je schopná plne postihnúť. Keď však začneme žiť jej jednotlivé aspekty, Uznanie, Vďačnosť, Pohoda, Krása, Láskavosť, Vznešenosť a Istota ožijú. Keď sa s nimi zžijeme, začne magická premena, ktorá aktivuje naše vnútorné éterické svetelné telo.
Toto je tá príležitosť, ktorá sa pred nami rozprestiera v roku 2010. Sú to jednotlivé stupienky, ktoré vytvoria rámec pre najbližiu úroveň nášho vzostupu.

dali4
autor
10. feb 2010

Hm, lin, to sa neoplatí rozprávat niekomu do toho... ved ty si potom vychováš svoje detičky podla svojho 😵 . Mišelka sa zatial dobre drží čo sa týka spania. Ono sa to tak nejako samé vyriešilo a zatial to klape. Nič som jej nemenila, nesledovala neposúvala čas krmenia, ona si to tak sama zadelila 🙂 . Zatial, snád to vydrží. Zvykne jest tak okolo 22.00 a potom zvykne vydržat až do 5-ej, do 6-ej...

marianka79
10. feb 2010

lin si dost chuducka ale aj mladucka ved pockaj po 30tke 😀

dali4
autor
10. feb 2010

tak tak marianka 😀

linette
10. feb 2010

dali ano ja viem, ved ani nerozpravam radsej, len priatelovi a ten sa do toho nevyzna, ale to, ze maly bol hore hlboko do noci bolo uz aj jemu divne (teraz ma 10 mesiacov).. ano ja si svoje vychovam 😉 budem sa snazit co najlepsie 😵
miselka moze byt zlata 😉 😵 dobre babako je 🙂

marianka79
10. feb 2010

dali tak to mas super moj byval kazde 2 hodiny hore do roka 😠 vobec som sa nevyspala ani jednu noc ale schudla som zato vyse 20 kilov

linette
10. feb 2010

marianka ja chcem 4 deti (2 minimum) tak to budem potom mala a tucna a budem sa gulat?? .. to hadam az taky extrem nebudem 😀 😝

linette
10. feb 2010

ja som zevraj chodila spavat so sliepakmi a vstavala s kohutmi a potom som kazdeho skoro rano budila 😀 pobede som spat ale nikdy nechcela.. v skolke som vzy prva bola, teraz mi je zle ked mam vstavat skoro.. 🙄

dali4
autor
10. feb 2010

Je naozaj dobrá 🙂 , kludné bábo. Aj Marek bol taký. Teda ten bol ešte kludnejší, vobec neplakával ani nepipol, až som mala niekedy strach či je v poriadku 😅 . Ani ked bol hladný neplakal 😅 , musela som ja sledovat že kedy má jest. Mišelka si povie, vždy jej dávam jest až ked si vypýta.

dali4
autor
10. feb 2010

marianka, to za to ja neviem schudnút lebo dobré spavé dieta mám 😀

marianka79
10. feb 2010

lin to zas nie ja proti tomu bojujem cvicim a vysielam univerzumu pozitivne myslienky co sa tyka toho ako vypadam a som spokojna so sebou

dali4
autor
10. feb 2010

Už je hore, tak idem... nakrmim Mišku, predpokladám že hned potom zaspí a ja pojdem tiež. Tak sa na dnes lúčim bybulky, prajem vám dobrú nocku 😵 . marianka, mailík som poslala.

dali4
autor
10. feb 2010

bybulky 😀 ... babulky ! 😅 😵

marianka79
10. feb 2010

chudla som so stresov dali a to nebolo dobre bud rada ze je taka dobrunka mas stasticko 😉

linette
10. feb 2010

dobru dali krasne snicky co znamenaju iba dobre 😵

dali4
autor
10. feb 2010

dakujem 😵 ... podobne aj vám dobré sníčky. marianka... ja som rada, naozaj. Najdoležitejšie je, že je malá spokojná a kludná.

linette
10. feb 2010

marianka tak treba 😵 univerzum vracia vsetko..
inak ja co som pochudla tiez so stresov a z nervov, lenze to neviem naspat pribrat... som sa uz rozhodla, ze priberem pat kil a zrejme to funguje, lebo stale som viacej hladna 😅 podarilo sa mi kilecko pribrat, ktore si poctivo snazim ustrazit a minule mi z neho ubudla polovicka..

linette
10. feb 2010

ale dneska navecer som sa dobre napratala.. skoro cele vtacie mlieko som zjedla az mi z neho zle bolo.. do r.. zasa si na neho chutim 😀

marianka79
10. feb 2010

tak si to objednaj s vesmiru 😉 a pojdu kila hore