Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
11. feb 2010

no tak dobrú noc anjelinky 😔

linette
12. feb 2010

dobre ranko bambulky 😉

dnes som mala fakt zvlastnu noc.. nespala som vela, pretoze som stale premyslala a myslela, potom som sa dost casto prebudzala.. ked sa mi podarilo zaspat zlvastne sny som mala.. a este k tomu 5 kusov a kazdi zvlast a dokonca nadvazovali.. v skratke bol tam cintorin, asi nejaky duch, sviecky a kotelnica, kde som odbocila skorej a cislo 5 (lebo pat sviecok som zapalovala), to je zvlastne, lebo na cintorin idu parne sviecky a kvety..

linette
12. feb 2010

dali ale bmi neni upraveny, nerozlisuje to muz, zena, rok.. je to zhrnute z minima.. takze az tak tomu neverim..
wauuu super fotku mas 😉 😵

linette
12. feb 2010

marianka nemusis to brat ako prekliatie.. nemysli na to, ze na vas vobec nejake mohlo padnut.. ked si zle veci alebo len nieco co pocujes a myslis (negativne) nechas pripustit k telu tak ono si k tebe pride s radostou.. to si musis vytvorit imunitu proti takym veciam.. napriklad si predstavuj velku bublinu, ktora ta pred takymi chrani (mne to pomaha) a predstavuj si aj okolo svojej rodine, ale si hovor, ze tvoja aura energia je dostatocne silna a chrani ta.. navyse mas anjelikov, ktori ta chrania 😵 . proste nemozes si to k telu pripustit.. vies ked niekto niekoho preklina a ten niekto je "slabi" (nie fyzicky) tak vlastne to prekliatie privita v naruci.. ked je zasa ten dotycny dostatocne silny, tak sa mu nic nestane a odrazi sa to na toho, ktory preklinal.. (ale tak jemu sa to tak ci onak vrati).. treba trocha cviku a ide to, navyse staci mysliet pozitivne a ked si hovori, ze ste prekliati tak to neni pozitivne 😕 ako som radila dali, na zle myslienky nemysliet a ked sa podari, nerozvijat ich dalej, hned prejst na pekne.. 😉

linette
12. feb 2010

mirka katolog naozaj existuje 😉 😵 mozes skusat aj zo srandy .. clovek neuveri, kym nezazije.. ako to hovorili vo filme, ci na to clovek veri alebo nie, ono to existuje a stale pracuje vo dne v noci 😉

linette
12. feb 2010

marianka v podstate som pri konci ale este stale je toho dost.. neboj sa nebudes sa nudit 😅

linette
12. feb 2010

toto je smutne a zaroven dojimave: http://helar.wordpress.com/2010/02/11/maju-zvie...

dali4
autor
12. feb 2010

Ahojte... 😵
mirka , 🙂 nie, určite nechcem byt ako celebrita 😀 ... ja som nikdy ani nedržala, nedržím a držat nebudem nejakú drastickú dietu, ale jednoducho, tie kilá mi zavadzajú, som z toho nervozna a aj viac unavená. Už som to tu raz opisovala. Na mna... aj mierna nadváha, velmi zle vplýva, proste sa necítim dobre, a ked sa človek necíti dobre tak to vplýva aj na okolie a potom sa mi to zase vracia naspat... A ked to možem ešte ináč opísat... tak ked mám viac tuku ako bysom mala mat tak sa naozaj cítim nezdravo. Ja vobec neriešim vzhlad, ja sa mám rada taká aká som, pri pohladu do zrkadla nemám vobec problém sa na seba usmievat a povedat si "si krásna 😅 😵 "... ale ten pocit... chápeš? Budem kludnejšia, budem mat pevnejšie nervy ak zhodím tých pár kíl 😉 .

dali4
autor
12. feb 2010

marianka robím gelové nechty. A robím ich čo najtenšie ale pevné. Vyzerajú prirodzenejšie.

dali4
autor
12. feb 2010

lin ten príspevok je zaujímavý 😕 fakt smutné ale krásne

dali4
autor
12. feb 2010

Baby 😅 ... dneska dojde Marečkova frajerka k nám... to vám je tiež príbeh, ja som strašne zvedavá ako to bude pokračovat 😅

dali4
autor
12. feb 2010

Je to láska na dialku ... lebo teraz už býva daleko od nás. Myslíte si že sa deti možu naozaj lúbit 😉 ?

linette
12. feb 2010

dali marecek teda nestraca cas 😉 😅 a to je aj dobre, bude aspon skusenejsi a to, ze ma uz v takomto veku frajerku svedci o tom, ze ho baby miluju 😉 😵

linette
12. feb 2010

ja si myslim, ze ano, urcite ano 😵 akurat, ze to mozno nevedia dat najavo (pred spoluziakmi), je to pekna taka nevinna laska 😵 bez starosti a bez problemov.. vsak zlate detske casy 😵

linette
12. feb 2010

som myslela na chlapca a dievca.. co sa tyka medzi chlapcom-chlapcom, dievcatom-dievcatom, sa podla mna tiez dokazu lubit, teda mat radi ako kamarati, s ktorymi im je dobre a rozumeju si, ked sa jednemu nieco prihodi, druhemu je ho luto a snazi sa pomoct, vedia sa spolu zabavit.. a ich maximalny problem je, ze im niekto zobral hracku a rychlo sa vedia udobrit..

dali4
autor
12. feb 2010

To je dievčatko, ktoré s Marečkom chodilo minulý rok do školky, do rovnakej triedy. Už tam sa kamarátili, celý den boli spolu, chodili za ručičky 😅 , vždy ked išli na vychádzku von tak som ich pozerala cez okno a vždy bli spolu. Bola aj u nás sa hrat. Len potom sa odstahovali z nášho mesta a okrem toho Kristínka išla aj do školy, Mareček mal odklad. No aj tak chodí do školy inam... Sem tam sme si zvykli s jej mamou telefonovat a rozmýšlali sme že ako a kedy sa stretneme. Nejako nám to stále nevychádzalo. Marek mal sem tam také dni že bol smutný, povedal mi že myslí na Kristínku a že mu je smutno. Včera večer mi volala jej mama a pýtala sa že či nás možu navštívit, lebo že Kristínka strašne plače po večeroch, že ona chce vidiet Marečka 😅 ... Tak dneska prídu... a Marek 😀 😀 😀 tomu ked som to povedala... správal sa ako fakt dospelý chalan ktorého čaká rande... normálne bol taký... roztržitý. Aj sa smial, velmi sa teší ale má aj trému lebo sa nevideli trištvrte roka.

linette
12. feb 2010

laska prekvita v kazdom veku a ked clovek dokaze mat rad naozaj kazdeho, tak je stastny, pretoze laska je ten najsilnejsi cit 😵 keby sa kazdi mal rad a akceptuje sa navzajom, neboli by vojny, konflikty, nedorozumenia a zivot by bol ako rozpravka.. 😵
lenze to nieje mozne.. jin a jang.. vyvazenie dobro-zlo, laska-nenavist, biela-cierna.. vyvazenie, vzdy sa mame niekto co ucit.. a niekedy to zlo je potrebne pre dobro .. taky je nas svet.

linette
12. feb 2010

takze moja menovkina 😉 ked sa takto maju radi, tak by sa mali co najviac stretavat, bolo by skoda kebyze im to skonci 😒 aj ked parkrat do roka aj to je volaco 😉 marecek je vypela dusicka a mozno aj kristinka a mozno prave sa nasli a v buducnosti budu mozno partnermi 😉 dobrymi kamaratmi uz su 😵 inak to je pekne v takomto veku sa kamaratit s opacnym pohlavim, v mojej skolkarskej ere to bolo tak, ze chlapci nemali radi dievcata a dievcata sa ich bali a hambili..

linette
12. feb 2010

marianka dneska je 12.2. a chcem ti zapriat vsetko najlepsie k tvojim narodeninam, vela zdravia, stiastia, lasky, pochopenia, vela pohody, vela uspechov, vzdy usmev na tvary, vela vela splnenych snov a vsetko to, pocom tvoje srdce tuzi 😵

linette
12. feb 2010

dufam, ze som si dobre spomenula.. 😉

marianka79
12. feb 2010

ahojte dali moj Patko ma frajerku 3roky 😀

dali4
autor
12. feb 2010

Presne tak lin, svatá pravda 😵 . Aj u nás to v školke tak bolo... aj ked 😅 ja som tiež mala kamaráta, lebo naše babky sa kamarátili tak sme sa stretávali a išli sme spolu aj do školy, sedeli sme spolu v lavici až do druhej triedy. Len on sa potom odstahoval do Prahy 😒 a nejako to celé skončilo... ani sme si nepísali, nič... Kto vie ako sa má, kolko má detí 😅 ...
Veru tak lin, tvoja menovkina 😉 . Bolo by to super keby že im to vydrží. Už som počula aj o takých manželstvách 😵 , že sa dvaja od školky poznali, potom kamarátili, potom spolu codili a nakoniec sa zobrali. Stáva sa to asi velmi málo, ale stáva 😵

dali4
autor
12. feb 2010

marianka vážne 😵 ? To je paráda 😅

marianka79
12. feb 2010

lin ty si zlataaaaa thank you 😝 aj ked ten vek ma netesi 😠 ide to furt hore velmi pekne dakujeeeeeem trafila si 😉

marianka79
12. feb 2010

inak je pekne meno v kalendari

linette
12. feb 2010

dali ked si takto spominam, aj ja som mala kamarata ale ako 2 rocna 😅 ale to nebol spoluziak so skolky ale sused.. bol odomna o rok mladsi.. nase mamy boli kamaratky.. a dokonca som sa s nim kupala v jednej vani u nich doma a to naha 😀 😀 😀 a mam aj taku fotku.. skusim to prescanovat aj s albumom (je to v albume, kde sa fotky lepili) .. dokonca aj pusu na usta som mu dala, ale to som mala asi 5 rokov... skoda, ze si moc z toho obdobia nepamatam.. 😒

linette
12. feb 2010

marianka ja si snazim zapamatat dolezite datumi dolezitych ludi, ktorych som si oblubila 😉 😵

dali4
autor
12. feb 2010

marianka aj sa pripájam ku gratulácii 😵 , všetko najlepšie, hlavne zdravie, lásku a pozitívny pohlad na všetko ti prajem 😵 ... a samozrejme nech ta anjeli spevádzajú na keždom kroku.
A nezabudni, každý sme tak starý, ako sa cítime. Vek nieje vobec doležitý 😉 ... nerieš 😵

linette
12. feb 2010

inak aj u mna to ide hore.. dokonca som sa videla uz ako stara a pohreb vlastny som si premietla 😒 ked sme mlady tak si povieme, ze ten a ten vek je este daleko, ale ked sme starsi si povieme ako rychlo to ubehlo ☹

dali4
autor
12. feb 2010

Vidíš lin... asi sme každý mali nejaú tu lásku v detstve 🙂