• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

11. februára 2017 
dakujem dali :slight_smile: ste zlate baby som rada ze mozme takto komunikovat i ked sa nepozname osobne mam pocit ze vas poznam :wink:
12. feb 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak dali.. aj ked sme to nebrali ako lasku dospelacku, predsa to bolo pekne obdobie :dizzy_face: .. ja som mala rada obdobie ked som chodila este do skolky.. skoda, ze to tak rychlo ubehlo :unamused:
12. feb 2010 o 13:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja si aj tak myslím že sa raz stretneme :wink: ... :dizzy_face:
12. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Myslím nás, čo sme tu v Kontakte... baby
12. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo super
12. feb 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marianka, linet... vy ste celkom blízko, mirka je už dalej trošku a denisocka je najdalej :unamused: ... ale ked sa chce a anjeli budú stát pri nás tak sa stretneme aj keby neviem čo :wink:
12. feb 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby posta pre teba??? :wink:
12. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali ja by som bola za, je to super napad.. no mywiel je najdalej :unamused: mohli by sme sa niekde stretnut v nejakom meste aby to bolo ferove a vtedy kedy kazda mame cas :wink: mozno to potrva, ale tak dolezity je vysledok, nie? :wink:
12. feb 2010 o 13:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: to by bola sranda :slight_smile:
12. feb 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka :grinning: :grinning: :grinning: dojde pre nas janicko, chudak ten sa nabeha :wink: :sweat_smile:
12. feb 2010 o 13:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja musim idem pre synatora a potom na nocnu do roboty no pekne oslavim narodky :unamused: tak pa
12. feb 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ano, je tu ešte vela báb s ktorými sa tu perfektne kecalo, ale kedže už sem neprispievajú :frowning2: tak kto vie či by mali záujem :confused: . A ostatné, ktoré prispievajú, tak sa ospravedlnujem že som ich nespomenula, neviem odkial sú :confused: .... Nemyslela som len nás štyri ... ale teraz sa tu len vy objavujete tak ...tak.
12. feb 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pa pa marianka... oslavu si vynahradíš :wink: . Maj sa krásne.
12. feb 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pravda, niektoré neprispievajú lebo nemožu ... ale niektoré neprispievajú lebo nemajú čo k téme. Čo nemyslím nijako v zlom, ... kočky všetky vás pozdravujem :dizzy_face:
12. feb 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kočky... a jeden kocúr :sweat_smile: abysom bola presná...
12. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby uz mam album :wink: dufam, ze mi ho nezmazu, ved napokon som v nom ako dieta :wink: :slight_smile:
12. feb 2010 o 13:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten blondavy chlapec je ten ktoreho som spominala..
12. feb 2010 o 13:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis dali nas kocurik :wink: ktovie ako sa ma..
nobody chodis nas obcas citat???
12. feb 2010 o 13:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka papa
12. feb 2010 o 13:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lin a kde máš album :confused: ?
12. feb 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja musím utekat... idem malú nakrmit a potom pre Marečka. O 15.30 je tu Kristínka :wink: ... tak ztial pa pa, potom napíšem ako to dopadlo :sweat_smile:
12. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali mala som album, ale zmazali mi ho :unamused: pritom som tam bola ako dieta.. tak to mohli uznat.. musim to dat na hotmail, potom dam link..
12. feb 2010 o 19:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a uz to mam nahrate na maily.. mozete si kuknut :sweat_smile: som tam pridala trocha viac foto..
toto ako ja-dieta:
http://cid-0594cdc675f91e56.skydrive.live.com/browse.aspx/Ja%20ako%20mal%C3%A1%C3%A1%C3%A1
a tu ako ja-dospela:
http://cid-0594cdc675f91e56.skydrive.live.com/browse.aspx/I%20am
12. feb 2010 o 20:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky :slight_smile:
marianka - gratulujem!!! :dizzy_face: dnes mala aj moja kolegyňa narodky-40-ku ona na ten svoj vek vôbec nevyzerá :confused:
a nepíš že ti pribúdajú roky-veď to každému a ja si myslím že si mladšia odo mňa a to si pripadám niekedy ako puberťáčka :grinning: :grinning: aj okolie normálne niekedy čumí čo ja dokážem :grinning: :sunglasses:
12. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali, tak ti máš dnes doma zrejme budúcu nevestu?? :grinning: fíha, no Mareček sa činí ale to je dobre že vie prežiť niečo také a nie je z neho malý sebec :pensive:
ako si už písala, ozaj tu teraz prispieva menej báb ako na začiatku :fearful: no myslím že sa to ešte rozbehne tak ako kedysi :sweat_smile:
veď myw má starosti s domom a tehotenstvo jej možno tiež dáva zabrať
deniska tiež čaká bábo a písala, že si dáva takú pauzičku
bibula mi dosť chýba-ona vedela debatu prefektne rozprúdiť :grinning:
nobody a ty si kde?? už ťa anjelská smečka nezaujíma? skúmaš Egypt alebo fotíš? :dizzy_face: si bol taký nočný človek :dizzy_face:
ja som sa napríklad tiež na nejakú dobu odmlčala, ale vy ste tu podávali toľko tipov, tak som sa vrhla na čítanie a mala som veľa krát čo robiť aby som dočítala vaše príspevky :grinning: a rôzne články som sťahovala ako žeravá :grinning:
12. feb 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a ešte mi tu chýba janus, teodorka aj ness dosť prispievala :sunglasses:
janus tuším písala že robila nejakú anjelskú menovku na dvere, len už neviem, či ju aj dala sem na ukážku :pensive:
12. feb 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirka uz si si pozrela email? :sweat_smile:
12. feb 2010 o 20:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne chybaju baby.. janus som uz dost davno nevidela a nobodyho ani nehovorim.. :frowning2: deni prednedavnom prispela a myw uz davnejsie nie.. a bibula by sa mohla tiez ukazat.. ona tusim neprispieva uz dost dlho.. adi obcas kukne, ness som tiez dlho nevidela.. a zvysok tu bol tiez davno :frowning2:
aj ja pevne verim, ze sa sem baby vratia a budeme debatovat na vselico mozne a mohli by sme dat aj spolocne stretko :wink: :dizzy_face:
12. feb 2010 o 20:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linet - pozrela :grinning: :grinning: ešte že som stihla veštko vyčistiť :grinning:
dnes idem časť stiahnuť a zajtra budem pokračovať :sunglasses:
sa mi teraz večer moc nechce-som nejaká uťahaná po celom týždni, ešte že mám zajtra a v nedelu voľno :dizzy_face:
12. feb 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko :wink:
mirka neboj, uz nebudem taka rychla :sweat_smile: vcera ma akurat hotmail nahneval, pretoze som sa pokusala 3x pripajat prilohy a on mi tak zamrzol, ze cely net zmrzol :angry: (mala som mozilu a operu otvorenu a pre istotu obe zamrzli), dufam, ze dnes bude v poriadku..
13. feb 2010 o 11:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok