• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
autor
:sweat_smile: no pravdu ti poviem že mna už napadlo či Mišelka nieje Tina :grinning: ...
18. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky :wink:
marianka, tak ty už máš hafíka? jeeeej idem pozrieť foto, ak by si potrebovala nejako poradiť tak napíš :sweat_smile:
dali, prajem mišelke ale aj celej rodinke skoré uzdravenie :dizzy_face:
linet, si toľko popísala, že nestíham čítať, tak až zajtra :dizzy_face:
Inak dnes bol pre mňa taký divný deň :unamused: som bola na babkinom pohrebe, aj mi ľúto bolo ale mala peknú smrť-odpadla a už sa neprebrala-krvácanie do mozgu,ale mala krásny vek a teraz je jej už dobre :pensive:
teraz nemám ani myšlienky na to, čo lin popísala, zajtra prečítam :confused:
linet, vieš čo je zaujímavé? keď píšeš o tých snoch, ja si sny väčšinou nepamätám, ale som zistila, že keď si večer poviem, že mohla by som si pamätať sen, tak si ráno aj zapamätám-inak nie :rolling_eyes: :fearful: a poprosím väčšinou anjelikov tak verím že mi pomáhajú :wink:
mne v poslednej dobe dosť pomohli :sunglasses: a včera som sa dozvedela, že som vyhrala na tajničke 16€-normálne nechápem :confused: :grinning: som nikdy nič nevyhrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pred pár mesiacmi som si priala výhru, tak univerzum zrejme zapracovalo :slight_smile: ešte chcem dnes večer poďakovať za všetko, aj keď neviem ako to mám urobiť-no tak to cítim
tak vám prajem pekné sníčky a nech anjelikovia stoja pri vás
:dizzy_face:
18. feb 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az zimomriavky mnou presli.. ty si robila s dobrym umyslom aby sa netrapila .. ona to aj chape, len sa nevedela vyjadrit.. sedava pri postely no neviem preco.. asi ti nieco chce naznacit, mozno ta upozornovala na neprijemnu situaciu.. inak doreen virtue spomina vo svojej knihe, ze zvieraci milacikovia su casto po smrti zo svojimi panmi .. a to z lasky.. takze moze byt, ze tinka je este s tebou
18. feb 2010 o 21:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi uz viaceri povedali.. tak to aby som rodila co najskor :sweat_smile: som tu zazrela temu otocena maternica, ktovie ci ju nemam otocenu a ci tie bolesti nemam preto.. asi sa tam skocim spytat.. a ked je to moja karma tak asi porod nepomoze.. zeby liecitel? k nemu sa chystam len neviem kedy.. staci ak mi pomoze aspon tak aby mi lieky zabrali.. lebo to je hrozne s liekom sa trapit este styri hodiny :frowning2:
18. feb 2010 o 21:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
máme stranu 333 :slight_smile: ...
18. feb 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka úprimnú sústrast :pensive: ,nech tvoja babka odíde v pokoji.
18. feb 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirka :wink:
to mi je velmi luto :frowning2: :cry: to vzdy boli ked odide milovany clovek, ktoreho mame radi :frowning2: a raz to aj nas caka.. :frowning2:
mirka anjelickovia vzdy pomahaju aj ked ich o to nepoprosis, ale ked mas specialne zelanie alebo otazku alebo prosbu tak anjelickovia ani nezavahaju a pomahaju :dizzy_face:
gratulujem k vyhre :wink: este si urci sumu, ktoru chces vyhrat kym si na tej spravnej frekvencii :wink:
ked sa chces podakovat netreba k tomu ziadny ritual, mozes dakovat v duchu aj nahlas, byt z toho stastna, mat vyborne emocie, citit vdacnost a radost z vyhry :slight_smile: potom si k sebe pritiahnes dalsiu a dalsiu.. mozes aj dva metre nad zemou skakat :wink:
18. feb 2010 o 21:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lin, ja som mala vraj maternicu otočenú pred tehu s Marečkom, preto vraj ani nebolo vidiet to o čom som ti písala... Tiež som mala nenormálne bolesti, plakala som, zo školy som každý mesiac musela zostávat doma, nebola som schopná prejst ani na záchod. Teraz je to... dá sa povedat znesitelné.
18. feb 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
333 - sú vám nablízko nanebovzatí Majstri, a tí chcú, aby ste videli, že vám ponúkajú svoju pomoc, lásku a spoločnosť. Volajte ich často na pomoc, najmä keď okolo seba vidíte kombinácie čísla 3. Medzi najznámejších nanebovzatých Majstrov patria Ježiš, Mojžiš, Mária, Quan Yin a Yogananda.
18. feb 2010 o 22:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lin ja som dnes počula o nejakom liečitelovi v Košútoch, vraj vidí orgány v tele trojrozmerne.
18. feb 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali tak vies o com hovorim :frowning2: aj som si myslela, zeby som nieco podobne mala ved len tak pre nic by som nemala tie krce.. aj ja som zostavala dva dni doma zo skoly .. a raz ma to chytilo v skole som si myslela, ze ani domov nedojdem, ze si sadnem niekde na chodnik kym to neprejde (ale som sa nejako prekonala, som nechcela aby niekto volal sanitku ja sa lekarov velmi bojim).. potom som sa dostala k babke a u nej som skuvinala.. babku to trapilo ale nevedela pomoct.. nechybalo vela aby sme volali na pohotovost (moj strach ma zastavil).. a ako to bude v buducnosti v robote? to fakt neviem .. asi ma hned aj prepustia.. :unamused:
takze vravis, ze porode ti je ovela lepsie? myslim tym aspon to, ze ked si das liek do pol hodiny zabere?
18. feb 2010 o 22:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wau ale takemu by som sa bala ist.. co keby mi povedal nieco co nechcem pocut.. niekedy je lepsie o niektorych veciach nevediet..
18. feb 2010 o 22:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jéé :frowning2: tak to je hrozné, úplne sa viem vcítit do tvojej kože....lin, ja som na tomteraz tak že to zvládam bez liekov. Bolesti sú, ale také fakt mierne.
18. feb 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Brušné tance ti pomožu :wink: , počula som že to pomáha...
18. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som taka zvedava na svoje dieta.. parkrat som snivala, ze som ho mala a vzdy to bol chlapcek.. a aj je pravda, ze prve chcem chlapca, pretoze z maminej strany sme same dievcata.. mama ma mna, babka ma mamu a krsnu, babkina mama zasa babku a jej sestru.. ale zasa z otcovej strany viacej prevladaju chlapci.. ale to sa rata z maminej strany, nie? ...
18. feb 2010 o 22:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali tak to je dobre :wink: verim, ze aj tie zmiznu :dizzy_face: brusne tance ma vzdy lakali :sweat_smile: aj ja som to citala a zevraj je to velmi prospesne pre zeny, ktore chcu a nevedia otehotniet :wink:
18. feb 2010 o 22:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vezmime do uvahy ked bol lets dance/bailando tak po nom niektore otehotneli napriklad polnisova, aj puskarova tancovala...
18. feb 2010 o 22:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lin čo myslíš že sa ráta z maminej strany :confused: ?
18. feb 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tanec je velmi dobrý :dizzy_face: pre celé telo aj dušu. Milujem tanec, úplne strašne a úplne každý. Ja budem po smrti stále tancovat :sweat_smile:
18. feb 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim to, ze ci sa to da nejako vyratat akeho pohlavia bude dietatko.. (podla toho ake prevysuje v rodine) .. ale to sa asi da len geneticky..
18. feb 2010 o 22:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha uz mas aj plany co budes robit po smrti? :wink: :sweat_smile: :dizzy_face: ja som tiez uvazovala co budem robit v tej astralen rovine, tusim, ze tomu sa to podoba.. som rozmyslala nad cestovani a nad tym, ze mozem aj so zralokmi plavat aj tak ma nezozeru :sweat_smile: vlastne aj na diskoteky mozem chodit a to zadarmo :sweat_smile: do mojej indii .. ale tu chcem stihnut aj zaziva :wink:
18. feb 2010 o 22:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este by ma velmi zaujimalo ked si duse vyberaju rodicov ako to vlastne prebieha.. ci je na to nejaky hnaci motor alebo ci to je dopredu dane a uz sa pri tych rodicoch ocitne ta dusa? :confused: vlastne ako to prebieha medzi smrtou a znovuzrodenim.. ten usek ma velmi zaujima..
18. feb 2010 o 22:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To by zaujímalo aj mna. A nieje to písané v tej knihe od mywiel :confused: ? Priznám sa, že ja som ju nedočítala ešte...
18. feb 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Možme potom chodit na tie diskoteky spolu :sweat_smile:
18. feb 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som ju este nedocitala.. som skoncila tam kde popisuju astralnu rovinu.. mam uz velmi taky pocit, ze ju docitam kym som este doma.. ale neni to len jedna z teorii v tej knihe? ..
18. feb 2010 o 22:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali ale najprv pojdeme spolu na hawaii a dobre si uzijeme :wink: a potom smer ibizaaa :wink: :sweat_smile:
18. feb 2010 o 22:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ešte bysom chcela jazdit na koni... strašne ma kone pritahujú, sú nádherný, ale ja sa ich bojím, neviem prečo. Prekonala bysom to, nieje to také strašné ale ten koň to cíti a ked sa priblížim vždy sa začne trhať... Možno som v minulom živote nejakému ublížila :confused: , kto vie...
18. feb 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok :sweat_smile:
18. feb 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v tomto hotely budeme ubytovane na ibize, nejaku volnu izbu si obsadime: :sweat_smile:
http://www.insotelhotelgroup.com/prestige/es/fenicia/hotel_ibiza_bienvenida.asp
18. feb 2010 o 22:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Že koň :grinning: ... ja neviem ako sa na mojej klávesnici píše uo :grinning:
18. feb 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok