• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

5. októbra 2016 
ja uz musim off.. dobru noc bambulky :slight_smile:
22. feb 2010 o 22:31  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dobrú nocku linetka :dizzy_face:
22. feb 2010 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to nad niecim napisanym?hmm?predpokladam ze vie odpovedat len ano a nie ano??? :slight_smile:
22. feb 2010 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dali ked pises linetka ja stale citam ze limetka :grinning: mnam to lubim v mojite

Tak dobru noc lin(m)etka :wink:
22. feb 2010 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ináč aj ja mám vždy nutkanie napísat limetka :grinning: je to také zlaté že linetka :dizzy_face:
22. feb 2010 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je to pekne povedane-napisane :wink:
22. feb 2010 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak som premyslala ze sa tu premenujem len neviem na ako
22. feb 2010 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pisal mi moj drahy take krasne znamenie mu prislo že''juj''škoda že tomu moc neveri teda tymto veciam ale je to pekne od anjelikov :slight_smile: aspon viem ze su pri nom :wink:
22. feb 2010 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vsetko to tu okolo chrní idem uz aj ja tak dobru noc
22. feb 2010 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
marianka krásne :dizzy_face: ... možno časom uverí :wink: .
pekná fotečka :slight_smile:
22. feb 2010 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dobrú noc :slight_smile: :dizzy_face:
22. feb 2010 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte bambulky :wink:
kde ste všetky? to som tu dnes prvá?? fíha tak to je rekord :grinning:
marianka - krásnu fotečku si si dala :dizzy_face:
linet,aj mňa vždy láka napísať limetka,ale je to také chutné meno :grinning: mňam :grinning:
dali a ako malinká? už ste v poho? si písala že anjelikovia opäť pomáhali a hlavičku už krásne dvíha :sweat_smile: to je super
ja som teraz prišla z práce tak som len na skok-kuk na vás,ale ja vás vždy čítam,len málokedy sa prihlasujem a prispievam :pensive:
ale ešte mám stále obdobie čítania,tak hlcem knihy len taký fukot :grinning:
a brácho mi požičal 25DVD-no neviem kedy to stihnem popozerať :confused: :sweat_smile:
ozaj,linet-videla som ten film Avatar-tak ja nemusím moc fantastické filmy,ale tento bol nádherný :slight_smile:
Tak ja utekám-asi začnem potroche tie filmíky pozerať :sunglasses: ahojte :dizzy_face:
23. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte bambulky :dizzy_face: :dizzy_face:

hlasujem za limetku :wink: :grinning:

nestiham vas citat len par prispevkov dozadu som zahliadla kyvadlo...ktora s nim pracujete,resp. mate skusenosti?? :slight_smile:
23. feb 2010 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miri - si ma inspirovala som citala v tvojom prispevku,ze mas pozicane DVD.....ja som prave v poslednom case zhliadla film Pokoj bojovnika a fakt ma dostal...videli ste ho niektora? :wink: Je to o mladom chalanovi uspesnom studentovi,sportovcovi (gymnastovi) a nemenej uspesnom ''don chuanovi'',stane sa mu ale tazky uraz a jeho zivot sa od zakladov zatrasie a zmeni.Stretne vtedy a zacne navstevat jedneho stareho pana (pracuje na pumpe) a on sa stane jeho ucitelom prave v tom zmysle o ktorom sa tu rozpravame,uci ho hladat odpovede na vsetky otazky u seba sameho :wink:
23. feb 2010 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte koceny limetka no super lin myslim ze ti neostane nic ine len sa premenovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kocky ja mam taky p okoj v dusi pretoze mam Marianku uz zdravu ze by som vyskocila do neba a pobozkala anjelika :slight_smile: Marianka super foto :wink: myslim ze aj ja sa budem musiet vylepsit ale neviem kedy :grinning: :grinning: :grinning: Dali tvoja malinka je naozaj krasna a poviem ti ze na to dvihanie hlavicky som aj ja mala najstarsiu a tuto malu velmi lenivu ale super ze tvojej sa to uz podarilo :wink: :slight_smile:
23. feb 2010 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adi, ja sa snazim :sweat_smile: ale mam len take urobene, nie original :slight_smile:
marianka, ono si normalne nakreslis na papier pravitkom dve ciary cez seba a na vsetkych styroch nakreslis na konci sipky a potom sa pytas, ktory smer je odpoved ano, ktory smer je odpoved nie a aky smer je mozno (alebo ked sa opytas na nejaku blbost, napr. co som dnes vecerala :grinning: )
su aj rozne tabulky na kyvadlo, ale to mne este potrva, pokial sa k tomu dostanem :grinning: :sweat_smile:
23. feb 2010 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
अच्छी शाम लड़कियों
23. feb 2010 o 18:51  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to znamena dobry vecer dievcata :wink:

uz ked sa ma premenovali na limet tak ja aj mam jednu fotku, kde sa na nu podobam :grinning: :grinning: idem si ju sem hodit .. :slight_smile:
23. feb 2010 o 18:52  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fiha modra farba tu prevlada :wink: adi, dali, marianka .. vsetky ste modre :slight_smile:
23. feb 2010 o 18:53  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dali ty vies pracovat aj z kartami? ako si sa k tomu dostala mna to velmi zaujima a ako funguje vlastne to kyvadlo :confused:
23. feb 2010 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marianka ja mam rada jahodove mojito :wink:

mirka avatar je super film :dizzy_face: (aj ja som si najprv myslela, ze to nic pre mna a potom som si skoro aj poplakala)

kessi mne ked jedna teta "vestila" kyvadlom tak ziadne ciarky nemala nakreslene.. len sa v duchu pytala a drzala kyvadlo, vzdy mu dala najprv kontrolnu otazku, viem, ze nemohla mat prekrizene nohy a tusim, ze ani neni jedno na akej svetovej strane sedis.. :confused:
23. feb 2010 o 18:55  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby dnes som mala az 6 snov a v jednom si moje podvedomie vyriesilo jeden osobny problem :slight_smile: normalne, ze som citila taku radost .. a cela stastna som sa zobudila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale za to moze aj moj zubar, ktory mi z dobre pokazeneho zubu vycaroval pekny biely tak som sa na seba usmievala v zrkadle :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 18:58  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dali a ty si bola dnes u kadernicky, ze? ako si dopadla? dufam, ze ta spozname :wink:
23. feb 2010 o 18:58  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi preto ze su v modrom konikovi :grinning:
23. feb 2010 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lin ty stihas ale si super ale aj tak ta cervena tu lepsie svietila :astonished:
23. feb 2010 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
terez :sweat_smile: :sweat_smile:
ktovie preco je konik prave modry :confused: :sweat_smile:
23. feb 2010 o 19:01  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
terez bibule som na tejto foto pripominala limetku a ja si na nej pripadam ako v base :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: len s vodorovnymi mrezami :sweat_smile: :sweat_smile:
23. feb 2010 o 19:02  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ze dobry postreh mozno chcel byt iny ako tie druhe a preco je krava milka fialova? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no limetka aj hej ty lin s tou basou je to dobry napad :stuck_out_tongue_closed_eyes: co keby to vyskusali normalnym basistom chudaci by mali aspon neaku zmenu :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi chcela vynikat od ostatnych.. :sunglasses: ale ona mlieko nedava.. raz bola vystavena v jednote a ja som ju podojila a neslo nic.. cela som bola sklamana.. este aj mukala .. :grinning: a moja detska viera stroskotala.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 19:07  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok