Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
26. feb 2010

lin a štastie ma opúšta ☹ veru nie som štastná asi som nazrela do toho zrkadla ale...

linette
26. feb 2010

marianka ty si silna, uz vies ako funguju myslienky.. neni si ta marianka spred troch mesiacov.. uz si marianka, ktora nejake veci pochopila a vie sa podla toho zariadit, nie?

marianka79
26. feb 2010

jasne že som iná viem si urobit poriadok v mysli ale trápi ma vztah s mojim akoby sme sa už nepritahovali a ja nemám síl trvá to už velmi dlho tieto jeho nálady škoda že si nedá povedat ☹

linette
26. feb 2010

marianka pamatas na na tych par riadkov co si sem prekopirovala?

marianka79 • 1d • 8. únor 2010 ve 22:08

Život píše rôzne príbehy, len musí byť snaha spolupracovať. Na našom trhu sa nachádza toľko prekrásnej literatúry, ktorá nám všetkým dokáže pomôcť v zoradení naších myšlienok, aby sme pochopili princíp života karmických dlhov. Každý jedinec, ktorý nám vstúpi do života nie je náhodný. Všetko čo sa tu okolo nás deje máme predurčené. Len vlastnými myšlienkami a vlastným konaním dokážeme túto našu cestu - buď skrášliť, alebo pošpiniť. Preto by sme mali všetci konať len pozitívne, aby sme dosiahli krajší a radostnejší život.
Nezabudnite: čo vysielame, to sa nám aj vráti.

linette
26. feb 2010

zmenit ho nevies 😖 vies ovladnut samu seba a ked dosiahnes to, ze budes stastna tak sa ti to stastie vrati, ci uz v podoba stastia teba a priatela alebo teba a ... ked ste si sudeni tak aj spolu zostanete.. a nezabudaj, ze problemi su preto aby sa prekonavali a nie preto aby si clovek este viacej uskodil alebo sa vzdal.. lebo potom sa tie situacie budu stale vracat a vracat kym sa nevyriesia.. treba najst kde je pes zakopany a potom ho vykopat ...

linette
26. feb 2010

chlapy si ani nedaju povedat od zien.. maloktory uzna chybu..

marianka79
26. feb 2010

áno áno ja viem ja sa určite pozviecham 😉 neboj ono sa i vraví že človek musí padnút na samé dno aby sa mohol pozviechat a íst dalej to mám také chvilky nemam žiadnu kamošku ktorej by som sa vyrozprávala a to by mi velmi pomohlo som vdačná dali že to tu založila 🙂

linette
26. feb 2010

marianka vsetko pekne zvladnes ako pred par mesiacmi a bude vsetko ok 😉 len pekne pokracuj v tom, do coho si nazrela a spoznala .. a priatel ta lubi 😉 vsetko je tak ako ma byt, samozrejme obcas je to okorenene, co ma svoj zmysel, ale my sa nedame, lebo sme silne, ze?

linette
26. feb 2010

agaven ockovanie je na dlhu debatu .. a su ockovania, ktore este viacej uskodia.. treba to vsetko sledovat, lebo tie vakciny sa menia a "zmodernizuju", upravuju a su malo testovane.. ale zasa su ockovania, ktore su potrebne..

marianka79
26. feb 2010

moj uzná chybu 😉 a...ja viem kde je pes zakopaný len neviem kde kopat

linette
26. feb 2010

vidis to ako pekne to vidiet, ze vsetko sa deje pre nieco a vsetko ma svoj dovod 😉 dali zalozila tuto temu a kolko nas je vela (ci internych alebo externych) ktorym tato tema pomohla 😵 😵

marianka79
26. feb 2010

na očkovanie je tu založená téma 😉

linette
26. feb 2010

marianka ked to vsetko vies tak problem neni.. vsetko ma svoj cas a ver, ze v ten spravny sa vsetko vyriesi 🙂 😵 ti hore vedia preco robia to co robia a ked vidia, ze na nas je toho uz fakt dost tak aj pomoc poslu 😵 a mame aj anjelikov, ktori cakaju aby sme ich poziadali a z radostou pomozu 😵

agaven2
26. feb 2010

presne cim viac budes na zle mysliet tym si pritahujes viac a vic smutku strachu atd.. k sebe a co tie co nemaju nikoho a maju 28 a nemaju nikoho ?? no ty mas niekoho pri sebe

linette
26. feb 2010

marianka tu stranku poznam a pomohla mi pochopit to, co som potrebovala, dokonca aj zosit snov som si zacala pisat 🙂 😅 😵

marianka79
26. feb 2010

agaven ja to viem ja práveže myslím na dobré ale práveže ten niekto vedla mna to všetko zabíja ☹

linette
26. feb 2010

marianka takze ti berie z energie a ty to dovolis.. ja viem, ze je tazke nenechat sa vytocit a ignorovat urcite veci, ale ked to tak urobis tak si presne tam kde si ☹ viem o com hovorim.. aj mne dost casto berie energiu mama 😒 a vzdy sa necham vyprovokovat az sa hadame a potom samozrejme kto je na vine? .. no ja.. 😠

linette
26. feb 2010

test na energetickeho upira:
Malý test:
Ukazováček a prostředník vztyčte do písmena V.
Z palce a prsteníčku utvořte kruh.
Ruku namiřte proti člověku.
Pokud vás prsty (ruka) začne brnět, nebo pálit, máte před sebou energetického upíra.
Používáme vždy dominantní ruku (tu kterou píšeme), protože ta energii vysílá.

marianka79
26. feb 2010

chcem zavolat jednej veštici čo je v telke sestra a mama ju majú osvedčenú som zvedavá čo mi povie

linette
26. feb 2010

v telke? no v tv vystupuju vselijake hlavne herecky, ale najdu sa tam aj prave.. treba vyskusat, len aby ti to nezozralo vela a to velmi vela..

linette
26. feb 2010

a ktorej v tv volali? 😕

marianka79
26. feb 2010

linale 3 roky dozadu sme boli najštastnejší pár pod slnkom plný energie a lásky bolo to nádherné obdobie a ja hladám čo bolo príčinou toho zlomu 😢

linette
26. feb 2010

marianka ked chces skusat vestice, tak sa nemozes kariet pytat dookola stale na to iste, pretoze oni ti potom budu klamat.. treba mat urcity odstup.. mozes vyskusat aj liecitelku 😉

marianka79
26. feb 2010

je to prechádzka ezoterickou záhradou neviem ktorý program a nemám pocit že by to boli herečky

marianka79
26. feb 2010

ja viem práve min. týžden som si vykladala takže počkám 😉

marianka79
26. feb 2010

alebo kyvadlo 😉

linette
26. feb 2010

v programe volejte vestce su zevraj podvodnicky.. som to citala .. som tam nevolala.. ale podla mna kazdemu vyhovuje iny kartar .. ten, kto je dobry ferkovi nemusi byt dobry jozkovi..
nepoznam tu relaciu 😒

linette
26. feb 2010

ak mas kyvadlo 😉