• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

30. októbra 2017 
kess tebe je dobre, ze si v tomto smere rozumiete.. :wink: ani si nevies predstavit, ze kolkokrat mi priatel uz uberal z energie ked som sa s nim rozpravala na tuto temu.. vzdy ma vytocil a mna rozbolievala hlava.. s nim neni dobre sa na tuto temu bavit, pretoze to skonci z ostrou vymenou nazorov pritom nic zle nerobim.. :unamused:
ano dava sa to pri malych detoch :wink:
28. feb 2010 o 21:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka a co tak amulet do vrecka? :wink: a kaslat na nazory chlapov.. oni nas vedia vytocit a my ich nie?? .. tak stop.. ani oni nas vytacat nebudu.. ked budu chciet argumentovat tvrdo tak im povieme, ze su na nespravnej adrese.. :angry:
28. feb 2010 o 21:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj baby tolko cibule som pojedla, ze to tyzden budem travit :grinning: este mi aj sopel vysiel :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2010 o 21:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka, aj moj ma cerveny :slight_smile:
idem sa venovat svojej polovicke, tak vam posielam vela, vela lasky :dizzy_face: jaaaaj, tak dobre som sa uz dlho necitila :slight_smile:
28. feb 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kess dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: skus si tu frekvenciu co najdlhsie udrzat a ja tiez posielam lasku :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2010 o 21:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska som drzala knotyldu v ruke a pozerala som nu.. a ona kuk na mna, kuk vedla, kuk na mna, kuk vedla.. urobila to parkrat a potom uhynala zrakom a pozerala nadomna, vedla mna ale tak totalne vazne.. zasa videla duchov.. alebo anjelickov :dizzy_face:
28. feb 2010 o 21:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin kto je knotilda?
28. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super kess pozdravuj lásku svoju :wink: ja ked sa cítim dobre tak mi to "niekto"pokazí ja fakt rozmýšlam či to nie je nejaké znamenie že s ním nemám byt že mám íst inou cetou čo ak je to tak a budú problémy vačšie a vačšie až pokial to nepochopím a pojdem si za svojim :unamused:
28. feb 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
knotilda je moje male milovane ... :slight_smile: korytnacka 15 centimetrova :sweat_smile: moj lenochod ..
28. feb 2010 o 21:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som vzdy chcela mat aj psika, lenze mama nedovoli a navyse je alergicka :unamused: tak mam knotildu uz 10 rokov :slight_smile:
28. feb 2010 o 21:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvierata vidia duchov, aury... skus si vsimnut na yorkiovi ci sa nezvykne zadivat na urcite miesto v byte kde nic zaujimave neni ..
28. feb 2010 o 21:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ak môžem tak sa pripojím... ja sa takisto zaujímam o veci podobné, dokonca som mala aj takú prácu, môj šéf sa volal Pavol Mičík- neviem či ste počuli- snažil sa založiť centrum svetla, aby ľuďom odovzdal prácu s energiami a podobne,.... no potom som otehotnela a akosi som sa od podobných vecí vzdialila, tak som rada, že som našla túto tému :wink:
28. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on stále spí ako bábo alebo sa jaší a to len takých 15min. a potom zase spí :slight_smile: uvidím neskor ked povyrastie
28. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jery :wink: nepoznám ho Mičíka :slight_smile:
28. feb 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V poho ,aj som si myslela... ja len že som rada ,že ľudia majú vposlednom čase záujem o duchovno, kkonečne budem amť kde písať svoje výlevy-.)))
28. feb 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jery mimo tému ako možeš byt v 70 týždni tehotenstva :wink: :grinning:
28. feb 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som si opravila... :wink:
28. feb 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je sila a už to tam nemáš to čo mi to tu ukázalo :confused: :confused: :confused: :astonished:
28. feb 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááj :grinning: už som sa zlakla že mám nejaký divný zrak :sweat_smile:
28. feb 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja teraz k téme :slight_smile: čo si myslíte o anjelskom písme?
28. feb 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jery super tak máme dalšiu anjelinku :dizzy_face:
28. feb 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, boli ste už niektoá na niečom podobnom...bo ja by som to chcela skúsiť, no po prvé nemám nejak extra neriešiteľný problém a po druhé sa bojím že sa dozviem niečo čo vlastne nechem vedieť :sweat_smile:
28. feb 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no akurát som si niečo o tom prečítala osobne som nebola na tom
28. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. feb 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
“Proste a dostanete! Hľadajte a nájdete! Klopte a otvoria vám!” toho sa držím ja :wink:
28. feb 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja kamarátka bola, my sme spolu také trochu spriaznené, je to taký človiečik, s ktorým kecám o týchto veciach- adosť ju to poznačilo- v dobrom myslím...
ak niekto bol, hoďte skúsenosť... :wink:
idem hajať, bo synátor mi stáva nadránom, tak zatiaľ...
pekný večer všetkým..pa
28. feb 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobre že máš takú dušičku ja tiež po takej túžim :wink: aby som sa mohla vykecat medzi 4mi očami ale som tu a to tiež je super tak papa
28. feb 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a dotelefonovane...
vitam ta jery :slight_smile: :wink:
aha tema pre mna.. ja som bola u vestici, ktora mi vestila z anjelskym pismom :wink: co konkretne potrebujes vediet?
28. feb 2010 o 21:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa sem vratim a jery odchadza.. tak zajtra popiseme :wink: dobru noc :dizzy_face:
28. feb 2010 o 21:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď práveže nemám žiadny veľký problém, len som zvedavá a bojím sa že otvorím niečo čo ani nechcem vedeit
28. feb 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok