Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
3. mar 2010
jery51
3. mar 2010

lienocka, no teda fúúúú to by som ozaj asi nechcela, môj šéf stále tvril, že všwtko čo sa v duchovne naučíme, musíme zúžitkovať vo fyzickom svete, aby nám to posunulo karmu a našu duchovnú úrveň trochu vyššie...
no neviem, či bolo správen niečo robiť toho, čo sa týka tretieho oka... v tom som ešte amatér

jery51
3. mar 2010

marianka, pekné to je, veru keby sme sa toho všetci držali ☹

denisocka
3. mar 2010

tak skus... a na www.annwin.forum.sk si písala ????

dali4
autor
3. mar 2010

Ahojte 😵
deni ako sa máš?
K tomu novému MK a uzavretým skupinám... tiež si myslím že bysme mali zostat takto, nech nás može hocikto čítat, ved sme tu aj na to, aby sme pomáhali druhým 😉 ... poradit, podporit alebo si aj "vypočut" nové veci a sami sa učit.

dali4
autor
3. mar 2010

Ja si myslím že ak sa niekomu otvorí tretie oko, tak by sa nemalo schválne zatvárat. Ved zrejme to má nejaký zmysel, ten človek, ktorému sa toto stane, by sa skor mal naučit ako s tým žit, ako to využit. Samozrejme že to je zložitejšie ako si ho dat zatvorit a mat pokoj. V budúcom živote sa toto aj tak bude opakovat, človek ten pokoj aj tak vlastne mat nebude. Baby, nemyslím to v zlom, píšem len to, čo si o tom myslím ja... Samozrejme vás chápem, ak otvorené oko niekomu obtažuje život tak to proste zatažuje, berie energiu, ale to len preto, lebo sa s tým neviete zmierit, skúste trochu pátrat po tom, prečo sa to stalo 😉 ? Prečo to prišlo práve teraz...

marianka79
3. mar 2010

ahoj dali tie stranky su dobre hlavne o tych kamenoch.Uz viem preco to mojho patka taha od mala za kamienkami a hlavne krystalom ma len jednu ladvinku no super jeden mà ja mu stale vravim ze ho ten kamienok lieci a on tomu veri tiez 🙂

dali4
autor
4. mar 2010

marianka to si píš že kamienky liečia 😵 ... len nech si ich Patko pekne zbiera a opatruje, majú zázračnú silu 😉

dali4
autor
4. mar 2010

Meditace - Rychlé odpovědi

Zvřete oči a představte si, že opouštíte své tělo a pozorujete se shora. Pak jděte ještě výš, až uvidíte své okolí, a ještě výš, až budete mít v zorném úhlu zeměkouli. Řekněte svou osobní modlitbu a položte své otázky. Jakékoliv otázky.

Pak čekejte na odpověď. Odpověď přijde sama. Nemusíte ji hledat. Prostě čekejte. Odpověď přijde vždycky. Nezapomeňte na konci poděkovat.

dali4
autor
4. mar 2010

Světelné dýchání

Zvolte si klidné místo, na nemž se cítíte dobře a o kterém víte, že vás tam nikdo neruší. Zaujměte pohodlnou pozici. Zavřete oči a uvolněte své ramenní a hrudní svalstvo.

Pomalu a zhluboka nadechněte přes nos a představte si při tom, jak nabíráte světlo kolem sebe. Světlo, které mám na mysli, není sluneční světlo, ale jemněhmotná světelná energie, prána, kvintesence bytí, která proniká vším na tomto světě tak, že to téměř nevnímáme. Toto světlo by mělo volně a bez pevných drah proniknout celým tělem. Mělo by osvětlit každý orgán, každou buňku a každý atom vašeho těla a způsobit, že budou zářit zevnitř.

Zase pomalu vydechněte. Dech by měl být nyní naplněn světlem a vaší pozitivní energií.

Předávejte nyní tuto energii vědomě dále světu a pomáhejte a léčte s touto energií, kde je to nezbytné.

dali4
autor
4. mar 2010

MODLITBA ZA VYLÉČENÍ STRESU

Drahý Bože, archanděli Rafaeli a archanděli Michaeli,

Zdá se, že stres mi vážně ubližuje a já potřebuji vaši pomoc. Prosím zbavte mě tlaků, které jsem sám/sama na sebe uvalil/a. Rafaeli, žádám Tě, abys mě zahalil svou léčivou energií a mé tělo tak mohlo setřást následky stresu. Michaeli, Tebe žádám o odstranění důsledků negativních a ustrašených myšlenek včetně vláken, jež mě vysávají. Jsem připraven/a zbavit se špatných návyků, jako je sebetrýznění, podléhání diktátu času nebo jiných předsudků vytvářejících stresové situace. Ve skutečnosti vím, že mám dostatek času i energie, a žádám vás, abyste mi pomohli uvědomit si tento dostatek právě teď. Děkuji vám.

terez34
4. mar 2010

ahojte kocky no toto pracia gula je teda super vec len ci to tak naozaj funguje ako to prezentuju ak ju odskusate kupim aj ja 😀 😝

dali4
autor
4. mar 2010

terez ja som si ju objednala 😅 tak potom tu dám info.

terez34
4. mar 2010

no to je super 🙂 😉 dajli dobre ze si tu kamoske sa snivaju poslednu dobu zaujimave sny rz ze v jej tele konkretne pod kozou v nohach lozila mys a dostala sa jej az na itimne miesto a ona ju niako nemohla dat prec az sa na to prebudila a predvcerom mala v zadku hada a chvost jej trcal von mama jej ho vytiahla ale on sa jej tam zase dostal 😕

dali4
autor
4. mar 2010

Joj terez, vobec netuším čo by to mohlo znamenat 😕 ... ja niesom velmi expertka na sny. Ináč ti poviem, velmi nepríjemné to može byt... Možno by bolo dobré zamerat sa na tu myš a hada, tie vela napovedajú, ale o čom... Niektorá z tu prítomných báb majú zvieratká preštudované 😉 ...

terez34
4. mar 2010

dali no zase nove foto? no super sory v predchadzajucom clanku som ta premenovala 😉

noo novy konik super

tu modlidbu za vyliecenie stresu si nasla pre mna ze? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale fakt je to super budem to na sebe propagovat a dufam ze to zaberie 😉

dali4
autor
4. mar 2010

terez to nevadí 😉
modlitba... jasne že pre teba 😵

dali4
autor
4. mar 2010

Sedela bysom tu, dneska mám na jazyku plno vecí čo bysom sem chcela dat, ale malý ma tahá von... tak idem 😠 . Nieje tam ktovieaké počasie ale aspon budeme na vzduchu... Večer si hádam nájdem čas 😉

jery51
4. mar 2010

áno je pravda, že všetko čo sa nám deje má skrytý zmysel, takisto ako aj choroby... no osobne ja by som sa bála dať si niečo robiť s tretím okom-.(((( lebo je pravda , že človek zažije veci, ktroé by možno radšej ani nevidel, myslím bytosti a podobné veci...
mne sa napríklad stáva, že si na ne len pomyslím, a prebehne mi po chrbáte také silné zamrazenie...no nič príjemné...
dali4 máš dieťatko v podobnom veku, no môj malý je o niečo satrší, ako sa stíhaš venovať duchovnu-.))) bo mne to stále nejak nevychádza-:((( nemám čas na nič... a dosť mi to vadí

dali4
autor
4. mar 2010

jery... ja ti ani neviem. Venovat sa duchovnu... nemožem povedat že sa tomu venujem, formulovala bysom to tak že tak proste žijem, je to moj životný štýl. Na anjelov myslím od rána do večera, volám si ich v mysli pri každej príležitosti, kedy nad niečim rozmýšlam, už to beriem ako samozrejmost, sú súčastou mojho života. Ďalšia vec je, že niesom otrokom domácnosti, nebehám za každým za malým, ked niečo rozhádže 😅 , ked mám pol dna riady neumyté tak sú proste neumyté, umyjem ich večer 😅 ... ked mám pocit že si potrebujem oddýchnut tak oddychujem, ked mám pocit že potrebujem čítat, tak čítam, ked si deti pýtajú pozornost, tak sa im venujem, nevarím každý den. A hlavne, nikdy nič neplánujem, robím vždy to, čo zrovna treba 😉 Neviem, proste takto stíham všetko.

dali4
autor
4. mar 2010

Okrem toho Mišelka je strašne dobré bábo, neviem, hovoria že za to možem ja 😅 , nebehám za nou za každým ked zaplače, zvykla si a teraz vydrží byt hore, ked je v postielke, sama v izbe... pozerá sa okolo a hrkúta si. Aj Marek bol taký istý...

linette
4. mar 2010

ahojte babiky som sa sem konecne dostala 😉 skoda, ze dnes uz nesvieti slniecko ono mi dava tolko energie, ze mam chut vsetko robit 😅 som aj upratovala skoro cely byt .. by som najradsej niekde isla na nejaku dovolenku 😀
za par dni som si tolko veci uvedomila a tolko veci mi doslo aj prostrednictvom znameni, ze ani neviem co mam skor robit.. v prvom rade si to v hlave davam dokopy.. a co ma tesi je to, ze mama sa sama od seba na nejake veci vypytuje a snazi sa tak aj chovat, tak vysvetlujem 😵 a dnes ma aj priatel prekvapil napriek tomu, ze tymto veciam neveri 😵 vidim, ze mam este vela ludi poinformovat.. ved nie zbytocne je 4 dimenzia prestupova a kratka.. by som bola najradsej keby co najviac ludi si par veci uvedomilo a zacalo to vnimat aby lahsie znasali vyssiu frekvenciu a vedeli sa s nou zladit 🙂

linette
4. mar 2010

som kukla novy konik .. mne je v podstate jedno aky je, len nech zostane ceskoslovensky .. a som za aby sme zostali verejny 😵 😵

linette
4. mar 2010

k tym kamenom.. ja mam doma privesok horskeho krystalu a vzdy ked niekam idem si ho dam a prosim anjelickov aby pomahali a normalne, ze kam idem sa mi to vydari (hlavne vybavovacky) .. 😵 😵 a este mam svietnik z jadeitu.. ten nenosim so sebou ale zvyknem donho davat cajovu sviecku a zapalit 🙂

linette
4. mar 2010

dali velmi pekne si opisala to o tretom oku, uplne suhlasim 😵

linette
4. mar 2010

dali pekna foto, ta ani nespoznat 😉

marianka79
4. mar 2010

ahojte anjelinky 🙂

Lin kde mas fotto??? 😕