Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
10. sep 2009

janus:
pekne si to opisala. hlavne je sa nebat.
nieco o snoch:
vies mne sa skory kazdy den nieco sniva a hned v tom sa zobudim a zacnem nad tym rozmyslat co to malo znamenat. a rozmyslam nad tymi snami niekedy aj cele dni a potom pride jedna udalost a potom mi to zapne - aha toto znamenal ten sen. skoro v kazdom sne je nieco co sa stane samozrejme nie do detailov. prisla som na to, ze niektore sny ma upozornuju na to, co sa asi stane. niekedy je to velmi neprijemne a bojim sa aby sa to nesplnilo - vtedy ako mam prosit? (prosim nech sa to nedeje? nech sa to nesplni?)

denisocka
10. sep 2009

suoer, stači že idem vonku a vy píšete,ked uložim maleho,tak dočítam-ale prave sa mi splnila jedna myšlienka 😵

linette
10. sep 2009

deni neboj sa, stihnes to docitat 😉
sa ti splnila jedna myslienka? to je pekne, dufam, ze pekna a dobra myslienka 🙂 gratulujem

denisocka
10. sep 2009

už sa mi plní aj druha 😝 - rano sa ma pýtala kamoška,čo dnes varím a ja s nervami že HO*NO ...kedže už 2dni varima muž je na stavbe a neje doma,tak reku dnes kašlem,vytiahnem si polievku z mrazaka a tak to vyzera,že bude na obed fakt velké nič 😅 ---- polievka sa mi nejak nezdala , vyhodila som ju,robila som teraz druhu tak sa mi šmykla ruka u záprašky tak aj ta išla do zachoda 😅 ........ a tak dumem,čo urobiť,maly mal na obed vyživu zo zufalstva 😀

no a splnilo sa mi to,že som žiadala o pomoc pre moju tetu , čo ma problemy s tým ex, a dnes došiel list-asi už konečne maju termín na sud 🙂 4 mesiace na neho čakala 😵 takže verím,že sa lady pohli (ak ovšem v obalke nie je niečo ine 🙄 )

denisocka
10. sep 2009

ano,ako píše Janus, ide o to- správne formulovať to,čo chceme ......ja som v živote vela pokašlala tým,že som si to vymyslela.. zaspala som na maturitu,na prve nastupi do práce - lebo som cele dnu uvažovala len nad tým že " dufam že nezaspím" a stalo sa , aj maly ked spí dlho poobede tak si pomyslím-ach,neže sa zobudi a v tom je hore 😅 . Najlepši priklad mojich myšlienok mám spojených s elektronikou. neviem či mam silny magnetizmzus,či moja myšlienka je fakt pecka,ale ked niečo kupim a potom zistím,že som sa obabrala,alebo že to už nechcem,dokážem to s myšlienkou pokaziť 😅 že to ani servis neopravi. neviem či mame jednu vec , hadam žehličku a vysavač,ktore neboli ešte v oprave 😀 . chladničku som zrušila načisto,museli nam dať druhu,každy jeden telefon nosím stale do opravy .......... no je to fakt sila a pravda,preto aj moje motto ma dlho sprevádza a bude asi navždy sprevádzať

denisocka
10. sep 2009

teda tu myšlienku tam nemám , mam tam kus inu 😀

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

den...jsi krasny pripad jak zhmotnit myslenky 🙂

Takhle to opravdu funguje...a tak jak "rusis" techniku kolem tebe, si tak stejne muzes aji postavit dum...proc by to neslo? Jde to!

jen clovek nesmi zapochybovat, nebo menit tak casto sve prani...pak v tom je gulas, a gulas nam taky chodi... 😀

Dobre s tim obedem denisocko! 😀

denisocka
10. sep 2009

😀 dakujem za prianie, som zvedava čo fakt navarim (alebo to vytiahnem zo zachodu a bude fakt to čo som chcela) 😝

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

Jezis ted to po sobe ctu...to neni na tebe ten dum, to bylo na vsechny devcatka 😀

denisocka
10. sep 2009

to je dobre,že si písla mne o dome,práve sa kvoli tomus mužom trapime,kedže svagor stavia dom a moj muž mu ho stavia a zanedbáva nas, a stale hovori,že vdaka tomu že stavia dom jeho brat,my stavať nikdy nebudeme,lebo to vidi finančne nereálne

baby a toto ste počuli? http://lucenicova.blog.sme.sk/c/183351/Hooponop... teraz som na to natrafila

denisocka
10. sep 2009

odpadnem :

12:22 Krizi ve vztahu byste chtěli řešit, ale nemáte na to.

Nechte vše plynout.

Partnera vidíte nereálně, jako v pokřiveném zrcadle.

linette
10. sep 2009

denisocka stale si si hovorila "dufam, ze nezaspim" tak ako to otocit tak aby to fungovalo? "dufam, ze zaspim" ??? 😀 vsak si silno priala aj v myslienkach aby si nezaspala a predsa si zaspala. ach tie myslienky - ja si ich asi nenaucim ovladat 😒
P:S: uvar sackovu polievku a vysmaz si hranolky s kecupom 😀

linette
10. sep 2009

denisocka odkadial "vestis" podla cisel?
asta vidis ten moj cas? 12:34 - co to znamena?

maja22
10. sep 2009

Prebehla som, či mi niekto napísal odpoveď, adresne som si všimla len 8. sept. Ivku144 - ďakujem 😉 Neviem o tom, že by učenie o inkarnácii bolo nejako zrušené, veď je to základné učenie kresťanstva, že Ježiš ako Boh si vzal telo z človeka, teda vo vtelenie veríme dodnes (katolíci veria aj v premenu chleba a vína na Ježišovo skutočné telo a krv), to, čomu neveríme je reinkarnácia - prevteľovanie...-jedna duša=jedno telo=jeden život
Ešte by ma zaujímalo, ako si vysvetľujete vznik duše. 🙂 Kde vzniká, ako a či niekedy zaniká, resp. kde je jej "konečná stanica"... alebo ide o večný kolobeh? 😕 Prosím, odpovedzte mi adresne. Lebo všetko čítať nestíham, len prebehujem, kde sa vyskytuje moje meno. Ďakujem 😉

denisocka
10. sep 2009

linete - 12:34

Všechno se děje, jak má,

jste na správné vlně, tady a teď.

Mějte oči otevřené, tak to má být.

ja to len kopirujemm http://www.wahlgrenis.cz/magie1_cas.htm

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

linette....staci si prat, ze se vzbudi na cas...

den...to je vazne dobre, s tim casem...jen tak dal, sleduj aji nas 😉

maja IP

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

je to moooc dobra stranka....pokukejte aji dal, na ty nektere pribehy-fascinujici...

denisocka
10. sep 2009

janus,hej,mne sa tiež zda ta wahl dosť vyspela duša,dokona som zahliadla že je to dcera nefertiti, už vobec tu nemusi byť,ale chce-teda jej duša

denisocka
10. sep 2009

rozhodla som sa zrušiť ranajšiu negat.myšlienku a robím vajičkovu polievku a bude mňam mňam

linette
10. sep 2009

maja22:
je mozne, ze neviem odkade prichadzame a prichadzame sem preto aby sme sa k niecomu priucili ako to hovori mywiel a rodime sa dovtedy kym sa to nenaucime a potom nasa konecna je v raji (co si neviem predsatvit). ja sa este stale nevyznam do tohoto ☹

linette
10. sep 2009

denisocka:
dakujem 🙂 idem sa tam kuk

denisocka
10. sep 2009

li - zamalo .

MAjka - ty si asi krestanka telom aj dušou,že?

denisocka
10. sep 2009

http://www.wahlgrenis.cz/vzorec_osudu.htm tui sa da stiahnuť nejaky vzorec osudu a je tam rozpis,ide si to prečítať

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

to je dobreee! Ja nevim jak dal, jsem u souradnic pod prusecikem...no jsem z toho jelen 😀

debra
10. sep 2009

ahojte mozem sa k vam pridat?

linette nooo ja som dnes "varila"sackovu polievku a robila hranolky s kecupom 😀 😀 😀
lebo bohuzial som musela nieco naryxlo a mala mala velku xut na hranolky a aj ja 😅

citam vas uplne od zaciatku a niektore vase slova ci vety som si musela napisat do zositka,kde si pisem "citaty" co ma tak velmi zaujali hlavne od mywiel 😵

ja som jasny priklad toho,ze tajomstvo funguje presne ako ty deni/inak aj ja som Dena 😵 😵 /

donedavna som bola ako neveriaci tomas,absolutne som si neverila,neverila som,ze sa mi nieco podari,mala som absolutne podkopane sebavedomie,nic sa mi nedarilo 😖 vsetko to prameni bohuzial z mojho detstva,ale to nejdem tu teraz pisat 😢

proste bola som stale len nestastna,plakala som a tuzila som zomriet 😢 😢 nexapala som,ze preco prave ja som sa narodila na tento svet,ze ake ma boh so mnou plany,ked ma tu nexava a pod.veci

ale urcite ma Boh ma velmi rad/ja som veriaca,hoci nexodim do kostola/,mozno mi teraz neuverite ale mam v sebe akysi vnutorny hlas odvtedy,ktory mi velmi pomaha a radi v dolezityx veciax,usmernuje ma,je to krasny pocit,ja to neviem ani opisat... 🙂

ked som bola uz psychicky na dne,velmi mi pomohla moja sesterka/vdaka Bohu za inet/a povzbudila ma a povedala,ze nex si urcite precitam knizku Secret....

urobila som to...a zacali sa diat veci!!!!poxopila som velmi vela veci,po precitani tejto knizky....zaujimave je,ze som aj predtym o nej vedela,ze je na trhu,v predaji a tak...vzdy som na nu nejakym sposobom narazala a v duxu som si vravela,ze raz nakuknem do nej 😀 o com asi je....

az som si ju velmi priala po tom,ako mi sesterka/ktora ma mimoxodom milion knih o anjelox/o nej hovorila,ze je super ta kniha....

a tak som si ju zelala kupit,a viete co?manzel mi ju kupil na narodky 🙂 super,ze....a odvtedy ako si nieco zelam poviem CHCEM TO! tak to dostanem,no musim to povedat zo srdca a naozaj to xciet...

takto sa mi v jeden den splnilo vela veci,co som si zelala...

a kazde rano,ked vstanem poviem Bohu..."Boze,dnes xcem stretnut len stastnyx a pozitivne naladenyx ludi" a nikdy nezabudnem podakovat a dakujem stale,aj vecer...

a ked si nieco zelam,prosim aj anjelika strazneho...

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

uz se tam dostavaaaam! nejsem jeste marna 😀

vitej debra 😉

linette
10. sep 2009

mywiel:
napisala som ti postu - dufam ze neskolabujes - je trocha dlha, to su len moje otazky, na ktore potrebujem asi podrobnejsie vysvetlenie a ty sa do vsetkeho tak pekne vyznas. nemam v tom vsetkom este jasno 😒

denisocka:
ja som krestanka (nie az tak prehnane), no moje otazky mi niekedy nedaju pokoj ani v nabozenstve a potom som si vo viere neista. tak sa snazim radsej nepolemizovat nad vsetkym. ved viac-menej vsetko dava zmysel a do seba zapada. a kazdi narod si veri v to svoje - takze ktovie ktore nabozenstvo je skutocne /ale to je ina debata/

denisocka
10. sep 2009

janus,ved tam je online vypočet,len ja osobne neviem,ako mam tie čísla pochopiť,všetky čo sa vyskytli nejak pospajať,či len prečitať vyznam? no neviem neviem

denisocka
10. sep 2009

ahoj denka,vitaj

mywiel
10. sep 2009

Ja som si takto vymyslela dom a za mesiac a pol ho kupujeme... 😉 To objednavanie z vesmiru fakt funguje, len treba dodat, prajem si to a to a viem, ze je to pre mna dobré a nikomu tym nesposobim ujmu. 😉 Ja si tiez takto objednavam, topanky, kabat, presne viem co chcem a pride to v tu pravu chvilu a ani tak dlho necakam presne ako pise Janus. 😉