Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
10. mar 2010

dali michelka ako narastla uz a ako pekne sa drzi 🙂 🙂 velmi je zlatulika a pekne ocicka ma 🙂 😵 najradsej by som si ju vzala do ruky a ani nepustila.. ale to by som ti ju asi rozmaznala .. aj ja lubim spat z bosymi nohami a doma som stale v kratkom a kazdi mi hovori ci mi neni zima ..
takto som o citani nerozmyslala .. 😕 ale znie to velmi pekne ako si to povedala 😵 😵

marianka79
10. mar 2010

lin on ma na zemi tri plienky a tam chodí len nevedel zoskočit lebo je to pre neho vysoko tak to pacol na postel 😖

a ten ankohol no vieš čo sa za mladi naučí... 😀 😝

linette
10. mar 2010

ja si sny vobec neprogramujem .. bud si ich pamatam alebo nie ...
akurat viem, ze dnes som snivala viacej aj som si ich trocha pamatala a ked som sa uplne prebudila tak uplny vypadok .. nechapem .. si pamatam len nieco, ze pavaku som povysavala .. 😕 🙄

linette
10. mar 2010

pavaku je pavuka 😀 😀

linette
10. mar 2010

marianka ta mandala je uzasna 😵 😵 😵

linette
10. mar 2010

dali mas dobre vlasy 😉 hodia sa ti kratke 🙂 a mas dobru kadernicku 🙂

marianka79
10. mar 2010

dali je to v programe Quick time tak asi preto

linette
10. mar 2010

baby tie, ktore mam v zozname vam poslem zopar mantier .. neni ich vela, mozno aj niektore mate.. uz ked posielam tak poslem vsetkym... mozem?

marianka79
10. mar 2010

lin pošli pošli

linette
10. mar 2010

uz moj extra rychli internet ich pripaja .. to uz slimak je rychlejsi 😠

marianka79
10. mar 2010

nainštalovala som si ten program tak idem kuki aj ten predchádzajúci mailík 🙂

dali4
autor
10. mar 2010

marianka, program quick time mám. Ale vobec mi to nenačíta tu stránku 😕 . no... skúsim ešte raz.
lin, ja už budem len krátke vlasy nosit, tiež sa mi to viac lúbi. Ked som mala 20 tak som mala do pol chrbta vlasy, vtedy mi to pasovalo, aj som ich mala hustejšie ale teraz už sa vidím zase inak 🙂 Inak u tejto kaderníčky som bola iba druhýkrát, ale poznám ju už dlho, tak som si povedala že skúsim. Som maximálne spokojná.
Ja si sny niekedy snažím programovat ale nejako sa mi to nedarí 😀

dali4
autor
10. mar 2010

jééé lin pošli 😵

dali4
autor
10. mar 2010

Som dala nepodarenú fotku 😠 idem to vymenit

linette
10. mar 2010

baby som pokrstena, no neni som pravy krestan, pretoze do kostola nechodim, nemodlim sa (modlim sa k anjelom), na spovede tiez nie ... mam pocit, ze som v stadiu hladania sa .. verim v boja, ale moc nesuhlasim s tym, co hovori cirkev.. ja Boha a Cirkev rozclenujem na dve odlisne veci .. dnes mi priatel zacal citat desatoro bozich a mala som taky cudny pocit .. z jednej stranky (pohladam ju) mi ich cital a fakt kebyze sa riadim podla toho tak nesexujem, nerobim aby som peniaze nemala, len do kostola by som chodila a taaaak .. potom som si pozrela co je to hinduizmus a neviem preco, ale ten mi je najblizsi 😕 neni som ateista, ale ani pravy krestan, no ani pravy budhista a tie ostatne ani nehovorim .. skor by som povedala, ze z kazdeho nieco ale najviac sa mi pozdava prave hinduizmus ..
v podstate je to jedno, pretoze vsetky cesty vedu do rima, ja len, ze niekedy ma to ako povedat trapy a potom ma priatel zacne vytacat: ze to pan boj vidi, potom ocistec a ked neolutujem hriechy tak peklo.. a bla bla blaaa .. on to vnima inak ako ja .. je to normalne??? .. 😕 🙄

marianka79
10. mar 2010

lin a nejde mi to aj tak ☹

linette
10. mar 2010

dali aj ja mam do polky chrbta a neviem sa dockat aby mi po ryt narastli 😅 😀

marianka79
10. mar 2010

lin a on je zaryty katolík?

dali4
autor
10. mar 2010

lin v tomto ta úplne chápem. Cítim to podobne ako ty. Priatel si bude musiet zvyknút na to, že to vnímaš inak ako on, a ty tiež. Nebude to asi snadné ale zrejme toto je vaša úloha, musíte sa naučit chápat jeden druhého, rešpektovat sa a pritom sa lúbit 🙂 .

marianka79
10. mar 2010

ja so porušila vačšinou božích prikázaní som preto zlá? ☹

dali4
autor
10. mar 2010

marianka... tie prikázania si ludia vymysleli 😉 ... podla mna.
a ta meditácia mi stále nejde 😠 ... nie že spustit, ale vobec sa mi nič neobjaví ked idem na tu stránku.

linette
10. mar 2010

marianka zaryti nie, to jeho rodicia ... a ma aj taku vychovu a predsa sa milujeme .. takze to ani on nedodrziava ...

linette
10. mar 2010

ale este dost veci vnima tak ako je vychovany, ono to je normalne, len niekedy ma tym tak vie vytocit akoby som bola nieco ine a od inakadial a ked nerobim to co on tak je zle .. hlavne v ezoterike ..

linette
10. mar 2010

dali ja si tiez myslim, ze to nie pan boh vytvoril ale cirkev.. a v podstate vsetky nabozenstva sa biju a chcu aby len ich bolo to naj ...

dali4
autor
10. mar 2010

Hovorí sa že zvyk je železná košela, ale ja bysom povedala že aj výchova je železná košela 😒 ... ale furt je to iba košela ktorá sa dá vymenit 😉

marianka79
10. mar 2010

ale tiež rozdelujem cirkev a boha oni robili velmi zlé veci a to tí ludia nevidia? a aj robia

neviem prečo tak vyzdvihujú ježišovu matku panu máriu ved nemohla byt panna ked porodila syna a kristus bol človek ktorý liečil ludí tak ako dnešný liečitelia boli to ludia ako my len ludia z neho urobili syna božieho mám na to realistický názor bola proste iná doba neboli v niektorých veciach vyspelý nevedeli si vysvetlit určité veci tak to pripísali bohu snad som nikoho neurazila je to len moj názor boh je pre mna energia bez energie by nebolo ničoho ale modlím sa k nemu a myslím si že je úplne jedno ku komu sa modlíme hlavné je aký sme my vo vnútri a čo nám viera dáva ako sa chováme a či lutujeme svoje prehrešky ja verím životu a verím že život sa o mna postará 😉

linette
10. mar 2010

to prve asi moc nechapem ...
1. Nebudeš mať iných Bohov, aby si sa im klaňal. Je isté, že pod inými bohmi sa nemyslia iba nejaké drevené figuríny znázorňujúce cudzie božstvá, ale úplne reálne modly nášho každodenného života - majetok, kariéra, blahobyt, rodina, moc, peniaze a ďalšie záležitosti, ktoré má človek sklon stavať nad svojho Boha. Ľahko sa mu potom vymknú spod kontroly a úplne ho zotročia. Pred týmto otroctvom má človeka chrániť dodržiavanie prvého prikázania.

znamena, ze nemam chodit do roboty, nemam mat ziadny majetok, rodinu, moc, peniaze?? ale ved zijeme v hmotnom svete a potrebujem niekde byvat a zarabat peniaze aby som prezila, nie??

dali4
autor
10. mar 2010

Niektoré tie prikázania sú celkom fajn 😉 mali bysme sa ich držat, ale určite nie pod hrozbou nejakého božieho trestu 🙄 A nenazývat to prikázaním ale slušným správaním a dobrou karmou 🙂