Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
12. mar 2010

celkom sa mi lubi to forum.. temy, ktore su este neni sa daju tusim aj zalozit

linette
12. mar 2010

ma zaujima ta levitacia, to akoze normalne, ze lietat s fyzickym telom?? 😅 sa mi uz parkrat snivalo, ze som lietala a vzdy tym istym sposobom... mala by som vyskusat aj nazivo 😀 😀 ale to si dam asi vankuse pod seba aby sa nestal uraz

linette
12. mar 2010

Levitace je schopnost letat, odpoutat se od zemske gravitace a vznaset se ve vzduchu. nekdy se do ni lide dostanou i nevedomky, apriklad behem nabozenskych obradu. hluboce verici lide dokazou pri modldibach zcela uvolnit a vycistit svou mysl, odpoutat se od sveta a doslova stoupat nahoru za svym bohem. A nahle zjisti ze se vznasi. Jsou celkem 2 typy levitace: Prvni a jednodussi je schopnot se vznest do vzduchu. Manipulujete pouze sami se sebou. Druha je mnohem obtiznejsi. je to schopnost manipulovat s jinymi predmety. Obtiznejsi je predevsim proto, ze je snazsi se soustredit na sama sebe, nez na jiny predmet. zvlast pokud je urceny predmet vetsia tezsi nez my. Pak na nej pusobi daleko vetsi gravitacni sila, a proto je daleko slozitejsi tuto silu oslabit a nakonec zcela prerusit.

Dobrym zakladem je meditace. naucite se dokonale si vycistit mysl, soustredit se jen na sama sebe, a nevnimat okoli. Ze zacatku vnimate z okolniho sveta pouze zvuky kolem sebe a podlahu na ktere sedite. Pozdeji zmizi zvuky z okoli. V tuto chvili se zcela odpoutate od vnejsiho sveta a jiz vnimate jen podlahu, na ktere sedite. Nyni si musite predstavit, ze jste lehci, jeste lehci nez pirko,a ze stoupate vzhuru. Musite si predstavit, jak z vas vychazi vase magicka sila, jak vas nadnasi, jak na sebe prebira funkci podlahy na ktere sedite, a zveda vas nahoru. uz pro vas neplati zakony sveta, nic vas nepritahuje dolu, pod vami neni zem, Pod vami je prostor a vase magika sila, ktera vas drzi abyste nespadli. Budte velmi opatrni pri otevirani oci, protoze poku se vam podarilo dostat se o vzduchu a vznest se, tak muzete ztratit kontrolu. ztratite soustredni, zacnete civet kolem sebe, radovat se ze letite, a akorat se rozplacnete na zemi. Proto je zivotne dulezita koncentrace, a neni od veci cvicit na necem mekcim, matraci nebo zinence, duvody snad nemusim vysvetlovat.

pokud chcete nechat jiny predmet levitovat, musite z mysleni opet vytesnit okolni svet, ale tentokrat i sama sebe. Svet tu neni, vy tu nejste, jen vas predmet. Pouze cileny predmet tu je, a vase magie, ktera se dostava po nej a zdviha ho. Zaroven muste citit kazdou cast predmetu, a odpoutavat od nej gravitaci, predmet nesmi byt odpoutan od okolniho veta jen ve vasi mysli, ale i on sam si musi uvedomovat, ze tady zadny svet neni, jen on a magie, ktera ho zdviha. U vetsich predmetu je proble v soustredeni takoveho rozsahu, abyste skutecne dokazali ovladnout a osvobodit cely predmet a rozprostrit pod nim svou magickou silu.

Davejte si predevsim pozor, aby levitujici predmet(popripade vy sami) dopadl bezpecne a nerozbil se, nebo neco neposkodil. Vy sami se pri padu muzete zranit. Davejte si take pozor na svou magickou silu, chcete predmet jen zbavit gravitace a jakoby ho nadnaset, aby se odlepil od zeme. Pokud vlozite do magie prilis usili, muzete vy nebo zvoleny predmet vylitnout poradne vysoko, a to by nemuselo dopadnout dobre. Nekdy je pro podobne pokusy lepsi vypolstarovany pokoj(kamarad, ktery telepatii castecne ovlada se mi ji snazil ukazat-skoncilo to poradnou bouli na hlave a kouskem stropu, ktery potreboval znovu vymalovat, byla to teda poradna rana)

linette
12. mar 2010

tak tohto by som chcela stretnut

https://www.youtube.com/watch?v=3HoTKXwXDHw
marianka79
12. mar 2010

bože až mi zimomriavky chodili po chrbte 😕 😨

marianka79
12. mar 2010

jééj zasa žltá 😉

linette
12. mar 2010

pri tom videu? 😕

marianka79
12. mar 2010

ano

linette
12. mar 2010

mne pripominal Jezisa Krista ... neviem preco.. asi by som sa zlakla kebyze ho vidim nazivo levitovat.. je to take nezvycajne az nadprirodzene..

linette
12. mar 2010

zelenozlta a velkonocna 😀 😀 😀

marianka79
12. mar 2010

je to fakt cool pri tom druhom videu zimomriavky tiež 😵

marianka79
12. mar 2010

tiež som myslela na krista 😉

linette
12. mar 2010

mne tie zimomriavky skoro vysli.. skor v zaludku som take cudne cosi citila .. 😕 to je u mna asi novinka, akoby som niekedy namiesto zimomriavok mala zimomriavky v zaludku 😀

linette
12. mar 2010

marianka ideme sa ucit lietat?? to by bolo super kebyze kazda vieme levitovat, by sme si mohli dat stretko 😅

marianka79
12. mar 2010
linette
12. mar 2010

zaujimave je, ze ked levituju tak idu par metrov hore a potom dole.. som zvedava ci sa tym levitovanim da aj presuvat z krajiny do krajiny a ako rychlo.. alebo to sa ludstvo nauci az v dalsej dimenzii?? .. ktovie

marianka79
12. mar 2010

no vidíš super lietali by sme si tu po slovensku 😀

linette
12. mar 2010

asi napisem do modreho z neba 😀

marianka79
12. mar 2010

inak som počula že je niečo čo ta presunie z miesta na miesto

linette
12. mar 2010

keby len po slovensku 😀

linette
12. mar 2010

vysokozdvizny vozik? 😀

marianka79
12. mar 2010

ja som mala zimomriavky od noh až hore 😉

a zakaždým ako sa vzniesol a pri každom videu 🙂

inak je to peeeeknýýý chlap 😀 😀 😝

marianka79
12. mar 2010

no ten ta dopraví hore dole moj priatel na nom lieta v robote 😉

linette
12. mar 2010

tak zimomriavky levitovali 😅 😉
hmmm fesak to je .. 😀 normalne, ze sa s nim chcem stretnut.. 😀 😝

jery51
12. mar 2010

No toho Chrisa Angela by som chcela stretnuť, ja som už dávnejšie videl ajeho videá, by ma zaujímalo, čo to je za stvorenie 😅
Zajtra ide moja kamoška na Anjelský kurz, tak som veľmi zvedavá, čo a ako...
Ja nemôžem, bo to je celý deň a nemá byť kto s malým ☹ ale rada by som aspoň raz

marianka79
12. mar 2010

no tak toto je teda zdravé stravovanie akurát som dopapala tortu 😀

marianka79
12. mar 2010

zas budem snívat bláynivé sny

jery51
12. mar 2010

aj ja kreméš 😀

marianka79
12. mar 2010

tak som neni sama 😀 😝