Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

terez34
15. mar 2010

ahojte kocky tak este k tomu clanku lin pozerala som to na nete a je zaujimave ze podla vikipedie je to rafael a podla gionis je to samuel tak teraz kde je pravda? 😖

linette
15. mar 2010

terez ahoj, je to rafael 😉
viacere zdroje ho uvadzaju dokonca aj knihy, napriklad liecenie s anjelmi od doreen virtue.. tu je napriklad stranka minigrimi:
http://minigrimifaq.wordpress.com/2008/03/15/li...

terez34
15. mar 2010

tu su anjeli podla datumu narodenia
http://evamarvanova.sblog.cz/narozeni/

terez34
15. mar 2010

este mi povedz lin svoj nazor na toto

http://novazeme.ning.com/profiles/blog/show?id=... 😉

linette
15. mar 2010

podla tej stranky terez je mojim anjelom HARACHEL

Harachel vládne nad pokladmi a archívmi, knižnicami a verejnými finančnými prostriedkami, nad tlačou, nad knihami a nad všetkým, čo súvisí s literatúrou a šírením myšlienok. Harachel je veľmi užitočný anjel. Podporuje, prirodzene fyzickú plodnosť – pomáha ľuďom mať deti – ako aj intelektuálnu činnosť.

Od svojich chránencov žiada, aby sa zapájali do tvorivej intelektuálne činnosti. Želá si, aby študovali a vzdelávali sa. A on im zaručuje svedomitosť, talent a bohatstvo. Jeho chránenci oplývajú naozaj obrovským intelektom, ktorý sa v praxi priamo mení na úspechy. Sú cieľavedomí a zodpovední, vždy idú za svojím vnútorným hlasom. Sú rozhodnutí zdokonaľovať sa dosiahnuť, čo si zaumienili. Majú veľké ideály, za ktoré odvážne a hrdo bojujú. Uspejú v každej oblasti, kde sa šíri ich dobrá povesť, kde sa verejne vie o ich intelektuálnych schopnostiach alebo tam, kde tieto schopnosti použijú, aby zlepšili postavenie iných. Takisto majú talent na podnikanie, vedia úspešne obchodovať a investovať.

terez34
15. mar 2010

tak super ododnes briem rafaela 😉

ten link je super 🙂 😉

linette
15. mar 2010

terez ja si myslim, ze anjelovi nebude prekazat ak ho budes volat podla mena, ale to ich musis poznat na 100% .. a kde je napisane, ze tie stranky hovoria pravdu? .. na jednej stranke sa anjeli podla narodenia ratali tak, ze si musela zadat aj sekundu narodenia a tu vie podla mna malokto..
tiez si myslim, ze neni tak dolezite ich oslovit menom (ja kde sa k nim modlim tak bude poviem anjelicku moj alebo anjelickovia moji) a oni vedia, ktory ma prist, ktory ma pomoct, strazny je pri tebe stale ..
a dalej si myslim, ze kde je istota, ze naozaj sa tak volaju.. to mi ludia sme ich pomenovali (pripadne nam to oni povedali a my ludia sme prelozili tie mena do nasej dimenzii ako pisu v clanku) takze vlastne oni medzi sebou sa podla mna menami neradia.. funguju inaksie.. tiez aj nasa dusa ktovie ake ma meno, kedze v kazdom zivote sa volame inak 😕

terez34
15. mar 2010

fakt skuste si este zohnat film Vojna njelov mozno vas zaujme

linette
15. mar 2010

terez jedna z moznosti je aj mantry spievat .. su vselijake 😉 🙂 aj na uzdravenie..
dalej mas vselijake praktiky ako je reiky atd.. 😉 🙂

linette
15. mar 2010

biblia hovori, ze jeden z anjelov sa nechcel prisposobovat Bohu a stal sa z neho "lucifer" .. takze vlastne na cele pekla je byvaly anjel.. 😕
podla mna peklo neexistuje.. peklo si robime my ludia .. a tiez najhorsim sudcom je prave clovek a to sam sebe.. poznam to z vlastnych skusenosti ..

linette
15. mar 2010

vojna anjelov - nedavali v kine? 😕

terez34
15. mar 2010

moj je MANAKEL

Manakel vládne nad vegetáciou a vodnými živočíchmi, Ovplyvňuje spánok a sny a pomáha naprávať to, čo je zlé.

Tento rod anjelov má najbližšie k ľuďom a Manakel rozumie slabôstkam najlepšie telesné a duševné vlastnosti. Pomáha im pri sebazdokonaľovaní, aby boli láskavejší a priateľskejší, ak treba. Do ich konania vnáša pevnosť a stabilitu. Takže sa rozhodujú dobre a správne. Vďaka príjemným spôsobom ľahko nadväzujú priateľstvá a získavajú podporu vplyvných ľudí. Sú veľmi citliví, aj keď to nedávajú najavo, a prekypujú dôvtipom. Sú spoľahliví a dôveryhodní, takže všetci ich považujú za ľudí ochotných vždy prísť a pomôcť. Odvaha, rozhodnosť a praktická inteligencia im zároveň umožňujú realizovať predstavy, ktorými sa zaoberajú v myšlienkach. Zvyčajne nájdu prirodzenú cestu k úspechu.

terez34
15. mar 2010

ja som videla v telke asi pred dvomi tyzdnami

linette
15. mar 2010

a kde to islo?? mohli by davat reprizu..

terez34
15. mar 2010

o tom pekle mas pravdu aj ja si myslim ze peklo je tu na zemi

presne ako pises ze sa lucifer nechcel prissposobit bohu je aj v tom filme a ta jeho vypocitavost a ulisnost su tam vyzdvihnute

terez34
15. mar 2010

bud na markize alebo na joj-ke ale neviem ci bude repriza te film trval 5apol hodiny dos sledujem tie programi a ked to budu opakovat dam vediet 😉

ale ten tvoj anjel je inac dobry 😀 😉

linette
15. mar 2010

terez diky, rada by som si to pozrela.. ja zase moc nekukam tv.. pozrem dve telenovely a to je vsetko 😀 😀

linette
15. mar 2010

ten moj anjel ma nieco spolocne z mojim horoskopom kozorozca.. ktovie.. zeby vychadzali aj podla znameni? .. ja dufam, ze nie a ze je to tak ako pisu 😉

linette
15. mar 2010

zatial velke poklady nemam.. ale dufam, ze budem mat 🙂 som si vybrala jedny nausnice za 5000 euro 😅 a kedze nic nieje nemozne, vsetko sa da len treba chciet, vesmir medzi velkostou a kvalitou rozdiely nerobi tak asi na nich popracujem 😉 🙂 😅 aspon taku bednu sperkov chcem 😅 mať 😉

terez34
15. mar 2010

vies co myslim ze tie horoskopy a aj tie anjelske nieco maju spolocne a asi nie iba na nete ja som ich uz precitala vseliake a urcite body su a ked si to tak zoberies tak ty sama najlepsie vies co sa ku tebe hodi a podla toho anjela si myslim ze je tam kus pravdy 🙂

nooo tie nausnice maju super cenu dufam ze su aj take krasne 🙂
ty si pod pokladom predstavujes naozajstny poklad 😉 a tie moje poklady su moje deticky a manzel lebo uz na svete nikoho nemam iba ich tk som vdacna za kazdu chvilu stravenu s nimi

dufam ze tie nausnice budu coskoro zdobit tvoje usi 😀

linette
15. mar 2010

terez tu su tie nausnice, tu cenu som trocha zaokruhlila, lebo som nevedela presne..
http://www.klenotyafrodita.sk/obchod/product/br...

linette
15. mar 2010

rodina to je poklad, ktory je nevynahraditelny a nezaplatitelny a ma najobrovskejsiu cenu 😵 😵 😵

linette
15. mar 2010
linette
15. mar 2010

take srdiecko by som chcela kupit, ze jedna polovica by bola moja a ta druha priatelova, lenze ked kupim privesok tak ho budem nosit len ja, priatel striebro nenosi.. lepsie povedane nenosi nic len gumicky 😀 a oblecenie 😅
take srdiecko by bolo dobre, ze z nejakeho kamena napriklad z ruzenina a mal by ho pri postely alebo pri mojej postely a ked budeme spolu byvat tak ho spojime 😉 😵

linette
15. mar 2010

terez super stranka, budem mat co studovat 😵 a zda sa mi uplne v pohode 😉 🙂
a paraaaada normalne mi sedi HAEACHEL ako z tej predoslej stranky 🙂 😵
sa tesim 😅

terez34
15. mar 2010

nausnice su naozaj prekrasne fakt si zasluzia 5 hviezdiciek

o tom srdiecku je to naozaj pekna myslienka aj ja som mala taku predstavu ked sme z manzelom spolu chodili ale tiez nic nechcel nosit na krku a ani nikde inde 😀 😀 a vtedy mi povedal ze ked nasu lasku specatime pred oltarom tak z nasich dvoch sa stane jedno a uz sa nikdy nerozdeli a zatial to tak chvala bohu funguje 😉

terez34
15. mar 2010

no super 😉 🙂 ani ja to este nemam cele prestudovane

terez34
15. mar 2010

aj tie srdiecka su prekrasne ja by som chcela oboje 😀

terez34
15. mar 2010

inac aj mne sedi manakel 😉