Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
17. mar 2010

v tom teste mi vyslo vselico.. to ze som hladajuca dusa z kazdeho nieco .. 😕 aj tak sa mi zda, ze si stale zijem tento zivot dokola a robim niekde tu istu chybu 🙄 😕

jery51
17. mar 2010

lin tak daj tip, na to objednávanie penazí, chcem nové boty 😀

linette
17. mar 2010

jery ja som to citala tak, ze prave skriatkovia si z nas robia "prdel" nie anjeli 😕 nedava mi zmysel aby si z nas anjeli robili srandu ked nam maju pomahat..
helar opisovala raz na svojej stranke jedneho z anjelov ako sa s nim pohadala a pomstila a potom sa uvedomila, ze vsetko ma svoj zmysel.. ja neviem co je pravda 😕 😕
ja dufam, ze anjelikovia si zo mna srandu nerobia a tie znamenia co mi poslali poslali vazne a nie zo srandy 😒
a cez anjelske pismo si srandu nemozu robit? 😕
ozaj ides k niekomu kto vesti anjelskym pismom alebo ides na kurz?

linette
17. mar 2010

http://www.judyt.eu/knihy.html
http://www.myinfo.sk/DOWNLOAD.htm

v prvom si vies stiahnut objednavame z vesmiru a v druhom secret ... 😉

linette
17. mar 2010

tu je film online rozdeleny do castiach:
http://www.pozitivnemyslenie.estranky.sk/clanky...

jery51
17. mar 2010

no niečo na tom pravdy je, tak jej hovorili na tom kurze...inak každý hovorí inak...
pôjdem na písme na kurz nemôžem kvôli malému, asi na to ešte nemám ísť..
a ešte jedna vec, čo myslíte ako vyzerajú anjeli?
že vraj sú to len malé svetielka biele...
ale že mame si predsatvovať ako chceme, to je len na nás...
a že môžeme si pozrieť staré fotky, že sa môže stať že sme ich odfotili, také biele kruhy
😕
dúfam, že cez anjelské písmo si prdel nerobia 😉
asi by soms i netrúfla hadat sa z vlasným anjelom 😲

jery51
17. mar 2010

sa mi zdá , že ten fil mdali aj mamke aj kamoške, ked boli na najelskom

jery51
17. mar 2010

nejde mi to stiahnuť 😢

linette
17. mar 2010

jery ja si myslim, ze anjeli su energia.. a oni sa vedia zjavit ako chcu... oni sa nam ukazu tak aby sme pochopili, ze su to oni, najcastejsie ako okridlene bytosti .. take jasne, ciste, laskyplne svetlo ..
ty mas na mysli zrejme orbov.. orby su neni anjeli.. teda nemozem si dovolit hovorit so stopercentnou istotou, ale orby mas napriklad z pelu, z prachu, .. dusicky napriklad a ine formy energie (silne orby s aurou).. ja mam plno orbov na fotkach od kedy o nich viem.. a ked odfotim nas cierny nabytok ked je dobre zapraseny tak je plny orbov (velmi slabo biele).. treba ich vediet rozoznat ..

linette
17. mar 2010

jery daj mail/skype a poslem ti .. akurat secret sa do mailu nemesti ..

jery51
17. mar 2010

mail ti dám: lenkasvajlenova@centrum.sk
skype nemam
dakujem 😉

jery51
17. mar 2010

no vidíš linette presne toto hovorili o anjeloch, čo ty o tých orboch...
z takýchto situácií, mávam dilemu, lebo sa mi to často stáva,, že aj šef mi iné hovoirl, potom ešte jedna p.Uríčková sa tuším volá, mi iné hovoirila.... tka potom neviem, čomu veriť 😅

jery51
17. mar 2010

jeee ekné, ja také nič nemám , musím pozrieť u maminy na starých fotkách 😉

jery51
17. mar 2010

bože samé preklepy ee ☹

linette
17. mar 2010

jery uz som poslala 😉 🙂

jery51
17. mar 2010

idem kuken, ďakujem 😉

linette
17. mar 2010

a mas dobre overeny ten kurz? .. vies su ludia, ktori to moc nevedia len peniaze za to beru .. ja som takto doplatila na jednu nemenovanu "vesticu a liecitelku" ..
ja mam vzdy podozrenie ked niekto tvrdi to a iny ono o danej veci.. potom sa priklanam tomu, co si myslim ja a co si mysli vacsina.. su aj ludia, ktori anjelov videli, kebyze sa ich opytas tak by si si vedela spravit zaver, kto ma asi pravdu ..

linette
17. mar 2010

mne sa prvy orbik ukazal tyzden po tom ako som sa o nich dozvedela.. zrejme to vycitil 😉 😵 a ako znamenie 😵 😵 a odvtedy ich zvyknem zachytavat na fotkach .. 🙂 😉

linette
17. mar 2010

nemas zac 😉 🙂

jery51
17. mar 2010

no vieš čo, myslím si že tí , čo to robia to robia kvalitne... bo mamke velmi pomohli...
asi tak, že na všetko mať treba vlastný názor...
škoda že nikoho nepoznám, kto ich videl 😢

jery51
17. mar 2010

a čo sú tí orbíci? to som fakt ešte nepočula

jery51
17. mar 2010

lin neprišlo mi nič, asi to je moc veľký súbor..

linette
17. mar 2010

ktovie potom preco to ludia tvrdia vselijak 😒
a dolezity je vysledok a nie priebeh 🙂 ked pomohli tak to je hlavne 😵

linette
17. mar 2010

8,2 mb to ma ..

jery51
17. mar 2010

skúsš prosím ťa ešte raz, vymazala som si nejaké správy, ak nepôjde tak nič..
ďakujeeeeeeeeem

linette
17. mar 2010

a teraz doslo?

terez34
17. mar 2010

caute babky/nemyslim tym stare/ 😀 😀 ty lin to myslis vazne o tom vesmire alebo si robis haluz 😲 lebo ak je to fakt tak idem natoaj do nato 😀 😀

terez34
17. mar 2010

ty kokso nasla som to a ty si si objednala tu knihu? lebo okrem objdnania knihy som sa tam nic konkretne nedocitala 😒

terez34
17. mar 2010

no co sa s vami stalo ked tu nikto dnes nefrci 😖 ale nevadi dufam ze niekde prijemne oddychujete 😉

lin toto si precitaj ked nemozes vidiet aspon bud trosku v obraze to je o tom filme vojna anjelovhttp://port.sk/vojna_anjelov_
fallen/pls/fi/films.film_page?i_film_id=92425&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_topic_id=4