Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
26. mar 2010

terez potom hod sem novu foto s upravenymi vlaskami 🙂
to su teda ryby .. moj arielko je vzdy niekde zasity vobec ho nevidim .. inak je rychly ako strela 😅
v univerze sme neni sami .. ja mam niekolko teorii .. terez ty mas strach od cudzincov? (mimozemstania)
tak stara romka pocujem prvykrat 😅 zeby prat v lavore a rucne?? .. 😕

linette
26. mar 2010

to je krasne 😵 som si myslela, ze naozaj .. ja sa chcem naucit ale teleportovat 😀 .. len nikde neviem najst navod na pouzitie 🙄
som si uz dost davno nepisala sny .. ja zvycajne cestujeem niekde po krajine .. ale ci to sen alebo ac ktovie .. ale mala som aj taky zivy sen, ze som lietala a ukazovala som to krsnej, ze aha co viem .. som sa dvihala az k plafonu a skoro aj kotrmelce vo vzduchu som vedela 😀

linette
26. mar 2010

miruska maminka urcite videla maleho, len ti o tom nedala vediet a urcite na to mala dovod.. a ktovie mozno tvoja maminka sa uz znova narodila a preto mas ten pocit ... 😔
skus meditaciu s anjelmi a mozes sa ich spytat.. mozes ich poprosit aby ti to pomohli pochopit ... mozno to nepojde hned na prvykrat, len sa netreba vzdavat ..
luto veci by ti vseobecne nemalo byt, pretoze veci sa deju tak ako maju.. a ked nieco lutujes tak sa tym ty trapis .. mozno to vyznie dost hrubo ale lutost patri k nizkym frekvenciam ako nenavist a zavist, .. a treba sa to naucit aj ked je to velmi tazke .. 😔 ☹

linette
26. mar 2010

miruska maminka ti odisla ale pekne spomienky na nu ti zostali a tie ti nikto nevezme .. este stale zije v tvojom srdiecku 😵 malemu mozes o nej hovorit a tak ju aj on spozna 🙂 😉

denisocka
26. mar 2010

ja som naposledy snívala s Adinou, tak som jej to napísala do skype,ako som s nou šla autom ... a ona sa stale kdesi otačala za jej malou dozadu a pred namu šiel po ceste velky valec a ja na nu kričim,nech sa tolko neotača,bo havarujeme ... no adina to pochopila tuším,čo to pre nu znamenalo 😉

linette
26. mar 2010

k tej lutosti .. radsej spominat na nieco pekne a dobre ako nieco lutovat a minat svoju energiu na to, co uz nezmenime ... radsej dat energiu do peknych spomienok a tym sa vytvoria aj pekne pocity mozno aj so slzickami ale slzickami radosti 😵

linette
26. mar 2010

pekne posolstvo a este krajsie ak je pochopene a ked pomohlo 😵
odtadeto som snivala len s dali .. a to parkrat 😅 naposledy som snivala z nejakymi farbami, ktore davali zmysel pre dali, ale v tom sne nebola .. ja neviem kedy sa naucim si rozonat vlastne sny .. 🙄

linette
26. mar 2010

sranda je, ze ja si nepoznam svoju ... 😒 kde by som ju mohla mat zapisanu? .. sa radsej lekarom vyhybam .. mam strach z ihly ..

denisocka
26. mar 2010

skus či nemáš v zdr.karte ne prvej strane,to sa zvyklo pri porode vyšterovať

denisocka
26. mar 2010

no tak sa baby držte,pre dnešok končím ... a asi aj pre najbližšie dni,ide vikend

miruska15
26. mar 2010

linette meditovat dobre ale ako moc o tom neviem.Viem že lutost je na nič ale je toho na mna vela čo som si prežila za posledné 3 roky nič moc.Na druhej strane si poviem že sa maju ludia aj horšie.Ale ked vas tu čitam ako citite a vidite anjelov tak moc by som to chcela aj ja zažit.Chýba mi v živote vnutorný pokoj.

miruska15
26. mar 2010

fíha čitala som si o mojej krvnej skupine no čosi asi na tom bude.

terez34
26. mar 2010

ahojte kocky miruska ty si moj pripad ja som tiez prisla o svojho anjela a nie jedneho pred desiatimi rokmi (zda sa ze je to davno ale pre mna nie) mi zomrela babicka ktora bola mojou oporou vo vsetkom strasne sme sa lubkali o rok na to mamicka a dalsi rok ocko bolo to pre mna strasne zle obdobie keby som nemala svojho manzela a moje dve deticky tak to asi neprezijem vtedy bol moj manzel mojou jedinou oporou lebo som jedinacik (aj ked sa tak necitim) a teraz ked sa mi narodila tretia dcera tak tiez by som ju rada ukazat mojim drahym ale nejde to tak tiez som ich pozvala nech sa pridu pozriet na nu a minule sa mi prisnilo ze ja som sa brodila vo velkom blate a mamina mi hojdala malu na rukach tak dufam ze to sa s nou prisla potesit

miruska15
26. mar 2010

určite ano. aj ja chcem.musel to byt krasny pocit.Tak to mame trošku podobný osud.Vek detičky skveleho manžela, ja mam dvoch surodencov ale radšej by som bola sama.

terez34
26. mar 2010

lin takze nakoniec arielko? tak to si pis ze on sa rad hra na skryvacku 😀 😀 aj ty nasi vychadzaju najradsej vecer

potom hodim aj to foto
anjelikovia su take male povorky dufam ze ich neurazim 😲 tak si predstav ze ja sa k nim kazdy den prihovaram prosim ich o pomoc a oni davaju napady mojmu manzelovi ale to asi preto lebo je to chlapska zalezitost a traz aby si vedela o com tocim mali sme porouchane auto no nie tak celkom jazdilo ale strasne naprd celu zimu a teraz manzelovi osvietilo a pritlacil jeden kablik a auto ako nove 😀 😀 😀 😀 a o uz sme si mysleli ze ho dame do srotu taky sme boli nanho nahnevany 😠 😠

a stou prackou to iste predstav si ze je tam spalena spirala tak uvidim dnes uz budem mozno aj prat 🙂 🙂 😀

foto hodim ale nie je to az taka zmena ako mala dali 😲 ked ma moje holky od foto len sa ma potom nezlaknite 😀 😀 😀 😀 😀

terez34
26. mar 2010

miruska mozno mas na to dovod ked chces byt sama ale nie je to ziadna vyhra aj ked mame skvelych manzelov a super deti ja som mala mat bratceka ale sa predcasne narodil (v siestom mesiaci )a nemal dobre vyvinute plucka tak zomrel ja som mala v tedy devät rokov ale toto sa z mojej pamäti neda vymazat mozno aj preto by som chcela zazit ake to je mat surodenca strasne mi to v zivote chyba

miruska15
26. mar 2010

vieš ja som to tak myslela že mam surodencov ale nie takých ako by som chcela.sestra je neviem kde nevidela som ju asi 7 rokov deti nechala mame po jej smrti sa o nich staral otec a ked aj on zomrel tak skončili v detskom domove.A brat ten ma 40 rokov ale rozum na 18. takže opret sa o nich nemožem.ale ja mam svoju rodinku takje to ok

andreasiskova3
26. mar 2010

ahojte,
chcela by som počuť váš názor na to ,čo sa mi stalo včera v noci. Bola som pri počítači a zrazu som začula kroky v chodbe, tak som sa išla pozrieť, lebo som myslela že malý sa zobudil a išiel na záchod. Keď som vyšla zo spálne videla som už len mihnúť tieň smerom do kuchyne. Začudovala som sa prečo išiel do kuchyne namiesto spať do postele. Ale keď som tam prišla ,nik v kuchyni nebol a deti spali ako zarezané vo svojich posteliach v detskej izbe. Len som si pomyslela, bože čo tu máme duchov??A posmeľovala som sa, že sa mi to len zdalo. Ale mala som strach aj tak. Ani neviem prečo.Ja neviem, mohlo to byť niečo duchovné, napríklad môj anjel??Alebo si to len namýšľam?
Niečo podobné sa mi prihodilo už viackrát, ale bolo to dávnejšie. Raz , to som ešte nemala deti a manžel bol na týždňovke preč a ja sama doma a neviem či som bdela alebo spala ale proste som to cítila tak , že nespím ale že mám iba zatvorené oči a bála som sa ich otvoriť ,lebo som cítila a počula niekoho veľmi blízko mňa. Srdce mi strašne búchalo a mala som hrozný strach. Oči som otvorila až keď som cítila že to odišlo.Inokedy som počula kroky vnoci. Keď som to povedala manželovi, tak ma uchlácholil, že si to namýšľam len zo strachu ,lebo som bola sama a ja mám strach od detstva z duchov.Keď som bola malá mávala som často hrozné sny o duchoch že mi chcú ublížiť.

terez34
26. mar 2010

miruska tak takyto surodenci nic moc ale treba prosit anjelikov aby nasli tu spreavnu cestu k dobremu zivotu ale aj tak dopadli chudiatka deticky tvojej sestry zle to mi je luto

teraz idem z malou von lebo je krasne pocasie 😉

terez34
26. mar 2010

uz som hodila novy fotoalbum tak kuki 😀 😀

miruska15
26. mar 2010

andrejka tak to je sila dnes sa budem bat.ja sa v noci promenadujem po byte v tme ked idem malemu zarobit mlieko ako nič no dnes si asi zasvietim.Nam sa s mužom pred nedavnom stalo to že sme večer pozerali telku sedeli na gauči a zrazu nas ovial studený vzduch.Pritom okna aj dvere pozatvarane.Tak sme asi usudili že prišli naši za nami,pozdravili sme ich a pozerali telku dalej.Trvalo to asi týžden potom to prestalo.

linette
26. mar 2010

deni nemam napisane v zdravotnej .. ktovie kde by to mohlo byt .. volakde mam skopirovane este krvne testy... ked to pohladam teoreticky by to tam mohlo byt ...

linette
26. mar 2010

miruska je nacase ist s hlavou hore a "odznova" .. velmi sa pridrzas minulosti .. a tu uz zmenit nevies.. skus byt v pritomnosti od ktorej sa odvinie buducnost .. mas rodinu, mas dovod na radost 🙂 😵 deti ta potrebuju 😉 moznoze ty teraz zazivas tazke obdobie ale ti anjeli su s tebou stale 😵 aj ked sa ti to mozno nezda .. su tu stale, staci ak si k nim uprimna, veris im, doverujes a zdoveris sa im .. oni vedia co maju urobit, tebe ich staci zavolat, dovolit, poprosit, podakovat .. ale nemozes cakat akoby ti to padlo priamo pred nos.. mnohokrat ti nieco moze napadnut alebo ten niekto ti vie poradit .. treba mat oci a srdcia stale otvorene a budes vidiet a citit znamenia 😵 anjelickovia sa ti nemusia ukazat, ale to neznamena, ze niesu .. mozes ich ucitit a to hlavne vtedy ked sa zacnes im venovat 😵 oni ta neopustia nikdy, su s tebou nonstop a ochranuju ta .. ci na nich veris alebo nie .. oni len cakaju kedy sa im ozves a tomu sa velmi potesia 😵

linette
26. mar 2010

terez ano arielko 🙂 maly hamblivec .. vidim ho len ked kamene priemiestnim .. vtedy si odplave ako streleny.. 😀 ... mama ho vola, ze skaredy.. ☹ moj malinky ..
to je super s tym autom, vidis to anjelickovia aj v materialnych veciach vedia pomoct a oni najlepsie vedia ako na to 🙂 a mna to velmi tesi, ze si to pekne rozoznala, ze ten napad vsunuli prave anjelikovia a prave tvojmu muzovi 😵 mohla si si mysliet aj to, ze sa na vas vykaslali ..
inak mas pekne oci 🙂 a z malej bude dobra vodicka ked uz teraz ju zaucate 🙂 😉 😅

linette
26. mar 2010

andrejka ja si nemyslim, zeby to bol anjel 😕 .. skor sa mohol niekto na vas prist pozriet.. ale netreba sa bat .. samozrejme prvy pocit je prvy.. dolezite je nebat sa.. a ked si "ho" prestanes vsimat tak prestane aj "on" ..
zly duch neexistuje .. su to vsetko duse ludi, ktore z nejakych dovodov ostali tu na zemi .. aj z nas raz budu "duchovia" .. duse... aj teraz sme duse ale mame hmotne telo ..

linette
26. mar 2010

aj ja zvyknem/zvykla som pocut kroky... ale ked som som to prestala vnimat tak to prestalo .. skor nam teraz z nicoho nic puka radiator, nabytok, tv, .. da sa to aj logicky vysvetlit ale uz je to trosicka moc casto .. mne to ale nevadi.. naposledy mi z nicoho nic padli dve tasky, ktore padnut nemohli, lebo boli dobre oprete o stenu a to na zemi..

terez34
26. mar 2010

lin ked pises o tom pukani to sa stava aj mne ale raz sa nam stala taka vecbolo to asi po pol roku ako zomrela moja mamina a sedeli sme u nas doma aj s mojim ocinom a z nicoho nic spadla kvetinova stena ktora bola dobre upevnena a svokra hned na to ze to je zle znamenie ze niekto zomrie a naozaj zomrel moj ocko ☹ a ja som este hovorila ze to prisla k nam moja mama sa rozlucit no asi nieco z toho bude pravda

terez34
26. mar 2010

lin moje oci nemam rada jedna kolegina mi hovorila ze mam oci modre ako sibirsky haski 😀 😀 😀

linette
26. mar 2010

terez ja som to tak pocula, ze ked sa hodinky zastavia je to zle znamenie.. ale asi nie baterkove.. sice ine su neni a pri baterkovych je normalne, ze raz zastanu .. asi je to myslene na tie kukuckove.. tie su vobec na baterky? ..
ved sibirsky hasky ma pekne oci 😉 🙂 ja ich mam zelenomodre ..