Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
31. mar 2010
marianka79
31. mar 2010

dali ale my sa určite stretneme ja na to stále myslím lin tiež a ostatné baby takisto je to sila myšlienky ktorá sa uskutoční 😉

marianka79
31. mar 2010

už to tu raz bolo napísané a mne sa to tak lúbi tak to hodím pre tie čo to nečítali 😉

V bříšku
26.03.2009
V bříšku těhotné ženy byla dvě miminka. První se druhého zeptalo:
- Věříš v život po porodu?
Určitě. Něco po porodu musí být.
Možná jsme tu hlavně proto, abychom se připravili na to, co bude pak.
- Blbost, žádný život po porodu není.
Jak by vůbec mohl vypadat?
- To přesně nevím, ale určitě tam bude více světla než tady.
Třeba budeme běhat po svých a jíst pusou.
- No to je přece nesmysl!
Běhat se nedá.
A jíst pusou, to je úplně směšné!
Živí nás přece pupeční šňůra.
Něco ti řeknu. Život po porodu je vyloučený - pupeční šňůra je už teď moc krátká.
- Ba ne, určitě něco bude.
Jen asi bude všechno trochu jinak, než jsme tady zvyklí.
- Ale nikdo se přece odtamtud po porodu nevrátil.
Porodem prostě život končí.
A vůbec, život není než vleklá stísněnost v temnotě.
- No já přesně nevím, jak to tam bude po porodu vypadat, ale každopádně uvidíme mámu a ta se o nás postará.
- Mámu?
Ty věříš na mámu?
A kde má podle tebe být?
- No přece všude kolem nás!
V ní a díky ní žijeme.
Bez ní bychom vůbec nebyli.
- Tomu nevěřím!
Žádnou mámu jsme nikdy neviděl, takže je jasné, že žádná není.
- Ale někdy když jsme zticha, můžeme zaslechnout, jak zpívá nebo cítit, jak hladí náš svět.
- Víš, já si fakt myslím, že opravdový život nás čeká až potom…

marianka79
31. mar 2010

oki ja končím ideme kukat slunce seno a jahody tak dobrú nocku 😔

shupolienka
31. mar 2010

marianka: nadherneee 😵

shupolienka
31. mar 2010

boze dnes som pozerala modre z neba, inak to vobec skoro nepozeram, ale dnes som to tam proste mala zapnute, tak som si poplakala pri tom prvom prbehu o tom chlapcekovi malom ☹ ako sa boli za neho modlit nech sa stane zazrak a vydravie 😔

linette
1. apr 2010

dobre ranko babulky 🙂 vas zdravim a zaroven aj odchadzam.. dnes uz nastupujem na absolventsku prax, tak mam koniec prazdnin, koniec zobudzania o 12.. 😒 😀 😀 😝 prajem vsetkym krasny slnieckovy den 🙂 😵

kessina
1. apr 2010

ahojte anjelickovia, dlho som pri vas nebola... akosi sa neviem stotoznit s novym konikom 😀 ale ked budem mat chvilku cas, tak vas docitam, co ste tu riesili 😵
linette, mne to v tom programe na upravu fotiek moc nejde, akosi tam stale vyzeram neprirodzene. Neviem to urobit tak, aby to vyzeralo ok, oci sa mi vobec nedaria a ani vlasy, no vyzera to ozaj neprirodzene 😅
inac, uz mam treningy, ale zacinam s normalny cvicenim kung fu cca 3 mesiace a potom sa uvidi, co dalej. no najskor asi smer liecitelstvo, cinska medicina... takze vela noveho toho este nie je 😀

marianka79
1. apr 2010

lin ahooooj no tak super dúfam že nebudeš moc zaneprázdnená a nájdeš si čas i na nás 😉

kess mne sa to tu lúbi po novom 😵 a kde si upravuješ fotky na tazze alebo imikimi? ale zrejme tazz tam sa upravujú vlasy a maluješ sa musíš tie linky dat presne inak to je ako píšeš neprirodzene
tak ty sa teraz budeš biť? 😀 😀 😝 je to ale skor ako cvičenie však? ja ak by som mala viac času tak by som sa dala na jogu alebo niečo podobné len tá moja práca mi nedá mám volno len víkendy a to som rada že si oddýchnem ale niečo musím poriešit a dat sa na to 🙂

linette
1. apr 2010

kessi zalezi od toho ako silno si ten make up nanesies 😉 ale z tych upravenych fotiek uplne prirodzena nebudes.. to jedine zo svojich originalnych fotiek 😉 🙂
waau to pekne znie liecitelstvo 😵 bit sa budes?? 😕 to aby sme ta vsetci posluchali inak das sach mat 😀 😝

linette
1. apr 2010

marianka absolventska prax je len 4 hodiny denne a to 5 dni v tyzdni.. takze neboj budem tu kotkodakat 😀 😀 😀

linette
1. apr 2010

ak som dobre zachytila tak baby tu diskutovali o sexe 😅 😅 ste si aspon uzili?? 😉

linette
1. apr 2010

cisla ste hladali? 🙂

111 - starostlivo skúmajte vaše myšlienky a ubezpečte sa, že myslíte iba na to, na čo myslieť chcete, nie na to, čo nechcete. Tento číselný rad znamená, že sa pred vami otvárajú nové príležitosti a vaše myšlienky sa rekordnou rýchlosťou stávajú realitou. Tročíslie 111 je ako jasné svetlo blesku, ktorým vás fotograf na okamih oslní. Znamená to, že si vesmír práve vyfotografoval vaše myšlienky a teraz ich vyvoláva do hmotnej podoby. Teší vás, aké myšlienky vesmír zachytil? Pokiaľ nie, zmeňte ich. (Ak máte problémy s ovládaním a sledovaním svojich myšlienok, požiadajte svojich anjelov, aby vám s tým pomohli.)

222 - vaše čerstvo zasiate nápady začínajú prerastať do skutočnosti. Neprestávajte ich zalievať a vyživovať, a oni čoskoro vyrazia na svetlo, takže uvidíte dôkazy svojho zhmotňovania. Inými slovami - nevzdávajte sa iba päť minút pred zázrakom. Čoskoro sa prejaví a vy sa presvedčíte o výsledkoch svojej manifestácie, takže nepoľavujte! Naďalej si pestujte pozitívne myšlienky, používajte afirmácie a pokračujte vo vizualizovaní.

333 - sú vám nablízko nanebovzatí Majstri, a tí chcú, aby ste videli, že vám ponúkajú svoju pomoc, lásku a spoločnosť. Volajte ich často na pomoc, najmä keď okolo seba vidíte kombinácie čísla 3. Medzi najznámejších nanebovzatých Majstrov patria Ježiš, Mojžiš, Mária, Quan Yin a Yogananda.

444 - ste obklopení anjelmi, ktorí vás ubezpečujú o svojej láske a ochote pomôcť. Nebojte sa, pretože ich pomoc je blízko.

555 - držte si klobúky, pretože prichádza veľká životná zmena. Nemali by ste ju brať ako "pozitívnu" alebo "negatívnu", pretože všetky zmeny sú prirodzenou súčasťou behu života. Možno je táto zmena odpoveďou na vaše modlidby, takže v sebe naďalej pestujte víziu a pocit vlastnej vyrovnanosti.

666 - vaše myšlienky sú teraz v nerovnováhe, ste veľmi sústredení na hmotný svet. Tento číselný rad vás žiada, aby ste svoje myšlienky delili rovnomerne medzi nebo a zem. Tak ako v známej Kázni na hore, aj vás anjeli nabádajú k tomu, aby ste sa sústredili na ducha a službu a spoľahli sa, že vaše hmotné aj emocionálne potreby budú automaticky uspokojené.

777 - anjeli vám tlieskajú - gratulujeme, darí sa vám! Neustávajte v usilovnej práci a verte, že váš sen sa stáva skutočnosťou. Toto je veľmi pozitívne znamenie, ktoré vás upozorňuje, že možno dôjde aj na ďalšie zázraky.

888 - istá fáza vášho života sa blíži ku koncu a toto znamenie vám má dať najavo, aby ste sa na to pripravili. Tento číselný rad môže znamenať, že zakončujete nejakú emocionálnu, pracovnú alebo vzťahovú fázu. Upozorňuje tiež, že na konci tunela sa objaví svetlo. Navyše to znamená, že "úroda drozrela, nečakajte so zberom a užite si ho." Inými slovami, neodkladajte cestu za svojimi snami alebo radosť z plodov vašej práce.

999 - dokončenie. Toto je koniec dôležitej fázy vášho osobného alebo celkového života. Je to tiež odkaz určený služobníkom Svetla podieľajúcich sa na liečení planéty, ktorý znamená: "Dajte sa do práce, pretože Matka Zem vás potrebuje."

000 - pripomienka, že ste zjednotení s Bohom a mali by ste vo svojom vnútri cítiť lásku svojho Stvoriteľa. Znamená to tiež, že istá situácia obehla plný kruh.

linette
1. apr 2010

marianka slnecnice krasne a yorkicek na zakusnutie 🙂 🙂

linette
1. apr 2010

indické príslovia
Cudzie ústa nie sú vráta, nezavrieš ich.
Dve ženy pod jednou strechou - dva tigre v jednej klietke.
Kameň múdrosti leží v orlom hniezde.
Korytnačka znesie tisíc vajec a nikto o tom nevie. Sliepka jedno a čo je okolo toho rámusu.
Krásna žena patrí všetkým, škaredá iba tebe.
Krava pije vodu a je z nej mlieko, had pije mlieko a je z neho jed.
Kto chce zabiť tigra, musí najprv o tom presvedčiť seba.
Mačka, ktorá často mňauká, chytá málo myší.
Ani tá najhlúpejšia žena nepovie mužovi celú pravdu.
Človek je otrokom peňazí.
Gram praxe je lepší než tona teórie.
Konaj dobro a hádž ho do vody.
Múdry je ten, kto vie a chová sa podľa toho.
Muž neznesie poníženie, a ak znesie, tak nie je muž.
O všetkých veciach si vždy pohovor so ženou.
Pomyslením na vlastné chyby zabudneme na chyby iných.
S dieťaťom rastie aj jeho tanier.
S pomedzi sto slonov v karaváne nepoznáš ťavu.
Srdce má slon i kliešť.
Šťastná je žena, ktorej manžel sa s ňou nerozpráva.
Ten, kto nemá svoj názor, chová v mysli hady.
Ten, kto utiera slzy iným, nemá čas na svoje vlastné.
Tiger nie je tak ukrutný, aby požieral vlastné mláďatá.
V každej kvapke je voda, v každom paprsku je svetlo, v každej iskre je oheň. Tak je tiež v každom stvorení Tvorca.
Vezmi to ako potešenie, a je to potešenie! Ber to ako utrpenie, a je to utrpenie!

linette
1. apr 2010

Čo je Ajurvéda

Nikdy sa vám nepodarí zložiť kvet ruže tak, že dáte dohromady bylinnú bázu, farbivo a vôňu. Príroda je stále príroda. Po storočia preukázané účinky prírodnej medicíny sa modernej medicíne dodnes nepodarilo okopírovať a synteticky nahradiť.

AJURVÉDA:
Aju - vek a dĺžka života
r - týkajúce sa
véda - poznanie a vedomosť

Čo vyjadruje:
Ajurvéda je najstaršia veda, ktorú ľudstvo pozná. Je to prirodzená náuka, ktorá učí ako postupovať, aby človek dosiahol dokonalého zdravia, krásy, spokojnosti a hlavne zosúladenie ducha s telom. Ajurvéda je hlavne prírodná medicína, ktorá pomáha človeku zbaviť sa prírodnou cestou všetkých neduhov, spôsobených nesprávnou životosprávou a spôsobom života.
Ajurvéda ctí prírodu a prírodné zákony. Čerpá z náuk, ktoré boli ľudstvu dané už 3.000 rokov pr. n. l. Má pôvod v Indii, ktorá patrila medzi najdokonalejšie a najbohatšie krajiny sveta (v tej dobe u nás žili iba kočovné národy). Z Ajurvédy neskôr vznikla čínská medicína a ďalej sa táto náuka rozširovala do ďalších kútov Ázie.

Tajné náuky Ajurvédy:
Ajurvéda je veda o zdraví, obsahuje všetky tajomstvá ľudského tela, chorôb, liečení a zachovávania zdravia. Slovo ajurvedik označuje človeka zasväteného do ayur-véd. Védy sú posvätné knihy Indov najvyššej filozofie na svete. Pozostávajú z rôznych častí. Títo zasvetenci poznali už pred piatimi až šiestimi tisíckami rokov napríklad tajomstvo a spôsob, ako úspešně operovať a nahradzovať choré orgány. Vedeli tiež, že príčinou chorôb sú miliardy neviditeľných živých tvorov, dnes im hovoríme baktérie. Tieto náuky sa prísne strážili a predávali z otcov na synov, aby nemohli byť zneužité či zabudnuté.

Súčasnosť a Ajurvéda:
Dnes Ajurvéda prežíva znovuvzkriesenie, pretože aj moderná veda se pozastavuje nad obdivuhodnými účinkami starých receptúr. V dnešnej dobe, už veľa vedcov a lekárov vie, že nie je zďaleka výhrou spoliehať sa len na objavenie a vyrobenie toho správneho chemického preparátu alebo látky. Väčšinou sa totiž ukázali vedľajšie účinky, ktoré telu v žiadnom prípade nepomáhali. Neustále devastovanie našej planéty chemickými látkami ľudskému organizmu vôbec nepristane, a preto tiež naše bunky rýchlejšie degenerujú. Čo v skorších dobách nebolo takou potrebou, dnes sa už stalo nevyhnutnosťou. Medzi ne zaraďujeme i pravidelné a správne ošetrovanie pleti ako zvonku, tak aj zvnútra. Pokiaľ si chce človek zachovať krásu, vitalitu a pozastaviť starnutie, mal by sa o tieto veci stále viac zaujímať. Mal by ale vedieť a sám si vyskúšať, aká kozmetická starostlivosť je pre neho tá najlepšia, najúčinnejšia a najbezpečnejšia.
Ajurvédská medicína pozná a dokáže veľmi šetrným spôsobom odstrániť všetky problémy pleti. Využíva prevažne bylinné alebo minerálne substancie, ktoré sa v dnešnej dobe používajú pri výrobe pravej bylinnej ajurvédskej kozmetike. Je veľmi dôležité sa neustále zdokonalovať pri výrobe takejto kozmetiky a zároveň vyvíjať nové a nové výskumy ohľadom účinkov bylinných extraktov. Preto na základe moderného výskumu boli výsledky ajurvédy spojené, využité v modernom kozmetickom priemysle a v súčasnej dobe sa s veľkým úspechom používajú.

terez34
1. apr 2010

ahojte kocky dnes bolo ale krasne 🙂 🙂 az na ten vetrik ktori bol trochu cladny ale inac super

marianka torticky su krasne a hned by som si kusok dala 😝 😝 😝

fakt baby ten monitor mojej dcery dopadol celkom dobre slovina 95% a matika90% to bolo aj vdaka anjelikom lebo som jej ich stale posielala strasne im za to dakujem lebo sona je strasna tremistka hned sa rozklepe tak som anjelikoch prosila aby tu tremu z nej odburali a ukludnili ju a vyslo to 😉 😉 😉

terez34
1. apr 2010

no super ze cladny vetrik 😀 😀 😀 😀 chcela som napisat ze chladny ha-ha-ha

terez34
1. apr 2010

kocky v pondelok vecer som si lahla a nemohla som zaspat tak som trochu premyslala a zrazu som pocula ako v obyvacke nieco spadlo ako keby z policky spadol neaky zelezny predmet tak som sa zlakla ako hrom ale som sa tam nesla pozriet tak som sa bala a rano tam nic nebolo a vobec nemam na polickach take tazke veci takze Brrrrrrrrr

terez34
1. apr 2010

ta Ajurveda ma asi nieco doseba pretoze bylinky tu vzdy boli a liecili ale pomalsie ich ucinok je spolahlivy ale nenastupuje tak rychlo ako chemia a preto ludia radsej pristupuju k nej a nicia sami seba ale aj nasu aj tak uz dost znicenu prirodu a to je smutne ☹

terez34
1. apr 2010

tak caute idem kukat ordinaciu dobru nocku 😔 😔

marianka79
2. apr 2010

dobre ranko anjelinky 🙂

Lin ty si bez fotto?

Terez upeciem ti taku chces? 😝

Ako sa vam spinkalo? Ja som bola v praci mala som zvlastnu nocnu citila som mojich anjelikov tak krasne mi dali najavo ze stoja pri mne 😵 a universum plnilo jedno prianie za druhym jaaaj som velmi rada a vycarilo mi to usmev na tvari dakujem ''vàm'' 😵 moji krasny

Idem spinkat radsej dnes cestujeme sestre na sviatky tak aby som nezaspala za volantom tak papa anjelinky 🙂

denisocka
2. apr 2010

Milý zajko ráno vstal, vajíčka si pohladkal, korbáčik si vyleštil a veľmi sa potešil. Hurá - je tu Veľká noc, práce bude moc a moc. Prajem peknú Veľkú noc 🙂 .

marianka79
2. apr 2010

prajem vam krasne sviatky babenky 🙂

linette
2. apr 2010

aj ja vam babenky prajem pekne sviatky a vela vody 😅 vela slniecka v dusickach a usmevov na tvary 🙂 😉

linette
2. apr 2010

marianka vobec neviem preco nemam foto 😕 😕 mi ju asi zrusili.. a pritom som tam bola ja 😒

linette
2. apr 2010

terez velke congratulation posielam dcerke 😉 (gratulaciu) .. velmi pekne uspela, je to mudre dieta 😉 🙂

linette
2. apr 2010

deni zlaty zajkovia 😉 🙂
pridavam k nim kuriatko 🙂

linette
2. apr 2010

zopar velkonocnych obrazkov 😉

linette
2. apr 2010

velkonocne symboly:

Veľkonočné vajíčka
Podľa starých kultúrnych predstáv bolo vajce vždy symbolom života, plodnosti a úrodnosti. Najskôr preto, že v sebe obsahuje budúci život, ktorý sa ešte len zrodí, sa stalo symbolom životnej sily, narodenia, nesmrteľnosti... Zreteľné je symbolické spojenie vajíčok so zmŕtvychvstaním Ježiša, a teda s kresťanskou Veľkou Nocou. Zdobenie vajec najskôr umocňovalo v predstavách ľudí magickú silu vajíčka, ktoré malo zaistiť plodnosť a úrodu. Ich zdobenie, maľovanie a vyškrabovanie bolo známe už v 11. storočí, čo dokazujú aj nálezy. Čechy, Morava a Slovensko sa môžu pýšiť snáď najkrajšími kraslicami vyrobenými rozmanitými ozdobnými technikami (reliéfne zdobenie voskom, batikovanie včelím voskom, obväzovanie rastlinami a trávami, leptanie, vyškrabovanie vzoru, pozitívne maľovanie, zdobenie nalepovaním vzorov, nalepovaním jazernej sutiny, podväzovaním a drôtovaním atd.).

Vysievanie obilia
Veľká Noc bola slávená už našimi pohanskými predkami ako sviatok jari, ktorý avizuje príchod nového poľnohospodárskeho roku. Vysievanie obilia do misiek symbolizuje práve počiatok vegetačného cyklu. Obilie vysievame do misiek na stôl alebo na zavesenie, do košíkov a ďalej ho zdobíme maľovanými vajíčkami, barančekmi, zajačikmi, sliepkami a inými zvieratkami (napríklad čokoládovými).

Šibačka
Prútik sa pletie z vŕbových či brezových konárov a chlapci ním vyšibú dievčatá, aby boli zdravé, usilovné a veselé po celý rok. Verilo sa, že mladé prútiky dajú dievčatám svoju sviežosť a mladosť. Tiež sa kedysi tradovalo, že hospodár má vyšibať svoju čeľaď, aby nebola lenivá.

Veľkonočný baránok
Baránok bol veľmi rozšíreným symbolom už v predkresťanskej tradícii v oblasti Stredomoria, kde sa pohania zaoberali predovšetkým pastierstvom. U Židov bola ovca symbolom Izraelitu ako člena Božieho stáda, ktorého pastierom je sám židovský Boh. Zabíjanie baránka v predvečer paschového týždňa je spojené so sviatkom pesach, pripomínajúcim vyvedenie Izraelitov z egyptského otroctva. V kresťanskej cirkvi sa baránok stal symbolom Božieho Baránka Krista.

Veľkonočný zajačik
Zajačik ako symbol šťastia, plynúceho času a krátkosti života je zmieňovaný už v gréckej, egyptskej a čínskej mytológii. V kresťanstve označuje Biblia symbolom zajačika chudobných, skromných a pokorných kresťanov. Niekdajšia tradícia hovorí o tom, že na Veľkú Noc boli deti vyzývané k "naháňaniu veľkonočného zajaca", čím bolo myslené hľadanie ukrytých vajíčok na záhrade. Dnes udržovaný zvyk, že zajačik prináša vajíčka, má pôvod v nemeckých krajinách. Niekde sa i v súčasnej dobe dodržuje tradícia pečenia chleba či mazanca v podobe zajaca, na ktorom je položené veľkonočné vajce, čím sa združujú a posilňujú oba tieto veľkonočné symboly.