Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂
dali4autor
7. apr 2010
kočky skúste toto http://psychoenergetika.ananke.cz/aura/aura_zav... povedzte čo ste videli ...
jery51
7. apr 2010
dali skusila a nič, bolia oči 😃 unavené z PC
denisocka
7. apr 2010
Jery,novych jak novych
dali4autor
7. apr 2010
Rozdíl mezi tím, co děláme

a co bychom dělat mohli,

by vystačil na vyřešení většiny problémů světa.

(Gándhí)
denisocka
7. apr 2010
Dali,tam ziadaju 3hod nejest,tak ja sa vzdavam.xixi,dobru
dali4autor
7. apr 2010
jery... ja som videla 😉
dali4autor
7. apr 2010
ja som videla aj s plným bruchom 😃 ... len či to neboli bludy s prejedenia 😃 😃
dali4autor
7. apr 2010
deni dobrú nocku x-)
jery51
7. apr 2010
denisocka pre mna nových a inak aj ja som mala taký istý termín pôrodu ako ty len 2009 samozrejme, no malého to tam nebavilo, tak išiel skôr
držím palec x-)
jery51
7. apr 2010
dali a čo? som zvedavá :-o
denisocka
7. apr 2010
Ja som na mobile,zajtra pozriem a precitam o co ide.ja som len zahliadla ze nejest 3h
denisocka
7. apr 2010
Dufam,ze aj moj pojde skor aspon 10dni
jery51
7. apr 2010
neboj raz porodíš...musíš 😉
dali4autor
7. apr 2010
deni že 23. týžden :-o ten čas tak letííííííííí Pamatáš sa ako som tu stonala že som unavená, nech už porodím ? A Mišelka už má 5 mesiacov :-N
jery51
7. apr 2010
idem dobrú... oči mi klipkajú |-|
dali4autor
7. apr 2010
dobrú nocku jery x-)
linette
8. apr 2010
dobre ranko zeny 😉 😉 🙂 🙂 x-)
jeden den vynecham a vy sa mnozite ako huby po dazdi :-N samozrejme v dobrom 🙂 sa tesim, ze tato tema bavi a laka co najviac ludi a ze nas je tu stale viac a viac x-) veru jedny prichadzaju x-) a iní odchadzaju 😞
vcera som nevladala mi hrozne bolo.. hlava, telo, hrdlo, sopel (mozno aj horucka - nemerala som radsej) .. som zalahla skoro do postele a prosila anjelov a dnes sa zobudim fit x-) az na ten sopel a hrdlo.. dolezite je, ze vladzem 😉
linette
8. apr 2010
majaxy, baba a misinn vitam vas 🙂

k tomu krizu.. ja som citala len tolko, ze pri zlych duchoch pomaha =-) zda sa mi dost nebezpecny =-) energia sa da aj inak doplnat 😉
linette
8. apr 2010
deni rozmyslam, ze sa zahlasim na reiky co najskor kedze tam treba cakat.., si mi raz odporucala jedneho.. je dobry?? =-) ..
linette
8. apr 2010
ja slovicko chcem formulujem mám, som, .. pritomny cas.. hovori sa, ze pekne je chciet ale este krajsie je mat.. 😉 veci treba davat do pritomneho casu, pretoze buducnost zostane vzdy buducnostou.. a s tym mam aj skusenosti :-|
alebo k veciam ktore chceme mat dat konkretny datum .. 😉
linette
8. apr 2010
dali si sem hadzala plno super clankov 😉 precitam ich az pobede.. teraz nemam cas.. idem do roboty .. :-S 🙂
linette
8. apr 2010
ozaj baby dnes je v sature happy hour 😉 🙂
linette
8. apr 2010
pred tym ako som prechladla som si v zrkadle pozerala auru ci nieco uvidim .. a na tvary som zbadala take sive skvrny =-) =-) som myslela, ze uz moje oci nevladzu tak som to pripisovala k tym ocnym nedostatkom .. az ked mi zacalo byt zle, som si dala dokopy, ze to znamenalo moje prechladnutie..
linette
8. apr 2010
marianka liecenie s anjelmi som mala pozicane.. som si knihu preskenovala 😉 🙂
ty si teda riadna sportovkyna 🙂 to vladzes tolko krokov, brusaky plus korcule? .. mne staci ist aj do mesta 😃 :-p
denisocka
8. apr 2010
dobre ranko,ja som zaspala aaž po 00.30 😃
linette
8. apr 2010
majaxy ty si vlastne predstavovala svoj produkt? .. tak nam o nom nieco zaprezentuj podrobne 😉 🙂
linette
8. apr 2010
dobre ranko deni x-)
ja som lezala uz o 20:00 .. a som zaspala az ked som si nakvapkala do nosa o 22:00 .. som myslela, ze vydrzim bez liekov.. vlastne ziaden liek som si nedala ani paralen a ani ibalgin.. len sanorin do nosa.. no co uz.. mam medovu terapiu :-N med mi zvykne za par dni zabrat na hrdlo ..
linette
8. apr 2010
deni si mala vasnivu noc 😉 🙂
linette
8. apr 2010
idem ja babenky.. papa