Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

slavik
11. sep 2009

twinflame, ja mám tiež takú kamošku. Zoznámili sme sa pre 2 rokmi. Ale mám pocit že ju poznám od narodenia. My si hovoríme telepatické sestry. Lebo veľakrát sa nám stalo, že sme sa opýtali alebo povedali rovnakú vetu. Nám stačí keď sa na seba pozrieme a vieme o čo ide. Nemusíme ani nič hovoriť. Máme rovnaké záujmy, rovnaké názory, čítame rovnaké knihy. Asi sme boli v minulom živote dvojčatá 🙂

adina22
11. sep 2009

dali - tak teda drzim palce aby ten cisarsky dobre dopadol 😉

mywiel
11. sep 2009

Ahojte, vcera som tu velmi nebola, pochytili sme sa s manzelom, ale bola to moja vina. Bola som smutna, a tak pred spanim som si zelala, jasne vidiet ako to je, ze kto ma pravdu a kde robim chybu a dostala som cez sen jasnu a krasnu odpoved, ktoru si necham pre seba, ale uz viem ako sa mam spravat, aby som neopakovala tu istu chybu, odpoved bola tak jasna az ma to rano zarazilo. 😉

denisocka
11. sep 2009

jaj myw, prezrad

mywiel
11. sep 2009

Nebudem tu opisovat podrobnosti tie si necham pre seba, uz je to zas ok. Ale mala som proste odkaz, ze sa mam tesit zo zivota, proste bola som v skole, sedela som v triede a pisala som si na papier v tom sne co si zelam a napisala som, zelam si krasny slnecny den plny smiechu a usmevov. Potom tam boli este iné veci co musim zmenit, ukazali mi to...takze hura s usmevom na tvari do dnesného dna, nevidim a nepocujem nic negativne, som plna pozitivneho svetla. 😀 😵 😉

adina22
11. sep 2009

myw - ja som tiez raz ziadala odpoved takto cez sen...nevedela som sa rozhodnut a vyslo mi jednoznacne nie,tak som posluchla a dobre som urobila 😉

mywiel
11. sep 2009

Uz len to ze som sedela v triede, bola ziak je jasny symbol, ze sa musim este ucit... 😅 😀 😉

adina22
11. sep 2009

vsetci sa ucime 😵 🙂

dali4
autor
11. sep 2009

Čo može znamenať taký sen, že šoferujem auto... ale velakrát sa mi pokazí alebo zablúdim a neviem íst ďalej 😒 . Ja v skutočnosti nešoférujem ale velmi si chcem raz urióbiť vodičák.Aj v tom sne ma to vždy veľmi baví.A bývam v tom aute vždy sama...

denisocka
11. sep 2009

mne sa tolko krát sníva v škole že davaju pisomku a ja neviem ..... .....

mywiel
11. sep 2009

Dali auto predstavuje ako v zivote napredujes... 😉

mywiel
11. sep 2009

Napr. ked sa ti sniva o autobuse, to je ako napredujes s ostatnymi, napr. s kolektivom v praci, aké mas vztahy s inymi ludmi, auto je len individualne napredovanie.

dali4
autor
11. sep 2009

Ahááá 🙂 .... a čo to kazenie a blúdenie 😅 ?

dali4
autor
11. sep 2009

Ked som bola malá, tak sa mi velmi často snívalo o vojne. Boli to živé sny.Mala som potom z vojny panický strach.Trvalo to do takých 8 rokov... Asi informácia z minulého života.

dali4
autor
11. sep 2009

... a v puberte som milovala vojakov 😀 ... može to mať súvislosť?

mywiel
11. sep 2009

No mozno ti to hned nepojde ako po masle, ale dolezité je ze ta to bavi, hladat svoju cestu zivotom. 😉 Mozno to nebude zo zaciatku najlahsie, ale nevzdavaj to. 🙂 Aj ja som v minulom zivote bola prenasledovana vojakmi, schovala som sa pred nimi a zachranovala vsetky deti, mozno Zidovské deti neviem... ☹

dali4
autor
11. sep 2009

Dokonca aj moj muž bol vojak ked sme spolu začali chodiť 😀

dali4
autor
11. sep 2009

myw... ja aj cítim že mi to ide pomali ale baví ma to velmi. Určite to nevzdám, ved ja som takto šťastná 😉

mywiel
11. sep 2009

Ja si myslim, ze urcite kazdy z nas raz zil cez vojnu... 😒 Moj manzel napr. zomrel vo vojne, padla nanho bomba, on utekal a nemal sa kam skryt, cize ani nemal velmi cas opustit jeho telo, lebo ho doslovne roztriestilo na 1000 kuskov, to preto je taky, ze je stale niekde mimo inde akoby bol medzi dvoma svetmi, smrt je jeho stara znama... 😅 😀 😕 a on sa vraj poriadne nemohol kvoli tomu inkaranovat do svojho nového tela, lebo zomrel takto nahle. 😒

mywiel
11. sep 2009

No a raz sa utopil, ked zachranoval nejaké dieta... ☹

dali4
autor
11. sep 2009

myw... to je zaujímavé 😕

mywiel
11. sep 2009

Lebo ked sa narodil, tak jeho mamu vsetci lutovali a ona nechapala, ze preco?? Az potom pochopila, ze v novinach dali oznamenie o jeho narodeni do nespravnej kolonky, nie do oznameni o narodeni ale do umrti...zeby nahoda? On vobec berie smrt akoby ju odjakziva poznal. A ked sa ho pytam, ci nebude smutny, ked zomru jeho rodicia necakane, on mi s kludnou tvarou povie, ze bude ale tak to ma byt. 😕 😅 On to berie ako prirodzenu sucast zivota, az s neskutocnym kludom.

dali4
autor
11. sep 2009

A ešte jeden sen bysom chcela spomenúť... tiež z detstva. Ale je strašne smiešny a zvláštny 😀 😀 . Sníval sa mi velmi často a tiež asi do tých 8 rokov... Snívalo sa mi o mojej mame, babke a tete, ale oni neboli ludia 😀 ale veci. Madrace z postele alebo vankúše 😀 , mali normálne tvár. A niekedy som ich všetky tri videla za plotom a vtedy som mala pocit že sa ja nafukujem ako bublina,to nebolo príjemné. Tento sen doteraz s mojou mamou spomíname a vždy sa strašne smejeme... 😀

mywiel
11. sep 2009

Vsetky tri zeny predstavuju cast z teba, zamysli, sa co predstavuje pre teba babka, minulost? Teta atd.? Postel prestavuje intimne miesto v zivote...suvislosti si musis najst sama, co si vtedy ako 8 rocna riesila, zeby uz puberta? 😀 😉

mywiel
11. sep 2009

Mozno tie tri zeny predstavovali pre teba vzor zenskosti, postel a potom si sa nafukovala, nerozmyslala si nad tym ako zena otehotnie a stane sa z nej bublina? Mozno v tom veku si sa nad tym zamyslala? 😅

dali4
autor
11. sep 2009

😀 kto vie. Postel som nevidela, len tie madrace, mama madrac, teta vankúš a babka bola niekedy madrac a niekedy vankúš 😀 . A chodili,hýbali sa. My sme vtedy bývali všetci spolu. Budem rozmýšlať 😕 ...

dali4
autor
11. sep 2009

Ja som nad tehotenstvom nikdy ako dieťa nerozmýšlala 😕 . Dost skoro som sa dozvedela ako deti prichádzajú na svet a dokonca aj teta bola tehotná ked som mala 6 tak neviem,pripadalo mi to vždy také normálne...

dali4
autor
11. sep 2009

Ináč je dobré zamýšlať sa niekedy nad svojím detstvom... myslím že vtedy človeku dojde vela vecí. Že prečo sa potom niektoré veci diali a dejú práve tak ako sa diali a dejú.

mywiel
11. sep 2009

Vies uz aj malé dievcatka sa hraju s babikami na mamicky, takze mozno preto, ze si mala tetu tehotnu si si aj ty podvedome predstavovala aké to bude ked budes mamicka raz....neviem su to len hypotézy, suvislost musis najst sama, ale ked sa ten isty sen vracia tak je dolezity to mi ver. 😉

bibula
11. sep 2009

ja mavam zase nutkanie oslovovat cudzich ludi, no ked mam byt uprimna,vacsinoi na to nemam odvahu,ale ked sa prekonam,som rada 😀