Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jery51
14. apr 2010

K tým kartám : ja mám tarotové, no dlho som nič nerobila a kamarátka má nádheré anjleské....
lin tie su krásne...

miruska15
14. apr 2010

Dali,Marianka.Linetka ahojte dievčata strašne vam dakujem.Ja som sa neozývala preto lebo sme skončili v nemocnici.Malemu sa vobec nelepšilo tak som šla k Dr. a ta nas poslala do nemocnice.Malý dostal infekčnu mononukleozu ked mi to dr. povedal na vyzite skoro som okoktavela, prepanajana kde to mohol dostat.Tak sme na Antib. na Antivyrotykach na liekoch na pečen no hroza ale už sme doma tak je to ok.Tak sme teraz 2 týž. doma a liečime sa ale to neva hlavne že zistili čo mu je a dali liečbu.Tak Vám moc dakujem že ste na nas mysleli.Pa

dali4
autor
14. apr 2010

miruska 😲 ... fíha ☹ ... ale hlavné je že už sa malému nasadili lieky... bude to v poriadku, uvidíš. Čo povedali lekári? Že odkial má takúto vec 😕 ? Budeme posielat anjelikov ďalej...

linette
14. apr 2010

awoojte babiky 😉
je vela druhov anjelskych kariet..
uplne prvykrat som chcela tieto: http://www.martinus.sk/?uItem=39011
potom tieto, a tie si aj kupujem: http://www.martinus.sk/?uItem=51310
v obchode sa mi tieto velmi lubili: http://www.martinus.sk/?uItem=38463

linette
14. apr 2010

shup a vies s nimi pracovat aj ked ich mas pozicane? 😕

linette
14. apr 2010

jery ja si myslim, ze to mohol byt niekto, kto sa na vas prisiel pozriet 😕 😵

linette
14. apr 2010

mirus ☹ ktovie odkadial take maly pochytil.. ani neviem co to ta mononukleoza je.. lekar ti nevedel povedat z coho sa to da dostat a tak? 😕 😕
to je dolezite, ze ma malinky lieky 😉 sa uz vylieci rychlejsie a teraz aj anjelickovia lepsie budu vediet pomoct 😉 🙂
pri posielani energie je to tak, ze pokym je choroba na zaciatku tak sa da predist zhorseniu.. ak je to uz zhorsene treba lekara.. typicky priklad je slepe crevo.. ak je uz na to zle treba ho vybrat ..
anjeli vedia pomoct a aj s radostou pomahaju, oni vedia lepsie ako my, ze preco toto a to a hento.. vedia kedy treba zasiahnut a kedy to nechat volne plynut ..
netreba stracat v nich vieru.. treba im verit a doverovat 😉 ako hovori dali, posleme na pomoc rafaela ako casto bude treba a uvidis, ze to uz len lepsie bude 😉 🙂 😵

linette
14. apr 2010

samozrejme aj pri lieceni sa da energiou pomoct k rychlejsiemu zotaveniu 🙂 😉 treba anjelov ziadat, verit im a dakovat.. tiez poriadok v mysli a myslienkami uzdravovat 🙂

linette
14. apr 2010

dneska to je pocasie.. aj u vas hrmelo? 😕
mna ta zamracena obloha nejako laka hlavne ked aj slniecko pri nej svieti (take zahadne) a od mala to lubim sledovat aj blesky .. ale len spoza okna 😅

miruska15
14. apr 2010

dakujem,dakujem,dakujem ste zlate.K tej chorobe prave ani ja som nikdy o nej nepočula a to mam 3 deti.Ale dnes som si na nete vyhladala info.Je to choroba tak zvanych zamilovanych lebo sa to prenaša slinami a krvou.Ale aj tak neviem kde to dostal ale viete ako to chodi každý mi ho cmučka ,hladka atd. ale konec musim ho viac chranit lebo je uplne ko. idem ho uložiť a potom sa vratim ešte raz vdaka.

linette
14. apr 2010

..

linette
14. apr 2010

miruska ale zasa neni dobre ho pred kazdym chranit.. aj nejaku imunitu by si mal vytvorit... staci ak tym ludom povies aby ti ho necmukali.. aspon nie na usta.. kebyze pusa na licko to vies umyt.. a krvou to ako? 😕
uz ma lieky za par dni mu bude ovela ovela lepsie 😉 hovor si aj ty a aj jemu, ze je silny, imunny, jeho imunita je dobra a velka, zdravy, moze robit co chce, chodit kam chce aj tak je zdravi, lebo je imunny a odolny 😉 mozes si predstavit okolo neho velku bublinu, ktora ho chrani pred vsetkym zlym 😉 alebo mu daj cervene stuzku na ruku len tak symbolicky (lahsie sa ti bude myslienkovo vnimat, ze je chraneni) 😉
neboj sa nicoho vsetko bude okay 🙂 tvoj malinky prekona tuto chorobu a uz bude hned o stupen imunnejsi 😉

miruska15
14. apr 2010

ja viem že ho na 100% neochranim ale Dr. mi nakazal 2 týždne doma a dost ta choroba vyčerpava ale jedno ma teši že to už nedostane je to ako kiahne raz a dost.Mysliet po pozitývne je tažko lebo oby dve deti som mala chorlave ale vyrastli s toho tuk tuk.Patri to asi k detom tie choroby.Ta stužka je dobrý napad hned rano poriešim.

marianka79
14. apr 2010

ahojte babeny 🙂

linette
14. apr 2010

vidis to miruska uz ti ide hladat vo vsetkom to dobre 😉 mysliet pozitivne je velmi dolezite.. a prave taketo chvile nas to maju naucit.. mas moznost skusat pozitivne mysliet ked to prave potrebujes.. a potrebuje to aj tvoj maly 😉 posnazis sa a uvidis ze to pojde 😉 🙂
ja som tiez bola casto chora ked som bola mala, dokonca som sa aj dusila.. a tu som a tu kotkodakam 😅 som to tiez vyrastla klopi klopi klopi ..

marianka79
14. apr 2010

lin dnes som si kupila knihu klúč to je pokračovanie tajomstva mala som v ruke aj tajomstvo prítažlivosti sŕdc a ešte dve podobné knihy ale kluc to vyhral 😉

linette
14. apr 2010

vitaj marianka 😵

linette
14. apr 2010

ano kluc nadvazuje na tajomstvo 😉 🙂 a tajomstvo pritazlivosti srdc ti posielam 😉

marianka79
14. apr 2010

miruška to mi je lúto fúúúha že mononukleóza to čo je za chorobu??? ☹ ☹ ☹ ale dostane sa z toho uvidíš deti sú silné a lepšie zvládajú choroby ako my dospelí 😉

marianka79
14. apr 2010

ale tá kniha mi hned buchla do očí zrejme si kúpim aj tú 😵

linette
14. apr 2010

marianka na martinuse byvaju lacnejsie knihy ako v knihkupectve, skus sa kuki tam 😉 minule mali tak, ze ked kupis nad 50 euro nemusis platit postovne .. zvyknu tam robit aj kombinacie knih 😉
pekna je ta knizka 😵

marianka79
14. apr 2010

tam som si objednávala aj tajomstvo no nebol toaž taký rozdie kedže som platila poštovné ale ja ked niečo chcem a uvidím to aj si to ihned kúpim 😵

linette
14. apr 2010

ked porovnam s pantarei tak je tam ten rozdiel vidno.. samozrejme sa to s postovnym moc neoplati.. lenze ja chcem tolko knih, ze mi dvesto euro nestaci 😅 😅 😕

linette
14. apr 2010

som z martinusu zatial len puzzle objednavala 🙂 😅

marianka79
14. apr 2010

no ved aj ja som mala 4 vruke ale klúč vyhral ale pojdu ku mne aj ostatné

ešte mám neprečítané dve doma tak až potom 😉

linette
14. apr 2010

a jake boli tie dalsie styri? 🙂

marianka79
14. apr 2010

http://www.martinus.sk/?uItem=73897

no a ja som ju kúpila za 14 euro

marianka79
14. apr 2010

všetky boli od joe vitale

tušim sila prítažlivosti potom tajomstvo prítažlivosti sŕdc a ostatné si nepamatám ale nevedela som ktorú skorej otvorit 😵

marianka79
14. apr 2010