Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
20. apr 2010

inak cez tie torrenty si stahujem aj hudbu teraz mi stahuje album od enye to najlepsie a uz ale tri dni mi to stahuje snad to uz dnes bude 😖

miruska15
20. apr 2010

ahojte babeny.
marianka ahoj ano foto mam s mobilu troška som sa pohrala s foto dlho som sa na to chystala.Dnes som zas na nervy idem s malym k Dr. zase ma teploty a nechce mi papat asi ma hrdielko zapalene.Ak nam da zas antib. tak ma šlahne.Večer som prosila Anjelov nech k nemu pridu a pomožu.Prišla mi kniha liečenie s Anjelmi tak čitam každu volnu chvilku.Tak zatim pa pa

dali4
autor
20. apr 2010

ahojte babulky 😵 ... ja tiež iba tak na skok. Neviem čo to je ale nejak nestíham v poslednej dobe, furt je niečo 😀 . Ale aj lepšie počasie tak nás to tahá von...
marianka, určite že niesi až taká znegativizovaná 😉 ... som si istá že nie, dokonca si myslím že negatívne myslenie ti začína byt cudzie 😵 čo som velmi rada. Dobre viem že niekedy to človeka tak zoberie, každý z nás má niekedy také nie velmi dobré dni... ale vidím že sa už lepšie cítiš.... som velmi velmi rada 😵 😵 😵 . Ved anjeli sú tu pri nás stále, a ty to vieš, nieje sa čoho bát.
Dneska zme boli s malým na očnom, prvýkrát. Dopadlo to tak že nakoniec bude mat okuliare. Ale nebude ich musiet nosit stále, len ked bude malovat, čítat, na telku a na pc. Zatial... dr. vravela že ten "problém" ktorý s očkami má že to je vrodené a vačšinou sa to detom upraví takže ked teraz bude poctivo nosit tak potom nebude musiet neskor mat 🙂 . Najprv mi z toho došlo smutno ☹ ... ale velmi skoro ma to prešlo, zacítila som anjelov pri sebe ktorí mi hned úsmev vyčarovali na tvári a ukludnili ma 😵 . Marek ich dokonca videl, jedného v dialke, bielu žiaru a blízko pri nás bola ružová žiara. Povedal mi maminka, anjeli sú tu 😵 😵 😵 . Inak mu dr. kvapkala také tie kvapky aby mu mohla vyšetrit očká, vtedy plakal že to štípalo... a potom sa anjelikovia objavili 😵

dali4
autor
20. apr 2010

Utekám malú nakrmit aj seba 😅 a pojdeme na prechádzku, tak zatial pa pa. Prajem vám všetkým krááááááásny deň 😵 .

marianka79
20. apr 2010

ahoj mirus 🙂 ako je danielkovi???

marianka79
20. apr 2010

dali hej hej negatívum preč pošlem ho na havaj 😎 dnes sme boli spolu v meste a...vcelku ok už je to medz nami o niečo lepšie len keby tak negatívne nerozmýšlal ☹

inak napadlo ma že ja som tie karty neočistila ked som si ich kupila mohli by ukazovat zle???ak su neni očistené teda 😒

a čítala som že sa majú čistit nad sviečkou s každou kartou spravit nad plamenom kríž a aj sa niečo pri tom hovorí hmmm???

miruska15
20. apr 2010

Marianka ahojkaj.Ja neviem čo sa stalo ved bol v pohode a zrazu mi prestal papat a dnes rano zase ta teplota.šla som k Dr. ta mi nič nepovedala len že ma hrdielko trochu červene ale aby som ratala s tym že sa teraz na neho bude všetko lepit lebo je oslabeny po tej mononukleoze.Tak mi to bolo luto taký plač ma doma premohol ja som si tak dufala ked som bola tehotna že bude iny ako tý moji skor narodeny ale asi to mam sudene starat sa o chorlave deti.Ja viem to prejde ale ja tak neznašam tie choroby.Asi hysterčim musim sa pozitývne naladit.A ty ako sa maš tiež si mala na prd dni.

dali4
autor
20. apr 2010

Ja čistím karty tak že ich len poskladám do vejára a prejdem nad sviečkou a potom ich dám do kôpky medzi dlane a poprosím anjelov nech mi pomôžu nasať do mojich dlaní zvyšky negatívnej energie, poďakujem, položím karty na stol a lusknem s prstami, na oboch rukách. Vtedy sa spáli to negatívne čo som vytiahla z kariet 🙂

dali4
autor
20. apr 2010

ahoj miruska...

miruska15
20. apr 2010

ahoj dali 🙂

miruska15
20. apr 2010

idem maleho skusit nakrmit a potom pridem tak zatial.

dali4
autor
20. apr 2010

Miruska presne, musíš sa pozitivne naladit. Vieš čo aj pomáha... všetko jedlo a pitie ktroré detom dávaš skús programovat... pri každom chystaní jedla... alebo pitia si hovor toto jedlo je liekom pre moje deti, táto tekutina je liekom pre moje deti a ked budú deti jest a pit tak si predstavuj ako to v ích telíčkach robí poriadok, čistí ich a nabíja pozitívnou energiou.

linette
20. apr 2010

dobry vecer barbinky 😉 🙂 😎
predstavte si.. dnes som isla kupit priatelovi darcek (buduci tyzden ma meniny) a mala som vyhliadnute nieco v new yorkeri.. ked som zbadala, ze jeho cislo nemaju tak som skoro bola smutna.. no netrvalo to dlho.. som sa rychlo pozbierala a este hovorim mame, ze to nebudem lutovat ved niekde ma caka nieco lepsie .. a tak sa aj stalo.. nakoniec som kupila v kenvele a dokonca aj sebe 😅 😉

linette
20. apr 2010

jery takze to prebiehalo tak, ze si mala pero v ruke a anjelikovia ti nou pohybovali? .. a ty si to vedela potom aj precitat? .. je to take ine pismo..
na zuby najlepsie pomaha zubar.. mne zachranoval zub.. liecil mi ho.. najprv ma rezal, potom cistil korene, daval liecive vlozky trikrat a teraz mi dal srobik a korunku.. takze mi ho zachranil 😉 🙂 som cely cas prosila anjelikov aby drzali ochrannu ruku nad zubarom aby sa mu to podarilo a este aj nadomnou kedze som sa velmi bala.. a pomohli a som ich aj citila 😵

miruska15
20. apr 2010

ahoj Lin no vidiš ako si dobre nakupila.
Dali skusim. nechce papat tak skusim neskor ked zaspi, asi ho boli to hrdielko.

linette
20. apr 2010

kessi to sa hovori aj o vesteni, ze sa mozu nalepit nizke vibracie na nas a ked sme neni dostatocne silny tak mozu zostat dlhsie ..
viem ti dat len link na tajomstvo po castiach.. nemam ho stiahnuty po castiach.. mam len film v celosti na dvd..

linette
20. apr 2010

miruska ahojcek 😵
ten negativizmus co mas v sebe je velmi zly.. mala by si sa naucit presne inak mysliet ako to mas vo zvyku.. na zaciatku to bude tazke ale naucis sa to 😉 🙂 skus sa na veci pozriet z ineho pohladu .. danielko to moze napriklad aj ako karmu.. alebo sa to proste malo stat aby uz bolo lepsie aby ste boli pouceny, mudrejsi.. kazda mamicka sa o svoje deticky boji, ale ked to prehana neno to dobre.. v podstate to privolava to zle.. moja mama napriklad casto hovori, nechod bosa budes chora.. a potom som aj casto bola.. teraz uz nie, pretoze som sa naucila proti tomu vzdorovat, hoci je to tazke.. a pritom to mysli v dobrom..
vies tazko sa meni to, co mame od malicka naucene.. ale da sa to 😉 🙂 mozes dat danielkovi cervene stuzku, snurku, nit, ... dat na rucicku s tym, ze ta cervena farba ho ochranuje.. a ziadne choroby si nepripustaj k telu.. ani k telam deti.. to, ze ti maly nepapa moze byt aj z toho, ze niekde vo vnutry sa bojis, ze ti papat nebude.. a potom si to privolas a je to..

linette
20. apr 2010

a strach je to najhorsie.. brzdi nas..
ma este napadlo.. neviem ci takym malinkym sa dava, ale o kozom mlieku sa hovori, ze ma liecive ucinky a je velmi zdrave .. 😉

linette
20. apr 2010

mirus nalep malemu na flasku ze uzdravujuce mlieko naplnene laskou a energiou 🙂 😵

linette
20. apr 2010

dali to je perfektne ze marecek ich videl 😵 😵 😵 😵 😵 to je krasne ako sa mu anjelickovia ukazali 😵 😵
cim skor ma okuliare a nosi ich tym skor sa ich zbavi 😉 🙂 ked som citala, kde si pisala, ze marecek vravel ze anjeli su s vami ma presli zimomriavky 😵

linette
20. apr 2010

marianka moze byt, ze karty by si mala ocistit.. a nevestit si casto na danu vec.. a som rada, ze bolo dobre 😉 a vedz, ze stale bude lepsie a lepsie az sa to vsetko urovna a bude velmi dobre 😉 🙂 😵

miruska15
20. apr 2010

Baby spadla som s netu tu mame burku taku ozajstnu s bleskami a hromami.
Lin s tou stužkou som chcela už davnmo urobit idem hned lebo zabudnem.
Dali fakt to je sila že Mareček videl anjelikov asi to zdedil po tebe.

miruska15
20. apr 2010

Na pravu alebo na lavu ričičku alebo to je jedno?

linette
20. apr 2010

neviem na ktoru rucicku.. ono to je jedno dolezite aby to mal ako symbol ochrany.. lava je blizsie k srdcu.. ale neviem ci to s tym ma nieco spolocne.. mozes mu ju striedat 😉 mozes mu dat aj cervenu maslicku aj na kocik..

linette
20. apr 2010

tie cervene "naramky" davaju detom hned ako sa narodia aby ich neuriekli..

marianka79
20. apr 2010

ahoojte 🙂

linette
20. apr 2010

u nas neni burka.. boli tu nejake oblaky ale tie odisli... trocha pofukuje teraz vetrik tak ktovie mozno nejaka bude.. ja inak mam rada burky ale len tak spoza okna 😝

dali4
autor
20. apr 2010

Ahoj lin... super nápad že nalepit na flašku nápis 😵 😵 😵
miruska... ja anjelikov moc nevidím, iba v meditácii ale len tak za "bdelého" stavu nie, vnímam ich, cítim... Marek ich vidí... a je to super, len aby túto schopnost nestratil. Aj o toto prosím anjelov, nech mu schpnosť vidiet ich udržia 🙂

dali4
autor
20. apr 2010

ahoj marianka 😵

linette
20. apr 2010

ahojcek marianka 😵