• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
lin presne ako hovoriš ja mam kamošku ta stale chudne neje chleba len tie polystyreny sama zelenena porcie a la mravec a stale je rovnaka.ja nič nevravim a chudnem sama.
20. apr 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali este som nic nenasla.. :unamused: mi vyhodi stale nejake recepty :grinning:
20. apr 2010 o 21:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaho toto sa nam hodi:

Ako zmeniť niečo na sebe?
2
11
2009

Ivana nám poslala toto kúzlo:

Toto kúzlo som sa dozvedela včera od kolegyne – funguje na čokoľvek a vraj okamžite…

dvakrát denne (najlepšie je ráno a večer) si treba rukou chytiť miesto, kde je piata čakra (na hrdle) – celou dlaňou, pozerať sa do zrkadla do očí a koncentrovať sa – najlepšie je nahlas povedať (čiže by asi bolo lepšie, keby pritom neboli diváci) čo chceme na sebe zmeniť – môže to byť aj fyzické – napr. čo sa týka vzhľadu, ale napríklad táto kolegyňa to robila pre to, aby sa zbavila strachu – každý má niečo, čo by si želal buď dosiahnuť alebo to zmeniť.

Výsledky sú vraj hneď – tak by ste mohli ak to budete robiť napísať svoje postrehy či to naozaj funguje… podľa mňa je to vlastne programovanie podvedomia, takže by to mohlo fungovať
20. apr 2010 o 21:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. apr 2010 o 21:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak nie ste majiteľom mikroskopu, môžete si doma urobiť nasledujúci pokus. Do dvoch sklenených misiek s vodou nasypte varenú ryžu. Na jednu nádobu napíšte slovo Láska, na druhú Nenávisť. Príslušnú emóciu môžete umocniť aj pozitívnymi a negatívnymi myšlienkami. Za pár dní by sa mali začať prejavovať rozdiely. Voda v nádobe s Láskou by mala byť stále čistá, naopak voda s Nenávisťou plná plesne.
Vráťte vode jej pozitívnu silu!
20. apr 2010 o 21:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirus chudnes pretoze vies, ze si chuda a veris tomu a tym padom aj si.. tak si nemozes hovorit opak.. ale ta kamoska silou mocou chce, vydava prilis vela energie a stale si hovori: chcem schudnut, chcem schudnut... co je to chcem?? buducnost.. a buducnost aj vzdy ostane buducnostou.. mala by rozpravat v pritomnom case..
20. apr 2010 o 21:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm.. spominaju varenu ryzu.. ale aku to nenapisali.. ja viem len sackovu :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2010 o 21:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak lin maš pravdu.A ked budem s nou tak jej to poviem ale tak v dobrom.
20. apr 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je tiež ryža len ju vytiahneš s toho sačku
20. apr 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja robím dusenú ochutenú ryžu... dá sa jest aj samotná je parádna :wink:
20. apr 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vy ryžujete???? :grinning:
20. apr 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali a nemala by to byt neochutena? .. :confused: na ten pokus..
20. apr 2010 o 21:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali pekny je kocik a aj deticky :wink: :slight_smile: :dizzy_face: len ty tam chybas.. :unamused:
20. apr 2010 o 21:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin IP
20. apr 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka odpisane :wink:
20. apr 2010 o 21:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lin ale ano, neochutená, len som to tu nadhodila... že robím dobrú ryžu :sweat_smile:
20. apr 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja lubim ryzu s hraskom, mrkvou a kukuricou a k tomu nejake dobre kuracie prsicka.. uuuff.. by som si dala cinu.. a to som dneska bola v aquariu.. :confounded:
20. apr 2010 o 22:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lin dakujem :dizzy_face: ... som mala mastné vlasy tak niesom na fotkách :grinning: ... nabudúce...
20. apr 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali len sa tolko nechval, lebo hned sa k tebe nasackujem na obed :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
20. apr 2010 o 22:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v aquariu ?
20. apr 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lin no pod... :wink: :sweat_smile: ja si ta vykrmim...
20. apr 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okay.. beriem ta za slovo.. marecek ma na ulohu ta odfotit.. alebo tvoj samec s detickami :wink:
20. apr 2010 o 22:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pozývam vás všetky na moju ryžu :sweat_smile: :grinning:
20. apr 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano dali v aqua.. neviem ako sa to sklonuje.. ale nie u korytnackach ..
http://www.aquarionovezamky.sk/fotogaleria.php
20. apr 2010 o 22:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali pekne a to tak ste boli vonku bez čapičky asi bolo teplo. bože aj ja by šla už von s tym mojim špuntom.
20. apr 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali :slight_smile: uz ked ma tak volas.. dam si povedat.. :sweat_smile:
mame si doniest aj palicky? .. alebo dostaneme vidlicky.. :grinning:
20. apr 2010 o 22:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moje ja som prave zbaštila Zlate polomačane horke a možem ist spat.Tak sta ma tou ryžou navnadili že si ju zajtra spravým a k nej činsku zeleninu mnam uz sa tešim
20. apr 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin nestačia ti ruky :grinning:
20. apr 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj konečne sa mi hafanko napapal celú misku zožral :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miruska, dala som malej dolu čiapku lebo ozaj bolo teplo ani nefúkalo. Viem ešte je malinká mala by mat aspon tenučkú ale ked ona je taká nervozna ked má tu čapicu, zvykne mi vreštat po ceste a tolko sa furt vrtí že ju aj tak stiahne dole... To je taký nervík malý :sweat_smile: ... holá by bola najradšej stále... :angry:
20. apr 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok