• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
no,možno preto mi samo od seba prestalo chutiť maso,najväčšoa sranda je,že ani maly to nechce. jedine ak kuracinu zakamuflujem do omačky.
11. sep 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
testoviny s tunakem :wink:
11. sep 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
deni... ste prepojený, jeden druhému dávate energiu, aj on to cíti...
11. sep 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14:28 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle,

to, co si namlouváte, není.

Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

hm???????????? :sweat_smile:
11. sep 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak maly je hore,zas pekne podla mojho plánu spinkal 3 hodiny :dizzy_face:
11. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradte co pro 2.5roku maleho prcka na ulevu pri nachlazeni....znate to-jak to je, kdyz lechta v nose, jak mate rymu vrazenou v ocich, jak nejde usnout... :frowning2:

ve stredu vecer 38st C-dala jsem panadol baby(cipek)
ve ctvrtek kolem obeda 38,4-nurofen baby(2,5)
ctvrtek osm vecer 39,2 - zas nurofen
patek rano ve ctyri 38,7- zas nurofen

po kazdem podani horecka klesla...ale pak se to vratilo

a ted ma zas!

sorry, vim, ze je to off topic-ale momentalne prispivam jen do tehle diskuze...pls o rady.

El nikdy nestonala, tak nemam praxi :frowning2:
11. sep 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JANUS,JA BY DALA MEGA DAVKY CEčKA
11. sep 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v jake forme?
11. sep 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mám v praškovej,,ale trebars jej daj v šumivej - alebo vitC v tablete rozpustiť,alebo ak prehltne - aspon 1000mg
11. sep 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nahrievanie nad soluxom, aj biolampa je fajn. dalej naparovanie - najlepsie nad nejakou prirod. silicou ako borovica, prip. eukalyptus (ten sa tusim moze od veku 2r.), do nosa vincentka alebo sterimar a pod. pripravky s obsahom morskej soli
11. sep 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: diky...
11. sep 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zamalo,skore uzdravenie

ja velmi zle nesiem,ked je malemu dačo. už pri teplotách začína u mna hrozna panika a nervozita na všetko dookola,na tu bezmocnosť ......
11. sep 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janus - u nas zaberaju kvapky mar,ked je to horsie dobre skusenosti mame s kvapkami Olynth,pri teplote cipky a na noc zapalim solnu lampu (lepsie sa jej dycha).Skore uzdravenie El :dizzy_face:
11. sep 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis mame rovnake stravovanie :grinning:

ludske tela su stavane ako vsezravce,mozno dostavame tym na vedomie,ze sme svine :grinning: :grinning:
nevidim,ziadny negativny suvis s nabozenstvom....
11. sep 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janus-skus iba obycajnu morsku sol do nosa a s tvojim pozehnanim mu dam vecer reiki -ak hej,dohodneme presny cas a udaje potom...
v podtate by bolo zaujimave,keby sme sa v urvitom case stretli viacere a spojili svoje sily :grinning:
11. sep 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a lieky mu nedavaj,nech sa organizmus posnazi,vlastne mu to /samoliecenie/ ty natahujes :wink:
11. sep 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibula...to by jsi byla zlata

ale jak ji mam srazit horecky????? jednou jsem si ji dala na nahe telo, ona tez byla sagoc a stahla jsem tu horecku do sebe. Mala byla na druhy den ok...a ja jsem byla ko :dizzy_face:
11. sep 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibula, ja tiez nehovorim o nejakej negat. suvislosti s nabozenstvom, moja otazka bola skor smerovana k tomu, ci zlozenie stravy nema do istej miery vplyv na silu vnimania duchov. resp. tychto "nadprirodzenych veci"...
ono by to ale asi chcelo porovnat u jednej osoby za takych aj takych podmienok. no nist, nevsimajte si ma :grinning:

a tie sirupy a cipky by som tiez nedavala. teplota je dokaz toho, ze telo bojuje a virusy sa likviduju az pri vyssich teplotach
11. sep 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janus, robit zabaly
11. sep 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ja ked nad tým hlbšie uvažujem,tak moje telo už dlhši čas odmieta varenu stravu.moj manžel je už so mna na prašky že varím,ale nejem - vobec. malokedy v nedelu, a cez týžden tiež nie,len čo za malým občas dojedám .- mne stači zjest čisty chlieb so zeleninou,alebo nejak uvarene,upečene zemiaky a to je vsio
11. sep 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam problem, ze to "objednavanie" mi neslo, ale vdaka tejto teme som pochopila preco a skusila som znova a dnes som si "objednala" 2 veci rano a okolo tretej poobede som ich "dostala" obe naraz :grinning:
musim cvicit, ale taak sa tesim, dufam, ze uz to bude lepsie a konecne sa posuniem dalej, pretoze uz vyse roka trcim v kruhu a nie a nie ho opustit, ale tato tema ma konecne nakopla a usmernila, tak hadam ...
11. sep 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
den...ja taky jim radej cerstvou...max na pare!

Clovek ani nepotrebuje mocka jist :wink:
11. sep 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: masko nezaskodi,vegetariani si mylsia ako sa stravuju zdravu a pritom si ublizuju...no nech...muco reklamuje,ze som este nevarila na zajtra,inac na obed sme mali zemiak.placky...no a na veceru a zajtra idem robit cervenu kapustu /v paradajkovom pretlaku/a fasirkyyyy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. sep 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nes a čo si pochopila? čo si zle spisala objednavkovy list?:

bibul.ja mam dnes parkovu polievku,u nas sa to povie - slepy gulaš- a ryžovy nakyp s marhulami. obe bléééé , ja som dojedla vajičkovu polievku zo včera
11. sep 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibula, ja ti neviem preco, ale ked si zacala ze: :grinning: masko... , ma hned napadlo sado maso :grinning: . no a na zaver vety si to zaklincovala fasirkami :grinning:
11. sep 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ness tusim objednavala v zapore, ci nie? :grinning:
11. sep 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
varim silny kureci vyvar El na posilnenou...
11. sep 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janus na rymu Coryzalia a na chripku Oscilloccocinum :wink:
11. sep 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, problem bol vo formulacii a sposobe, nebolo to s lahkostou, ale to pramenilo zo stavu, v ktorom uz vyse roka som
11. sep 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi- hmmm,fasirky pod klobasou ta napadli? :grinning: hmmm

ty mas,ale chutky....
11. sep 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok