Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
22. apr 2010

mirus no ja neviem.. ked sa hybe tak mozno aj je hore, len ma zalepene oci.. to mavaju korytnacky, vies ked tak dlho spia v kuse.. s tym chodievaju aj veterinarovi.. nema ich trosicka napuchnute? skusila si kamilkami pretriet?

marianka79
22. apr 2010

či to je ona na nom?

linette
22. apr 2010

nesexovali este.. kym sa moja prebrala chlap zlenivel.. ja neviem.. asi nebudu male.. 😒 uz som skusala tam dat vela kamenov, vela vody, malo vody a stale nic.. este im vyskusam, ze nedam vodu .. max co ten chlapec spravi je, ze jej dvori a tot vsetko.. ten mensi je samec a ma cca 4 roky a ta vacsia je samica a ma cca 11-12 rokov..

miruska15
22. apr 2010

ma ich napuchnute iha tak asi idem s nou čosi robit.ale ona sa mi schovava

linette
22. apr 2010

ona na nom neni nikdy, max sa o neho opre.. on sa k nej zvykne priblizit.. minule po nej chodil 😅 a ona si o neho skrabala pancier.. to velmi lubi..

linette
22. apr 2010

no ona sa schovava, lebo sa boji a o to viacej, ze si ich nevie otvorit.. skus s nou byt trpzliva .. a ked nepomozu bylinky tak s nou hybaj lekarovi.. uz by mala papat..

miruska15
22. apr 2010

moja mala chcela ešte jednu ale ja nechcem to akosi rýchlo rastie a staram sa o nu len ja.

linette
22. apr 2010

Problémy s očami, opuchnuté oči, stále zavreté oči:
Korytnačka sedí na suchu a nežerie
Príčina: znečistená voda, alebo nedostatok vitamínov
Riešenie: výmena vody, čistenie očí kamilkovým odvarom [harmanček], kŕmenie pinzetou, potravou bohatou na vitamíny

miruska15
22. apr 2010

baby pozerali ste včera modre s neba.ja ano tak som sa vyplakala pri tej mamine no katastrofa ako žila

linette
22. apr 2010

Ak si s chorobou vašej korytnačky neviete rady, neskúšajte lieky, ktoré zaberajú na ľudí. Navštívte veterinára, najlepšie veterinára so špecializáciou na plazy.
Korytnačku k vetrinárovi prepravuje v uzavretej krabici, izolovanej od zimy a s kúskom vlhkej handričky. Nezabudnime na otvory na dýchanie a snažíme sa, aby korytnačka v krabici nelietala zboka nabok, prípadne ju zabalíme do handričky.

marianka79
22. apr 2010

idem ja baby yorkino mi tu spravil nehodu tak treba poumyvat zem 😖 papa dnes idem na nočnú ked budem mat čas kuknem cez mobilvifinku 😉 😀 😝

miruska15
22. apr 2010

ok idem na to dik lin

marianka79
22. apr 2010

miruš pozerala smutné ale má moj obdiv 😔

miruska15
22. apr 2010

idem babeny malemu uvarit zeleninku a idem do žehlit tak zatim pa pa

miruska15
22. apr 2010

hned som myslela na to ako pomocť

linette
22. apr 2010

ja mam pre knotildu tieto kvapky: IVAX ophthalmo-septonex .. tu v nz mame lekaren kde predavaju aj pre zvierata a tam som si pytala a toto mi dali.. lebo veterinar nedal nic len injekcie...

linette
22. apr 2010

ja nepozeram modre z neba .. by som len plakala.. ani spravi nepozeram radsej ..

linette
22. apr 2010

papa dievcata a dobru chut.. ja tiez idem zachvilku obedovat.. vysavat by som mala.. sa mi nechce.. 🙄

kessina
22. apr 2010

marianka, co su to tie torrenty?? 😅 😕 este som o tom nepocula 😕 😀
miruska, my mame tiez kuchynu modru 😀 a lin, spalnu cervenu, teda kombinacia cerveno-cierna 😝 aj ked udajne to podla feng shui nesedi, ale co uz, hlavne, ze sa to nam paci 😵
pekny den babulky, ja dnes idem na korcule 🙂 som zvedava ako bude ten maly drobec za mnou utekat 😅 😀

linette
22. apr 2010

kessi podla feng suej je cervena vhodna pre mlade pary, pretoze podporuje sexualny zivot.. 😉
treba sa riadit co sa nam paci a vniest tam dobru pozitivnu energiu domova, potom sa nic zle nemoze stat 🙂

linette
22. apr 2010

odpoviem na otazku pre marianku.. cez torrenty vies stahovat 😉

marianka79
22. apr 2010

ahojte kessy cez torrenty si stahujes filmy 😉

marianka79
22. apr 2010

ale treba si to nainstalovat a stiahnut na to program a potom uz len stahovat filmy a pozerat 😉

linette
22. apr 2010

marianka ja lubim stahovat cez www.ulozto.sk 😉 alebo mininova.org ...

marianka79
22. apr 2010

lin a da sa ti to potom napalit na dvd? Lebo mne nie cez torrenty 😖

marianka79
22. apr 2010

kessy a ja som chcela ist do roboty na korculiach ale sla som radsej peso

dali4
autor
22. apr 2010

Prajem vám krásny dobrý večer 🙂 ...

marianka79
22. apr 2010

dnes som si objedala s universa dobru robotku taku aku vcera som mala a aj mam dakujem anjelickovia 🙂

marianka79
22. apr 2010

jej ahoj dali

marianka79
22. apr 2010

dnes som si objedala s universa dobru robotku taku aku vcera som mala a aj mam dakujem anjelickovia 🙂