• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
autor
Tak to verím... a ako bolo ? :dizzy_face:
24. apr 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nakukla som do tej témy... možu si za to sami. To čo píšu o mne a lin, tak to vlastne o sebe píšu.
24. apr 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem so psom o chvilu prídem papa zatial :wink:
24. apr 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ide film na jojke s mojim oblúbeným hercom Colinom Farrelom... tak asi zdrhám :sweat_smile: ...
24. apr 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tu ale patko mi obsadil počítač tak papa :wink:
24. apr 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte takze vystava bola pekna pofotila som hadam vsetko najviac ma ale zaujali stanky s anjelikmi :sweat_smile: :dizzy_face: tych tam ale bolo a aj kamienky nààààdherné kryštaly,onyxe a vselijake ine a kvietky krasne farebne :dizzy_face:
25. apr 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto sú niektoré z nich :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: trochu som sa rozšantila s tými fotkami :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. apr 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bublinky :slight_smile:
marianka krááááááásne vsetko :slight_smile: a ta knotilda.. myslela si na mna? :sweat_smile: a ti anjelickovia a kamienky, no kebyze to viem tak sa tam aj ja dotrepem :slight_smile: :wink: a este aj ruzenim srdiecko.. som aj chcela kupit ... :wink:
25. apr 2010 o 20:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirus citam, ze ceervena snurocka zabera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sa tesííím :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. apr 2010 o 20:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako pokracujete v pokuse s ryzou? .. kolke experimentujete? :wink:
25. apr 2010 o 20:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lin ano hned som si pomyslela na teba a preto som aj fotila :wink:
25. apr 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja s ryžou neexperimentujem čakám na vaše výsledky a ty hej?ako sa to vyvýja?
25. apr 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie dva sloníky sú s ónyxu a boli tam aj kyvadlá a feng shuej či ako sa to píše také podobné kyvadlu
25. apr 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zasa zabudla ... :unamused: vzdy to mam v hlave a potom mi to vyfuci.. si to na papierik asi zapisem .. som myslela, ze dnes na obed bude ryza ze si slohnem ale boli opekane zemiacky .. mnami .. :sweat_smile:
dali experimentuje.. :wink:
25. apr 2010 o 20:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si zlata :slight_smile: dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale su dost drahe tie koryta..
25. apr 2010 o 20:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale boli veliké :wink: to preto
25. apr 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze k tym kvetom bolo pridane aj nieco z ezoteriky .. ja by som isla na ezotericku vystavu festival.. len ten uz asi skoncil ..
25. apr 2010 o 20:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam doma tiez zopar.. najmesia ma asi 1-2 cm :grinning: ale taku velku nemam.. som mala tortu knotildu najvacsiu .. :wink: a aj najtazsiu..
25. apr 2010 o 20:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bla omámená tým ametystom

hmm dnes už 4krát mi zapištalo v pravom uchu čo to???aj teraz :confused:
25. apr 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to bolo kde?
25. apr 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokym to ucho nemas nafukane, nemas prievan alebo proste s nim nemas nic, je v poriadku zdrave tak to moze byt toto:

Zvonenie v uchu. Väčšina z nich počuje v jednom uchu zvonenie vo vysokých tónoch. Môže sprevádzať stresové situácie, alebo sa objavuje bez príčiny. Tento zvuk je zakódovanou informáciou z duchovných domovských sfér a pomáha inkarnovaným bytostiam povzniesť sa nad pozemské problémy. Sú v ňom tiež obsiahnuté inštrukcie ako svoje poslanie na Zemi naplňovať.
25. apr 2010 o 20:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
byva to v bratislava a kosiciach .. mozno aj inde.. volakde som citala o nom ale uz neviem kde ..
25. apr 2010 o 20:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30.9. 2.10. 2010 v bratislave v inchebe :wink:
http://www.incheba.sk/vystavy/2420
tam nebudem chybat :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. apr 2010 o 21:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj bublinky ... tato vystava je skvely napad pre nase STRETKO :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co hovorite???
25. apr 2010 o 21:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska som pokracovala v citani knihy TPS a presne tu kapitolu som potrebovala a velmi vela mi dala.. jedna sa o siestu lekciu .. je zaujimave nech ju citam v akomkolvek tempe, vzdy som pri lekcii ktoru potrebujem :dizzy_face: :dizzy_face:
25. apr 2010 o 21:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky viete napisat odkial pochadzate?? najlepsie by bolo ak by ste vsetky napisali od kade ste aby sme vedeli dohodnut nejake miesto na stretko..
co poviete na bratislavu a veltrh ezo?? viete sa tam dostavit?? do septembra je este kopec casu, aj jednodnova dovolenka by sa dala vybavit :wink:
25. apr 2010 o 21:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin to je super nápad stretko priamo k téme :wink: :dizzy_face:
25. apr 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte babulky :dizzy_face: ... my sme sa teraz vrátili z opekačky :sweat_smile: ... nejdem vás teraz čítat,zajtra to doženiem. Ako sa máte ?
25. apr 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ucho mám v poriadku nebolí to z ničoho nič začne ale nie často len dnes čomu sa čudujem :astonished:
25. apr 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne marianka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ked sa chce vsetko sa da aj modre z neba :wink: :slight_smile: :grinning:
ty s blavou problem nemas vedela by si sa dostavit :wink: aj dali by vedela a aj ja .. tusim, ze jery je z topolician aj ona vie .. nema to az tak daleko ... a tie baby ktore to maju dalej by si mohli spravit taky vyletik do ba aj s rodinou :wink:
25. apr 2010 o 21:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok