Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
24. apr 2010

Tak to verím... a ako bolo ? 😵

dali4
autor
24. apr 2010

Nakukla som do tej témy... možu si za to sami. To čo píšu o mne a lin, tak to vlastne o sebe píšu.

marianka79
24. apr 2010

idem so psom o chvilu prídem papa zatial 😉

dali4
autor
24. apr 2010

Ide film na jojke s mojim oblúbeným hercom Colinom Farrelom... tak asi zdrhám 😅 ...

marianka79
24. apr 2010

už som tu ale patko mi obsadil počítač tak papa 😉

marianka79
25. apr 2010

ahojte takze vystava bola pekna pofotila som hadam vsetko najviac ma ale zaujali stanky s anjelikmi 😅 😵 tych tam ale bolo a aj kamienky nààààdherné kryštaly,onyxe a vselijake ine a kvietky krasne farebne 😵

marianka79
25. apr 2010

toto sú niektoré z nich 😵 😵 😵 😀 😀 😀 trochu som sa rozšantila s tými fotkami 😅 😅 😅 😅

linette
25. apr 2010

ahojte bublinky 🙂
marianka krááááááásne vsetko 🙂 a ta knotilda.. myslela si na mna? 😅 a ti anjelickovia a kamienky, no kebyze to viem tak sa tam aj ja dotrepem 🙂 😉 a este aj ruzenim srdiecko.. som aj chcela kupit ... 😉

linette
25. apr 2010

mirus citam, ze ceervena snurocka zabera 😵 😵 😵 sa tesííím 🙂 😵 😵

linette
25. apr 2010

baby ako pokracujete v pokuse s ryzou? .. kolke experimentujete? 😉

marianka79
25. apr 2010

ahoj lin ano hned som si pomyslela na teba a preto som aj fotila 😉

marianka79
25. apr 2010

ja s ryžou neexperimentujem čakám na vaše výsledky a ty hej?ako sa to vyvýja?

marianka79
25. apr 2010

tie dva sloníky sú s ónyxu a boli tam aj kyvadlá a feng shuej či ako sa to píše také podobné kyvadlu

linette
25. apr 2010

ja som zasa zabudla ... 😒 vzdy to mam v hlave a potom mi to vyfuci.. si to na papierik asi zapisem .. som myslela, ze dnes na obed bude ryza ze si slohnem ale boli opekane zemiacky .. mnami .. 😅
dali experimentuje.. 😉

linette
25. apr 2010

si zlata 🙂 dakujem 😵 😵 😵 ale su dost drahe tie koryta..

marianka79
25. apr 2010

ale boli veliké 😉 to preto

linette
25. apr 2010

takze k tym kvetom bolo pridane aj nieco z ezoteriky .. ja by som isla na ezotericku vystavu festival.. len ten uz asi skoncil ..

linette
25. apr 2010

ja mam doma tiez zopar.. najmesia ma asi 1-2 cm 😀 ale taku velku nemam.. som mala tortu knotildu najvacsiu .. 😉 a aj najtazsiu..

marianka79
25. apr 2010

ja som bla omámená tým ametystom

hmm dnes už 4krát mi zapištalo v pravom uchu čo to???aj teraz 😕

marianka79
25. apr 2010

a to bolo kde?

linette
25. apr 2010

pokym to ucho nemas nafukane, nemas prievan alebo proste s nim nemas nic, je v poriadku zdrave tak to moze byt toto:

Zvonenie v uchu. Väčšina z nich počuje v jednom uchu zvonenie vo vysokých tónoch. Môže sprevádzať stresové situácie, alebo sa objavuje bez príčiny. Tento zvuk je zakódovanou informáciou z duchovných domovských sfér a pomáha inkarnovaným bytostiam povzniesť sa nad pozemské problémy. Sú v ňom tiež obsiahnuté inštrukcie ako svoje poslanie na Zemi naplňovať.

linette
25. apr 2010

byva to v bratislava a kosiciach .. mozno aj inde.. volakde som citala o nom ale uz neviem kde ..

linette
25. apr 2010

30.9. 2.10. 2010 v bratislave v inchebe 😉
http://www.incheba.sk/vystavy/2420
tam nebudem chybat 😉 🙂 😵 😵

linette
25. apr 2010

ozaj bublinky ... tato vystava je skvely napad pre nase STRETKO 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 co hovorite???

linette
25. apr 2010

dneska som pokracovala v citani knihy TPS a presne tu kapitolu som potrebovala a velmi vela mi dala.. jedna sa o siestu lekciu .. je zaujimave nech ju citam v akomkolvek tempe, vzdy som pri lekcii ktoru potrebujem 😵 😵

linette
25. apr 2010

babulky viete napisat odkial pochadzate?? najlepsie by bolo ak by ste vsetky napisali od kade ste aby sme vedeli dohodnut nejake miesto na stretko..
co poviete na bratislavu a veltrh ezo?? viete sa tam dostavit?? do septembra je este kopec casu, aj jednodnova dovolenka by sa dala vybavit 😉

marianka79
25. apr 2010

lin to je super nápad stretko priamo k téme 😉 😵

dali4
autor
25. apr 2010

Ahojte babulky 😵 ... my sme sa teraz vrátili z opekačky 😅 ... nejdem vás teraz čítat,zajtra to doženiem. Ako sa máte ?

marianka79
25. apr 2010

ucho mám v poriadku nebolí to z ničoho nič začne ale nie často len dnes čomu sa čudujem 😲

linette
25. apr 2010

presne marianka 😵 😵 😵 ked sa chce vsetko sa da aj modre z neba 😉 🙂 😀
ty s blavou problem nemas vedela by si sa dostavit 😉 aj dali by vedela a aj ja .. tusim, ze jery je z topolician aj ona vie .. nema to az tak daleko ... a tie baby ktore to maju dalej by si mohli spravit taky vyletik do ba aj s rodinou 😉