Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jery51
27. apr 2010

miruska že aké velké a krásne očká má...
treba sa pochváliť, ved je čím, no nie? 😀

terez34
27. apr 2010

babenky ja som taka rada ze som vas tu objavila na zaciatku ked som tu prvy krat napisala som bola financne uplne na dne odkedy prosim anjelikov aby nam pomohli z tej krizy sa nam konecne zacalo trochu darit az sa o tom bojim pisat aby sa to nepokazilo manzel dostal lepsie platene miesto a to je pre nas teraz velmi dolezite sme zdravi a v celku sa mame naozaj fajn som naozaj stastna 🙂 🙂 🙂

jery51
27. apr 2010

terez to je super, teším sa s tebou 🙂

terez34
27. apr 2010

jery dik

miruska15
27. apr 2010

jery veru tak.
terez super len si zaklopkaj pre istotu

miruska15
27. apr 2010

baby ja mam taku alergiu už dva týž. s nou bojujem.Všetci sme KO. komplet cela familia

terez34
27. apr 2010

miruska klopkam a nadalej budem prosit anjelikov

ja mam zas taku teplotu na ustach hodenu az strach a sople az hruza

marianka79
27. apr 2010

terez aj mne sa vela vecí vyjasnilo a spravilo 😉

marianka79
27. apr 2010

jéhe nová foto 🙂

miruska15
27. apr 2010

to je katastrofa nestiham kupovat vreckovky.Kupim si radšej tampony strčim do nosa a hotovo kvape to ako o dušu.Toto kedysi nebolo.

marianka79
27. apr 2010

...posielam vám anjelika

marianka79
27. apr 2010

jej sme na strane444 🙂

miruska15
27. apr 2010

aaa čo to znamena.

miruska15
27. apr 2010

Ok idem si už naozaj lahnut tak pa pa Dobru noc a sladke sničky anjeličky 😔

marianka79
27. apr 2010

444
Toto je číslo skutočného zmŕtvychvstania – práve si ukončil(a) dôležitú fázu.

terez34
27. apr 2010

marianka cu na akej strane444?

anjelik je krasnucky 🙂 🙂

terez34
27. apr 2010

no konecne mi doplo 😀 😀 😀 ZE SME NA STR 444 😀 😀

evinaz
27. apr 2010

Babenky, idem sa aj ja zapojit. Mam syna - narodil sa 11.1.2009 - minule sme boli na rodinnej oslave, kde sme sa bavili o datumoch narodenia a tak... Zrazu z par ludi vyhrklo, ze moj syn je "anjelske dieta = prevteleny anjel", lebo v datume narodenia ma tri jednotky (tri bozske osoby)... Vraj ma v zivote nejake specialne poslanie... Nepoculi ste niekto nieco o takychto veciach? Mimochodom, je pravda, ze bol pocaty za velmi zvlastnych okolnosti - s manzelom sme sa VZDY chranili a predsa som ostala tehotna... Doteraz nechapeme, ako to je mozne... Odvtedy sa nechranime vobec a opat tehotna nie som 😒

marianka79
27. apr 2010

terez 😀 😝

marianka79
27. apr 2010

ahoj evinaz toto som našla na tvoje dietatko s dátumom ktorý si zadala a vyšlo toto týka sa to zdravia 😉

Zadajte dátum narodenia
Deň Mesiac Rok

Zdravie osoby so zadaným dátumom narodenia sa nachádza pod vplyvom čísla 2. Farby, ktoré harmonizujú s vibráciami čísla 2, sú: svetlo zelená, jemná žltá, strieborná, fialková a levanduľová. Ľudia čísla 2 si povšimnú čiastočnej zmeny k lepšiemu vo svojom všeobecnom zdraví, ak budú nosiť na tele smaragd, perly alebo mesačný kameň. Vibrácie čísla 2 prinášajú tendenciu k poruchám trávenia a žalúdočným potiažam. Títo ľudia sú citliví na otravu potravinovým jedom, takže by mali byť veľmi opatrní na to, čo jedia a akú vodu pijú, obzvlášť keď cestujú po cudzích krajinách. Problémy so zažívaním, vnútornými nádormi a výrastkami(obyčajne nezhubnými) sú možné. Náchylné k ochoreniam sú prsia a hruď. Väčšina problémov ľudí čísla 2 nemá koniec a sú chronickej povahy. Často majú korene v prehnanej starostlivosti. Keď sa naučíte nechať starosti občas „plávať“, zotavenie bude prebiehať omnoho rýchlejšie. Január, február a júl každého roku sú mesiace, kedy sa u ľudí čísla 2 prejaví väčšina symptómov, chorôb či úrazov – mentálnych alebo fyzických. Privolajú si ich negatívnymi emocionálnymi postojmi, depresiou, napätím, obavami alebo prepracovaním. Ľudia čísla 2 by mali každý rok trénovať, ako zostať kľudní, keď sa tieto mesiace priblížia. Po nejakej dobe sa tak vycvičíte, že budete schopní z veľkej časti vypustiť, alebo dokonca potlačiť tendenciu k ochoreniu či k úrazu v tomto inkriminovanom období. Potraviny, ktoré by mala osoba čísla 2 často jesť, sú: hlávkový šalát, kapusta, uhorky, melón. Základné byliny, ktoré veľmi podporia dosiahnutie trvale dobrého zdravia pre osobu čísla 2, sú: čakanka, semená repky olejky, hlávková kapusta, skorocel vodný a lanové semienko. Ak požíva tieto byliny v tekutej forme človek, ktorý sa narodil 2., 11., 20. alebo 29. ktoréhokoľvek mesiaca, pôsobia ako prírodný ukľudňujúci prostriedok a posilňujúci liek. Bude zaznamenaná podivuhodná a rýchla zmena po požití už troch alebo štyroch čajových lyžičiek. Dostaví sa uvoľnenie napätia, úzkosti, nekľudu, depresie, hnevu alebo mentálneho či emocionálneho rozrušenia. Tekutina by mala byť prijímaná (jedna čajová lyžička) pravidelne dvakrát týždenne a viackrát iba vtedy, ak je to bezpodmienečne nutné, napr. pri chorobe alebo pracovnom strese.

Odporúčaný jedálniček pre prislúchajúce znamenie: Kozorožec - Nízkotučné mliečne výrobky, čerstvá zelenina, ryby vrátane lososa, hydina okrem husy a kačice, jahody, jablká, avokádo.

POZOR!!! Niektoré z uvedených bylín môžu byť prudko jedovaté a môžu vážne ohroziť vaše zdravie, preto sa radšej obráťte na odborníka v tomto smere. Nepúšťajte sa do žiadnych pokusov s týmito rastlinami na vlastné riziko! Neberieme žiadnu zodpovednosť za vami spôsobenú ujmu na zdraví. Preto vyhľadajte skúsených bylinkárov, ktorí majú už dlhoročné skúsenosti a určite vám radi ochotne poradia ako postupovať aj s nie priamo bezpečnými, ale liečivými rastlinkami.

marianka79
27. apr 2010

dalej toto 😉

Význam dátumu narodeniaZadajte dátum narodenia
Deň Mesiac Rok

Životné číslo 5
Máte dobrodružnú a netrpezlivú povahu, túžite sa oslobodiť od všetkých pravidiel alebo okolností, ktoré by vás zväzovali. Avšak môže sa stať, že v snahe hľadať slobodu, vyhýbate sa práve tým situáciám, z ktorých sa môžete poučiť v živote najviac. Časom pochopíte, že pocit slobody vám prinášajú práve tie obmedzenia, ktoré dokážete zvládnuť a povznesiete sa nad nimi. Ste stále prístupní novým myšlienkam a nápadom, radi sa učíte nové veci. Máte vodcovské schopnosti a dôležité sú pre vás stále nové podnety a inšpirácia. Potrebujete poznávať nové veci a ľudí, preto radi cestujete do krajín, ktoré vás zaujmú svojou kultúrou a prostredím.

Životná cesta
Hľadanie ťa privádza do duchovných oblastí. Otvor sa pre stretnutie s duchovným učiteľom, alebo majstrom. Zaujal ťa nejaký múdry majster? Zaoberaj sa jeho učením, alebo vyhľadaj prítomnosť nejakého, skupinu, ktorá usiľuje o osobný rast. Otvorene a poctivo vnímaj pohnútky svojho srdca.

Heslo: Nasledovaniahodný je iba hlas môjho srdca.

marianka79
27. apr 2010

aha a čo toto nejde to ☹

marianka79
27. apr 2010

aha už ide 😒

marianka79
27. apr 2010

idem ja hajat tak papa anjelinky 😵

terez34
27. apr 2010

ahoj evenaz moj nazor je asi takyto ci sa chranis alebo nie je to jedno ked to dietatko ma prist na svet tak pride ja som tiez s poslednou dcerou otehotnela mimo mojich plodnych dni takze si myslim ze babo sa malo narodit a mi s tym nic nespravime jednoducho tu ma svoje poslanie tak si ho prislo naplnit moja kamoska otehotnela aj popri vnutromaternicovemu teliesku a ci ma specialne poslanie na to prides v priebehu jeho zivota ak to budes pozorovat teraz by si ho tazko smerovala na neake poslanie ale keby si prosila anjelikov tak ti mozno daju znamenie aby si vedela co dalej robit to je moj nazor 🙂

terez34
27. apr 2010

dobru nocku

terez34
27. apr 2010

evinaz prepac ze som ti skomolila meno dnes sa mi chce uz asi spat

linette
28. apr 2010

dobre ranencko babulky 😵 😵

terez sa tesim, ze si dosla si sa tu uz davno nezastavala a nepokecala.. sa tesim a zaroven aj prajem aby bolo vsetko uplne vsetko v pohode a aby si bola stastna zo vsetkych stran 😵 😵
tato tema prospieva a pomaha kazdemu a dokonca aj takym, ktori si myslia presny opak .. 😵

linette
28. apr 2010

jery peknucky je malinky 😵 ako krasne sedi na serbliku a tie pancusky.. ja som ich tiez milovala a este vzdy mam radsej hrube pancusky ako silonkove 😉 😅