Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
1. máj 2010

inak tie kvietky nemusia byt zive mozu byt aj umele aby sa dali supnut lahko do kabeliek a nezavadzali nam v rukach 😉 inak............................sa tesssssssiiiiiiiiim aj jaaaaaaaaaaa 😵

marianka79
1. máj 2010

mirus tak to ti gratulujem hmmm 15rokov je dlllho v dnesnej dobe na manzelstvo a este ked to aj klape tak je to super ja som si to ''pohnojila''ale treba ist vpred minulost nehat minulostou som sa poucila z vlastnych chyb

Tebe zelam dalsich a potom dalsich 15 rockov stastneho manzelstva 😉 az kym vas smrt nerozdeli no i potom budu vase dusicky spolu 😵

linette
1. máj 2010

marianka teraz som v cestovnej kancelarii.. ak chces tak ti mozem zarezervovat egypt.. kazdy stvrtok je happy hour a vacsinou tam je vela egyptu.. happy hour znamena, ze su zajazdy za 99,199,299 s 399 euro, su dopredu dane, fixny termin, dany je pocet izieb a tak .. minule som davala do vykladu egypt za 299 hotel s all inclusive a letecky.. do plusu su uz len letiskove poplatky (tie sa platia stale zvlast) a poistenie je dobrovolne.. a este to je to, ze ked sa ti ten zajazd zalubi, tak si musis v ten den zarezervovat a zaplatit.. ale ked budes sledovat na nete a sa ti to zalubi, tak mozes aj do trnavy volat nech ti to rychlo rezervuju ze zachvilu si tam .. 😉
takze spis je vysnivany.. uz len nejaku chatu najst 😉 🙂

linette
1. máj 2010

miruska gratulujem 😵 😵 pekna doba nech vam to vydrzi este stokrat tak tolko 😵 😵 😵

linette
1. máj 2010

marianka ja mam jeden velky kvet do vlasov. .. ruzovy.. si ho dam na ruku.. lebo ja sa nepacim sebe ked mam cop..

linette
1. máj 2010

mne sa velmi zapacilo toskansko.. liguria.. by som tam isla 😵 aj do egypta, aj na malorku, do tuniska, do turecka, do talianska, do grecka, ... vsade by som sla 😅 😅 a najviac do indie a na havaj 😵

linette
1. máj 2010

k tomu spisu.. tam by sme mohli ist aj s polovickami a aj s detmi, teda tie ktore maju... my by sme boli spolu, detom neuskodi ak sa zoznamia a najdu novych kamaratov a chlapy by mohli pivovat spolu.. 😉

linette
1. máj 2010

moja polovicka miluje slovensko .. a hory .. 🙂

marianka79
1. máj 2010

lin................miluje slovensko a..........teba 🙂

marianka79
1. máj 2010

inak aj ja hory bola som na roháčoch ale to bola dovolenka júúúj šla by som aj do tatier kuki ešte som tam nebola

toto sú roháče: ten vrch kde sme neni sme prešli celý,boli sme na samom vrchu a tam sme stretli aj tých svištov 🙂

marianka79
1. máj 2010

lin v akej si cestovke? sature?

jery51
1. máj 2010

sevas kočeny :DDD
hej linn tak kamoška hovorila že asi tak mali pofotených tých anjelikov, no možno to bol aj on...ved môžete pokecať na ezoteriku ide so mnou, takže sa stretnete ak bude to stretko 😉
a ja si kludne môžem doniesť aj tulipán.. 😵
veru môžno to dopadne aj tak, že s tým kartami budem aj spať... bavia ma...

jery51
1. máj 2010

nič nie je náhodné ,takže ani to že sme natrafili alebo založili alebo prispievame do tejto témy 🙂
aj ja sem velmi rada chodím 😵 😵

marianka79
1. máj 2010

ahoj jery 😵

jery51
1. máj 2010

ahoj marianka
včera nikoho, ste stavali máje? 😉

marianka79
1. máj 2010

včera som pracovala do večera 😒

marianka79
1. máj 2010

no dnes tiež nikto ani sa nečudo ked je tak pekne treba to využit a byt navzduchu dnes som sa riadne nudila a z nudy som upratovala 😀 😝

marianka79
2. máj 2010

dobre ranko anjelinky dnes som teda skoro vstala koli psovi uz aj dvakrat vonku bola celu noc som snivala blaznive sny moc si z nich nepamatam iba to ze som bola na druhom svete ako duch hmmm zvastny sen

Ozaj neviete co znamena ked sa sniva o skle? Jedla som sklo malo nadych do ruzova a bolo sladke a ako som ho chrumala ulomky padali do bieleho umyvadla potom som sa pozrela do zrkadla a videla som sa cela opuchnuta a cervena a samy pupacik na tvari brrr. To sa mi snivalo este minule.

miruska15
2. máj 2010

ahojte babeny Lin tie dovolenky super hlavne ta Lod a to Bali jaj hned by sme šli s mangelom.Ale temto rok pojdeme asi na hory ten Spiš je super napad a aj s polovičkami teda ak by som mohla.
Včera sa mi stalo velmi niečo zvlaštne a dakujem Anjelikom že to zariadili tak ako to zariadili lebo to zariadili tak ako to malo byt.Včera sme nakoniec šli do ZA a kupila som si suprove rifle a suknu a tričko tak pre mna super den.Tak trošku som sa pochvalila ale spravila som si radost ahojte

slavik
2. máj 2010

Ahojte žienky anjeličkárky 🙂
Aj keď sem neprispievam, tak vás dosť často čítam. Ide z vás veľmi pozitívna energia a vždy mi je tak dobre na duši, keď som v tejto téme. Moja najobľúbenejšia kniha je Liečenie s anjelmi od Doreen Virtue. Každý deň prosím anjelov o pomoc a oni mi naozaj pomáhajú. Ja už som tak nastavená, že sa stále na nich spolieham a verím že mi vždy pomôžu. Minulý týždeň som si kúpila jednu úžasnú knihu "Anjeli v mojich vlasoch" od Lorny Byrneovej. Naozaj veľmi krásna kniha. Je to skutočný príbeh jednej súčasnej írskej mystičky. Od malička vidí anjelov s ktorými komunikuje a ktorí jej pomáhajú. Veľmi dobre sa číta. A možno by som aj ja prišla na stretko do Blavy 🙂

jery51
2. máj 2010

ahoj slavik... 😉

jery51
2. máj 2010

ja mam dost knih, no nemam čas ☹ ale na tuto Liečenie s anjelmi sa teším... 😉

slavik
2. máj 2010

ja mám tiež dosť kníh aj ich čítam. Striedam duchovné knihy s beletriou 🙂 Teraz ako prichádza jar a leto tak budem aj menej čítať, bo radšej strávim čas niekde vonku. Ale od jesene sa zase vrhnem na knihy 🙂

marianka79
2. máj 2010

ahoj slavik.... Tak toto je super sila pritazlivosti funguje a tvoj prispevok je toho dôkazom. Som premyslala ze kazda sme z ineho kuta a neprispievaju tu aspon dve baby z rovnakeho mesta a ty si okr. Trnava a ja som priamo z TT. To je super odkial presne si?

To som tak vcera premyslala ked som bola na prechadzke v Kamennom mlyne. 😵 a dnes sa mi to splnilo 🙂 😝 😵 😅

marianka79
2. máj 2010

slavik a dakujeme tato tema pomaha aj mne a aj ostatnym co veria v duchovno je super ze existuje a ze sme tu pre vsetkych a pomahame si navzajom nebyt tejto temy tak by som bola niekde uplne inde hmmm ktovie kde 😒 ale ma anjelikovia naviedli sem a este predtym posepkali dali aby zalozila tuto temu samozrejme........a to je super.......... 😵

kessina
2. máj 2010

ahojte babulky, tak ja zas po dlhom case.. mam akesi zvlastne obdobie 😕 😅
nedocitala som vas uplne, ale akesi stretko organizujete 🙂 super, len skoda, ze mne to nepojde. my planujeme na slovensko teraz koncom maja alebo zaciatkom juna, dufam, ze sa to tak podari, takze v septembri asi tazko budem na slovensku ☹ rada by som vas spoznala osobne, ale ktovie, mozno sa to dovtedy tak zariadi 😕
ako som prebehla prispevky, niekto tu nacrtol sny... prave dnes som si citala svoje sny, ktore si zapisujem a zistila som, ze sa mi casto opakuje pocet 4... kazdy druhy zapisany sen mam v nom 4, tusim pravidelne 4 ludia stale, sice stale ini, ale stale styria.... co myslite?? 😕 😨
inac u nas dnes dokonca snezilo 😒 a okrem toho prsi uz treti den, no napriek tomu sa snazim mat slniecko v dusi 😵

shupolienka
2. máj 2010

ahojte anjeliky. Dnes rano ako som vas citala ze na stretko si mame zobrat kazda nejaku kvetinku, tak som uvazovala ze ja neviem aku, nijaka ma vobec nenapadala, a v tom sa otvorili dvere a dosiel moj drahy z obchodu a priniesol mi malu kyticu fialoveho vonaveho orgovanu 😅. Tak som sa tak zasmiala ze jeeej tak to je uplne znamenie 😵. Len neviem kde na jesen zozeniem orgovan 😅 to asi tak dlho nekvitne ze? 😕

Ozaj urcite mi budete vediet poradit. 😅 Chcela by som uz vyskusat tie anjelske karty co mam doma, este som ich neskusala. Nemate nejake rady ako na to? Mam k tomu nejaku knizku, ale som ju este poriadne necitala, neviem ci mam ist podla nej alebo mate nejake osvedcene postupy 😅
dakujeeeeem

slavik
3. máj 2010

Marianka, ja pochádzam 15 km od Trnavy ale kúpili sme byt v TT na prednádraží, ktorý prerábame. Takže budem Trnaváčka. 🙂