Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
9. máj 2010

ale aky nastrih.mna nenastrihali a mala som 2-3 stehy.a to Dr. povedala že to su skor kozmetycke no nechapala som ale nevadi

linette
9. máj 2010

ak si dobre pamatam tak moj anjel by mal byt harachel... no neni som si ista.. viem, ze to bolo na tej stranke

miruska15
9. máj 2010

ja mam občas stavy .mam strach so smrti ale brutalny ale to len občas.Proste si neviem predstavit čo bude ked tu nebudem.

linette
9. máj 2010

ved to je to.. strach z nepoznaneho.. nemali by sme sa toho bat.. to je jedina vec ktorej sa nevyhneme a caka to kazdeho.. ja citim, ze uz trolilinku sa menej bojim zo smrti.. ale len velmi malinko menej.. no pre mna aj to je pokrok... inak ma velmi zaujima ta tematika .. zivot po smrti a co je z dusou.. kam sa dostava a co vsetko ako je okolo, ako si vybera rodicov a tak.. aj ked to tak obrazovo viem predsa je ine citat nejaky dokaz o tom.. ale taky sa nenachadza pretoze od tade sa este nevratil nikto.. max co boli to bol ten prah..

miruska15
9. máj 2010

Tak toto nema chybu

linette
9. máj 2010

ak sa da vybrat tak by som umrela niekde vo vyse 100 rokov rychlo necakane bezbolestne..

linette
9. máj 2010

a este vies z coho mam strach? .. ze ked ma pochovaju a zahrabu zemou tak sa tam preberem a udusim.. ja chcem kryptu.. ale nie aby ma hned pochovali, radsej nech pockaju take dva tyzdne ci sa nepreberem... to je tema 😀 😖

miruska15
9. máj 2010

Ved to že nevieš čo sa bude diat potom.ja nechcem zomriet ja chcem zostarnut

miruska15
9. máj 2010

ja sa chcem dat spalit pre istotu 😀

linette
9. máj 2010

a zaujimave je, ze ked vkrocim na cintorin tak necitim strach.. taky klud.. a niekedy sa tam vidim ako dusa.. a vobec necitim strach.. niekedy tam ani plakat neviem.. a niekedy az moc.. ale to skor ked sa prihovaram.. ked aj mavam sny s cintorinmi ani v jednom sa nebojim.. 😕 skor naopak

marianka79
9. máj 2010

jejha tu sa to zvrtlo 🙂

linette
9. máj 2010

ten anjelikovsky malinky je velmi zlaty.. a ta prdelka.. 😵 😵

miruska15
9. máj 2010

tie obr. na tej str. su užasne.
Ja sa tiež na cintorine nebojim ale večer a sama no neviem asi by mi nebolo všetko jedno

marianka79
9. máj 2010

miruš dakujem za anjelika 😵

marianka79
9. máj 2010

moj otec si želal takú smrt že len odpadnút a neprebrat sa a to sa mu i splnilo

miruska15
9. máj 2010

Marianka a s Bocianom

marianka79
9. máj 2010

a meditácia pre počatie nie je???

marianka79
9. máj 2010

ano s bocianom 😵 a dievčatká nosia vrany 😀

linette
9. máj 2010

ja som este vecer nebola na cintorine... len raz na dusicky ale to nebolo neskoro.. to nejako podvecer len vtedy je skoro tma.. bolo tam dost ludi vtedy a vsetko pekne svietilo...

dali4
autor
9. máj 2010

Dobrá téma 😅

marianka79
9. máj 2010

je tu moj drahý a ja nemožem....... ☹

miruska15
9. máj 2010

Moj Tato tiež tak zomrel odpadol a do mesiaca zomrel.Zato Mamina sa trapila hrozne dlho.Baby mat taku smrt to sa radsej odbachnem .nikomu to neprajem

linette
9. máj 2010

dievcata vrany??? 😀 😕

linette
9. máj 2010

dali od rodenia deti az po smrt

miruska15
9. máj 2010

Marianka bola tam modlidba na sobaš ale ja to najdem

marianka79
9. máj 2010

milujem cintorín večer na našom všetko svieti a otca vidím z okna vždy sa pozrem či mi nekýva 🙂

dali4
autor
9. máj 2010

Ja som bola na cintoríne, niekolko krát presne o polnoci. Ked som s našimi chodila každý rok na dovolenku, na jednu chatu tak tam sme mali poslednú noc vždy stezku odvahy. V noci do lesa ku studničke a na cintorín.

miruska15
9. máj 2010

Lin to je život raz niečo začina a raz to skonči

linette
9. máj 2010

ale zasa z druhej strany ked to vezmem tak sa z tych zlych chorob da vyliecit.. len nie kazdy o tom vie.. namiesto blbych ockovani by mali vymysliet nieco na tie choroby aby zmizli..