Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
9. máj 2010

😀

miruska15
9. máj 2010

idem dat malemu mliečko

jery51
9. máj 2010

😉 jeej ženy nestíham 😅
tak s tým číslom, babule hovorím vám v marci som mala narodky a odvtedy do marca 2011 som v roku 9... 😵
anjelikovia pomohli, malemu horúčká klesla 😉

marianka79
9. máj 2010

miruš dobrééé 😀 😀 😀

jery51
9. máj 2010

marianka chceš bábo? 😉

marianka79
9. máj 2010

nóóó jery 🙂 dve 😀

marianka79
9. máj 2010

javascript: window.close()
javascript: window.close()

viete na čo to slúži?som na to natrafila

marianka79
9. máj 2010

a čo to 😠

jery51
9. máj 2010

plodnosť chryzopras, malachit, ruženín, adulár (ženská), zelený achát
liečive kamene 😉

jery51
9. máj 2010

čo to je???

jery51
9. máj 2010

Ruženin priláka lásku, a posilni srdcovú čakru. A pomáha pri emociálnych problémoch. Uvádza do pokojného spánku. Pomáha harmonizovať vzťahy. Odstraňuje žiarlivosť. Pomoc počas tehotenstva. Zmierňuje sklerozu. Priložiť k počítaču a bude chrániť od škodlivých účinkov.

marianka79
9. máj 2010

ja neviem to na jednej stránke bolo a som to stratila 😒

jery51
9. máj 2010

inak ruženín je naádherný kamen

marianka79
9. máj 2010

mám ruženínové kyvadlo 😵

jery51
9. máj 2010

no vidíš tak bábo príde, ked ma prísť... 😵

marianka79
9. máj 2010

ževraj ruženín sa má davt blízko počítača odburáva zlé energie ja ho mám stále pri nom

jery51
9. máj 2010

aj orgonit ten celkovo od elektrožiarenia chráni....
začínajú ma dosť baviť kamene 😉

linette
9. máj 2010

baby som uz vysla z kupelky.. 😅 sa uz susim 😀

jery51
9. máj 2010

***Odkiaľ dieťa je***
Skôr, ako sa duša rodí, zadefinuje si svoj predvolený životný plán. Jednoducho chce vedieť, aké vlastnosti a aké skúsenosti chce zažiť, aby sa zdokonalila. Rodinu si duša vyberá. Vedome sa nám narodí také dieťa, ktoré nás chce za rodičov. Je jedno, či je rodina úplná alebo neúplná, či ide o slobodnú matku alebo ženu s partnerom. Dieťa si zvolí situáciu, do ktorej sa narodilo. Čiže dieťa ide do nášho života vedome. Je na nás, ako sa k nemu budeme ďalej správať. Uvedomme si výnimočné prípady - ak sa tento prípad týka práve vás - aj nechcené dieťa je chcené. Z pohľadu nášho racia alebo vedomia, v hmotnom tele vyzerá situácia tak, že dieťa nechceme. Avšak naša duša v rámci nášho vlastného predvoleného životného plánu vie, že dieťa chce. Preto nastalo tehotenstvo. K tehotenstvu prichádza na úrovni tela duše, ktorá vie, čo robí a ktorá sleduje svoj vlastný životný plán. Akonáhle sme tehotné a „ideme mať dieťa", túto situáciu príjmeme.

linette
9. máj 2010

baby k tej lutosti.. veci a udalosti sa nemaju lutovat... je to tazke lebo sme na to navyknuti ale nema sa to.. ked nieco lutujeme tak sa nad tym len trapime pretoze zmenit to nejde.. a navyse sa vraciame k minulosti a zabudame na pritomnost.. a potom aka bude buducnost? .. veci, ktore lutujeme sa mali stat ... presne tak ako sa stali.. a nie inak..

miruska15
9. máj 2010

maly je akysi nepokojny idem si k nemu lahnut tak pa pa

marianka79
9. máj 2010

papa miruš

linette
9. máj 2010

jery .. mne sa stava a velmi casto, ze sa nieco stane a ja tesne vtedy taky ako blesk si "spominam" ze toto sa uz stalo.. ale je to len zlomok sekundy a ide to aj s emociami a spomienkami.. ale je to fakt len chvilinka na ktoru si spatne neviem tak isto spomenut.. je to nieco velmi zlastne.. a minule sa mi to znova stalo.. az sa mi plakat chcelo ze co to ma znamenat.. myslis, zeby to bolo z toho planu? 😕

linette
9. máj 2010

miruska dobru nocku a dobre sa vyspinkajte 😵

marianka79
9. máj 2010

lin ja viem 😉 len keby sa on k tomu nevracal ☹

miruska15
9. máj 2010

este sa pripojim.mne sa stava to iste proste viem že som to už zažila.Dokonca v tej chvili viem čo sa stane

jery51
9. máj 2010

lin presne toto sa deje aj mne....stale som si myslela že to mám deja vu...fakt ja to mavam aj párkrát do týždna, isý čas som mala podozrenie že mi šibe 😀
no už viem, že to je moja intuícia, ja to že vraj dokážem obrovsky precítiť