Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
12. máj 2010

Ahojteeeeee 😵

dali4
autor
12. máj 2010

Mišelke sa včera prerezali prvé dva zúbky 😅

dali4
autor
12. máj 2010

Ako sa máte bybulky? Kto je tu? 🙂

dali4
autor
12. máj 2010

babulky 😀

linette
12. máj 2010

stanili ja sa tiez moc nevyznam do prace psychologov ved oni vedia co robia.. a strach sa tazko lieci hlavne ked sa jedna o vec, ktorej sa nevyhnem 😖 takze vravis, ze aj obycajny psycholog sa vyzna do hypnotizacii? 😕 ja by som isla takemu ale takemu, ktory sa zaroven vyzna do tychto veci a spravil by zaroven aj regres.. ved predsa to moze suvisiet aj z minulosti .. zeby parapsycholog? .. 😕 toho bude asi tazke najst v tychto mojich krajoch.. inac ma ten strach netrapi a nijako neobmedzuje, len kebyze mam ist na krv to len vtedy a to vtedy velmi... inak sa koly tomu nezozieram.. zle je ked sa ide na to 😔

hovori sa, ze maso brzdi, no presne ako to je to neviem.. aj ine veci brzdia ako napriklad emunlgatori, ktore sa nachadzaju takmer vsade.. nemyslim si, zeby na tom az tak zalezalo.. dolezite je vnutro, nasa dusa, nasa mysel.. ked lubis papat maso tak ho papaj kludne, nasilu by si sa nemala vzdavat toho co lubis 😉 ja napriklad maso moc nemusim.. az mi niekedy zle pride.. co zjem su kuracie prsia a ryby.. ale uz aj v tych si vyberam.. 😕 v poslednom case som bola velmi prieberciva a teraz sa citim stale hladna 😅

linette
12. máj 2010

mirus je dobre si volacim ten byt vycistit ale ja ti v tomto neviem poradit.. este som take nerobila.. ja by som skusila toho farara, nejaku sviecku a kadidlo.. presny postup ale neovladam take, ze co sa ma hovorit 🙄 😕 mimochodom tam byvali tvoji rodicia a nejako prehnane ho podla mna nemusis cistit.. staci tak symbolicky 😉 ved predsa nejake pekn spomienky urcite mas na ktore rada spominas 😉 🙂 😵

dali4
autor
12. máj 2010

Ahoj lin 🙂 ... Ja bysom mala strach sa nechat zhypnotizovat 😕 . Musí to byt zaujímavé aj verím že to može človeku velmi pomoct vo všelijakých veciach ale neviem či by som sa odvážila. Chcela bysom to ale vidiet, byt pri tom ked niekoho hypnotizujú. No to sa mi nepodarí lebo to je každého súkromná vec.

linette
12. máj 2010

sa tesim, ze najmladsi clenovia z KsA su zdravucky 😵 😵 😵 a aj vzdy budu 😵 😵

linette
12. máj 2010

dalinka vitaaaaaaaajjj 😵 😵 😵
takze miske nakukaju zubocky 🙂 moze byt zlatulinka 😵 sa na teba bude cerit 😉 🙂
ja by som sa velmi chcela nechat, uz len z toho dovodu ci by to dokazali a ako by som sa citila, co by sa dialo a tak.. ale len takemu kto to ovlada.. nie nejakemu sarlatanovi .. kebyze si pri tom tak by si sa aj ty zhypnotizovala 😅 mozno..

linette
12. máj 2010

terez to odbosorovanie bytu sa mi zda nejako komplikovane az magicke.. akoby to obsahovalo vela magie.. ale tak ktovie.. mozno to je dobre..

linette
12. máj 2010

vidim, ze tu zienky pestuju bylinky 🙂 ja nepestujem ziadne 🙄 .. som si akurat papriky zasadila 😀 rastu ale pomalinky.. 😝 to je moj prvy pokus.. 😝

linette
12. máj 2010

marianka nehnevaj sa.. zahod hnev do kosa .. patko je sikovny .. ja ho obdivujem, ze sa dokazal naucit predmet ktory nema rad na trojku 😉

linette
12. máj 2010

baby co hovorite na kreslenie pravou hemysferou? 🙂

linette
12. máj 2010

ach ta moja gramatika.. 😝

dali4
autor
12. máj 2010

Záleží na tom od čoho bysme mali byt, dom vyčistit... ak len od negatívnej energie tak stačí cez archanjela Michaela, poprosit ho v meditáci, poslat ho do každého kútika aby ho vyčistil a uložil tam dúhové farby, pozitívnu energiu. Treba si to vizualizovat a venovat tomu čas abysme prešli každá kúsok bytu. Ale ak prebýva v byte, v dome nejaká duša alebo iná bytost, tak to je už zložitejšie a do toho bysom sa sama asi nepúštala.

linette
12. máj 2010

dali ja som raz pocula, ze je dobre si zapalit kazdy den sviecku, lebo odhana duchov.. 😕

miruska15
12. máj 2010

Ahojte☼. Ja to asi necham na toho Fararka.Aj ked ja si sama každy rok na Vianoce pokropim byt svetenou vodou každy roh to mame taku tradiciu robila to moja babka potom mama a teraz si to robim aj ja.Jasne že su tam aj pekne spomienky ale boli tam aj negativa.
Lin s tou hypnozou ja ti neviem ja by som sa bala može to niekto zneužit.
Dali jej zubky my ešte nemame a ani naznak že by šli.A aka bola?

linette
12. máj 2010

miruska pekny vecer 😵
pekne tradicie.. mne sa velmi lubia tradicie aj vianocne aj velkonocne.. my doma nemame vela zvykov co ma aj mrzi ☹ ja ich ale zacnem uzivat ked budem mat rodinu 🙂 a co sa tyka velkej noci tak u nas uz moc neni moderne behat po domoch a polievat pre vajicka, cokoladky.. 😒 len symbolicky dojde nejaka rodina a to vsetko.. a samozrejme moja polovicka 😵 😵
mna ta hypnoza zaujima, zvedava som ako by som sa citila, co by som videla, na co by som spominala, ako by sa choval ten hypnotizer, ci by som si to vsetko pamatala.. ale presne to je ten hacik.. kde najst skutocne dobreho? 😕 len tak hocikomu to nedovolim to je jasne.. nejakejo experta na to .. 😉 len kde ho zohnat..

miruska15
12. máj 2010

To by musel byt velky profesional.Ale aj tak ja si myslim že niektore veci by sme nemali vediet.Ako aj napr. veštice.Ja som bola kedysi u kartarky a všetko do bodky sa mi splnilo,dokonca aj maleho mi predpovedala.A teraz s odstupom času už by som tam nešla lebo to som len striehla čo sa stane.Ale nikdy nehovor nikdy že.
My velku noc už oslavujeme ako v Rakusku deti ne zahrade hladaju vajička ktore sme im tam poschovavali,samozrejme Ivanka verí že to bol Velkonočny zajko.

linette
12. máj 2010

ja som bola u vestic niekolkokrat.. a v podstate si este aj take drobnosti davam predpovedat 😅 ta moja zvedavost, ze? 🙄 😝
u nas som sa s tymi vajickami este nestretla.. v nasom kraji samozrejme.. male deti dojdu vysibat a poliat pre cokoladku, ti starsi chcu peniaze a ti dospeli si dojdu vypit 😀 ak dojdu samozrejme.. ja sa ale tesim hlavne koly zakuskam 😅

linette
12. máj 2010

mirus si tusim spominala, ze si u nej bola a ze zomrela? 😕

miruska15
12. máj 2010

ja si myslim že už asi nežije.Ona už bola staručka a chora na srdiečko.Asi pred rokom som jej volala koli kamaratke chcela k nej ist a tel. bol vypnuty.Tak asi.Ale bola dobra fakt vela ludi k nej chodilo aj s problemami konkretnymi čo maju robit.A vykladala so sedmovych kariet.

linette
12. máj 2010

ja by som ju aj vyskusala kebyze este zije.. a pamatas si ako sa vola?
ja som bola u takej ktora vesti so sedmovych a ta nic moc... ale hlavne ze je vychyrena... mne ale totalne bezne veci predpovedala, z ktorych sa nie vsetko splnilo.. samozrejme su aj taky ktorym sa od nej splnilo vsetko...

miruska15
12. máj 2010

No vedela som mala som aj tel č. a už viem p.Packova zo ZA ale č. by som vedela zohnat ale ona už asi zomrela neviem.No mne vyšlo všetko,dokonca aj moj k nej išiel a aj jemu povychadzalo aj kamoškam.Ja som bola s toho uplne vedla hned prve karty čo som si vytiahla mi povedala aktualne problemy.Aj o mame , o otcovi o bratovi a povychadzalo.Bola dobra ale vydela som ako ju to vyčerpavalo išli sme k nej vždy len dve viac by nezvladla ale bola zlata

dali4
autor
12. máj 2010

Ahoj miruska... malá jednu noc nechcela jest, normálne sa zobudila o takom čase ako zvykne, mrnčala ale jest nechcela. Potom už bola nervozna až do rána a pol dna nevedela zaspat. Teplotu nemala ani velmi neplakala. Ja stále že čo jej je... vobec mi nenapadlo že zuby 😀 . Poobede išla jest kašičku a ako som jej dala lyžičku do úst tak zúbky zazvonili. Vtedy ma trklo že jáááááj zúbky 😵 😅

miruska15
12. máj 2010

jaj tak už mate začiatok za sebou.Moj maly je taky no da sa ale vonku mi nechce spinkat.Dnes sme šli von napapany a spal pol hod.A už treti den mi nechce spat zobudi sa okolo tretej a nespi do večera aj teraz ešte nespi len sa v posteli prehadzuje ako ryba.žeby zuby no neviem nema ich nieke neliate.

linette
12. máj 2010

miruska tak to je fakt sila ked aj muz tvoj k nej isiel a povedala mu v podstate to co tebe.. o vas dvoch.. ja som k tej ktora so sedmovych vesti naschval isla s priatelom ale tak zvlast ze akoze sme neni spolu a uplne odlisne veci povedala.. tak to ma zmiatlo..
fiha.. za je zilina? .. ta je dost daleko..

miruska15
12. máj 2010

No aj my sme boli zvlašt ale vedela že sme spolu,ale pri vyklade sme boli sami takže potom sme si povedali.No moj moc tomu neveril až po čase ked sa mu niečo stalo si spomenul aha aj toto mi povedala.Nemožem povedat či nam povedala rovnake veci bolo to dost davno a moj mi toho moc nepovedal on je taky tajnostkar.Ja všetko vykvakam a on nie až ked sa niečo stalo.Myslim že jemu o dietati nič nepovedala.Ja som bola u nej tri krat a až na posledy mi o malom povedala.

linette
12. máj 2010

mne kazda vestica inak povedala o detoch aj o muzoch.. to tie u ktorych som bola osobne.. tie tarali: najprv som mala mat jedeho syna, o trie mesiaca som sla znova vtedy som uz mala mat jedno dievca.. potom povedala, ze budem mat dve deti.. ina povedala, ze budu dve a pohlavie nepovedala ale ze aj tretie budem cakat no to sa nenarodi.. a tak.. kazda ine.. a ja ich chcem styri, to mi ani jedna nepovedala 😒
moj mi tiez vsetko nepovedal, len take zbezne veci .. a potom povedal, ze si uz nepamata 🙄 ale vlastne takto ked spominam teraz .. vlastne jedna vec sa plni 😕 😕 jemu..