• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

11. februára 2017 
14. máj 2010 o 14:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. máj 2010 o 14:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. máj 2010 o 15:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. máj 2010 o 15:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin to je super ze tu budes ak dojdem pokecame :wink: :slight_smile: tie slipy pre par nemaju chybu :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin mas velku pravdu o tom ze ked babo ma prist tak pride a nic s tym nespravime moja marianka je toho priklad a tiez prisla nie moc v priaznivej dobe ale sme radi ze ju mame je to take male slniecko teraz zacina rozpravat tak je to uplna haluz :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lin tak to je vidno že si už dva týž.sama :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja vaznem rozmyslam nad tymi slipami :grinning: .. vedela by som v nich byt cely den nonstop s mojim milovanym :dizzy_face: :dizzy_face: telo na tele vonkajsok vo vnutry ...
ano velmi mi chyba.. po vsetkych strankach, zvonka aj zvnutra ...
14. máj 2010 o 19:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babiky videli ste tento film? .. ja som na neho chcela ist do kina, no nesla som.. idem si ho stiahnut :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=2XI-zpFSQfs
14. máj 2010 o 20:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este aj tento som chcela vidiet...
http://www.youtube.com/watch?v=X56hUtfHwRg
14. máj 2010 o 20:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. máj 2010 o 20:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule?
kde je kto?
14. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babeny multifunkčná linknet :grinning: mne sa páčil tento film
http://www.youtube.com/watch?v=DAC1VnKqBt4&feature=related
14. máj 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jery ja som tu :wink:
14. máj 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj marianka ja že som sama, reku budem bruchomluvec :wink:
čo nového?
čítam Liečenie s anjelmi a je super, zajtra idem s kamarátkami na výjazd(nákupy) tak si rochu oddýchnem od malého :grinning:
idem aj do Panta rei sa teším jak bude pri knihách s ezoterikou jama vystátá :grinning:
14. máj 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavik dnes som šla okolo vášho baráku aj so psom som pozerala ale aj tak neviem ako vypadáš :confounded: takže... a tie knihy by som si rada popožičiavala ak by som mohla a ak sa niekedy stretneme
baby mám dalšiu dušičku som ju pozvala na naše fórum tak niekedy v blízkej dobe sem zavíta :dizzy_face: je to moja suseda a masérka dnes ma teda dala do pucu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super mi je teda vravela že bola na ezoterickom veltrhu v inchebe a že jej bolo z toho nevolno nabrala velmi vela poznatkov všetko chcela vidiet a tak no a telíčko to všetko nestihlo spracovat velmi vela energie tam bolo no a musela blééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
14. máj 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo je panta rei? :confused: som také nepočula ešte
14. máj 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky,
aj ja som tu na skok. Konečne som doma u našich a mohla som vás v kľude dočítať :slight_smile: Liečenie s anjelmi je super kniha. Mám ju stále pri posteli a vraciam sa k nej tak často ako potrebujem. Lin mám dom aj knižky Rozhovory s anjelmi, Pozdravujem z neba a Duchovia medzi nami. Tie posledné dve sú príbehy ľudí ktorí zažili stretnutie so svojimi mrtvmi príbuznými.
14. máj 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
názov kníhkupectva :grinning:
14. máj 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky som tu aj ja :wink: :slight_smile: :slight_smile: čumákujem realitky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2010 o 21:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka parfem som videla :wink: koncil divne.. ak si dobre pamatam .. rozlial parfem a to bolo vsetko, ze? ..
14. máj 2010 o 21:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha to ako normála zvracala z toho, že tam bola? :confused:
14. máj 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak lin tie vecičky n o neviem či by som babatku kúpila dudlík v tvare penisu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no síce čo sa za mladi naučí............. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
14. máj 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano velmi jej bolo zle ona chcela byt všade nevedela na akú prednášku íst bolo tam velmi vela energie
14. máj 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marianka, dnes som odchádzala z bytu o 6.30 ráno a z práce som išla rovno k našim. Takže by sme sa nestretli.
Veľmi rada ti požičiam knihy. Panta rei je kníhkupectvo. V Trnave je v arkádii. Brigádovala som tam týždeň v novembri. Bola som nezamestnaná a kamoška tam robila vedúcu. To bolo niečo pre mňa. Knižky môžem a duchovné ani nehovorím. :slight_smile:
14. máj 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano rozlial a stratil sa :sweat_smile:
14. máj 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jery ja som si so sebou dneska povypravala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked je uz je rec o bruchomluveni..
vravis, ze ides vyvetrat penazenku? :sweat_smile: :wink: .. ja potrebujem kupit nejake boty, lebo ja ich vzdy zoderem a potom vyzeram ..
taketo som si vypozerala .. ale na ponahlanie do roboty to nevyhovuje..
http://www.etopanky.sk/damska-obuv-damske-topanky/lodicky/lodicky-2948-fuchsia
14. máj 2010 o 21:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha do arkádie nechodím
14. máj 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked je vela ludi po kope tak sa medzi nimi mozu nachadzat aj energeticky upiri, ktori sa nevedome mozu vysavat.. :confused: mna niekedy zvykne bolet hlava ak som dlho v meste/nakupnom centre.. a hlavne v nitre.. ked som v nitre vzdy ma boli hlava :rolling_eyes:
14. máj 2010 o 21:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok