Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

slavik
14. máj 2010

no mne nehovorí často že ma ľúbi, ale ani nemusí lebo to dokazuje skutkami 🙂 Ale keď si vypije čo je možno raz alebo dva razy do roka. Tak vtedy vykrikuje do celého sveta ako ma on strašne ľúbi. 🙂 Sa musím vždy na ňom smiat, lebo je taký podarený. 🙂

jery51
14. máj 2010

Mgr. Lenka Švajlenová

jery51
14. máj 2010

😀 😀 😀 to som ja

jery51
14. máj 2010

vidim že stranku ted moc neaktualizuje

slavik
14. máj 2010

jery a to ako si sa k nemu dostala?

jery51
14. máj 2010

na inzerát, no a malo to tak, byť pretože som tam vôbec nechel uz ist, ale v reale som zamestnaná u jeho družky, tá podniká

linette
14. máj 2010

jery gratulujem k titulu aj tebe slavik a vsetkym ktori ho maju 😉 patri vam moj obdiv.. 😵 😵 ze sa vam chcelo ucit.. mna sice zobrali na vysku ale nejdem tam.. to je to rozhodnutie ktore som davnejsie spravila a podla kariet som dobre spravila.. v skratke sa na skolu necitim ..

marianka79
14. máj 2010

a takže bude aj v trnave Mičík 🙂

jery51
14. máj 2010

jaaj dakujem, ja by som už veru na výsku nesla podal mna to je zbytocnost, v dalsom živote nepojdem 😀 😀

jery51
14. máj 2010

no mysim, že sa tomu začal venovať znova tak ako predtým, že ludia k nemu chodia, nie takto masovo...

linette
14. máj 2010

jery a on ti predpovedal maleho ?? .. komunikoval s nim? .. alebo ako si myslela, ze za to, ze je kubko dobrucky ma aj on svoj podiel? ... ak to nieje tajne..

jery51
14. máj 2010

takže marianka asi nie 😔

slavik
14. máj 2010

linet ja nemám titul to môj milý má. Som hovorila, že sa budem tiulovať pani Inžinýrová ako v tých starých filmoch. Mne už sa teraz do školy nechce ísť. Keď si predstavím že cez týždeň v robote a v sobotu ešte v škole, tak sa mi vôbec do toho nechce.
Aj som si asi pred 8 rokmi podala prihlášku ale na koniec som neišla ani na prijímačky. A obdivujem všetkých čo študujú popri zamestnaní.

jery51
14. máj 2010

nie nepredpovedal, ale komunikoval( aspon tak mi hovoril) nechcel moc do toho vstupovat( nerád robi s tehulkami), no spisovali som napriklad zoznam mojich plusov a minusov a manželových a on s tým niečo robil...ale čo ti nepoviem...
a zmenila som pri nom myslenie o 360 stupnov

slavik
14. máj 2010

moja sestra má VŠ je učiteľka a upratuje v Írsku v hoteli. Tam jej je škola úplne na nič.

linette
14. máj 2010

jery taku pracu by som aj ja chcela 😵

jery51
14. máj 2010

ked je žena v tehu v pohode a každý den sa stretáva s človekom, ktorý je v ezoterike považovaný za duchovného, myslím že to urobí dopad na to dieťa a Kubko je príklad...
i ked sa mení, žilky mu ožívajú..

jery51
14. máj 2010

no mne je za nou velmi smutno no ktovie či sa tam po materskej vrátim,,,, rada by som

linette
14. máj 2010

jerry ale dolezite je, ze pomohol 😵 😵

marianka79
14. máj 2010

jery o 360 to by si bola tam kde predtým o 180 😉

jery51
14. máj 2010

marianka 😀

jery51
14. máj 2010

marianka a ty kde robíš?

linette
14. máj 2010

skoda, ze nase vysoke su na takej extra urovni ze v zahranici su na prd platne.. s prepacenim.. a to je vsade anglicky jazyk .. 😒 😠

marianka79
14. máj 2010

jery a moj malý bol hyperkinet 😀 😀 😝

linette
14. máj 2010

a dostali sme sa k mojmu najneoblubenejsiemu predmetu matike 😀 😀 marianka toto je dobre 🙂 😉 😅

jery51
14. máj 2010

to čo je marianka? 😕

linette
14. máj 2010

jery a nevies o tom, ze preco by sa tehotnym nemalo vestit? 😕

slavik
14. máj 2010

babky, ja sa s vami asi rozlúčim. Už sa mi oči zatvárajú a ústa otvárajú 🙂 Veľmi rada som s vami pokecala.
Dúfam, že budeme mať na byte čoskoro net, aby som tu mohla byť častejšie.
Prajem vám krásnu noc a nech vás anjelikovia ochraňujú.

marianka79
14. máj 2010

firma čo vyrába pre automobilku 😒 peugeot,kia,škoda...