Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
18. máj 2010

mirus ty si z pb? .. alebo bb? ..

linette
18. máj 2010

mirus pusti synovi ten by mal poznat pendulum 😉 ak ma rad drum ...

miruska15
18. máj 2010

PB. Považie

linette
18. máj 2010

ja som zvedava po kade sa nam vysplhala nasa riecka nitra ..

miruska15
18. máj 2010

Neni doma šiel na rande ale ked pride pustim mu.

linette
18. máj 2010

takze synator uz randi? 🙂 😉 a aka si svokricka?

miruska15
18. máj 2010

No naš Vah už je riadne vysoko ale ono sa to ustali ma byt už pekne.

linette
18. máj 2010

uz musi byt pekne chcem si ist kupit topanky .. 😀 😝

miruska15
18. máj 2010

šialena ide šlak trafit ved ma iba dievča 12r a bojujem s nim stale.Vravim mu nech si najde dievča seberovne že je to ešte deco ale on ma nepočuva zalubeny až po uši.

linette
18. máj 2010

u nas prsi 🙄 🙄
naprsi do polky uschne, potom naprsi zasa do polky uschne.. este sa prida megavelky vietor .. sa mi ale zda ze na pobede je mensi ..

miruska15
18. máj 2010

Ja som si kupila aj topanky aj tenisky.

linette
18. máj 2010

fiha .. to uz dobre skoro zacinaju .. ty brdo .. 😕 ked je zalubeny tak s nim nepohnes.. a ked on vidi, ze tebe sa to nelubi tak ti bude aj tak robit napriek uz len preto aby ti to dokazal .. skus mu ju dovolit .. aspon navonok aby videl, ze si sa s tym zmierila..
dufam, ze coromoro este nerobili 😕

miruska15
18. máj 2010

aj aj rifle som si kupila bože ako sa chvalim ale dlho som hladala čo by mi sadli a asi anjelikovia ma tam dotiahli inak by som ten obchod prešla.A taky bol dobry aj mužiček si tam vybral.

miruska15
18. máj 2010

No čo si to som si hned s nim vyrozpravala.Ved ja ho aj nechavam ale on to berie moc važne a ona prave nie ona je taka no dieta a on mi doma potom vyplakava atd.Niekedy mam aj strach aby mi niečo nevyviedol preto sa s nim moc na tuto temu rozpravam

linette
18. máj 2010

sa tesim ked si dobre nakupila 🙂 ja mam problem kupovat nohavice.. teraz co som pochudla mi az jedny rifle su dobre.. ostatne si viem stiahnut bez rozopinania.. aj tricka mam radsej take priliehave, lebo ked si kupim take povolnejsie tak v pase mi to velmi odstava.. ja ked kupujem handry tak to trva aj mesiac kym sa natrafim .. vkusom a hlavne velkostou ... 🙄

linette
18. máj 2010

z jednej strany nech skusa chlapec (ale nie coromoro).. ale ked ona hlada iba dobrodruzstvo tak aby sa moc nesklamal.. vies aby potom nabral este odvahu balit neskor .. neviem ako vazne beru deti vztah .. ja som v ich veku bola platocky zalubena do kazdeho herca..

miruska15
18. máj 2010

To ja radšej nie moc volne take akurat ale nie moc priliehave.To mne ked sa niečo pači kupujem lebo ked nekupim potom doma banujem.A ked kupim hlupost tak si potom nadavam a potom to posuvam bud kamoškam alebo po rodine.Nedavno sa švagrinka u mna nabalila išla ovešana ako ježiško.ale to boli trička take čo bruško vidno no a ja po troch detoch zabudni.No a ešte rifle čo som neobliekla a ani už neoblečem aj mi ich bolo luto.Ja mam handričky rada.

linette
18. máj 2010

a ako vyzera ta dvanast rocna? .. je vyspela ?

miruska15
18. máj 2010

ja v jeho veku sme sa kamaratili tak normalne žiadne randenie.Ja som prvy krat randila s mojim M.To boli časy.

linette
18. máj 2010

ja mam plno handier vyhliadnutych .. len ci mi budu dobre .. tak to sa este uvidi.. naposledy som si kupila dve tricka v kenvele.. boli zlacnene.. som sa aj pocudovala, ze su mi dobre .. jedno xs a druhe s .. 😝

miruska15
18. máj 2010

Taka no zlatučka je nič jej nechyba ale vadi mi že ma 12r.To je podla mna ešte deco.

linette
18. máj 2010

ja s mojim od 18 .. 😵 sme sa nehladali a predsa sme sa nasli 😵 😵

miruska15
18. máj 2010

Ja som kedysi vela nakupovala v Kenvele ale už nie neviem si tam nič vybrat.Rada chodim HaM,CaA,a mam svoje obchody kde si vždy niečo vyberiem preto tam často nechodim lebo skrachujem.

linette
18. máj 2010

aj ja si este myslim ze to je este velmi skoro .. laska si nevybera 😕 .. ale ja ako dvanast rocna sa neviem predstavit akoby som s niekym chodila.. som sa este s babikami hravala.. pockaj este rok.. ked bude mat 13 uz bude teen ..

miruska15
18. máj 2010

Ani my sme sa nehladali.Na škole baby za nim šaleli a ja som ani nevedela kto to je pri tom sme byvali asi 200m od seba.A raz na jednej diskoteke sa to stalo a bolo to a je to doteraz.Už to bude 19r čo sa pozname.

linette
18. máj 2010

mne je jedno v akom obchode kupujem .. kupujem to co sa mi paci a ked mi to je dobre .. inak nenakupujem casto .. ale uz zarabam tak je na case 😀 😀
CaA je mamin oblubeny.. 😉 ale v nz nemame.. na vianoce si nakupila v rakusku tu znacku a bola stastna ako blcha 😵 😅

miruska15
18. máj 2010

ved prave a ked sa mi niekedy podary nakuknut do jeho mobilu tak som paf s toho čo si pišu.Ty sa dobre bozkavaš,maš dobru rit atd.

miruska15
18. máj 2010

ani u nas nie je.Ja tiež nakupujem v Rak. alebo BA,TN.Po vianociach su v Rak. vypredaje a vtedy sa dobre nakupuje.

linette
18. máj 2010

mirus to je pekne 😵 😵 😵 19 rokov .. prajem vam aby vam to este minimalne 5x tolko vydrzalo 😵 😵
moj byva 25 km odomna ☹ a momentalne je ovela vela dalej ☹ 😒

miruska15
18. máj 2010

Lin idem maleho dat naporiadok tak zatial pa.Neskor možeme popisat.

miruska15
18. máj 2010

ak sa veeeelmi lubite tak kilometre nehraju žiadnu rolu.