• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

5. októbra 2016 
terez tá fotka wow :astonished: normal demon to ako tie dvojičky ked spadli z toho dymu sa na chvílu utvorila tvár podobná čertovi satanovi
20. máj 2010 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
práve som zistila že pravdepodobne som v minulom živote bola vrah žila som v rumunsku a narodila som sa 8.11. 1033. a zomrela som 53 ročná :confused:
20. máj 2010 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
presne 22.6.1086 som zomrela :pensive: asi ma popravili ked som zabíjala :grinning:
20. máj 2010 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a sakra ved to tam je zakaždým iné :angry: ked na to kliknem :unamused:
20. máj 2010 o 23:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som tu sama nikto nie je doma?????????????? :frowning2:
20. máj 2010 o 23:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
20. máj 2010 o 23:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte☼
Marianka PC Alt15 ☼
Konečne dnes trošku vykukuje slnko hned sa pozytivne rozmyšla.Marianka aj u nas su problemi s frajerkou tiež Martin ju až moc ma rad a skoro každy den sa koli nej trapi bere to až moc važne stale snou niečo rieši no katastrofa potom je nervny a na nas si to vybija no buberta jak vyšita.Baby už mi doma šibe ide na mna ponorka nech už je teplo.
Marianka a to si ako zistila čo si bola v minulosti to by som aj ja chcela.
21. máj 2010 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj miruska :slight_smile:
21. máj 2010 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je to v linku co som dala 22 53 treba to tam niekde vysnorit

A to slniecko mi cez PC neukazuje len cez mobil :frowning2:
21. máj 2010 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ak som bola v minulom zivote vrah je mozne ze ma zavrazdia??? :confused: :frowning2:

Mirus ach ta laska ja ju tiez riesim :cry:
21. máj 2010 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akurat mi robia skrine a vrrrrrrrtajuuuuuuuuuu nepocujete?????? :grinning:
21. máj 2010 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj tak som to našla ja som bola Bankar a zomrela som ako 28r. No moc som si nepožila
21. máj 2010 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
tak ja som bola bylinkárka :wink: a žila som v Kuvajte :sweat_smile: a 48 rokov som mala...
dosť dobrééé...
a že prečo mám rada čaje :dizzy_face:
21. máj 2010 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moj M že Dvorna dama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: žil 32r Franci
Martin že Chemik r Madarsko Fakt Madar nerozumiem mu niekedy
Ivanka tiež Bankar 35r Ohio
Danuško Badatel 41r Turecko
Baby a na moju svokru vyšiel KAT a to jej už kedysi povedala jedna veštica ty brdo mna až zamrazilo.
21. máj 2010 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miruska15 :grinning: ze kat
Vy ste ale rozlietany :slight_smile:
21. máj 2010 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Marianka ta prva nostalgia ta druha reklama super nema chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj fakt a dokonca jej ta veštica povedala že svokra stala a jemu vyšlo že bol kuchar.My sme si so švagrinou robili s nej srandu ale teraz som ostala obarena
21. máj 2010 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marianka79 :confused: to je niečo nove
21. máj 2010 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekny vecer babmbulky :dizzy_face:
tak konecne dorazil moj tiger a normalne som vydrata :sweat_smile: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som taka happy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

babulky ja som mala vcera velmi zvlastny sen.. ale kedze ho pisem dnes tak len tak matne.. : zasa som bola u babky a ta volaco rozpravala o pekle.. a ja jej hovorim, ze peklo neni.. a ona, ze ale hej, ty nepoznas ten suchy pocit? .. a ja, ze to je ono? ..
dnes som snivala, ze teta kupovala bielu farbu na stenu cersanit ci co to v cinskom obchode, ktory povodne nebol cinsky pri topankach.. a ze za tisicku, ze brutal akcia :grinning: to su ale miš-maš v tych mojich snoch .. jááááj.. mirus.. ty si spominala ze biela vo sne neni dobra.. plati to vseobecne alebo konkretne na nieco? .. :confused:
21. máj 2010 o 19:40  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja na tento pocitacovy minuly zivot neverim.. je to tam nastavene.. no ktovie.. skusali ste viackrat po sebe ci vyjde to iste alebo aspon podobne? .. :confused:
takze podla toho som bola rybarom v tibete a vek 34 rokov.. ja a rybar :grinning: :grinning: ale aspon ten tibet :wink:

marianka minulych zivotov si mala velmi vela a ktovie co si v nich porobila.. po tom vrahu si mohla mat este x zivotovv ..
21. máj 2010 o 19:44  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Zdravím vás dievčatá :dizzy_face: ... tu je zase búrka :rolling_eyes:
21. máj 2010 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Lin čo bolo myslené tým suchým pocitom v tvojom sne?
21. máj 2010 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Mne sa dneska snívalo hrozné :frowning2: ... zobudila som sa na to ako plačem a vzlykám.
21. máj 2010 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
terez toto pocasie urcite neni so sopky.. v maji byvaju aj mrazy.. a zaplavy tiez boli pred niekolkymi rokmi .. mne podla toho clanku co sem hodila dali najviac sedi haaarp a tajna sluzba .. veduca v cestovke ma na islande synovca ale na inom konci ako je ta sopka a oni si zevraj v pohode lietaju a ziadna sopka ich neobmedzuje, dokonca o ziadnej ani nevedeli obrazne povedane.. (lietat vtedy do europy sa nedalo lebo boli zavrate letiska.. jedine do usa.. )
ta sopka vyzera strasidelne :confused: :rolling_eyes:
21. máj 2010 o 19:48  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ja si myslím že je to zase mediálne bu bu bu :angry:
21. máj 2010 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahooooj dalinka :dizzy_face:
zevraj ten pocit sucha je peklo.. ja uz neviem.. nedobre si pamatam.. len tolko co som napisala..
takze u vas je burka?... u nas este nie.. ale mozem ju cakat..
bola som akurat u babky a fotila som oblohu a tade jak sa ide na salu boli obklaky.. :confused: a este aj orchideii.. hodim foto :wink: len dam este do pc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2010 o 19:50  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
plno veci je medialne bububu.. vyvolat v ludoch paniku, sposobit krizu a osklbat o peniaze.. :angry: :angry:
21. máj 2010 o 19:51  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marianka tie videa .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa mi lubia :wink: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 19:53  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok