Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
20. máj 2010

terez tá fotka wow 😲 normal demon to ako tie dvojičky ked spadli z toho dymu sa na chvílu utvorila tvár podobná čertovi satanovi

marianka79
20. máj 2010

práve som zistila že pravdepodobne som v minulom živote bola vrah žila som v rumunsku a narodila som sa 8.11. 1033. a zomrela som 53 ročná 😕

marianka79
20. máj 2010

presne 22.6.1086 som zomrela 😔 asi ma popravili ked som zabíjala 😀

marianka79
20. máj 2010

http://old.vestiaren.sk/www/_klasickekarty/vysl...

toto mi vyšlo ako osudové 😕 😕 😕

marianka79
20. máj 2010

a sakra ved to tam je zakaždým iné 😠 ked na to kliknem 😒

marianka79
20. máj 2010

som tu sama nikto nie je doma?????????????? ☹

marianka79
20. máj 2010

som si pospomínala 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=yc_eF6PIWBo
marianka79
20. máj 2010
miruska15
21. máj 2010

Ahojte☼
Marianka PC Alt15 ☼
Konečne dnes trošku vykukuje slnko hned sa pozytivne rozmyšla.Marianka aj u nas su problemi s frajerkou tiež Martin ju až moc ma rad a skoro každy den sa koli nej trapi bere to až moc važne stale snou niečo rieši no katastrofa potom je nervny a na nas si to vybija no buberta jak vyšita.Baby už mi doma šibe ide na mna ponorka nech už je teplo.
Marianka a to si ako zistila čo si bola v minulosti to by som aj ja chcela.

marianka79
21. máj 2010

ahoj miruska 🙂

marianka79
21. máj 2010

je to v linku co som dala 22 53 treba to tam niekde vysnorit

A to slniecko mi cez PC neukazuje len cez mobil ☹

marianka79
21. máj 2010

ak som bola v minulom zivote vrah je mozne ze ma zavrazdia??? 😕 ☹

Mirus ach ta laska ja ju tiez riesim 😢

marianka79
21. máj 2010

akurat mi robia skrine a vrrrrrrrtajuuuuuuuuuu nepocujete?????? 😀

miruska15
21. máj 2010

Ahoj tak som to našla ja som bola Bankar a zomrela som ako 28r. No moc som si nepožila

jery51
21. máj 2010

ahojte
tak ja som bola bylinkárka 😉 a žila som v Kuvajte 😅 a 48 rokov som mala...
dosť dobrééé...
a že prečo mám rada čaje 😵

miruska15
21. máj 2010

Moj M že Dvorna dama 😀 😀 😀 😀 žil 32r Franci
Martin že Chemik r Madarsko Fakt Madar nerozumiem mu niekedy
Ivanka tiež Bankar 35r Ohio
Danuško Badatel 41r Turecko
Baby a na moju svokru vyšiel KAT a to jej už kedysi povedala jedna veštica ty brdo mna až zamrazilo.

marianka79
21. máj 2010

@miruska15 😀 ze kat
Vy ste ale rozlietany 🙂

miruska15
21. máj 2010

Marianka ta prva nostalgia ta druha reklama super nema chybu 😀 😀 😀 😀

miruska15
21. máj 2010

Ahoj fakt a dokonca jej ta veštica povedala že svokra stala a jemu vyšlo že bol kuchar.My sme si so švagrinou robili s nej srandu ale teraz som ostala obarena

miruska15
21. máj 2010

@marianka79 😕 to je niečo nove

linette
21. máj 2010

pekny vecer babmbulky 😵
tak konecne dorazil moj tiger a normalne som vydrata 😅 😵 😝 som taka happy 😵 😵 😵

babulky ja som mala vcera velmi zvlastny sen.. ale kedze ho pisem dnes tak len tak matne.. : zasa som bola u babky a ta volaco rozpravala o pekle.. a ja jej hovorim, ze peklo neni.. a ona, ze ale hej, ty nepoznas ten suchy pocit? .. a ja, ze to je ono? ..
dnes som snivala, ze teta kupovala bielu farbu na stenu cersanit ci co to v cinskom obchode, ktory povodne nebol cinsky pri topankach.. a ze za tisicku, ze brutal akcia 😀 to su ale miš-maš v tych mojich snoch .. jááááj.. mirus.. ty si spominala ze biela vo sne neni dobra.. plati to vseobecne alebo konkretne na nieco? .. 😕

linette
21. máj 2010

ja na tento pocitacovy minuly zivot neverim.. je to tam nastavene.. no ktovie.. skusali ste viackrat po sebe ci vyjde to iste alebo aspon podobne? .. 😕
takze podla toho som bola rybarom v tibete a vek 34 rokov.. ja a rybar 😀 😀 ale aspon ten tibet 😉

marianka minulych zivotov si mala velmi vela a ktovie co si v nich porobila.. po tom vrahu si mohla mat este x zivotovv ..

dali4
autor
21. máj 2010

Zdravím vás dievčatá 😵 ... tu je zase búrka 🙄

dali4
autor
21. máj 2010

Lin čo bolo myslené tým suchým pocitom v tvojom sne?

dali4
autor
21. máj 2010

Mne sa dneska snívalo hrozné ☹ ... zobudila som sa na to ako plačem a vzlykám.

linette
21. máj 2010

terez toto pocasie urcite neni so sopky.. v maji byvaju aj mrazy.. a zaplavy tiez boli pred niekolkymi rokmi .. mne podla toho clanku co sem hodila dali najviac sedi haaarp a tajna sluzba .. veduca v cestovke ma na islande synovca ale na inom konci ako je ta sopka a oni si zevraj v pohode lietaju a ziadna sopka ich neobmedzuje, dokonca o ziadnej ani nevedeli obrazne povedane.. (lietat vtedy do europy sa nedalo lebo boli zavrate letiska.. jedine do usa.. )
ta sopka vyzera strasidelne 😕 🙄

dali4
autor
21. máj 2010

Ja si myslím že je to zase mediálne bu bu bu 😠

linette
21. máj 2010

ahooooj dalinka 😵
zevraj ten pocit sucha je peklo.. ja uz neviem.. nedobre si pamatam.. len tolko co som napisala..
takze u vas je burka?... u nas este nie.. ale mozem ju cakat..
bola som akurat u babky a fotila som oblohu a tade jak sa ide na salu boli obklaky.. 😕 a este aj orchideii.. hodim foto 😉 len dam este do pc 😝

linette
21. máj 2010

plno veci je medialne bububu.. vyvolat v ludoch paniku, sposobit krizu a osklbat o peniaze.. 😠 😠

linette
21. máj 2010

marianka tie videa .. 😀 😀 😀 😀 sa mi lubia 😉 😀 😀