Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
21. máj 2010

mirus to by si mala fotky.. 😉 spominala by si .. ved aj spominas.. kramarko je maly to som pocula.. krsna raz bola na lets dance ked tancoval .. tam ho videla.. kramar je mamin oblubeny herec.. 😉

miruska15
21. máj 2010

no to bola asi prva a posledna ale bola super.
Jery tak tak mne do roka odišli obaja

linette
21. máj 2010

jery 😀 😀 😀 uz som po case 😅 😕

miruska15
21. máj 2010

ano maly to len v tej telke vyzeraju velky a tučny fakt ja som tomu neverila že obrazovka pridava na kilach

linette
21. máj 2010

mirus ale tie macky su neni vo vnutry cinziaku .. ale vonku pred vchodom pod schodami ... susedy im nosia jest.. ta cica sa sem asi tak dostala, ze na tretom boli podnajomci ktory sa odstahovali a odvtedy je tu macka.. nechapem ako ju tu mohli nechat.. ona je velmi pekna cica, taka pritulna, duckata, cistucka, kludna, taky rozmaznancek.. a odvtedy je na ulici.. nejaky kocur jej teraz male spravil.. celu zima bola vonku usi jej skoro odmrzli .. ☹ jej aj krvacali ..
velmi sa drzi nasho vchodu tak musela byt volakoho od tadeto .. macky sa drzia miesta a psy pana sa hovori..

miruska15
21. máj 2010

baby u nas mame jasno konečne vydno mesiac a hviezdy

miruska15
21. máj 2010

vidiš to su nezotpovedny ludia do ruk im nas....t

miruska15
21. máj 2010

baby ja si balim akosi sa mi drieme tak dobru nocku prajem pa pa Lubkam vas

jery51
21. máj 2010

Modlime sa za naše deti
"Stvoriteľ môj, nebeské bytosti svetla a lásky, práve teraz Vám odovzdávam moje deti do Vašej ochrany. Anjeli, ďakujem Vám, že ich neustále strážite od negatívnych vplyvov okolia, že do ich blízkosti púšťate len vhodných priateľov. Myšlienky a správanie mojich detí ovláda láska. Vedie och vnútorný hlas prameniaci z ich duše. Bože ďakujem Ti, že mám úžasné deti, ktoré Ti robia radosť každý deň, pretože žijú podľa hlasu ich vlastnej duše. Ďakujem Ti, že zmyslom ich života je nepretržitý kontakt s Tebou. Ďakuje

jery51
21. máj 2010

inak lin ńa tom portoli vestiaren je forum, ,kde ti môžu vyložiť sny...

jery51
21. máj 2010

portáli 😀

linette
21. máj 2010

tu su nejake foto co som ju fotila 😉 na tej poslednej uz bola v tom asi

jery51
21. máj 2010

páá miruška

linette
21. máj 2010

mirus u nas je hviezdy nevidno ... ziadna burka ale .. mirusik to mozes vyuzit a objednavat si z vesmiru 😉 😵
dobru nocku prajem, dobre sa vyspinkaj nacerpaj energiu, krasne zive pestrofarebne sny co znamenaju iba dobre a anjelickov na pomoci vzdy 😵 😵

linette
21. máj 2010

jery to mas s tej novej knizky?

linette
21. máj 2010

no to som zvedava akoby mi ich vylozili .. idem tam mrknut ci to zadara ..

jery51
21. máj 2010

nie to mám z toho portálu
inak kniha je super, odporúčam a to som ešte len kdesi na začiatku...

jery51
21. máj 2010

lin myslím, že zadara , musíš sa tam zaregistrovať, ja som sa pýtala kto je moj strážny anjel... som zvedava či a čo odpíšu

linette
21. máj 2010

jery a nemas sken zeby si ju preskenovala? 😉 😅

linette
21. máj 2010
jery51
21. máj 2010

ano tu
bohužial nemam...

stanili
21. máj 2010

caute baby, tak som vas este zastihla

stanili
21. máj 2010

som len prebehla, ze co ste pisali, tak mne vyslo, ze som bola tiez vrah (krasa) a zila som na Yukone - to je baby tu v Kanade, tak teraz rozmyslam, ci je to pravda, ked ma to sem v zdy tahalo

stanili
21. máj 2010

a muzovi vyslo,z e krajcirka a juh ameriky, tak tiez cumim, lebo jeho to taha prave tam

linette
21. máj 2010

jery pozeram tie fora.. sa celkom dobre 😉
raz ked budes mat sken mozes si prefotit knizky a mozme si ich vzajomne preposielat.. ja mam zatial dve knihy preskenovane.. no tu druhu este nie celu .. este dve kapitoly mi chybaju .. ak nemas tps tak ti poposielam tie casti co mam preskenovane .. 😉

jery51
21. máj 2010

ok lin, až raz budem mať sken...
čo je tps?

linette
21. máj 2010

stanili vitaaaj 😵
ktovie ako to tam pisali v tych minulych zivotoch.. predsa je to len program aj ked nahody neexistuju.. mozno na tom nieco bude ale asi zalezi aj od toho ako sa k tomu postavime.. 😕 ja napriklad z rybami nemam nic spolocne .. ale tibet je blizko indie .. a do indie ma to taha 😉

stanili
21. máj 2010

tak som si pozrela aj deti a kzdemu vychadza ine miesto na zemi, akurat ten mladsi ma tiez kanadu, ale zeby sme boli vsetci vrahovia, kuchari a pod? 😀 sa mi nezda, podla mna sa to da presnejsie urcit, ked si pytaju aj hodinu narodenia, ale takto je to asi len pre zabavu

linette
21. máj 2010

tps je kniha tajomstvo pritazlivosti srdc .. som tomu dala skratku aby som to nemusela stale vypisovat 😅

stanili
21. máj 2010

mne numeroligicka hovorila raz moj minuly zivot, ale neviem ako na to prisla a ked mi to povedala, vo mne az hrklo a uplne to sedelo s problemom, ktory mam v tomto zivote, ona o nom ale nevedela