• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
starneme, starneme.... :grinning:
22. máj 2010 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mám taký pocit že on niečo špekuluje raz sa prekecol že chce vycestovat :confounded:
22. máj 2010 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
n o aj jeho láka egypt pyramídy a tak v tomto sa vieme dohodnút ale teraz to nejde som dos investovala do izby a plánujem dat výpoved :unamused:
22. máj 2010 o 00:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a isla by si? teraz myslim Anglicko? egypt mi je jasny :wink:
22. máj 2010 o 00:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas blbu robotu, makacka, vsak? A uz mas nieco vyhliadnute?
22. máj 2010 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jého sme na strane 500 :slight_smile:
22. máj 2010 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna uz pomaly tiez tlaci robota, tam kde som robila sa nechcem vratit a teraz neviem co mam robit :frowning2:
22. máj 2010 o 01:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na dovču ano ale za prácou to nie aspon ked je patko malý nie
22. máj 2010 o 01:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plánujem zostat doma pol roka som odvážna čoo :slight_smile:
22. máj 2010 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s deckami to nie je lahke, iba ak na istotu ked clovek ide, moja to zvladla v uplnej pohodicke, i ked chapem, ze mas obavy, ked Patkovi moc nejde ucenie
doma? a co budes doma robit?
prosim anjelikov o pomoc v tomto najviac :pensive:

už som tak bola koli patkovi a teraz tiež koli nemu
22. máj 2010 o 01:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze by si s nim chodila do skoly?
22. máj 2010 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne ožijem lebo teraz to tak nie je len robím a spím :angry: a to ja nemožem a hlavne nevládzem kolko koníčkov som mala a teraz nič nestíham koli sprostej robote som aktívny človek a neznesiem ked ma niečo alebo niekto brzdí :angry:
22. máj 2010 o 01:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už by som s ním asi nesedela v lavici ako v prvej triede :confused: ale mala by som viac času na učenie s ním a celkovo na neho aj anjelikovia mi povedali že sa mám viac pozerat na neho :pensive: som si to zobrala k srdcu :wink:
22. máj 2010 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala 10 hod prac. dobu, ked zaratam cestu do a z roboty tak to mozem pridat dalsie 2 hodiny, takze o 6 rano som vypadla a o 6 som prisla domov, polomrtva, to v ziadnom pripade teraz nechcem a tiez by som chcela robotu, ktora by ma naplnala a bavila, koli tomu som bola u vestice, tiez sa snazim prosit uz neviem koho o radu, co robit, hladam znamenia, meditujem... a stale nic :frowning2:
22. máj 2010 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to urcite, ja ked som unavena, tak tiez nemam chut sa este niekomu venovat a patko urcite potrebuje vela tvojej pozornosti a pomoci
22. máj 2010 o 01:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ak by som si to rozmyslela tak poprosím anjelikov o prácu a verím že si ju nájdem :dizzy_face: hlavne kludnejšiu a bez nočných :rolling_eyes:
22. máj 2010 o 01:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robím 12tky 3 smeny je to o hubu
22. máj 2010 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neda sa ti nieco najst na par hodin denne ked je v skole? to by som napr. brala ja porobit take 4 hodinky a poobede sa uz venovat sebe a detom, to by bolo idealne a este keby z toho boli dobre prachy a bavilo ma to (som nenarocna vsak) obdivujem vsetkych ludi, ktory si nasli pracu, ktora ich naplna
22. máj 2010 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow, tak to je uplna hruza, mam kamosky zdravotne sestry, ktore robia 12tky, mna by uz vystrelo, ja po 8 hodinach som mrtva
22. máj 2010 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si spominala, ze robis aj nocne, vsak?
to si uz vobec neviem predstavit a este k tomu je to velmi zle pre organizmus, tu sa nedavno sudili zdrav. sestry a vyhrali sud
22. máj 2010 o 01:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prislo sa na to, ze ked robis nocne, mas problemy s hormonalnou rovnovahou v tele a moze to viest az k rakovine :frowning2:
22. máj 2010 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som videla na obchode napísané že prijmu predavačku takže človek ked chce si robotu nájde ja si od nej potrebujem hlavne oddýchnut tak na polroka a potom šup do robotky :slight_smile:

alebo ak sa mi podarí splnit si moj sen.....jáááj to budem štastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. máj 2010 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak ma nenatahuj a prezrad co to je
22. máj 2010 o 01:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš že to mám stále v mysli tú rakovinu robím s plastami a to je hnus teraz jedna kolegyna potratila v piatom mesiaci :frowning2: normal ma to zobralo chudátko je mi jej lúto robila v takom hnusnom smrade sa ani nečudujem a to bola doma od tretieho mesiaca lebo nevedela že je v tom :frowning2:
22. máj 2010 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobacik sa mi zobudil, dlho spal lebo je trosku prechladnuty, tak som ho nechala :wink: o vecerny program mam teraz postarane
musim ist, dobru noc a pekne sny o Egypte :wink:
22. máj 2010 o 01:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podnikanie :wink: a viac neprezradím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2010 o 01:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki daj chrobáčikovi pusku papa
22. máj 2010 o 01:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuda, to je strasne, tak to to utekaj z takej roboty, zdravie je prvorade
22. máj 2010 o 01:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok