• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
perla som ti napisala moj nazor a ako to robim ja .. mozno babenky budu mat iny nazor neviem ..
som pocula o zlych duchoch len tolko, ze ked si v meditacii nejaku dusu volame a chceme s nou hovorit je to riskantne lebo nizke duse to vyuziju a otocia tie slova .. a potom dusa toho cloveka sa ku nam moze v reale inak chovat .. radsej vyuzivat farbya predstavivost namiesto slov.. ale toto je len jeden nazor co som pocula.. ja som sa inak v meditacii pri posielani lasky vzdy prihovarala tej duse a zatial nic zle sa nestalo prave naopak... klop klop klop ..
25. máj 2010 o 19:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si krystalik kupila v jednom obchode v nz .. v takom ezoterickom .. je to len privesok horskeho krystalu, stal dve eura.. dokonca mam z neho aj odhryznute ked priatel skusal ci je to pravy :grinning: :grinning: .. tieto kamienky maju byt zavesene na prirodnej retiazke.. nejakej snurocke alebo kozenej napriklad..
25. máj 2010 o 19:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2010 o 19:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kryštály sú úžasným nástrojom pre nadviazanie kontaktu s anjelskou ríšou.
Horský krištáľ – skúste nosiť krištáľ na retiazke alebo si ho podržte na mieste medzi svojimi očami (na Treťom oku – 6. čakra). Dostaví sa pocit, ako keby vám behal mráz po chrbte alebo sa menil tlak. Znamená to, že krištáľ k vám podobne ako hranol zvádza lúče anjelskej energie.

zdroj http://white82.wordpress.com/2010/05/12/krystaly-a-anjeli/
25. máj 2010 o 19:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lin tie krištali su krasne joj už aby bol oktober a kupim si niaky ale aky ked všetky su krasne.
Foto mame 7 m a 7180kg hura
25. máj 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linette ja som z NZ a kde je taký obchod?
25. máj 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte marianka,miruska,lin,jery,perla :dizzy_face: a další :sweat_smile: ... babulky idem vás pozdravit, ale neviem kolko tu vydržím. Chýbate mi velmi len teraz nejako nebol čas sem chodit a dneska ked som si tak povedala idem vás pozriet, dočítat a popísat... tak strašne ma hlava bolí :frowning2: , do očí mi to ide, je to hnusné :unamused: ...
25. máj 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
perla prídi aj do Šale kuknút, tu máme dva obchodíky s krásnymi kamienkami :wink:
25. máj 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Prečo mám napísané v pase že Mišelka má 6 mes. a 3 týždne :confused: ? Ved v piatok bude mat 7 :confused:
25. máj 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miruska zlatý je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. máj 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aký smejo miruska....ja mam takú 10 mesačnú nezbednicu doma:slight_smile:
25. máj 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj miruska, malý už sedí?
25. máj 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lin tak s tým internetom to je fakt sila, dobré znamenia ti chodia, to je super. Aj ked nieje super čo sa stalo ale dobré je že ti chodia upozornenia.
25. máj 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano ale sem tam sa prekoti ale sedka, sam sa ale neposadi.Ahojkaj a vy ako Mišelka aka je a čo zubky
25. máj 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marianka aké krásne mandaly... to by bolo pekné namalovat na hodváb a urobit z toho obraz na stenu :slight_smile:
25. máj 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miruska tak to je Danielko šikulka :dizzy_face: Zúbky sú zatial tie dva, pomali rastú už pekne trčia :sweat_smile: , nedarí sa mi odfotit ju aby boli vidno.. Mišel ešte nesedí, nechce sa jej nejako. Ale v podstate má ešte čas, Marek si tuším sadol až v 8. mesiacoch
25. máj 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maly zase neleze nevie to iba sa prehadzuje so strany na stranu.Ale ani Ivanka nelozila rovno chodila.Joj škoda že ste neni bližšie.
25. máj 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babiky ahojte som bola mimo, lebo doslo jedlo :grinning: :grinning: (mama s jedlom)
25. máj 2010 o 20:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pošli maminu aj ku nam. :grinning:
25. máj 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali to moze byt z toho pocasia .. :angry: ale aj tretie oko :wink: ak to bude velmi zle si daj liek aby si sa netrapila ..
hlavne je, ze som za tu opravu nic neplatila :grinning: takze to berem fakt za znamenie aby som sa priatelovi venovala .. :wink: ale ten sen v ten den s tym ohnom .. koho by to napadlo.. :confused:
25. máj 2010 o 20:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirus ja som kupila aj zakusky pobede .. tak som ich porozdelovala babke, krsnej a mame.. :wink: este mi aj zostali.. idem si ich do seba buchnut.. :grinning: :grinning: v cukrarni som si tiez kupila.. aj milovaneho som pozvala.. este dobre, ze sa nechal.. nelubi sa nechavat pozyvat a uz vobec nie odomna .. 3 eura som dala za zakusky :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2010 o 20:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla jeeejjo a priamo z nz?? ..
vola sa to tusim oliverka.. tade jak ides na policiu bol ten obchod .. ak som dobre zachytila tak teraz je vedla dori .. ak vies kde je dora.. vies s tymi vlasovymi doplnkami a bizu ..
25. máj 2010 o 20:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mama si tu pustila senzus ... :rolling_eyes: sa smejem na pesnicke.. ze vlasy si trhala trhala.. :grinning:
25. máj 2010 o 20:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirus maly je velmi zlatucky :dizzy_face: :dizzy_face: jak smejko taky stastny :dizzy_face: :dizzy_face:
25. máj 2010 o 20:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kolačiky mam aj ja kamoška mala v nedelu primanie tak mi doniesla mnam.
25. máj 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som si nekupila anjelske karty.. som myslela, ze v blave na tej vystave mozno budu mat aj za lepsiu cenu .. tak uvidim do kedy to vydrzim .. lebo ich uz velmi chcem ..
baby a co hovorite na zlaty tarot??? .. mate niektora??
25. máj 2010 o 20:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirus ja tiez milujem zakusky :slight_smile: .. to je moje.. a mucniky vseobecne.. skor som mucnikova ako masova.. masova som skoro vobec neni ..
primania su pekne.. ja ked som mala som sa vyzivala v tych satoch :slight_smile: :grinning: ivanka bude mat tiez primanie? ... chodi na nabozenstvo?
25. máj 2010 o 20:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam ciganske veštecke karty.skušala som a celkom to fungovalo
25. máj 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano chodi ale až za dva roky chodi sa v 3 triede.Nechavame dlhe vlasky.Ja milujem jedla sladke napr. slivkove gule,parene buchty, perky,atd.Kolačiky ale suche kremove nemusim.
25. máj 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok