Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
25. máj 2010

socialna praca je dobra v tom zmysle, ze sa moc nemusis ucit a mas titul .. kedze u nas ide uz hlavne o titul..
ano tie satniky som myslela 😉
najlepsie je zevraj pri kazdom alebo co najcastejsie.. asi zalezi aj od toho na co dany kamen pouzivas ..

linette
25. máj 2010

stanili idem uz spat .. sa uz chystam .. este sprchu hodim .. vstat zvladam .. v robote nic tazkeho nerobim niekedy sa tam aj nudim, kedze mi moc zodpovednu pracu este nemozu dat .. ale styri hodiny ubehnu ako voda .. vydrzim ...
vcera som isla spat o stvrt na jedenast a rano som sa zobudila o stvrtej .. nejako mi staci v poslednej dobe ten 5-6 hodinovy spanok .. a to som sa pred par tyzdnami stazovala ze neviem rano vstat .. 😅

linette
25. máj 2010

prajem ti krasne slnieckove popoludnie a krasnu dobru nocku 😵
papa

stanili
25. máj 2010

papa lin, dobru noc a nech sa pekne do ruzova vyspis 😉

stanili
25. máj 2010

robotu na 4 hodiny by som brala hned 😉

stanili
25. máj 2010

jaj, skoro som zabudla, tak som docitala od Doreen Virtue knihu: BOhyne a anjeli - kniha bola velmi zaujimava, zase vela novych nazorov a veci, o ktorych som este nepocula, nie je to nieco, co by clovek musel mat v kniznici, ale za precitanie to urcite stalo a bolo tam aj par veci, ku ktorym by sa dalo vracat. Zo zaujimavosti - jej teoria, ze ludia su povodom z oceanu, podlozene nejakymi pracami vedcou, ktori nasli vela stycnych bodov z morskymi cicavcami, vysvetlene ako liecia delfiny, odporucapred jedenim pozehnat vodu a jedlo, stretla jedneho japonskeho vedca, ktory sa zaoberal krystalmi vody, napr. skumal, ako vyzera krystal vody, ked je vode ukazane slovo anjel, alebo fotka delfina atd. velmi zaujimave, aj ten vedec odporuca pozehnat vodu laskou a vdacnostou (offer it a blessing of love and gratitude) - tazko sa mi to preklada, nie som dobra v prekladoch 😝 tak radsej doslovne no a kopec inych zaujimavych veci, ak budete mat moznost si ju pozicat, tak nevahajte, kupovat ale netreba 😉

stanili
25. máj 2010

tak a teraz sa pustam do knihy Sny o minulych zivotoch a cestovanie duse - mnam, znie to dobre. Lin tvoje knizky zatial cakaju v PC, nechavam si ich ako lahodku, ked zatuzim precitat nieco v slovencine.

stanili
25. máj 2010

no zase som si zle prelozila, na obale neboli ciarky takze nie Past lives dreams and Soul travel ale Past lives, Dreams and Soul travel takze Minule zivoty, sny a cestovanie duse, uvod zatial dobry 😉

linette
26. máj 2010

dobre ranko 🙂
stanili skoda, ze to je absolventska prax a trva len 6 mesiacov.. by som to brala aj na stalo.. 😀
fiha ze ludia z oceanov.. 😕 to som este nepocula .. zatial mi asi najprijatelnejsia darwinova teoria .. ale to sa vsetko bije medzi sebou, ktovie ako vznikol clovek .. 😕
stani a to aky je autor?? .. si pojdem asi kupit tu knihu 😉 😅 sny a minule zivoty, duse ma velmi zaujimaju ..
tie knihy v pc nemam ani ja precitane 😝 .. len jedno skoro cele a druhe mam len rozcitane ..

slavik
26. máj 2010

ahojte babuľky,
prišla som vás na rýchlo pozdraviť. Už aby sme mali doma net, lebo to je hrozné 🙂 Pozerám že ste toho popísali. Budem potajomky v robote čítať. Marianka prosím ťa pošleš mi do IP, kde si si dávala robiť skriňu a čo ťa vyšla. Ja tiež potrebujem súrne dať spraviť aby sme sa mohli už nadobro presťahovať. Prajem vám krásny dník. Aj keď v TT je upršaný ale dúfam, že ešte vykukne slniečko.

slavik
26. máj 2010

A kúpila som si novú knihu "Stretnutia s anjelmi" od Doreen Virtue. Už sa na ňu teším. Síce dostanem ju od mamy až k meninám ale tie 2 týždne vydržím 🙂 Pôvodne som si išla kúpiť tú novú od Vasilkovej "Sľub" ale keď som zbadala túto tak som pekne Vasilkovú vrátila naspäť 🙂

jery51
26. máj 2010

ahojte babule mám super správu:
Jakubkovi zmizol penumokok 😀 😀 😀
dakujem anjelikom, že mi pomohli a samozrejme vám, že ste na nás mysleli 😀 😵

jery51
26. máj 2010

slavik a ako sa volas? nie si Lenka 😉 ja som...
ja citam od Dorenky Poslovia svetla, je fajn...

slavik
26. máj 2010

Ahoj jery,
Lenka nie som 🙂 Ale mám meniny 9.6. 🙂

slavik
26. máj 2010

to je super že Jakubko je už zdravý, teším sa s tebou.

jery51
26. máj 2010

tak si Stanka 😉
aj aj sa teším..
a niekto ti tu knihu odporučil či náhoda?

slavik
26. máj 2010

náhoda 🙂
Ja už mám od Doreen knihu Liečenie s anjelmi a táto ma pri listovaní zaujala. Ja si väčšinou duchovné knihy kupujem pocitovo. Prelistujem si zbežne a keď usúdim, že knihu musí mať tak kupujem. 🙂 Vždy som sa trafila do fajn výberu.

miruska15
26. máj 2010

Ahojte dievčata tak dnes my Anjeliky zariadili stretnutie s Krsniatkom ktory je v detskom domove.Aj som sa potešila ale zaroven som smutna že to tak s nim dopadlo.A ešte jedno stretnutie som mala ale to bolo skor že som myslela na tu osobu a za par min. bola predomnou.

linette
26. máj 2010

awojte babulky 🙂

slavik potom nam mozes referovat co si sa docitala 😵 dobre robis, ze pocuvas intuiciu 😉 🙂 😵 tieto knihy maju perfektnu vlastnost nas priahovat podla toho co v danej chvili potrebujeme .. 😵
ja mam meniny 16.1. 😝

jery sa tešíííííííím, ze malý je v poriadku 😵 😵 😵 vidis to, ze deticky su silne a zvladnu vsetko 😉 😉

miruska to ma mrzi, ze krsniatko tvoje tam skoncilo ☹ dufam, ze sa coskoro od tade dostane 😉 si dneska vyuzivala tajomstvo 🙂 a ono sa to jako rychlo udialo .. ale skor zeby to bola intuicia, zeby si to vycitala, ze toho cloveka stretnes? 😕

linette
26. máj 2010

ach ten moj modem zasa raploval .. mi stale padal net.. som si poprerabala narychlo stol a monitor a tlaciaren a dala ho tam .. zevraj lepsie ked ten kabel ide hore .. a ja som to vsetko mala pod stolom.. 😝

linette
26. máj 2010

ten šungit by som mohla dat do akvaria? 😕

Šungit
nachádza sa vraj len na jednom mieste na zemi a to v Onežskom jazere v Rusku. Je považovaný za kameň tohoto tisícročia. Dezinfikuje a čistí vodu, neutralizuje patogénne vplyvy a odrušuje zóny. Pokladá sa na boľavé miesta na tele. Voda v džbáne s drťou, alebo pyramídou je ako voda z prameňa, a má úžasné účinky na celé telo.

linette
26. máj 2010

Šungit je zvláštna polyminerálna uhlíková hornina. Vynikajúce liečivé vlastnosti šungitu sú známe desaťročia.

Je to 2 miliardy rokov stará polyminerálna uhlíková hornina, ktorej jediné nálezisko sa nachádza v Karélii, v severozápadnom Rusku.
- dezinfikuje a čistí vodu, absorbuje a odstraňuje z nej ťažké kovy, železité prísady, organické zlúčeniny a mikróby, obohacuje ju o stopové prvky, mení jej energetickú a informačnú štruktúru, nabíja ju a aktivuje
- pohlcuje elektromagnetické žiarenie
- neutralizuje patogénne zóny
- má hojivé a liečivé účinky

Pyramídky ponorené do vody ju aktivizujú a robia z nej unikátny liek. Malú pyramídku postavte na dno sklenenej fľaše cca 3l a na svetlé miesto na 48 až 72 hodín. Odporúča sa piť túto vodu 3x denne 1 - 1,5 dcl. Zlepšuje sa kvalita vlasov a strácajú sa lupiny. Veľmi účinné je inhalovanie pri nachladení, angíne, chrípke, bronchitíde apod.

miruska15
26. máj 2010

Lin ja neviem myslela som na švagrininu sestru a fakt za par minut som ju stretla ale my sa spolu nebavime tak sme sa obydve robili že sa nevidime vtipne 😒
či sa ksna od tial dostane to vieš že ano už ma 18r ale mam strach kam odtial pojde.či sa bude vediet zaradit di života on je trošku postihnuty.

dali4
autor
26. máj 2010

Dobrý večer babulky 😵 ... tak dneska som bola na rodičovskom v školke, kvoli čkole v prírode, 7.6. Marek ide ... jaj, ako to já prežijem 😝

dali4
autor
26. máj 2010

Lin šungitovú pyramídku som venovala Jankovi pred 4 rokmi 🙂 , má ju v robote pri počítači. Chcem kúpit aj na doma... do vody na pitie.

dali4
autor
26. máj 2010

miruska, no je to tak 😉 ... ked na niekoho myslíme, pritiahneme si jeho spoločnost. Kde pojde bývat krsna ked odíde z domova 😕 ?

dali4
autor
26. máj 2010

jery som velmi rada že je malý v poriadku 😵 . Nič nevie viac potešit ako zdravé detičky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dali4
autor
26. máj 2010

Ešte som stihla aj kaderníčku... tak ako som teraz ostrihaná tak to vobec nieje ktoviečo 😝 ale je to príprava na jeden účes ktorý už dlho velmi chcem 🙂 , myslím že do Vianoc bysom ho mala mat 😅 ... musia mi niektoré vlasy dorást a to bude chvilku trvat, ale ja vydržíííím 😉 .