Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

teodorka
14. sep 2009

no vsak aj ja si to myslim ...len ta osoba dnes volala mm a zacala mu rozpravat ze 4 roky sa venuje takymto veciam ako reiki ,aura ,duchovno ,anjeli ....a ze chce aby mm za nou prisiel ze mu chce nieco pustit neviem dvd ,cd neviem co....ta osoba nam este pred troma rokmi strasne ublizila ,ublizovala aj pred tym ale toto bolo konecne a tym padom sme s nou kontakt prerusili .A teraz ju osvietilo a dnes mu zavolala ze co pre neho ma ...no a ja v tom vidim zase kulehu 😕

denisocka
14. sep 2009

no pus muža nech to okukne

j.a.n.u.s.
14. sep 2009

Tez bych ho tam pustila, veris muzi, ne? Nikdo nam nemuze ublizit, pokud mu to sami nedovolime 😉

bibula
14. sep 2009

denis-aura-proste ta nechcela blizsie

denisocka
14. sep 2009

alebo že ten dotyčny je žena - žena zakerna 😀 pijavica

bibula
14. sep 2009

teo-ja by som nepustila,predtym ako okuknem sama-silnejsi vyhrava....

bibula
14. sep 2009

a prist za nou? co spadla z jahody? ona je ta,co ma u vas zazvonit ,ospravedlnit sa a cakat,ci ju pustite a nechat na vas ako sa bude vas dalsi vztah medzi vami vyvijat....

denisocka
14. sep 2009

ale ona chcela, chcla vedieť čo to je.odkukala to od liečitelky,ked bola na kurze agni jogy. ked to potom povedala liečitelke,že mi to ukazala a kazala vyskušat,skoro ju vystrelo,čo ma čo ona kazať druhym,aby to skušali, že ja aj sme ešte rozhadzane. Preto sa pýtam,bo večer som prosila o nejake znamenie čo dalej a mala som vo sne meno " FIREnieviem čo dalej" a tak uvažujem,ako to znelo ,aky fire"man" alebo čo a našla som ,že som bola u tej liečitelk aj ja a planovala som ist na kurz AGNIjogy,teda JOGY OHNA

bibula
14. sep 2009

vsak to nevadi,mozes to skusat na hocikom,je to sranda.... 😀 a pokial sa nasilu nerypes "dnu" nikomu tym neublizis....

denisocka
14. sep 2009

ved ja si myslím,že to nevadi,to len ta liečitelka/čo sa podoba na tu helenu blavatsku/ je nejaka tajna, ona robi kurzy agni jogy a jej žiaci nesmu nikomu prezradiť,čo tam robia a ta moja kolegyna mi to prezradila,teda tu jednu vec

bibula
14. sep 2009

toto s tou aurou? ako ju citit?
ved to nie je tajomstvo...

ness
14. sep 2009

no priklanam sa k bibule, nepustila by som ho tam, je to dost podozrive 😒 keby mala dobry umysel, inak by postupovala, asi ako bibula pise a nie rovno lakala k sebe domov, ze aha co ti ukazem

denisocka
14. sep 2009

no,asi toto a aj všetko ostatne ,,,,,,,,,,,,,, divne že?že zakazuje hovorit,to je fakt jak sekta

bibula
14. sep 2009
j.a.n.u.s.
14. sep 2009

teo a to je vase spolecna kamaradka? ty ji taky dobre znas?

denisocka
14. sep 2009

bibula, ved to

ada32
14. sep 2009

ak mozem na chvilocku sa k vam pripojim.zvyknem vas citat ked mam trochu volna ale velmi nestiham a preto ani nepisem.
ale mam tuto temu rada a vzdy ma pohladi na dusi,lebo viem ,ze su ludia,ktori veria tomu comu aj ja. 😵

len teraz mi to nedalo a chcem len povedat teodorke,ze ja by som tam mm urcite nepustala.
mam s tym svoju krutu skusenost,moj ex manzel sa dostal pod taky vplyv a myslim,ze este ani teraz po 12 rokoch nie je z toho vonku.
viem,ze viera a pozitivne myslenie maju neuveritelnu silu,ale spsychicka manipulacia je velka potvora
tam sa svetonazor nepresadzuje rozumnym argumentom ale zakernymi psychologickymi taktikami vratane hypnozy.je to velmi nebezpecne,rozpadaju sa na tom cele rodiny ,rozkladaju sa osobnosti a v konecnom dosledku ide vzdy o peniaze. ☹
teodorka- velku obzretnost odporucam.

denisocka
14. sep 2009

http://www.vedomie.sk/lliecitel/48/liecitel-spi... no tu je ta moja slávna lôiečitelka,ma aj dost negatívne hodnotenia

ness
14. sep 2009

no mne to nejde otvorit, vraj skodliva stranka 😖

len si myslim, ze mozno najtazsie pre teo bude presvedcit mm, aby tam nesiel a moze to este obratit proti nej, tak hadam ta pocuvne

bibula
14. sep 2009

moj maly zase nechce spat....

ja by som isla na tai chi, ale nemam skym.... 😀

ness
14. sep 2009

ja by som tiez rada isla na tai chi, ale nemam kam

bibula
14. sep 2009

😀
myslim,ze sa robi aj vikendovy aj snoclahom...ale bez deculka asi nevydrzis 🙂

mywiel
14. sep 2009

Meni sa aj vam pismo podla nalady? Myslim, ze nepisete rovnako kazdy den, tyzden? 😅 😕

bibula
14. sep 2009

no ti ci ma poznaju by v suvislosti so mnou povedali-"co je to pismo?" 😀 😀

bibula
14. sep 2009

no zmenou pisma sa ukazuje na zmenu nalady ,nie povahy .....-)

mywiel
14. sep 2009

Ved nalady som napisala... 😉 Lebo ja to na mne vidim, teda na mojom pisme. 🙂

denisocka
14. sep 2009

mne sa pismo tiez meni.baby,mam anjelske karty doren v.,ale nasla som tam jedny ktore tiez musim mat.napisem ake az docestujeme domu

denisocka
14. sep 2009

baby ,nejdu mi otvorit karty,ta skatulka.xi xi,nejak sa im ku mne nechce

bibula
14. sep 2009

aj ja mam doreenine...

myw-ja som to spojila s tym ,ci sa moze covek zmenit 😀

ness
14. sep 2009

no este je moc malinky, aby som ho nechala bezo mna