Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

stanili
28. máj 2010

ja nabijam kamene len ked svieti a na tej strane, kde je mesiac, som asi zle pochopila

linette
28. máj 2010

ved aj tak treba stanili 😉 moj nazor je taky ze aj ked je zamracene kludne daj na tu stranu kde svieti podla mna to nevadi ..

stanili
28. máj 2010

ja by som strasne chcela mat cajovnu, my sme mali v martine taku super cajovnu, tam bola nenormalne pozitivna energia, zienky, co tam robili sa vsetky zaoberali ezoterikou, vedeli super poradit, kupovala som si u nich aj nejake kamene, etericke oleje, take nieco tu nie, co je skoda, tu su cajovne uplne o nicom

stanili
28. máj 2010

asi mas pravdu lin, uz som ale presvihla, takze zase o mesiac

linette
28. máj 2010

v zamkoch mame tiez cajovnu a tusim ze aj dve .. este aj bizu sa tam predava 😅

linette
28. máj 2010

ale ved spln netrva dva dni?

stanili
28. máj 2010

poznate tento kamen? http://crystal-cure.com/goldstone.html tu sa to vola goldstone na slovensku mi hovorili,z e avanturin spiritum, mam ten cerveny v tvare srdiecka privesku a mam ho strasne rada, ani neviem na co je, este som neskumala, ja som vzdy kupovala kamene ako mi poradili v cajovnicke, ze ktory mi padne do oka, ten prave potrebujem a ten mam kupit

stanili
28. máj 2010

@linette neviem co myslis,z e netrva dva dni, podla mna trva len jednu noc, teda konkretne vrcholi v konkretnu hodinu a potom zacne pomaly ubudat

jery51
28. máj 2010

aj u nás je čajovna- tuším sa mi zdá... no budem na to myslieť.. 🙂
aj mne sa zdá že spln trvá dva dni..idem dať von kamene

linette
28. máj 2010

nepoznam ten kamienok .. stani skus kuknut na tuto stranku mozno ho tam najdes:
http://www.floranssenature.com/kamene.htm#kristal

linette
28. máj 2010

myslim spln .. ja ked zbadam mesiac v splne ho dam von a rano ked sa zobudim sice uz svita ho dam dnu ..
sa mi zda, ze celkovy spln je dva dni ..

linette
28. máj 2010

a mame aj my spln? .. ho tam supnem .. teraz ho aj tak intenzivnejsie zacinam nosit ..

stanili
28. máj 2010

tu je tabulka faz mesiaca, cas, ktory sa tam uvadza je Greenwich time t.j. priratajte si k nemu 1 hodinu http://www.timeanddate.com/calendar/moonphases....

jery51
28. máj 2010

Liečivé bylinky

Všetci vieme, že liečivé bylinky liečia. Ako ale môže pár lístkov alebo usušených korienkov nejakej rastliny pomôcť odstrániť naše zdravotné problémy? Je to neviditeľné vyžarovanie, ktoré môžu vidieť jasnovidci žiariť z liečivých rastlín, čo nás lieči, alebo sú to chemické zlúčeniny, ktoré liečivé bylinky obsahujú?

Ak budeme sledovať proces liečenia na úrovni tela, bude sa zdať, že to, čo lieči, je celý komplex látok, ktoré liečivé bylinky obsahujú. Znie to presvedčivo - doplníme to, čo telu chýba, a bude znovu fungovať. Čo ale v prípade homeopatických prípravkov, v ktorých sa prítomnosť chemických zlúčením už ani nedá zistiť, lebo pôvodná látka je miliónty krát riedená vodou? Rovnako tak v prípade, keď sa liečivá rastlina iba priloží na choré miesto a nedostane sa do fyzického kontaktu s naším telom, nie je možné vysvetliť jej liečivú silu na hmotnej rovine.

V prípade energetického neviditeľného vyžarovania liečivých byliniek je nutné povedať, že najväčšiu vitalitu majú rastliny čerstvé. Usušením toto vyžarovanie výrazne klesá a dlhodobejším skladovaním sa úplne stráca. Mnohé liečivé bylinky však účinne liečia aj po niekoľkých rokoch skladovania.

Čo teda v liečivých bylinkách lieči? Je to neuveriteľné, ale liečivé rastliny neliečia. Oni iba vytvárajú most k energii, ktorá lieči. Každá bylinka totiž obsahuje v sebe určitú veľmi jemnú, vyššiu vibráciu, ktorá na základe rovnorodosti vytvorí most k žiareniu Svetla. Táto vyššia vibrácia ovplyvňuje každú liečivú bylinku po všetkých stránkach a prejavuje sa v jej vzraste, farbe kvetov či tvare lístkov, vo farebnom spektre jemnohmotného vyžarovania a v neposlednom rade i v obsahu látok v organických zlúčeninách rastlinky.

Ako to celé funguje? Každá choroba je určitým spôsobom porušením harmónie, a tým aj porušením prirodzeného toku energie, ktorá oživuje naše telo. Ak sa človek nejakým spôsobom postaví proti tejto energii, napríklad zlými povahovými vlastnosťami, alebo sa vplyvom nízkych žiadostí obklopí temnými energiami, vytvoria sa v jeho tele bloky, životná energia nemôže prúdiť do celého tela, a preto niektoré jeho časti prestávajú správne fungovať. Liečivá bylinka pri liečení vytvorí svojím vlastným spektrom vibrácií most ku chýbajúcemu žiareniu, ktoré potom môže znovu do nášho tela prúdiť, a lieči ho.

Na každú chorobu existujú liečivé bylinky, ktoré vo svojej základnej vibrácii obsahujú presne také žiarenie, aké človeku chýba. Dnes je známych viac ako 4000 liečivých rastlín, ktoré boli človeku dané na pomoc v jeho utrpení, kým sa nenaučí odstrániť to, čo narušuje jeho vnútornú harmóniu. Lebo choroba tela často iba poukazuje na chorobu ducha.

jery51
28. máj 2010

dobrý článok 😉

stanili
28. máj 2010

to je ta stranka, co si davala minule, vsak? zda sa mi,z e by to mohol byt ten zlaty zivec, ale je to zle odfotene a nevidno ci su tam take zlte iskricky, aj sa mi to zda moc blede, ale to moze byt odraz svetla

linette
28. máj 2010

idem ja babule... rano vstavam .. idem zasa dotazniky rozdavat .. ale len na styrti hodiny..
majte sa pekne bambulky a dobru nocku 😵 😵
pápá

stanili
28. máj 2010

brr, som sa zacitala a zabudla som si vybrat caj z cajnika

stanili
28. máj 2010

lin - dobru noc , tak to uz makas aj v sobotu?

stanili
28. máj 2010

jeri - velmi zaujimave o tych bylinkach

jery51
28. máj 2010

dobru lin,
práca šľachtí 😀 😀

jery51
28. máj 2010

mna tolko veci začalo baviť, len ja to neviem dotianuť do konca ☹

stanili
28. máj 2010

ja som zvedava, co bude z mojich rastliniek, je tu stale nejaka zima, zeby nas cakalo studene leto? a to som zasadila jednu papriku na skusku, ta to snad ani neprezije

stanili
28. máj 2010

jeri, v tom sme si podobne, zabrdnem do kadecoho ale nedotiahnem, ja si vzdy poviem, ze asi to stale nie je to prave, cim sa mam zaoberat
ja si dokazem zdovodnit snad vsetko 😝

jery51
28. máj 2010

stanili a čo si za znamenie?

stanili
28. máj 2010

vodnar

stanili
28. máj 2010

a ty?

jery51
28. máj 2010

ryba

jery51
28. máj 2010

ja som tkaý rojko, vela snivam, všeličo ma baví a nič poriadne 😉

jery51
28. máj 2010

taký