Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
31. máj 2010

marianka 😀 Deva Premal 😀

marianka79
31. máj 2010

inak može byt lebo ja ked som spala neskor dole mala som blbý pocit že na mna padne

linette
31. máj 2010

ahooooj stanili 🙂

stanili
31. máj 2010

dali - prave som sa isla pozriet na tu fotku co si prilozila, myslim si, ze ked tam budu len nohy, tak je to uplne v pohode, mrknem este stranky o feng shuii ci tam neico nepisu

marianka79
31. máj 2010

dali nesmej sa mi ☹

linette
31. máj 2010

ja tiez milujem jahody ale len cerstve a s praskovym cukrom 🙂 🙂 🙂 uz urcite mame aj my v zahrade, len sme tam teraz dlho neboli .. 😒

stanili
31. máj 2010

tak jedine, co som sa docitala, je to com som uz napisala o spani hore sa nezmienuju, ale podla mna plati to iste ak by to malo byt prilis blizko stropu, tak to moze byt neprijemne, odporucaju v takych pripadoch pouzit svetle farby, aby s ata vzdialenost opticky zvacsila

dali4
autor
31. máj 2010

marianka prepáč 😵 😉 😅

stanili
31. máj 2010

jahody mnam

dali4
autor
31. máj 2010

marianka, už si počula niečo od nej? Pošlem ti čo som stiahla ? Nehneváš sa na mna všaaaak 😉 😉 😉 ...

stanili
31. máj 2010

marianka - o com bola ta kniha? on je (teda bol) jeden z najvacsich mysticov

stanili
31. máj 2010

ja som tu davnejsie davala link na you tibe na jednu z jej pesniciek na you tube sa da najst od nej par veci

marianka79
31. máj 2010

nehnevám sa dali máš odpustené 😉 😀
ja zo srandy snad si nemyslela že vážne 😅

stanili
31. máj 2010

mna mrzi, ze ked bol jej koncert tu u nas, tak som nebola, jediny, kto chcel ist bol moj muz, ale to bol J. vtedy maly a este k tomu som ho kojila, skratka nevyslo to, ale druhy krat si taku sancu nenecham ujst, dufam,z e sem este pridu

marianka79
31. máj 2010

inak nie nepočula som o nej teraz som si na you tube niečo vypočula je to pekné 😵

linette
31. máj 2010

marianka ja som ti tusim poslala om namo a to spieva ona 😉

marianka79
31. máj 2010

podla tej knihy to bol velký muž s velkým srdcom bol vizionár čo na dialku dokázal pomoct takým sposobom ale že dával rady no človek sa musel sám pričinit o vyriešenie svojho problému pomohol vela ludom škoda že ju mám len požičanú

dali4
autor
31. máj 2010

marianka 🙂 ma zmiatol ten smutný smajlík 😅 je taký presvedčivý 😀

marianka79
31. máj 2010

om namo bhaghavate.......

dali4
autor
31. máj 2010

teraz ja... 😀 o akej knihe sa rozprávate???

dali4
autor
31. máj 2010

Odbieham... 😒

marianka79
31. máj 2010

lin ja tu už tolko toho mám že ani neviem čo musím si to tu poupratovat 😖

marianka79
31. máj 2010

Popis knihy Klíče ke štěstí
Podrobnejšie informácie o knihe Klíče ke štěstí: Zpomalení životního tempa, nalezení klidu a duševní rovnováhy a schopnost naučit se bezpodmínečně milovat – právě tato tři témata považuje americký prorok E. Cayce za hlavní klíče k lidskému štěstí…

jery51
31. máj 2010

ahojte babule
super správa :predala som kočík 😀
hrozne zlá správa: mala som búračku a aute 😠 😠 😔 😔
takto presne pred dovma rokmi som mala jednu a čil v sobotu druhu... to už ake vystrahy su??

stanili
31. máj 2010

dik marianka, podla toho, co mam nacitane, myslim si,z e vela novsich autorov vychadza prave z jeho prac, preto by som rada citala nieco priamo od neho, bude asi problem najst, kedze uz nezjije budu to len reedicie, budem musiet pozriet kniznicu v knihkupectve som nasla len knihu od niekoho, ktora bola napisana na zaklade info od E. cayce

stanili
31. máj 2010

ahoj jeri, \
buracka? co sa stalo, dufam,ze ste vsetci ok?

dali4
autor
31. máj 2010

aho jery ... búračku ☹ ... ako ste na tom?????

jery51
31. máj 2010

stanili bola som sama, nič mi nie je ,odnieslo si to auto 😔
juuuj hnevam sa sama na seba... nevidela som auto dobre tak som sa pohla a zrazu bolo pri mne..
ale nechajme to, nechce sa mi o tom moc hovoriť...len už nechápem tie výstrahy ved chodim zodpovedne odkedy mam malého... a dnes sme išli s kamarátkami do PD a na benzíne kamoška buchla do hadice a odtrhla nárazník... to čo už 😔 😔
asi sa nám stavaju balvany do cesty..inak to nechápem