• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. decembra 2016 
lin - to ti veri, mna chyta depka, ked je dlhsie zle pocasie, ja potrebujem teplo a slniecko
1. jún 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj stanili :dizzy_face:
1. jún 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanili u vas je ake pocasie? ..
v kanede toto abnormalne lietanie neni, ze?
1. jún 2010 o 21:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali na nete je tolko nazorov pod normalnymi strankami, ze clovek ktory hlada je schopny tomu uverit.. ja by som tie niektore stranka dala tak, zeby tam museli byt pravdive info .. ale nie len tam ale aj v knihach .. keby sa tak dalo ..
1. jún 2010 o 21:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som o tom nepocula, viem, ze bola nejaka afera v Cechach, tu by to podla mna hned zatrhli, ak to niekto rpbi, tak len potajme, o takychto kurzoch som este nepcula, tu ti od naordenia prizvukuju asi milion krat u doktorky, na ockovani a este neviem kde vsade, ze nesmies dieta triast, nesmies ani zo zartu vyhadzovat, lebo mozu na to umriet, takze pochybujem, zeby tu niekoho na to nahovorili
1. jún 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som dostala dalsiu cokoladu na den deti :grinning: :grinning: ved ja mam dneska sviatok :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 21:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani a u vas je to ako s ockovanim? .. su povinne? ..
1. jún 2010 o 21:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocasie u nas je tiez otrasne, mame zimu, momentalne 11 stupnov ale cez vikend bolo len 5 a v sobotu snezilo, inak tu byva v tomto obdobi okolo tych 25 stupnov, vsetkych ide porazit a smeju sa,z e globalne oteplenie
1. jún 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je zvlastne s tym pocasim .. :confused: takze na celom svete je cudne .. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. jún 2010 o 21:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin - ockovanie u nas nie je povinne, je dobrovolne, problem nastava, keby si chcela dat dieta do kolektivu, tam vyzaduju, aby bolo zaockovane, kolektivom sa tu da vyhnut, da sa ucit deti aj doma, nemusia chodit do skoly, ja som ale zastanca ockovania (viem, na slovensku je to uz pomaly hanba sa k tomu priznat) takze mi to nevadi, tu nas informuju aj o rizikach spojenych s ockovanim a proti TBC sa tu neockuje (to je asi jedine ockovanie, proti ktoremu som, hlavne ked ide o novorodenca, to by som urcite nedala)
1. jún 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin - vyzera to tak, ze je vsade na ...
1. jún 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poznate tu basen "Stopy v piesku" ? hladala som preklad slovensky, ale moc sa mi nepacil original je lepsi, ale ak chcete hodim sem aj ten slovensky, ak najdem
1. jún 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je hlavne, ze nieje povinne a vies aj o rizikach a doktor to nenuti na teba ... zevraj su nebezpecne tie vakciny 5 v 1 a take .. a este dalsie ako proti chripke prasacej atd .. teraz aj vela novych ockovani co zaviedli co volakedy nebolo .. keby sa tak dali zohnat mono vakciny by bolo ine ...
1. jún 2010 o 21:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani jasne ze hod :wink: ja nepoznam ..
1. jún 2010 o 21:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je ten slov. preklad
o autorstvo tejto basne sa bije viac ludi, myslim, ze ten original bol nakoniec dokazany nejakym forenznym odbornikom a patri zene, ktorej ta basen bola "posepkana" v 14 rokoch a ona to len zapisala (taku verziu poznam ja)
Stopy v piesku

Jednej noci sa mi prisnil sen.
So svojim Pánom som po pobreží kráčala.
Na temnom nebi sa premietali obrazy z môjho života.
Životný príbeh sprevádzalo dvoje stôp v piesku.
Jedny šľapaje moje, druhé patrili môjmu Pánovi.
Keď sa mi zjavil posledný obraz,
pozrela som za seba na tie vyšliapané stopy
a aké bolo moje prekvapenie !
Vidím, že nejeden raz
sa v piesku črtajú len jedny stupaje.
A bývalo to práve v tých najťažších chvíľach
a najsmutnejších obdobiach môjho života.
Dlho mi to nedalo pokoj
až som sa v rozpakoch
k Pánovi obrátila.
Pane, keď som sa rozhodla nasledovať Ťa, sľúbil si,
že cestou pôjdeš so mnou a budeš sa mi prihovárať.
Ale, videla som,
že v tých najbolestivejších chvíľach môjho života
sa v piesku črtali len jedny šľapaje.
Vskutku nechápem, ako si ma mohol nechať samotnú,
keď som Ťa najväčšmi potrebovala.
On zašepkal. Dieťa moje drahé,
mám ťa rád a nikdy ťa samotnú nenechám
nikdy, ani keď doľahne ťarcha života
a osud ťa bude skúšať.
Tie jedny stopy, ktoré si videla,
zostali práve z chvíľ, keď som ťa niesol.
1. jún 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj v tej zahrade je tooolko reklam ... :rolling_eyes:
1. jún 2010 o 21:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanili :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2010 o 21:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali to je dlhy clanok .. :rolling_eyes: idem ho prebehnut .. pisu tam, ze neni globalne oteplenie alebo ze je?
1. jún 2010 o 21:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
stanili to je krásne :dizzy_face:
1. jún 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lin, skor to zpochybnujú... vraj je to všetko v politike :rolling_eyes:
1. jún 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin - co sa tyka ockovania proti chripke... ja sa nedavam ani muz ani nedavam deti, ale tu v Kanade je to uplne normalna vec, v robote, aku som mala ja to bolo zadarmo, pre seniorov a ludi s roznymi chorobami je to zadarmo, ak si tehotna, alebo v rodine je male dieta tak je to tiez zadarmo dokonca pre celu rodinu, tak to tu je uz roky rokuce a ludia to vo velkom vyuzivaju, vdaka tomu, ze je tu velka zaockovanost som za tych pomaly 7 rokov co sme tu ja ani nik z rodiny chripku nemali, na Slovensku pride chripkove obdobie a zatvaraju sa skoly, v triedach je par deti, tu to neexistuje.
1. jún 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali ja si myslim podobne ... vlastne ani neviem co si mam mysliet ... :confused:
1. jún 2010 o 21:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali - ja ked som to vcera citala v knizke, tak mi normalne az slzy vyhrkli
1. jún 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze tie kanadske ockovania zaberaju?? :confused: ked su deti v skolach neni chore .. a ty sa ockovat proti chripkam nedavas ..
1. jún 2010 o 21:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
stanili tak to ti verím :dizzy_face:
1. jún 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
decká ja idem spať... normálne ma oči režúúúúú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalinka zlata dobre sa nam vyspinkaj a krasnu dobru nocku so snami co znamenaju iba dobre :dizzy_face: :dizzy_face: a anjelickov pri sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pozdrav ich odomna :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2010 o 21:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali k tomu clanku, ja uz normalne uvazujem, ze si neprecitam nic na internete a nepozriem spravy, ja neviem komu mam verit, z jednej strany vravia to, daju argumenty, z druhej strany vravia to, zase daju nejake argumenty a tak je to vo vsetkom od globalneho oteplovania, cez ockovanie, cez Irak a ja neviem, co este, ja by som chcela vediet, co za hra sa tu hra, komu id eo to, aby ludia boli zmateni, toto vedie len k zmatku.
1. jún 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanili ja tych ludi volam iluminanti ... ci su to oni alebo nie ja som ich tak nazvala.. pretoze su ludia este nad politikmi ktorym ide o co ine ako moc a aby bola panika a problemi .. v tom sa vyzivaju .. :angry: :angry:
1. jún 2010 o 22:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok