Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jery51
3. jún 2010

kde ste zase ☹
musíme viacerí meditovať, bude to mať väčšiu silu 😉

jery51
3. jún 2010

my sme mali slniečko až do poobedia a potom sa zamračilo 😠
inak mne sa zase žiadne čisla neukazujú 😕
marianka aj kamoška sa zobudila presne 2:22 a 😕 ja som tiež našla iné významy, aj dorenka má inakší,a le trochu to je podobné...
veru tak treba dať na intuíciu

dali4
autor
4. jún 2010

Dobrý deň prajem všetkým 😵
lin... ten berek ☹ ☹ ☹
Hádam sa to dnes už vyčasí, aj ked to zatial nevyzerá. Neviem, zažili sme niekedy v minulosti tolko dažďa 😕

dali4
autor
4. jún 2010

Anjelske čísla od Doreen Virtue hovoria...
2 Maj vieru a odvahu. Tvoje modlitby sa zhmotňujú, aj keď to ešte nieje vidno.
22 Tvoje hlboké presvedčenie sa prejavuje zázrakmi a skvelými novými príležitostami. Zachovaj vieru !
222 Ver, že všetko bude v poriadku. Nerob si zbytočné starosti, lebo táto situácia sa sama vyrieši k dobru všetkých zúčastnených.

dali4
autor
4. jún 2010

Ak sa objaví 2:22 mali bysme pozriet číslo 2 a 22.

marianka79
4. jún 2010

ahojte anjelinky tak dnes rano to boli tri777 a kratko na to 555 a neviem kde si mam pozriet ich vyznam ked vsade je to ine 😒
@linette tie zaplavy ☹ aj nasa trnàvka je dost vysoko len ma vysoke brehy tak sa nevyleje

dali4
autor
4. jún 2010

ahoj marianka 😵

dali4
autor
4. jún 2010

777 Prijmi blahoprianie ! Načúvala si dobre svojmu božskému vedeniu a uplatnila si ho v akcii. Teraz dostávaš odmenu. Tvoj úspech inšpiruje druhých, tak nezastaň.

dali4
autor
4. jún 2010

555 Nastala pre teba doba veľkých zmien a významných premien. Máš príležitosť objaviť úžasný život, aký si skutočne zaslúžiš.

dali4
autor
4. jún 2010

Ale to bolo 5:55 a 7:77 Nie? 😕

jery51
4. jún 2010

dali a to máš z ktorej knihy od dorenky? bo ja to mám inak 😕

dali4
autor
4. jún 2010

Ahoj jery, Anjelske čísla.

dali4
autor
4. jún 2010

Ale vieš čím to bude ? Ak máš takú istú knihu? Ja ju mám v češtine 😅 a doslovne som to prekladala.

jery51
4. jún 2010

jááj lebo ja mám Liečenie s anjelmi a tam vzadu je inakší výklad...no komedia

jery51
4. jún 2010

nie to nie je češtinou, to je aj význam dosť odlišný

dali4
autor
4. jún 2010

ahaaa 😕
Ja mám túto http://www.kosmas.cz/knihy/131280/andelska-cisla/
jery ty čo tam máš napísané?

dali4
autor
4. jún 2010

Liečenie s anjelmi mám aj ja... ale nemám ju doma.

dali4
autor
4. jún 2010

Som myslela že máš túto http://www.gorila.sk/product/207150

jery51
4. jún 2010

222
vaše čerstvo zasiate nápady začínajú prerastať do skutočnosti. Neprestávajte ich zalievať a vyživovať a oni čoskoro vyrazia na svetlo, takže uvidíte dôkazy svojho zhmotňovania. Inými slovami-nevzdávajte sa iba päť minút pred zázrakom. čoskoro sa prejaví a vy sa presvedčíte o výsledkoch svojej manifestácie, takže nepoľavujet! Naďalej si pestujte pozitívne myšlienky, používajte afirmácie a pokračujte vo vizualizovaní

dali4
autor
4. jún 2010

sranda...

jery51
4. jún 2010

že, a čomu teraz veriť?
asi to treba robiť tak, že čo sa ti hodí na momentálnu situáciu 😝

jery51
4. jún 2010

dali malá má už zúbky?
my sme mali do rána teplotu aj kakal dosť, ta asi z toho, už to bolo 2 krát takto a zub nevyliezol 😝
aj vy ste mavali teploty?

danca27
4. jún 2010

tak jsem si s dovolením sem zaskočila a odcházím..tohle jepro mě staršně nereálný....nemám na to vlastně co říct 😅 😅 KUBAKA JE UŽASNÁ..s jejim názorem souhlasím...ufs jen to dopisuju a samo od sebe zvoní dětský autíčko☹chápete to?????

jery51
4. jún 2010

danca chápeme 😉

danca27
4. jún 2010

jery51 já prostě nevim večer mám furt pocit, že tady nekdo je, ale možná je to jen tím, že se prostě potmě bojim 😉 😉 je to takovej pocit stisnenej jinak jako na andely jako takový prostě nevěřim. Nikdy jsem se nesetkala s nikým kdo je videl nebo neco zvláštního zažil a pokud jo tak jsme byli na základce a vyvolávali duchy🙂..no od tý doby co jsem videla DUCH LESA tak se asi bojim...heh a to už mi bude kolik let žejo?😀...Každopádně pokud na to věříte a stalo se vám to asi bych uřela strachy ....tak a díky tadytý hračce zase budu večer očumovat stíny.... 😀 😀 😀 já tady píšu jak na to nevěřim a začne to hrát ..ccc neskutečný!!

dali4
autor
4. jún 2010

Ahoj danca 😉 zdravím ta, ako povedala jery, chápeme 😵 . Neveríš, ale aj tak je fajn že si napísala 😉 ...

dali4
autor
4. jún 2010

Znamenia sú tu, každý deň nám prichádzajú, ale ešte veľa ľudí ich nechce prijať... No všetko má nejaký zmysel, čiže aj to, že ešte mnohým ľuďom pripadajú tieto veci nereálne. Všetko chce svoj čas 😵

monkula
4. jún 2010

Ahoj kočky, ja sem k vám nechodím ,ale teraz ma zaujala jedna vec, konkrétne s tými číslami..
MM sa pravidelne stáva, že keď sa pozrie na hodinky, sú tam rovnaké čísla ,napríklad 22:22 a podobne, znamená to niečo? Lebo to hádam nie je normálne, že sa na hodinky pozrie sem - tam a vždy rovnaké čísla..

dali4
autor
4. jún 2010

Ahoj monkula, linette sem nedávno dala tento link http://www.wahlgrenis.cz/zvlastni_symboly_detai... , skús tam nakuknút 😉 . To že sa pozrieme na hodiny práve vtedy ked je tam vždy rovnaký čas, určite nieje iba tak.

dali4
autor
4. jún 2010

Príbeh Moniky
21.1.2009

Dnes som sa zobudila ako každé ráno. Budíček mi zazvonil 5.45 hod a z postele sa mi nechcelo J. Zacvičila som si „Päť Tibeťanov“ a pripravila som manželovi a nášmu synčekovi Samkovi koláčik, ktorý som večer piekla.Uvarila som čajik s medom a pripravila sa na cestu do práce.

Samkovi sa vstávať nechcelo. Ráno sa mu posteľ veľmi páči. Z koláčika si zahrizol a do čajíka sa mu tiež nechcelo. A v tom ....priletela ku mne myšlienka a vravím mu: „ Ten čajík máme od víl. Pripravili ho pre Teba.“

Z auta, cestou do práce, som pozorovala stromy, vtáčiky , oblohu, čísla ŠPZ a myslela som na to, aký je svet krásny! (Robím to každé ráno J) Vždy chodíme rovnakou cestou, no vždy je tá cesta iná. Stačí sa pozerať s otvorenými očami (nesnívať!). Opäť sa mi do mysli vplietli víli. Rada by som ich išla pozrieť do lesa, kúsok od rybníka. Myslela som na to, aké darčeky im prinesiem. A o chvíľu......

Pozriem v pravo a vidím v jednej predzahrádke stromček v tvare srdiečka J. Náhoda? Náhody nie sú! Aké krásne znamenie. Ďakujem J

V práci to bolo skoro ako vždy, no nie celkom. Kolegyňa mi poslala mail so šatami pre princezné. A ako vyzerali? No predsa ako šaty pre víly! Už som si aj predstavila ako by som v nich tancovala na čistinke v lese. A tiež aké šaty a šatky by potešili kamarátky víly.

Cez obednú prestávku som išla do kníhkupectva. Hľadala som knihu o Slovenských povestiach. Potom som si v kútiku ezoteriky vybrala knižku, ktorá ma uz dlhšie „lákala“ – „Tvúj život ve Světle“od Doreen Virtue. A zamierila som do Da Vinchiho dielni pre par kamienkov a koráliek pre víly. Cestou som sa zastavila v oddelení pre deti. Už som chcela odísť, keď tu zrazu som sa vrátila a sklonila som sa do jeden poličky. Bola tam malá knižôčka s názvom „Pojdte si hrát se sškrítky a vílami“! Náhoda? Nie! Ďakujem za túto krásnu knižôčku. Napísala ju Slovenka zo Spiša. Nádherné príbehy. Už sa teším ako ich budem nášmu synčekovi Samkovi čítať.

Odchadzam z práce, privolávam si výťah a usmievam sa nad dnešnými zážitkami s vílami. A odrazu pred sebou čítam: „Tešíme sa na všetko čo spolu zažijeme.“

Deň ešte neskončil a ja sa teším na ďalšie a ďalšie znamenia od víl. Ďakujem vám víly za to, že ste! Ďakujem vám za vaše dary J.

zdroj www.petogasparik.estranky.sk