Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
4. jún 2010

Mandalka pre vás 😵

dali4
autor
4. jún 2010

Mandala Anjela strážneho

dali4
autor
4. jún 2010

jery... malá má dva zúbky, predné dole. Teplotu nemala akurát jednu noc, ked sa zobudila na papanie tak mrnčala ale jest nechcela, potom cez den tiež toho velmi nepojedla, ani spinkat nevedela a poobede ked som jej išla dávat kašu, tak už lyžička zazvonila o zúbky.

dali4
autor
4. jún 2010

Som tu sama 😕 ?

dali4
autor
4. jún 2010
dali4
autor
4. jún 2010

@monkula 😕 a ty si monika??? teraz som kukla 😲. A to prečo som sem hodila práve "príbeh Moniky" ? ... Náhoda ? 😉 😵

slavik
4. jún 2010

ahoj dali,
ja som tu. Konečne som vás prečítala. Som doma u našich tak môžem aj písať.

slavik
4. jún 2010

Som pozerala správy, všetko boli o povodniach. Strašné niečo, až ma tlačilo na hrudi. Dnes večer budem prosiť anjelov, aby pomohli ľuďom v zatopených dedinách a mestách.

slavik
4. jún 2010

dankula ja pravidelne pozriem na hodinky ked ukazujú 22:22. Stáva sa mi, že cez deň pozriem na hodinky keď práve ukazujú 6:6, 7:7, 8:8, 9:9, 11:11 , 15:15 a keď sa mi raz stalo že som pozrela a bolo 00:00 tak to som si už povedala že som asi čarodejnica 🙂

dali4
autor
4. jún 2010

ahoj slavik... 😵 ... dala si dokopy dancu a monkulu? 😅

slavik
4. jún 2010

jeej sorry som sa nejako poplietla 🙂

dali4
autor
4. jún 2010

Správy sú teraz plné záberov a informácií o povodniach. Je to naozaj hrozné ☹ . Ja si ani neviem predstavit čo tí ludia musia prežívat. Pripojím sa k tebe slavik, budeme posielat anjelov ludom, ktorých povodne postihli.

dali4
autor
4. jún 2010

slavik ako sa máš? čo máš nové 😉 ?

slavik
4. jún 2010

mám sa celkom fajn, teším sa zo spoločného bývania s priateľom respektíve snúbencom 🙂 Síce nám toho strašne veľa chýba ale je to super pocit byť sama sebe paňou.

slavik
4. jún 2010

mám - píšem ako tatar

slavik
4. jún 2010

už sa musím na sebe smiať, lebo som si zle prečítala čo som napísala a opravujem čo som nepokazila 😀

slavik
4. jún 2010

a kde ste všetky?

dali4
autor
4. jún 2010

Ja som tu... sem tam 😅

dali4
autor
4. jún 2010

slavik, takže sa zabydlujete 😵 to je super, pamatám si na tie časy ked sme s mojim terajším mužom začali bývat 🙂

slavik
4. jún 2010

však skoro rok sme prerábali tak už konečne mesiac bývame, síce bez kuchyne, dverí a skrine ale vôbec nám to nevadí 🙂

marianka79
4. jún 2010

@slavik ahoj takže už si prvá trnaváčka tak vitaj sme skoro susedy aj vidím tvoj barák z okna 🙂

marianka79
4. jún 2010

že prvá 😀 pravá 😉

marianka79
4. jún 2010

@dali4 ten príbeh moniky pre moniku je super jasne že náhody neexistujú všetko má svoje opodstatnenie prečo sa to deje my to vieme 😉

marianka79
4. jún 2010

a k tým číslam 😒 všade je iný význam no a čo si z toho vybrat

ja mám toto:
777-Škola záhad: toto je časť školy, v ktorej nečítaš len knihy o živote, ale naučené aj používaš. Toto číslo ti ukazuje, že si sa naučil lekciu. Je to číslo uznania a ukončenia. Úlohu, ktorú ti dali tvoji duševní sprievodcovia si zvládol.
555 Vedomie jednoty: Toto číslo ukazuje, že niekto nadobudol vedomie jednoty. Zvládol všetky úrovne školy záhad. Je to najvyššie číslo, Kristovo číslo. Keď vidíš toto číslo, akurát sa vynorila myšlienka alebo okolnosť, ktorá mení život. Je možné, že sa ti páči, alebo aj nie. Ako to aj je, tvoj duševný sprievodca ti oznamuje, že sa na tvojej životnej ceste ohlasuje obrat a je čas na zmenu. Choď vpred! Nasleduj tú myšlienku.

marianka79
4. jún 2010

777 Prijmi blahoprianie ! Načúvala si dobre svojmu božskému vedeniu a uplatnila si ho v akcii. Teraz dostávaš odmenu. Tvoj úspech inšpiruje druhých, tak nezastaň.
555 Nastala pre teba doba veľkých zmien a významných premien. Máš príležitosť objaviť úžasný život, aký si skutočne zaslúžiš.

aha dali skoro podobné tvojim číselkám 😉

marianka79
4. jún 2010

no a dnes ráno to boli.....333 Musíš sa rozhodnúť; buď k 666, čo znamená že lekciu musíš iným spôsobom opakovať, alebo k 999, ukončeniu, to znamená že si lekciu zvládol a poučil sa z nej. Tvoj duchovný sprievodca súhlasí s tvojimi myšlienkami a pocitmi. Môžeš to vidieť ako kozmické “Áno” na tvoje otázky alebo nápady.

monkula
4. jún 2010

Dali, áno, som Monika, ale bola to "náhoda"? 😉
Asi ma niekam pošlete, ale ak onapríklad zistím, ktorý anjel je ten môj? Viete, ako to rozpitvávala Heribanová v to msvojom programe..

marianka79
4. jún 2010

no ako mám vediet či mám opakovat alebo ukončit ☹ inak fakt mám pocit že som v bludnom kruhu dejú sa mi stále a stále tie isté veci dookola a ked mám pocit že už je toiné tak zase niečo príde a ako sa z toho kruhu vymotat? ukončením? 😖

marianka79
4. jún 2010

@monkula podla dátumu narodenia a presnej hodiny 😉