Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
5. jún 2010

lin kam si zdrhla???

marianka79
5. jún 2010

to je inak sila stále sami opakujú sedmičky a pätorky 😉

linette
5. jún 2010

na skype som marianka 😉

marianka79
5. jún 2010

práve som zistila 😉

shupolienka
5. jún 2010

Ahojte babulky moje, nestiham prispievat ale citat vas citam aspon tak v rychlosti 😀. Dnes bolo nadherne pocko. Boli sme u sestri na oslave, jej manzel a syn mali 3.6 narodky a dcerka 5.6 meniny tak bola velka gril party 😀. Marianka ty si fakt magnet na tie cisla. Ja zase dost casto vidim na hodinach 14:11 a ja som narodena 14.11 😀. Taka kombinacia cisel neviete co znamena? 🙂

eeevvvkkkaaa
6. jún 2010

linet, ja si práve myslím že sa mi to nemalo otvoriť. Otvorilo sa mi, ked som sa veľmi zľakla, zažila som veľký šok ktorý je mimo nášho chápania, niečo medzi nebom a zemou, zjavil sa mi duch priateľa -samovraha a prosil ma o pomoc. Chcel mi ublížiť aj synovi, bolo to hrozné. Tri dni som ho mala všade zo sebou kým sme nenašli nejakú pomoc a veľmi ma to vydesilo, až sa mi otvorilo tretie oko.

dali4
autor
6. jún 2010

Ahoj @eeevvvkkkaaa , stačilo by ak by si priatelovi pomohla. Prosil ta, potrebuje pomoc. On vie prečo práve teba. Ak by si vyhladala niekoho, kto by ti s tým pomohol, myslím že by si mala po probléme... Zdá sa mi troška drastické nasilu si dat zavriet tretie oko a dušu priatela poslat preč ☹ ... Viem že ta to vydesilo, je to nepríjemné ked sa to stane v nečakanú chvílu, ked človek nieje pripravený ... No treba to vyriešit, prišlo to, tak to treba riešit a nie utekat pred tým 😉
Ked sa priatel dostane tam, kam má, určite ta už nebude vyhladávat. Iné by bolo, keby že sa ti zjavuje, iba tak, nedá ti nič najavo, straší ta... povieš si, duch nevieš sa vyjadrit, len ma obtažuješ, odíd... ale prosba o pomoc 😕 ???

dali4
autor
6. jún 2010

Chcel vám ublížit, lebo je neštastný. Cíti velkú úzkost a strach...

dali4
autor
6. jún 2010

Lebo sa nevie dostat dalej...

eeevvvkkkaaa
6. jún 2010

dali, práve že som mu pomohla, vyhladala som niekoho kto ho previedol tam kde treba, on je už tam, no na mne ostala takáto jazva.

dali4
autor
6. jún 2010

Aha... eeevvvkkkaaa , dúfam že vieš že som to nemyslela v zlom a ani ta nomôžem do ničoho nútit, to je samozrejme. Ty najlepšie vieš ako sa cítiš a podla toho musíš konat. A ak sa môžem spýtat, ten niekto, kto pomohol priatelovi odíst... s tým si sa nerozprávala? O tom čo teraz prežívaš... 😕

marianka79
6. jún 2010

@eeevvvkkkaaa takže s tým priatelom už nemáš problém ten ta už neobtažuje?ale ako vravíš ostala ti jazva ktorú potrebuješ zacelit a byt "obyčajným"človekom mám pravdu? možno ale to je pre teba poslanie a máš pomáhat ludom to ta neláka?možeš vdaka tomu pomoct vela ludom skús sa tomu venovat ak ten priatel odyšiel kam patril už vám dá pokoj a ty si vdaka tomu výnimočná 😉 použi to v živote 🙂

marianka79
6. jún 2010

@eeevvvkkkaaa a mohla by si začat mnou 😝 budem tvoj prvý pokusný králik 😉 😀 😵

linette
6. jún 2010

ahojte babiky 😵

evka a ten kto pomohol tomu tvojmu priatelovi nevie pomoct aj tebe? ..

linette
6. jún 2010

evka a on sa ti zjavil vo sne alebo normalne?? 😕

linette
6. jún 2010

tretie oko sa dokaze zatvorit aj samo .. ale ze kedy a za akych podmienok to neviem .. asi tym musis prejst.. 😖

marianka79
6. jún 2010

takto pomáhal aj Edgar Cayce 😉

marianka79
6. jún 2010

ale nie je nebezpečné ho zavriet nasilu??? 😕

marianka79
6. jún 2010

Neodporúča sa, aby Tretie oko ľudí bolo otvorené na úrovni Nebeského Zraku, pretože keď je žiakov energetický potenciál nízky, stratí viac energie pozeraním sa na predmety, ako nazhromaždí pomocou kultivácie. Ak sa stratí príliš veľa esenciálnej energie, Tretie oko sa môže opäť zavrieť. Keď sa už raz zavrie, nebude ľahké ho otvoriť znova. Nezáleží na tom, aké jasné alebo nejasné je ich videnie, kultivujúci budú môcť vidieť objekty v iných dimenziách. Ovplyvnení vrodenými vlastnosťami, môžu niektorí vidieť jasne, niektorí vidia veci prerušovane, a iní vidia nejasne. Avšak, prinajmenšom, budete schopní vidieť svetlo. To prospieva žiakovmu postupu k vyšším úrovniam. Tí, ktorí nemôžu vidieť jasne, to budú schopní napraviť pomocou kultivácie.

marianka79
6. jún 2010

Po otvorení Tretieho oka, sa u niektorých objaví nadprirodzená schopnosť videnia na diaľku, a budú schopní vidieť objekty vzdialené tisíce míľ. Každý jedinec okupuje svoj určitý vlastný priestor. V tomto priestore je taký veľký ako vesmír. V tomto jeho konkrétnom priestore má pred svojím čelom zrkadlo, v našej dimenzii je však neviditeľné. Každý má toto zrkadlo, ale zrkadlo nepraktizujúcich smeruje dovnútra. U kultivujúcich, sa toto zrkadlo postupne otáča. Keď sa raz otočí, môže toto zrkadlo zobraziť to, čo chce žiak vidieť. V jeho konkrétnom priestore je dosť veľký – jeho telo je pomerne veľké. Tak isto aj jeho zrkadlo. Čokoľvek chce praktizujúci vidieť, môže byť odrazené na toto zrkadlo. Avšak aj keď už zrkadlo zachytilo obraz, nemôže ho ešte vidieť; obraz by mal zostať na zrkadle na zlomok sekundy. Zrkadlo sa potom otočí naspäť. Potom čo vám umožnilo vidieť odrazené predmety, opäť sa otočí. Bude sa preklápať veľmi rýchlo, neustále dopredu a dozadu. Filmy sa pohybujú 24 obrázkov za sekundu, čo vytvára plynulý pohyb. Rýchlosť, ktorou sa preklápa zrkadlo je oveľa väčšia, preto sa obrázky zdajú byť plynulé a jasné. Toto je videnie na diaľku – princíp videnia na diaľku je takto jednoduchý. Toto bývalo veľmi tajné, pritom ja som to odhalil na pár riadkoch.

linette
6. jún 2010

@shupolienka moja mama mala vcera narodeniny dnes sme oslavovali .. 🙂 😵 som sa poriadne napratala 😅

k tym cislam:
14:11 neviem co znamena .. doreenka ma aj taku knihu ze same cisla su v nej .. kebyze mas cestu okolo knihkupectva mozes nakuknut ci to tam je 😉

marianka79
6. jún 2010

Štyri roky pred 2. svetovou vojnou vykonával svoju misiu jeden britský pilot. Uprostred letu sa dostal do silnej búrky. Vďaka svojim skúsenostiam sa mu podarilo nájsť opustené letisko. V tom momente, ako sa letisko objavilo pred jeho očami, sa mu naskytol úplne iný pohľad: bolo zrazu slnečno a bez oblakov, akoby sa práve vynoril z iného sveta. Lietadlá na letisku už mali žltú farbu, zatiaľ čo ľudia boli zaneprázdnení záležitosťami na zemi. Cítil sa veľmi divne. Potom čo pristál, ho nikto nebral na vedomie; dokonca ani radarová veža sa s ním nespojila. Pilot sa rozhodol odísť, keďže obloha sa vyjasnila. Opäť letel, a keď bol v tej istej vzdialenosti, v ktorej videl letisko pred chvíľou, opäť sa vnoril do búrky. Nakoniec sa mu podarilo dostať sa späť. Oznámil túto udalosť, a dokonca ju zapísal do letového záznamu. Ale jeho nadriadený mu neveril. O štyri roky vypukla 2. svetová vojna, a on bol presunutý na to opustené letisko. Okamžite si spomenul, že pred štyrmi rokmi videl presne tú istú scénu. Každý z nás majstrov qigongu vie ako to vysvetliť. Vykonal tú istú vec štyri roky predtým, ako by ju bol urobil neskôr. Než ten prvý dej začal, šiel tam a hral svoju úlohu v predstihu, a potom sa vrátil do správneho poradia.

marianka79
6. jún 2010

jejda ja mám dlhé meno a priezvisko to mi potrvá kým to zrátam 😀 😝

linette
6. jún 2010

marianka to mas z akej stranky?

marianka79
6. jún 2010

o tom oku?

linette
6. jún 2010

aj ja mam dlhe meno

linette
6. jún 2010

ano o tom oku ..

marianka79
6. jún 2010

idem s havom von ešte prídem papa zatim