Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
18. jún 2010

fobrú-dobrú 😉

linette
19. jún 2010

good morning angels 😵

dnes som mala zasa zopar snov .. napisem sem jeden zvlastny ktory si moc nepamatam .. :
isla som s priatelom cez prirodu, zrejme cez nejaky les, sme zastavili na luke a videli sme krasne stromi ale tak zdialky .. potom si pamatam, ze som videla Mariu a Jezisa ako sa zjavili (len si uz nepamatam presne ako /asi taky biely boli/) a ja som sa zlakla, no nie az tak velmi .. pytala som sa priatela ci ich vidi aj on.. pozeral na mna ze co mi je, ze on to asi nevidi.. tak som mu lepsie povedala, ze musis ich vidiete aj ty ..
co ten sen moze znamenat??? 😕 😕 😕 😕 ja uz nechapem .. radsej sa budem dopovat nejakymi liekmi proti spanku jak taketo divne sny ..
ked zoberem co vravela miruska o mrtvych .. vsak aj Jezis a Maria zomreli .. (tu na zemi) .. nie? .. znamena to ze pride zmena?? ..

linette
19. jún 2010

@marianka79 ja si tiez myslim, ze priroda sa brani, place, trapi sa .... a vracia to co ludia robili jej .. chce aby prestali a ona dava varovne signaly .. vsak ten haaarp co robi .. by som ho najradsej vlastnorucne znicila keby som mala tolko sily ... 😠 😠 😠 😠
ked poviem niekomu, ze nasa zem/priroda sa trapy tak na mna pozeraju ako na blazna .. nechapu ..

linette
19. jún 2010

tu su este dalsie fotky ohladom vcerajsej burky v madarsku:
http://rtlklub.hu/kep/44999
http://rtlklub.hu/kep/44943
http://rtlklub.hu/kep/44953
http://rtlklub.hu/kep/44931
http://rtlklub.hu/kep/44991

pri tom tornade az hrozostrasne cierna obloha 😖 😔

denisocka
19. jún 2010

Baby,dnes som prvy krat stretla ADINU 🙂 TAKU MI UROBILA NALADU A JAKA KOCKA TO JE

dali4
autor
19. jún 2010

Ahojte všeci 😵 ...

@denisocka tak to je paráda 🙂 , dúfam že sa čoskoro takto stretneme všetky 🙂
@linette prečo by to mali byt divné sny 😕 ??? Nebolo to pekné sa s nimi stretnút? Podla mna to možno ani sen nebol, astrálne si cestovala aj s tvojou polovičkou. Chceli ta upokojit, lebo vidia čo teraz prežívaš a chceli ti dat silu všetko vyriešit. Dnešná doba je predsa samá zmena, a tak isto v našich životoch, preto sme predsa tu a riešime svoje problémy lebo to je súčastou tej velkej zmeny ktorou si prechádza celý svet. Všetko čo sa nám deje musíme brat tak, ako je, prijímat to všetko a musíme zostat pokojní... Lin ty si velmi citlivá, prichádza ti velmi vela znamení a ty ich vnímaš. Nerozumieš im zatial, ale zapisuj si tie sny, ak ich nechápeš, nezaoberaj sa tým, len si ich zapisuj a príde čas, ked im porozumieš. Začne ti všetko do seba zapadat ako zúbky na ozubených kolesách.

dali4
autor
19. jún 2010

lin tie mračná sú velmi zvláštne 😕 hrozné ☹

jery51
19. jún 2010

@dali4
jééjj dali ako pekne napísané 😵
a ja pre istotu sny nemám, no teda vôbec si ich nepamätám...spím ako drevo, ledva ma ráno syn zobudí jehp džavotaním...
a spala by som a spala aj cez deň, jak macko 😅

marianka79
19. jún 2010

ahojte dali to je fakt o tých snoch 🙂 i ja mám sny ktoré mi niečo vravia a snažím sa príst im na koren 😉

jery51
19. jún 2010

😉 tie fotky sú smutné a hrozné zároveň, je to tak matička Zem sa hnevá a ešte aj bude a podľa mňa to súvisí s tým, že sa v blízkom čase zmení myslenie ľudí(rok 2012)... ktovie
ale ja meditujem za našu Zem 😉

marianka79
19. jún 2010

moj sen:
bola som v škole ale bola to zvláštna škola skor nejaké muzeum v jednej miestnosti bol v strede dlhý stol na ktorom bol vzácny porcelán zrazu som počula že niekto to rozbíja otočím sa a taký chlapík o to zavadil teda myslela som si že nechtiac ale on chytil nervy a všetko to z toho stola zošuchol na zem že sa všetko porozbíjalo a bola tam aj sprievodkyna ktorá si tiež myslela že nechtiac no ked videla jaké má nervy tak sa zlakla a stiahla sa lebo to išla zachranovat všetci sme sa zlakli (bolo nás tam viac)a ten chlapík sa potom tak upriamene pozrel na mna až strach som mala a ked som sa zobudila ten strach pretrval som sa musela ukludnit 😒

marianka79
19. jún 2010

a další sen som tiež mala o škole a to už bola viditelne moja škola na základke som sa tam korčulovala dolu schodmi a taký chalani sa tomu čudovali že ako som to dokázala 😅

marianka79
19. jún 2010

@jery51 ano ludia teda my máme lekcie ako v škole ktoré musíme zdolat uvidíme čo nám chcel povedat majský kalendár

marianka79
19. jún 2010

@linette neni si blázon oni pochopia-snád 😖

marianka79
19. jún 2010

prave preto sa toto deje že ludia nechápu ☹

marianka79
19. jún 2010

@denisocka super ste z rovnakého kraja? 😵 tu blízko mna býva slavik ešte som ju nestretla zatial ale vidím jej barák z okna 😉

marianka79
19. jún 2010
marianka79
19. jún 2010

Keď putuješ za nejakým konkrétnym cieľom, je veľmi dôležité všímať si cestu. Cesta nás môže naučiť, ako najlepšie prísť do cieľa. Keď ju zdolávame, obohacuje nás."

"Čas plynie nerovnakým tempom. Jeho rýchlosť určujeme my sami."

"Človek nikdy nmôže prestať snívať. Sen je potravou pre dušu práve tak, ako je jedlo potravou pre telo. V živote sme veľmi často svedkami toho, ako sa naše sny rúcajú, zažívame sklamanie z nesplnených túžob, ale aj napriek tomu musíme snívať, lebo inak naša duša zahynie."

"Zo všetkých spôsobov, ktoré človek vymyslel, aby ubližoval sám sebe, je najhorším láska. Vždy trpíme kvôli niekomu, kto nás nemiluje, kvôli niekomu, kto nás opustil, kvôli niekomu, kto nás opustiť nechce. Ak sme voľní, trpíme preto, že nás nikto nechce, ak sa zosobášime, premeníme manželstvo na otroctvo."

"Najhoršie, čo nás môže postihnúť je útek z boja. Je to horšie ako prehrať boj, lebo z porážky sa môžeme mnohému naučiť, ale útekom dokážeme iba jedno: potvrdíme, že zvíťazil nepriateľ."

linette
19. jún 2010

@dali4
darinka zlata jako pekne si to opisala 😵 😵 az mi skoro slzy vysli.. ty mas vzdy take krasne uhly pohladov 😉 🙂 😵 mna vobec by nenapadlo sa takto nad tym zamysliet ..
ako hovoris, idem si dalej zapisovat sny .. dostala som inak novy notes, kde je dost vela miesta tak to vyuzijem 😉 a opisem si tam aj toto tvoje vysvetlenie 🙂 😵

linette
19. jún 2010

@denisocka 😵 😵 a ako sa ma adina? uz sem moc nechodi, ale urcite nas cita, ze? 😉

linette
19. jún 2010

@jery51 ja ti aj tak trocha zavidim, ze spinkas ako macko .. 😉 ja sa niekedy po snoch budim a ked snivam zvlastne najma ked sa bojim v tych snoch tak mam cely den taky zvlastny .. a tie sny sa mi vacsinou snivaju nad ranom kedy sa aj zobudim .. budim sa pravidelne pred budikom .. je to normalne?? 😝 🙄
dnes som poriadne navyse ani nespala .. ten sopel ma budil .. som bola hore dneska uz dve hodiny predtym ako som sa mala zobudit .. 😨

linette
19. jún 2010

@marianka79 vies co ma napadlo pri tvojom sne? .. zeby takto reagoval on ked mu to povies .. 😕 myslim tym, ze nie prave najlepsie ale tak trocha nahnevane az agresivne.. ale ja ho nepoznam neviem ci taky vie byt .. ale tak v sebe moze byt taky len to nedavat najavo ako myslim, zeby v sebe volaco dusil .. a mozno by vybuchol alebo mozno by to v sebe dusil nadalej ale vo vnutri sa trapil .. ale to len taka filozofia..

linette
19. jún 2010

ani nestrasne s tym rokom 2012 .. ja uz vobec neviem co si mysliet..
dneska dosla mama domov, ze u jej kolegyni na dedine boli zaplavy a mali vela vody v pivnici a povedala tolko, ze sa blizi rok 2012 a sybila predpovedala, ze pred koncom sveta budu zaplavy 😖 😖 😖 😖 😢
samec mi dneska zasa zahlasil, ze tie knihy co citam a vsetcia ti, ktori sa tomu venuju, chcu ludi upokojit aby inak mysleli .. 😖
dalej je tu haarp ktory vsetko nici a co ked narusi jadro zeme?? .. co sa potom vsetko prepadne alebo zmizne gravitacia?? ..
ja uz ani neviem ktora moznost je lepsia.. ale som uz velmi zvedava co bude v tom roku .. velico silno dufam, ze to bude taky obycajny o nicom rok o akom ani nemyslime ..

linette
19. jún 2010

nastane transformacia cize premena.. podla hopiov ma nastat velka ocista do 10 rokov .. lenze aka ocista??? .. uplne vsetko odznova?? .. akoze od bakterii cez homo ?? nechapem .. to by nedavalo zmysel ..

linette
19. jún 2010

Tretí otras, ktorý sa už začal
To čo príde, alebo už pomaly a isto prichádza, my nazývame Apokalypsa, kým indiáni kmeňa Hopi Veľká očista, čiže zánik ľudskej civilizácie, ktorá má prísť spolu s ohňom. Príčinou bude hnev Veľkého ducha, ktorý bude chcieť zničiť skazené ľudstvo, a očistiť tak zneuctenú Matku Zem. Príchod Veľkého ducha sa má dať rozpoznať podľa znamení, ktoré sa tiež uvádzajú v indiánskom proroctve.

„Biely muž vstúpi do posvätného územia Štyroch rohov, vyženie odtiaľ červený národ, a z pôdy začne vykopávať vnútornosti Matky Zeme, aby získal jej silu. Keď bude jej lono vykradnuté, príde na bielych skaza. Mohutná sila od východu, zaodetá do červeného plášťa, udrie na biely ľud, a bude ho nemilosrdne vraždiť.“

Preloženie do našej reči: V roku 1985 schválil Kongres USA zákon o presídlení kmeňa Hopi z oblasti Štyroch rohov. Dôvod: chamtivosť. Posvätnú indiánsku pôdu osídlili spoločnosti ťažiace urán. Prvá časť proroctva sa splnila. Splní sa aj druhá, v ktorej sa hovorí o invázie Číny do USA?

Ďalšie znamenia dokáže rozpoznať aj laik. Hovorí sa v nich: „Príde čas, keď sa žena zmení v muža. Ľudia vytvoria zvieratá, ktoré nikdy neexistovali, nájdu odtlačok, ktorý nás tvorí – DNA - , a budú si myslieť, že to je pre naše dobro.“ Šokujúce je proroctvo, ktoré hovorí o pristátí človeka na Mesiaci: „Príde čas, keď orol vyletí vysoko do neba, a dostane sa až na Mesiac“. Kozmická loď Apollo po pristátí na Mesiaci v roku 1969 vyslala na Zem správu – Orol pristál.

„Keď ľudia prinesú za Zem kúsky Mesiaca, porušia tým rovnováhu vesmíru, a uvedú do chodu ničivé sily. Potom bieli ľudia postavia na nebi veľký dom, a z neho budú pozorovať Zem. Nebeské obydlie však nakoniec spadne a jeho pád bude pripomínať padajúcu hviezdu.“ Mysleli tým Hopiovia MIR alebo ISS?

Predpovede, ktorých sme teraz svedkami
„Terorizmus dosiahne rozmery, ktoré môžu spôsobiť biblický armagedon. Rozhodujúci boj medzi dobrom a zlom sa má odohrať pod vedením jedného vodcu“. (Barack Obama?)

„Balvany ľadu s veľkou hmotnosťou sa odtrhnú, spadnú do mora, čo spôsobí zvýšenie hladiny oceánu do veľkej výšky. Tropické oblasti sa môžu stať krajinami ľadu a Arktída môže mať tropické podnebie.“

„Prírodné zdroje sa vyčerpajú, nastane obrovská ekonomická kríza. Peniaze stratia hodnotu, a bieli si s tým neporadia. Matka Zem skryje pokrm, pretože bieli na ňu nemyslia. Budú to chcieť napraviť, no nebude to možné, už nebude návratu.“

Po týchto znameniach, ktoré nastanú alebo už nastali príde Veľká očista najneskôr do desiatich rokov.

Existuje ešte šanca na záchranu?
Podľa indiánskeho kmeňa Hopi áno. Ako sami hovoria – predpovede ukazujú len možnosti, čo sa stane, čo príde, ak… Podľa šamanov je šanca malá, ale existuje. Otázka už neznie, či sa to stane, ale aká je pravdepodobnosť, že sa proroctvá indiánskeho kmeňa Hopi nesplnia? Odpoveď sa dozvieme už možno čoskoro.

linette
19. jún 2010

Prečítajte si zaujímavé proroctvo Sybili:

“Kráľ Šalamún, tak ako sa dnes živí mužov národ tvojím obchodom, tak príde doba a čas, keď sa ženy predajom tela svojho živiť budú. Nápoje opojné užívať budú, takže plodnosť ich poklesne a ľudstvu zánik hroziť bude. A potom zo ženy, nápoj omamný užívajúc, dieťa sa zrodí, tichému šialenstvu prepadne. Na rukách ťažké a kamenné ozdoby nosiť budú. Jeden veľmi dlhý, potom krátky a v čase, kedy bude ľudstvu najhoršie, vlasy budú mať kratšie než muži. Tiež ústa a oči mnohých nadobudnú iný vzhľad, takže žena v tej dobe sove sa podobať bude.

Ženy sukne svoje odložia a sukňami mužov zahalené chodiť budú. Tak stane sa v tom čase, keď žena a muž pred zákonmi plnej rovnosti dosiahnu. Bude to pre ženu doba rovnosti, ale aj bezcennosti.

A potom v tej dobe morálka detí upadne. Dieťa nepozná faloš, nepozná pretvárku. Nerobí potom rozdiel, či faloš u svojej matky vidí a rovnako túto znenávidí.

Mnoho mužov manželky svojej, ktoré v mene Hospodinovým do spální svojich viedli, vyženú a pojmú manželky iné. Príde doba, že z tisícky dievčať jedinej panny nebude, pretože ženy panenstva svoje už pred zasnoubením mužom iným za zlato a víno dajú. Príde čas, keď matky svojej dcéry do miest vyženú, aby tam, predávajúci svoje telo a tak dobývajíce s mužmi cudzími, statkov zemských nadobudli.”
Koniec sveta a civilizácie v tomto roku je otázny. Niektorí sú presvedčení že nastane apokalypsa, iní si myslia že sa nestane vôbec nič. Vedci hovoria, že v tomto roku nastane isté zosúladenie planét do neobvyklej polohy.

Príde čas, keď človek úplne ovládne celý svet a bude sa snažiť preniknúť do Hospodinovho diela, aby aj chod krajiny ovládol a predišiel tak pokute, ktorú Hospodin všetkým určil – smrti. A vidím, ako si podmaní zvieratá a ako zachytí vzduch, vodu i slnko. Vzduch, aby pre neho pracovali, vodu, aby mu dávala obrovský úžitok, a slnko, aby v časoch dažďov jasom a teplom spriemňovala jeho obydlia. A v tomto čase sa človek neuspokojí ani s tým, že zneužije diela Hospodinove pre seba, ale vytvorí umelé zvieratá, aby mu aj tieto podmanené boli.

Človek vytvorí niečo, čo prekonáva svet i človeka. A já vidím ono divné zviera z rôznych kusov kovu vytvorené človekom: miesto nôh divné obruče, miesto tela kus lesklého kovu a miesto hlavy krídla. Toto človekom vytvorené zviera, slnkom a vodou živené, uteká rýchlo po zemi, že sila vetra mu nestačí, plaví po moriach, že aj pred dopadom vĺn sa zachraňuje a letí v oblakoch rýchlosťou supa. Človek potom svojou tvorbou, ktorú silou a rozumom donútil k výkonu, bude riadiť celý svet a všetko, čo na ňom je: slnko, dážď, vietor aj oblaky.

Nebude mu však stačiť tento svet, a preto sa bude snažiť odletieť z tohto sveta a tam niekde, kde je len vôľa Hospodinova, skúmať, či cesty sveta, aj hviezd by nemohol zmeniť. Divné, že človeku nebude stačiť krajiny, ktorá mu bola určená Hospodinom, a smutné, že sa neuspokojí s trblietajúcou hviezdou a príťažlivosťou mesiaca. Tam tiež bude človek chcieť vniknúť, aby aj to si vydobyl a podmanil.

Nebudeš obcovat s mužským pohlavím ako so ženou, je to ohavnosť! A predsa tieto neresť sa rozmôže v rokoch okolo 2000 po narodení Mesiáša. Bude príčinou mnohých smrťou a vrážd …

Predovšetkým ten, kto sa obetuje Hospodinu z vôle ľudu, ten musí mať čisté ruky! Ten, kto sa z vôle ľudu modlí k Hospodin, musí mať čistá ústa!

Všetky obdobia ľudstva sa budú vždy meniť každých sedem, sedemdesiat, sedem set a sedem tisíc rokov. “

denisocka
19. jún 2010

adinu som stretla nahodou na schodoch,ked sme obe naraz vyšli z dvoch obchodov bedla seba. som kukla na nu,ona na mna, tak každy ide a ja že reku -kurni,to bude asi ada,kukli sme na seba a boli sme to my 😀 uplna pecka nahoda - ja sice vyzerala jak vyrigana krupa 😅 ale šak nezlakla sa ma. moc sme nenakecali,ponahlala som sa,ale vyzera super - tak sa asi aj super má 😵

linette
19. jún 2010

@denisocka jeeeejjj 😵 😵 😵 mas dobre oci deni 🙂 ja si adinku pamatam len z jednej fotky .. ma este tmave vlasy? ..