Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
19. jún 2010

zaujimave, ze pri tych proroctvach nespominaju to co sa nesplnilo 😕 😕 pri tom urcite su aj take ktore nevysli.. mam az pocit, ze nam ukazuju to co sa splnilo a tym 2012 nas zastrasuju, chcu vyvolat paniku .. ved nakoniec koncov sveta "malo byt" uz niekolko ..

marianka79
19. jún 2010

ahojte lin nie nevybuchol by ho poznam ale v nutri by sa trapil to viem

marianka79
19. jún 2010

a uz koniec o koncoch sveta 😖

marianka79
20. jún 2010

dobré ránko všetkým dnes som našla po prvýkrát v živote štvorlístok a to hned dva 😵 😵 😵 😵 som bola štastná jak blcha hned so si zmyslela na slavik ked ich našla 50 na jednom mieste 😕 😵 🙂

linette
20. jún 2010

dobre ranko 😵

@marianka79 ti gratulujem k tvojim stvorlistkom a dufam, ze ich najdes coraz viacej a viacej a prinesu ti stasticko 😵 😵

linette
20. jún 2010

ten clip sa mi zda byt smutny ☹

jery51
20. jún 2010

ahojte krásavice 😉
ja si nemyslím, že to bude koniec sveta... a basta... 😵
ten môj Jakubko je taký potmehút, mu začínajú ožívať žilky, snaží sa chodiť,ale len kde chce on, nedajbože zmeniť trasu po našom....hneď príde jedy typu: hmmm, vrrr.. normálne ako macko v Zoo 😀
robí mi radosť, som taká rada, že ho mám 😉

linette
20. jún 2010

@jery51 ahojcek 😵
kubko je zlatulinky a ty ho pekne lubis 😵 😵 😵 teraz zacina ta zabava ked ti bude vsade lozit.. to aby si mala oci aj na chrbate ze? 😅
pozeram ze za par mesiacov uz ma rocik 🙂

jery51
20. jún 2010

@linette
názor tvojho "samca" 😀 má niečo do seba... no ja si to nemyslím, to je logické ale tak to nie je... pretože my musíme logiku vylúčiť zo svojho myslenia...ak chápete čo myslím... 😅
aa idem meditovať trošku...
viete, čo mi napadlo, čo keby sme sa dohodli na nejakej meditačnej hodine niekedy??
uvidíte akú by to malo silu...
môj šef medituje s viacerými ľudmi od 22:00-23:00... no to je pre mňa mnohokrát neskoro, už som babaááll 😀

linette
20. jún 2010

@jery51 chapem ta jasne 😉 🙂
ja som toho nazoru, ze to bude uplno normalny rok .. 😉
a to je dobre meditovat takto skupinovo? .. tusim volakto tu daval taky clanok, ze vtedy sa dokazu ludia napojit na druhych ked vedia kedy medituju .. ale to asi zalezi ze ako silno medituju ..

jery51
20. jún 2010

@linette
ahoooj
no ked to robi môj šef ja si nemyslím, že to je zlé... 😨
no ale idem už na to, bo sa mi aj malý zobudí...
tak páááá

linette
20. jún 2010

Anjel strážny

Si môj zázrak, ktorý zostúpil ku mne rovno z neba.
Si môj anjel strážny, voniaš ako ranná neha.
Nasleduješ ma dňom i nocou, obdarúvaš láskou,
si mojou ochranou i pomocou.

Tvoj hlas mi často šepká:
Odovzdaj sa do Božích rúk, len On ťa môže zbaviť múk.
V očiach Ducha vesmírneho chcem obstáť vo svojej viere.
Nech zostúpi na mňa milujúci Duch,
nech smiem dýchať s tebou božský milujúci vzduch.

Môj láskavý priateľ z nebeskej ríše,
do môjho pera vdychuje múdrosť,
keď verše píšem.
Niekedy ho krídla zahaľujú,
inokedy jasné lúče oslňujú.

Keď v samote pobývam, je mi spoločníkom,
cítim jeho lásku, keď hladí ma liečivým dotykom.
Ten anjelský hlas, čo ma tak často chlácholí,
s ním sa mi ľahšie o pozemských veciach hovorí.

Naplánujem si dnes anjelský deň.
Na všetko zlé a nepodstatné zabudnem.
Vnesiem radosť, smiech do mojej duše,
voňavé ružové lupienky nasypem ti s láskou na vankúše.
Oddýchni si anjel strážny, si môj vzácny hosť.
Ďakujem ti za tvoju ochranu a lásku,
ďakujem za tvoju prítomnosť.

linette
20. jún 2010

anjelik

linette
20. jún 2010

Anjeli

Anjelské svetlo rozprestrelo krídla.
Láskavosť, vľúdnosť, milujúca energia vznášajú sa v ovzduší.
Čosi mi chce povedať. Ale čo?
Zatiaľ netuším.
I oheň sviečky radostne vzplanul...
Miestnosť sa zaplavila nádherným žiarivým svetlom.
Objalo ma príjemné, láskavé teplo.

Vznášam sa v tom posvätnom tichu do neznáma.
Oáza svetla, lásky, harmónie nežne pohládza ma.

Odrazu mi je všetko také blízke, známe...
Kto sú tie svetelné, dúhovo sfarbené, prenádherné bytosti, čo tak veľmi milujú ma ?

linette
20. jún 2010

Lotosový kvet

Anjel v rúchu jasnom,
zaznel vrúcnym hlasom.
Srdcom sa mi prihovoril,
duše naše na okamih láskyplne spojil.

To spojenie mi otvorilo nový svet,
to svetlo anjelské túžim znovu a znovu uvidieť.
Cítim sa v tom okamihu ako nežný lotosový kvet.

Lotosový kvet, čo otvára mi svet.
Kúpem sa vo farbách svetla nebeského,
ponáram do hlasu anjelského.
Lotosový kvet, zahaľ ma do svojho šatu.
A už ma tu niet.
Zrniečkom drobným stanem sa ,
otvoria sa mi nebesá,
lotosový kvet,
v tebe uzriem celý svet.

linette
20. jún 2010

Nebo

Plameň lásky žiarivý, duša sa kochá v svetle,
pocit tak známy, vzrušivý, sťa farby v jarnom kvete.
Láskou a vôňou opojený,
svetlom nebeským nasýtený,
hudbou rajskou omámený...

To rajská slasť pre dušu!

Anjeli, anjelíčkovia, anjeli,
jak dobre mi je s vami v nebi.
Chvíľku si tu s vami pobudnem,
na všetky trápenia zabudnem.
Pred svetom sa tu schovávam,
môj pravý domov spoznávam.
Zdravas, anjeli! Jak dobre mi je s vami v nebi.

linette
20. jún 2010

Vo svetle lásky

Otvorila som okno vedúce na balkón a chvíľu v ňom postála. Miestnosť sa naplnila vôňou vistérie, ktorá sa vinie po zábradlí domu. Je to okúzlujúca ťahavá drevina so strapcovitými belasými kvetmi. Schyľovalo sa k ďalšej búrke a ťažký mrak vrhal tiene na záhradu. Pohrúžená do svojich myšlienok som sa usadila do ratanového kresla.
Stúpam na vrchol hory, aby som na chvíľu vstúpila do chrámu svetla a lásky.
Anjelská hudba mi pomáha naladiť sa na vyšší svet, svet lásky, harmónie a pokoja.
Telom mi prúdi svetelná energia, presvetľuje ma a prečisťuje. Skľudňujem a prehlbujem svoj dych a ponáram sa do mäkkého priestoru. Prebúdza sa vo mne nepoznaná sila....
Cítila som, že opúšťam svoje telo. Všade bolo nádherné svetlo. Teplé, milujúce, všeobjímajúce. Prichádzali ku mne svetelné bytosti, ktoré vyžarovali toľko jasu a lásky, že som mala pocit, že ju nemôžem uniesť. Bola som plná údivu, zároveň som cítila, že to je náš pravý domov a že tam patrím. Mala som pocit úplného bezpečia, bezpodmienečnej lásky a silného uvedomenia. Nejaký hlas mi po krátkej chvíľke povedal, že je čas na návrat. Bola som ochotná vzdať sa všetkého, len aby som tam smela ešte pobudnúť a nemusela sa vrátiť. Návrat bol pre mňa veľmi bolestivý. Vzlykala som plná smútku...
Na niekoľko okamihov všetky moje myšlienky znehybneli, sústreďujúc sa len na tento zážitok, o ktorom som nemohla pochybovať, že sa skutočne stal. Stupeň šťastia môjho ducha nemôžem prirovnať k ničomu pozemskému. Postupne sa moja myseľ rozjasňovala a umožnila mi uvažovať o prežitom. Bola mi vnuknutá nová dôvera, oveľa silnejšia, dôvera v nebeskú prozreteľnosť, láska k Bohu, ktorý v nekonečnom vesmíre určuje naše bytie. Bolo mi ukázané, že súčasťou, pre nás pozemšťanov neviditeľného vesmíru, je aj náš skutočný domov, odkiaľ všetci pochádzame a že na Zemi máme len prechodné bydlisko, kým si nesplníme naše poslanie a nevrátime sa späť do nášho sladkého domova.
Celý pobyt vo svetle netrval dlho, ale pre mňa má neoceniteľnú celoživotnú hodnotu. Pochopila som, že sa už vôbec nemusím obávať odmietnutia, že dokážem v momente rozhodovania rozpoznať, čo je pre mňa najlepšie, že už nemusím byť závislá na druhých a robiť len to, čo sa odo mňa očakáva. Objavila som svoje vnútorné duchovné centrum a zároveň pochopila, že som slobodná bytosť a že duchovnosť je následkom jednoty s celým vesmírom. Viem, kam patrím a viem, že som milovaná.
Dospela som k záveru, že sa musím oveľa intenzívnejšie zaoberať štúdiom duchovných vied, hlavne preto, aby som vedela kvalitnejšie pomáhať sebe i ostatným.
Moje životné hľadanie sa dostáva do súladu s mojím cítením. Zostávam otvorená novým zmenám, novým pravdám a odhaľovaniu životných tajomstiev. Dôverujem si a chcem každým dňom objavovať a rásť v poznaní, v uvedomení a približovať sa k tej skutočnej životnej, zmysluplnej pravde.
Tento silný zážitok vnímam ako veľký Boží dar a silno si ho zaznamenávam do svojho srdca. Potvrdilo sa mi v ňom niečo, v čo som verila a dúfala. Smrťou nič nekončí, práve naopak, ešte sa len začína. Zosilnilo to vo mne tiež poznanie, že láska a svetlo sú zdrojom úžasnej životnej sily.

linette
20. jún 2010

Niekoľko drobných rád k harmonickému partnerskému vzťahu:

- láska dodáva nášmu telu energiu, robí z nás lepších, veľkorysejších, štedrejších i dobroprajnejších ľudí
- jedine láska je schopná vidieť, že svet je plný nádherných zázrakov a kto z nás by nechcel byť zázračným?
- predpokladom bezhranične milovať partnera je naplno sa vedieť otvoriť a vedieť sa vzdať všetkého, na čom lipneme
- rešpektovať partnera takého, aký je , vzdať sa kritizovania, posudzovania a nárokov na partnerovo správanie
- mať dostatok trpezlivosti a tolerancie
- uvedomiť si, že láska neprichádza z vonku, s týmto darom sa už rodíme
- pozorovať a lepšie spoznať seba samého, čím viac dobrého uzrieme v sebe, tým lepší sa nám bude javiť náš partner i okolitý svet
- zbaviť sa túžby niekoho riadiť, kontrolovať, ovládať a uvedomiť si, že túžby iných sa môžu odlišovať od tých našich
- prejavovať vďačnosť za všetko a spokojnosť so všetkým, čo nám život prináša

linette
20. jún 2010

Vďačnosť

Deň vďakyvzdania prežívam dnes naplno,
dívam sa do svojho vnútra, až na samé vlastné dno.
A cítim vďačnosť, radosť, úctu a lásku k životu.
Milujem Ťa, Bože a ďakujem Ti, že si mi doprial dožiť sa tohto dňa.
Nech veľkosť lásky Tvojej hlboko prenikne mi do duše,
buď mojou cestou, mojím bytím, buď mojím svetlom, pravdou i životom.

linette
20. jún 2010

Ako následok Božej lásky k nám ľuďom sa v nás rodí tvorivosť ...

linette
20. jún 2010

Môj strom

Kochám sa v tvojej nádhere,
stojím tu pri tebe vo svojej tichej viere.
Objímam tvoju mocnosť, krásu, silu,
preciťujem celým telom túto vzácnu chvíľu.

Nebeská vôňa z teba pryští,
čarovná aura svetlom blyští.
S posvätnou úctou sa o teba opieram,
v tichosti modlitby oči privieram.

Pulzujem tvojím dychom,
a ty tak trpezlivo načúvaš mojim vzdychom,
už dávno stal si sa mojím spovedníkom.

linette
20. jún 2010

🙂

amirah
20. jún 2010

Ahojte, poradíte mi niekto u koho a kde v Bratislave si mám urobiť anjelský kurz? Ďakujem. 🙂

linette
20. jún 2010

@amirah ja ti poradit neviem, nebola som na takom kurze ..
nasa jery bola ale to v topolcanoch tusim 😉

linette
20. jún 2010

@amirah skus sa popozerat na nete, je ich tam plno .. 😉 len si radsej dobre prestuduj co to o tych kurzoch aby ta nejako nepodviedli ..

linette
20. jún 2010

🙂 🙂 a diskopribeh 😉 😉

https://www.youtube.com/watch?v=raQVXJLOuyM